2 Dodaj merytoryczną opinię
counter
2 215 286 5 1

Opinie o Fibris S.A.

Emeryt

Kilka słów, firma z wieloletnią historią, tradycjami, znana w wielu krajach świata na wszystkich kontynentach. Na rynku krajowym od 1959 Roku. Przepracowałem w tej firmie 40 lat. Jestem już na emeryturze ale zawsze wspominam z rozrzewnieniem czas gdy tam pracowałem. Dziś młodzież chce wszystkiego natychmiast, uważają że są najmądrzejsi, a tak naprawdę mają duże braki w wykształceniu i kulturze osobistej (żeby nie nazwać tego chamstwem). Po prostu dziś na rynku pracy zostało to co zostało, pamiętam że ludzie kiedyś szukali protekcji aby pracować w tej firmie.

Tak6Nie18
pracownik..pracownik

Polecam! Firma rzetelna, zawsze wypłaca pieniądze na czas, organizuje szkolenia, stoi otworem do pracownika i na jego potrzeby, warunki umowy każdy sam sobie dogaduje, więc niech ludzie poniżej nie mają pretensji o małe zarobki skoro na takie się zgadzają na rozmowie. Czytając poniższe komentarze mam wrażenie, że to właśnie ludzie zatrzymali się 50 lat temu. Sama pracuje w tym Zakładzie i nie zauważyłam tak złych warunków pracy jak są opisywane poniżej. Ludziom, którym nie chce się pracować zawsze coś nie pasuje. Najlepiej narzekać na kadrę zarządzającą niż spojrzeć na samego siebie! Nigdy nie będzie tak, że będą wszyscy zadowoleni! I może mądrusie wypowiadający się na częste poszukiwania pracowników i DH wezmą pod uwagę, że to właśnie ludzie zatrudniani po czasie okazują się nieodpowiedni... a nie sami odchodzą:D I za chwile pewnie zostanie to skomentowane, że napisał włazidup Prezesa albo kadra zarządzająca. Zwykły pracownik, który docenia swoją pracę i warunki jakie tutaj panują a panują dobre. Niestety firma znajduje się w zaściankowym Przemyślu w którym człowiek człowiekowi od zawsze wilkiem i tylko zaciera ręce jak komuś gorzej. A jak lepiej to jest najgorszym wrogiem! Ogarnijcie się ludzie z tego amoku! ciągle wam źle i ciągle narzekacie a zadajcie sobie pytanie ile z siebie w pracy dajecie???

Tak6Nie32
Marek R

Firma jest spoko jak się chce pracować. Faktycznie jest spora rotacja ale to duża firma i nie ma sie co dziwić. Co do wynagrodzeń to faktycznie szału nie ma ale nie jest tak, że za najniższą krajową się pracuje.

Tak2Nie24
Wiki28

W Fibrisie pracuje bardzo dużo osób i jak w każdej najwięcej do powiedzenia mają niezadowoleni z wszystkiego. Ja kilka lat temu tam pracowałam i miło to wspominam. Była to moja pierwsza praca. Ludzie byli różni, jedni bardzo pomocni inni mniej. Płaca taka jak wszędzie, adekwatna do stanowiska. Mój chłopak nadal tam pracuje na produkcji i pracy nie szuka.

Tak6Nie15
Pytanie Nowy wpis

Czy Fibris S.A. zapewnia kartę multisportu?

TakNie1
Wodniczek Nowy wpis

Nie ma nic nędza

Marta Nowy wpis
@Pytanie

nie ma, ponieważ pracownicy nie byli zainteresowani tym rozwiązaniem, za mało chętnych - pamiętam była przeprowadzana ankieta w firmie

Tak7Nie1
Gość Nowy wpis

A jak teraz sytuacja wyglada nadal na urlopach czy już pracujecie?

TakNie

Czy jest możliwość w Fibris S.A. pracy na część etatu?

