Fibris S.A.

Przemyśl

Opinie o Fibris S.A.

Edyta

@Ktoś niestety tego zrobić nie mogę, ponieważ nie jestem pracownikiem Fibris S.A. Dlatego właśnie dopytuję, by poznać jakim pracodawcą jest według Was ta firma. Mógłbyś jednak odpowiedzieć na moje wcześniejsze pytania? Warto, by na tym wątku osoby zainteresowane pracą mogły znaleźć odpowiedzi na zastanawiające je kwestie.

Jakub

Witam Państwa. Ktoś może powiedzieć coś o stanowisku Elektryka/Automatyka? Widzę często ogłoszenia na różnych portalach i myślę czy by nie aplikować. Jakie są warunki pracy na w/w stanowiskach,obowiązkach,oczywiście pensji i możliwościach awansu i innych smaczkach o których się nie dowiem z ogłoszenia a nawet z rozmowy kwalifikacyjnej ;) ? Prosiłbym tylko o rzeczowe odpowiedzi bez spiny,bo narazie w temacie widzę festiwal pomyj :) Pozdrawiam

Jakub
@HR 18.10.2017 21:42
trudno charakteryzować teoretycznie stanowisko elektryka/automatyka w firmie . Z reguły na rozmowie kwalifikacyjnej prezent...

Dziękuję za odpowiedz,widzę że są poszukiwani już pracownicy z Ukrainy na w/w stanowisko więc sobie jednak odpuszczę,pozdrawiam

@Jakub 18.10.2017 19:41

Jeśli jesteś pracowity i masz głowę na karku, Twoje działania realnie wpływają na wynik firmy i potrafisz to pokazać to będziesz zarabiał pieniądze. Jak umiesz zrobić wynik to nie udają że Ci płacą. Wiem bo byłem, pracowałem, jak każda firma ta też ma minusy. Z perspektywy lat doświadczenia w przemyśle jakie posiadam moja ocena jak najbardziej na +. Pozdrawiam

Majster Pipa.

Witam!W tej chwili jeden z najlepszych zakładów w Przemyślu!!!Niestety brakuje rąk do pracy!Ludzie chcieliby zarabiać niewiadomo ile!Mają wymagania!A przychodzi sam alkoholik i cpun!

Edyta

@Ktoś co jest przyczyną tego, że po tak krótkim okresie pracy, nowi pracownicy decydują się na odejście z firmy? W ostatnich wpisach mało konkretnych informacji na temat plusów i minusów pracy w Fibris S.A. Dodatkowe merytoryczne wpisy będą szczególnie pomocne dla osób wahających się nad aplikacją.

Lakiernik
@kuba 07.10.2017 14:45
tego czego się tam nauczysz, nie nauczysz się nigdzie indziej. Już nic Cię w życiu nie zaskoczy

Kuba: niestety mylisz się. Pozdrawiam

Ktoś
@Edyta 06.10.2017 14:10

Witam proponuje pójść na dział produkcji płyt twardych lub porowatych wziąć ze sobą wygodne krzesło i posiedzieć tam tylko przez jedną zmianę nic nie robiąc a odpowiedz sama się nasunie.

Edyta

@strażak samrozumiem, że są to Twoje domysły? A na jakim stanowisku Ty pracowałeś w firmie? Możesz powiedzieć coś więcej o swoich doświadczeniach? Takie informacje mogą być pomocne dla osób, które myślą o aplikacji do firmy, a obecnie trwają procesy rekrutacyjne na wiele stanowisk.

strażak sam

To prawda co tutaj ktoś napisał: "Brud i ten charakterystyczny trudny do zniesienia smród masy. Skóra nim przesiąka i możesz się kąpac nawet pół dnia a i tak się go nie pozbędziesz.Najgorsze miejsce w którym pracowałem." Poza tym koszty zatrudnienia im szybko rosną - od stycznia płaca minimalna znowu pódzie w górę. Przy tak ogromnym zadłużeniu i niskim kursie dolara, to chyba wiecie co to oznacza ... ? No chyba, że nie wiecie.