A

Tak , jest taka możliwość

Tak1Nie

Ile obecnie wynosi wynagrodzenie pracownika na produkcji za przepracowany miesiąc, łącznie z dodatkami (nadgodziny, praca w porze nocnej) jeżeli takie są.

Ok 2450-2700 na rękę.

TakNie9
Zak
@anonim

Dobre ????

TakNie1
Magda

@pawcio a ile macie osób na produkcji? Słyszałeś o wolnych wakatach?

pawcio

Polecam firmę i pracodawcę, pracuję na produkcji i nie narzekam, praca jak każda inna- trzeba robić. Warunki.. całkiem niezłe. Płaca przyzwoita. Jak ktoś chce to popracuje długie lata.

Tak2Nie8
PPP

Polecam

TakNie6
AAA
@PPP

a coś więcej dlaczego polecasz?

J.

Jak sytuacja w dziale handlowym? Lepiej coś?

Jaco
@J.

Piszą, że rekrutują w trybie ciągłym, czyli rotacja spora.

Tak3Nie1
Obywatel

Tylko współczuć że Fibris już od wielu miesięcy poszukuje elektryka a wciąż go nie może znaleźć. I wozkowego też. Muszą chyba dużo płacić. Szkoda ze nikogo nie ma chętnego. Oj jaka szkoda. Biedne te płyty.

Tak10Nie2
Elektryk
@Obywatel

Nie problem jest zatrudnić byle kogo. Wysoko wykwalifikowani specjaliści są ciągle poszukiwani. Osoby z uprawnieniami, doświadczeniem oraz certyfikatami sami znajdują pracę bez problemu. Proces rekrutacji specjalisty na takie stanowisko musi trwać.

TakNie5
@Elektryk

Skoro firma preferuje zatrudnianie specjalistów, to zastanawia mnie, co z osobami, które nie mają doświadczenia zawodowego? Mogą dostać się oni do pracy w tej firmie na zasadzie przyuczenia? Proszę o pomoc.

Beti
@Obywatel

Dlaczego Pan myśli, że brakuje elektryków. Firma rozwija się, realizuje nowe inwestycje.. normalnym jest, że zwiększa zatrudnienie. :) Chyba nie takie bidne te płyty ;)

Tak1Nie2

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Fibris S.A.?

abc

mają

Pracodawca

@Pytanie

Oczywiście, ze mają szansę na zatrudnienie i stałą pracę. Fibris S.A. jest dużą firmą rekrutującą pracowników w trybie ciągłym. Wystarczy złożyć CV w dziale kadr i się przekonać, że warto.

Marek

Bardzo jest mi miło zobaczyć że firma zaczęła się przejmować opinia swoich pracowników. Widzę też że inwestuje w PR. To bardzo dobrze. Mam nadzieję że za tym idzie też realna zmiana warunków pracy i atmosfery w firmie. Teraz ciężko o pracownika, a o takiego co wiele zniesie to już mega trudno. Pozdrawiam

Tak2Nie1
@Marek

Twój wpis sugeruje, że dotychczasowe warunki pracy i atmosfera nie były najlepsze i dopiero po zapoznaniu się z komentarzami przez firmę zaczęło się coś zmieniać. Czy kwestia wynagrodzenia wygląda podobnie? A może powodem zmian jest coś innego?

Marek
@Sławomir

Myślę że powodem zmian był notoryczny brak chętnych na stanowiska.

Tak2Nie
@Marek

Czy obecnie sytuacja wygląda inaczej? Znalazły się osoby chętne do pracy w firmie Fibris, czy może w dalszym ciągu jest problem ze znalezieniem odpowiednich osób? Mam nadzieję, że sytuacja pod tym względem uległa zmianie.