Edyta

@ktosobecnie coraz więcej firm ma problemy z utrzymaniem stałej kadry pracowników. Jednak nie dziwi zatrudnianie osób z Ukrainy, jeśli poszukuje ona kandydatów na stanowisko Przedstawiciel handlowy na Ukrainę/Rosję/Białoruś ds. zakupu surowca drzewnego, gdzie jako miejsce pracy podane są właśnie te kraje. Czy w związku z sytuacją na rynku pracy, gdzie pracownikom jest obecnie łatwiej znaleźć nowe miejsce zatrudnienia, widać jakieś zmiany jeśli chodzi o warunki oferowane w Fibris S.A.?

ktos

W tej firmie nie ma już komu pracować, bo szukają pracowników nawet z Ukrainy.

Edyta

A jak wygląda praca w dziale sprzedaży? Obecnie Fibris S.A. poszukuje kandydatów na stanowisko handlowca. Co możecie podpowiedzieć osobom, które zastanawiają się nad odpowiedzią na tą ofertę pracy?

Osama Omelelele

Ja Osiama chcie na pana direktor tu w fibrisia!!!

Krzysztof

Mamy czerwiec i znów szukają dyrektora handlowego. Aplikowałem wraz z mnóstwem innych osób (ponad 100 aplikacji). Nikogo nie wybrali. Spełniałem wszystkie wymagania prezentowane w ogłoszeniu. Może problem jest w tym, że chcą ojca dyrektora za 2 tysiące ;)

wiór

W kwietniu rekrutacja na DH, ponad 100 aplikacji otrzymanych ( jak wynika z raportu Pracuj.pl i nic nie wybrali. mamy maj i kolejna rekrutacja na DH. Nieprzerwana rekrutacja nie poprawi słabnących wyników, NIESTETY

mm

Poszukiwania Dyrektora Handlowego przez tą firmę powracają w dość krótkich interwałach czasowych. Nie świadczy to dobrze o firmie. Częste rotacje na tym stanowisku świadczą tylko o bezradność zarządu firmy i poszukiwaniu cudotwórcy. Zazwyczaj powodem problemów jest kiepskie zarządzanie firmą a nie brak umiejętność działu handlowego. Dział handlowy nie jest w stanie nic zrobić, jest rynek nie przyjmuje oferty firmy, która jest skopana na poziomie strategii lub operacyjnym.

Fak pak

Znów szukają dyrektora handlowego???

KaktusM1

Ten zakład to jakiś koszmar.Wytrzymałem tam rok.Chamstwo i debilizm.Powinni go zrównac z ziemią a gruzy wypalić napalmem.Brud i ten charakterystyczny trudny do zniesienia smród masy.Skóra nim przesiąka i możesz się kąpac nawet pół dnia a i tak się go nie pozbędziesz.Najgorsze miejsce w którym pracowałem.Jak z sennego koszmaru. To nie miejsce ,to inny wymiar.Jak już się zwolniłem nadawałem się już tylko na terapię u psychologa.Jestem ofiarą Fibrisu jak wielu innych przedemną i pewnie nie ostatnią. Kiedyś ten zakład piekło pochłonie.Zobaczycie.

Osama Omelelele

Cio taka cicho?Duzio pracia?

nie jestem soba

Boja sie nastepnej awarii transformatora

Nastała cisza na forum

Odd

No w tym momencie słychać całkiem niezłe rzeczy, z tego co wiem zbliżają się jakieś podwyżki i lepsze czasy, uprzedzam wcześniej, bo można się zatrudnić i załapać

nikt

Hej. Co tam slychac.

Arnold

A jakie są zarobki na utrzymaniu ruchu?

re dobrarada

Z całym szacunkiem posada dyrektora handlowego to nie wakat spawacza! Z tym nie przychodzi z CV do kadr z pytaniem czy jest robota.... Dlatego to pytanie się powiela. Kto zdrowy psychicznie rzuci obecną pracę i zwiąże się z firmą o niejasnej sytuacji? -ot co...

dobrarada

Jeżeli ktoś poważnie szuka pracy to śledzi ogłoszenia, przyjeżdża osobiście do firmy,odwiedza dział kadr i składa C.V a nie przepytuje w temacie jakiś oszołomów piszących na forum

Majster Pipa

Proszę przyjść i zobaczyć porozmawiać!Cudów nie ma ale te 2200pln można zarobić jak ktoś się stara i jest lojalny wobec firmy!!!Zapraszamy!!!

pick

jaja se robicie czy co? co tam się dzieje tak naprawdę?

Osama Omelelele

Ty idzie tam!Tasm duzio pracia i ladnie pinondze!!!

fanny Hill

jest tam jakas praca?

Osama Omelelele

Ty iść tam!Jeśt tam duzio pracia!!!

Osama Omelelele

Ty iść pracia!Tam jest!!!

ktoś

to ogłoszenie na portalach o posadzie handlowego to od tej firmy jest,wie ktoś?

syndyk

Ta, jest liderem pod względem zadłużenia - potencjalny bankrut. Tylko czekać aż podwyższą krajową płacę minimalną ...

kociamber

a co z dyrektorem handlowym, zatrudnili kogoś? Ja nie rozumiem to jest jakieś tabu? wystarczy tak lub nie jeśli się obawiacie pisać;-)

Majster Pipa

Tacy analfabeci niech się lepiej nie wypowiadają!!!Do łopaty a nie do poważnej i szanowanej firmy!!!

:))

Jak dla mnie praca w Fibris jest OK , pracuje na dziale mechanicznym i jestem zadowolony

Pozdrowienia dla UR (utrzymanie ruchu). Wiem, że nie macie teraz łatwo.

Press

Ludzie uciekają z fabryki!!!

kociamber

... zatrudnili jakiegoś dyrektora handlowego? Jestem ciekaw bo aplikowałem ale moje 10 letnie doświadczenie jako manager było widocznie niewystarczające.... z góry dziękuję.

nocóż

tomki to już w tej hucie tak mają :D

pogromca doopowłazów

a gudzelak to w ogóle wychodzi z doopy golika czy raczej rzadko ?:D

@pogromca doopowłazów 17.04.2015 11:59
a gudzelak to w ogóle wychodzi z doopy golika czy raczej rzadko ?:D

raczej rzadko wychodzi :P

muzin

a co to płyt nikt nie zamawia? tylko na magazyn produkujecie że firma nie jest zainteresowana żadnym transportem? czy po prostu wszystkie frachty już wyprzedane do końca roku hehe ??

Antoni nikt mnie dogoni

i jak już kiedyś pisałem co do atrakcyjności pracy w tej hm hm firmie - O laboga! ale trwoga ! w balonika dmuchać dali i Blacika wyłupali. Szkoda że tylko jednego, znalazło by się więcej yntelygentów do kopa w . . . .

ktos

to na co im prezes niech sprzątaczka zarządza

ktos

tak znam np. kioski ruchu, hehe po co teraz szukają jak tak im się udaje super prosperować przez rok, to idąc dalej pewnie działu handlowego też nie ma, technolodzy handlują - produkują, jednym słowem to musi być świetna firma ;-) powodzenia

ktos

Chcesz powiedzieć, że zakład od ponad roku działa bez dyrektora handlowego? hehe

ktosiek
@ktos 16.02.2015 12:16

a co? nie znasz firm co działają bez stanowiska dyrektora handlowego?

ktos

zauważyłem ogłoszenie dla dyrektora handlowego w tej firmie, możecie napisać co się stało z poprzednim? Nie popracował zbyt długo? Pamiętam, że zakład szukał na niniejsze stanowisko dokładnie rok temu. Z góry dziękuję za info. pozdrawiam

ktosiek
@ktos 10.02.2015 14:31

nie zatrudnili żadnego, więc szukają dalej.

lad

Hehe. Wszedlem na stronke z ciekawosci. Pracuje pod Londynem i zdziwilo mnie ze uzywamy tutaj plyt produkowanych w polsce. Ale nie zaluje, ze tutaj wszedlem, zabawna lektura :))

Pablo

Bzdury piszecie ludzie,pracowałem w tym zakładzie prawie 2 lata i powiem tak praca ogólnie nie jest ciężka,warunki trudne hałas wysoka temp wibracje ale za to wypłata zawsze na czas.Atmosfera na zmianie ok czego chcieć więcej.

kutafon

I Brawo!Antoni ma rację!W końcu ktoś powiedział prawdę!U mnie masz flachę!Tylko powiedz kiedy?

Antoni nikt mnie dogoni

nie wiem o czym tutaj pisać, przecież ogólnie wypowiadają się tzw. 'beduini' z produkcji, żale i utyskiwania bo to bo tamto, jednak sami sobie wybraliście to miejsce, a poza tym trzeba było się uczyć, albo jechać w świat. jednak kiedy wymiernikiem atrakcyjności pracy jest możliwość wypicia flaszki wódki to nie ma o czym rozmawiać.

Wladen

Baby być drogie

Zostaw opinię o Fibris S.A. - Przemyśl

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fibris S.A.