Baśka

Rządzą układy, ekipa co siedzi na zmianówce to towarzystwo wzajemnej adoracji, urlopy tylko swoim koleśiom rozdają, najlepiej to pozwalniać tych leśnych dziadków

Tak9Nie
Grażyna
@Baśka

Twoja wypowiedź ma dosyć ogólnikowy charakter. Tak naprawdę nie dowiadujemy się z niej zbyt wiele o Fibris jako pracodawcy. Zastanowiła mnie jednak jedna kwestia, którą poruszyłaś, a mianowicie urlopy. Powiedziałaś, iż przysługują one jedynie niektórym pracownikom. Ale przecież każdy pracownik ma do nich prawo. Jak to zatem wygląda? Chcemy poznać nieco więcej szczegółów.

TakNie4

Emeryt

Tak6Nie18
Paweł
@Emeryt

40 lat w firmie Fibris to piękny wynik. Jakbyś mógł wrócić pamięcią do czasów Twojego zatrudnienia to, co mógłbyś napisać o możliwościach rozwoju zawodowego? Udało Ci się awansować na wyższe stanowisko? Jestem ciekaw, jak pracodawca podchodzi do tych kwestii, dlatego fajnie, że znalazła się doświadczona osoba, która będzie mogła pomóc czytelnikom tego wątku.

TakNie2

Baśka
@Emeryt

Tylko że kiedyś to mieli złotą robotę (usunięte przez administratora)

pracownik..pracownik

Tak6Nie32
realista
@pracownik..pracownik

Pracownica działu marketingu...Nie mam pytań. Widać że w biurowcu jesteście oderwani od rzeczywistości już od dawna. Zapraszam tylko na jedną dniówkę do działu produkcji - najlepiej na maszynę odwadniającą lub prasę T-3 w słoneczny, letni dzień :). Zobaczymy czy nie zauważysz tych złych warunków - smrodu masy, oparów, temperatury na hali jak na Saharze że nie można oddechu złapać, hałasu powyżej 80 dB itd...

Tak9Nie
@pracownik..pracownik

co ty (usunięte przez administratora)

obywatel

Halo, szanowni Państwo! To jest aż tak źle tam? Jak byłem tam raz na magazynie wyrobów gotowych, miałem wrażenie jakbym się przeniósł w lata 70 i 80. Powinni tam kręcić Kogel Mogel 3. Mam jednak pytanie: Co chwilę szukają np do działu logistyki, sprzedaży, itp. Nie wspomnę o elektrykach. co jest grane? Warto tam iść? Co się tam dzieje w biurze? Dynamiczny rozwój jak w wielu ogłoszeniach przemyskich potentatów? Dajcie znać, jak tam jest. czyżby tak mało logistyków było w mieście w dzisiejszych czasach? Niki nie zna angielskiego czy niemieckiego??

Tak6Nie
Rafał
@obywatel

Obecnie z tego, co znalazłem firma Fibris poszukuje pracowników na dwa wolne stanowiska. Jedno z nich to stanowisko automatyka utrzymania ruchu, drugie zaś to menadżer ds. kluczowych klientów. W przypadku pierwszego stanowiska firma wymaga od potencjalnych kandydatów wykształcenia technicznego. Zastanawia mnie, czy jest to niezbędny punkt, aby w ogóle móc myśleć o zatrudnieniu w tym miejscu? Może mimo wszystko nie mając wykształcenia technicznego, również są szanse na otrzymanie zatrudnienia? Mam nadzieję, że ktoś będzie mieć informację na ten temat.

xdxdxd
@Rafał

Ktoś wie jaka stawka jest dla w/w automatyka w tej firmie?Osoba odpowiedzialna za ogłoszenia chyba trochę się wstydzi bo podanie tej informacji tylko na rozmowie....a mi to średnio pasuje jechać tyle kilometrów żeby usłyszeć najniższa krajowa.

biurowiec
@obywatel

kase ktos z firmy wypompowuje , jakis cwaniaczek z pomorza chyba , miejscowi sie podgryzaja a sama firma jak z 3ciego swiata )) bardzo przykre ze tak została ta firma zdegenerowana przez nadpobudliwy ( ha ha ) zarząd , dla kogos kto ma jakies kompetencje i ambicje to jest nie najlepszy pomysł

Tak7Nie2
INSPEKTOR Z MEN-u
@obywatel

JAKI KOGEL MOGEL 3 CHYBA DROGA BEZ POWROTU LUB WZGÓRZA MAJĄ OCZY A TAK NA SERIO TO ZAKŁAD JEST PEŁEN SITWY,KOLESIOSTWA,KUNKTATORSTWA ORAZ ABSURDÓW RODEM Z BAREI WZGLĘDNIE CHĘCIŃSKIEGO.PEŁNO FANATKÓW CZYTAJ STACHANOWCÓW.KALEKÓW NICZYM Z ZAKŁADU PRACY CHRONIONEJ START .LUDZIE TO PRZYKŁAD BANGLADESZU EUROPY.LOGISTYKÓW W PRZEMYŚLU JEST WIELU TYLKO KTO CHCE ROBIĆ ZA DAMSKI CH,,,, MASZ WIEDZĘ I DOŚWIADCZENIE TO SIĘ CENISZ PROSTE / LOGICZNE.PS- OBRONICA Z URZĘDU VEL JEŻ MAGISTER PRAWA KLAKIER PIERWSZORZĘDNY WAZELINIARZ , OWAD INFO ,ROPUCH ROZTLEPANY KARIEROWICZ NICZYM WINCENT PSTROWSKI,RESZCIE TEŻ NIE MAŁO BRAKUJE .POZDRO NORMALNI.

Tak10Nie1
Aśka
@obywatel

Obywatelu jak ma być dobrze? Władzunia smązy się w ciepłych krajach i pławi w luksusie. Ludzie się zwalniają. Każdy szuka czegoś na boku. Pogadać tylko z klientelom od razu będzie wiadoomo ze i wyroby już nie takie jak kiedys. Cot u duzo muwić, początek końca ale to nie wina szarego pracownika tylko zarzadu.

Tak5Nie1
fibris
@Rafał

Proszę o przesłanie cv

TakNie2

Faziuaz
@Aśka

"muwic"!?... do szkoły człowieku.

Marek R

Tak2Nie24
Wiki28

Tak6Nie15

Pracodawca

Aktualność
Miło nam poinformować, iż Fibris Spółka Akcyjna realizuje projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020. Projekt dotyczy utworzenia działu badawczo-rozwojowego w siedzibie firmy, który pozwoli nam na innowacyjność na każdej płaszczyźnie naszej działalności. Od rozwoju technologii produkcyjnych, poprzez coraz bardziej innowacyjne sposoby uszlachetniania naszych produktów, na poszerzeniu oferty produktowej wcale nie kończąc.

Całkowita wartość projektu to 2.740.400,00 zł z czego 1.114.000,00 to wartość dofinansowania jakie Fibris uzyskał z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach programu „Konkurencyjna i innowacyjna gospodarka” Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego.

Tak7Nie6
Taki tam

Socjotechnika Panowie i Panie praca czyni wolnym? Pozdrawiam myślących.

Tak3Nie

Baśka.J z Prałkowiec

Bardzo lubie mego kierownika i mistrza jak im podaruje jajka bimber czy grzyby to mam urlop kiedy chce

Tak17Nie
INSPEKTOR Z MEN-u
@Baśka.J z Prałkowiec

PONOĆ FIBRIS MA PODPISANĄ UMOWĘ NA DOSTARCZANIE SIŁY ROBOCZEJ Z SPECJALNYM OŚRODKIEM SZKOLNO-WYCHOWAWCZYM Nr.1 im. MARII GRZEGORZEWSKIEJ w PRZEMYŚLU .POŁOWA KADRY MA OKRĄGŁE DOWODY A INNI SĄ NIE ZDIAGNOZOWANI. ZAKŁAD POD PATRONATEM OLIMPIAD SPECJALNYCH.

Tak16Nie
Kierownik wytrzeźwiałki