Fibris S.A.

Opinie o Fibris S.A.

Jak wygląda ścieżka kariery w Fibris S.A.? Czy trudno jest zdobyć awans?

Ścieżka jest długa i kręta i pod górę.Ale jest.Trzeba być cierpliwym i sumiennie wykonywać swoje obowiązki.Musisz być obowiązkowy i uczciwy a będziesz się piął po drabinie kariery!!!

Ile osób pracuje w dziale handlowym? I jaka jest tam atmosfera?

Jaki dress code obowiązuje w Fibris S.A.?

Jeżeli twoje stanowisko jak i praca wykonywana nie wymaga specjalnych ubrań, nie ma żadnych zasad narzuconych przez pracodawcę. Najzupełniej wystarczy zwyczajny ubiór do pracy w biurze. Nie jest wymagany określony rodzaj ubioru wraz z obowiązkowym "casualowym piątkiem". Ważne by był on czysty i schludny, a sam pracownik czuł się komfortowo podczas wykonywania swoich obowiązków.

On

Mam pytanie: widziałem ogłoszenie na wózkowego.Jaki system pracy i wynagrodzenie? Obecnie ponad 10 lat na wózkach (UDT).

Ano

Jak wygląda praca na dziale produkcji podstawowej ? Czy są tam przyjmowane osoby bez doświadczenia??

Kierownik Działu Zakupów

Rekrutacja rozpoczęła się już niefortunnym przełożeniem terminu spotkania z uwagi na fakt, iż Prezes nie może się dostosować do zaproponowanego raptem tydzień wcześniej, terminu spotkania-dla mnie lekceważące. Jak na tak frywolne podejście do zatrudnienia najważniejszego pracownika dla spółki, który ma rzetelnie i transparentnie zarządzać wszystkimi wydatkami firmy już wydało mi się niefachowe. Po tygodniu od rozmowy w Przemyślu Dyrektor zakładu składa mi propozycję pracy za marne pieniądze(okres próbny) co do odpowiedzialności, oraz niby mieszkanie, które de facto okazuje się pustymi pokojami biurowymi po remoncie z dostępem do "łazienki" na korytarzu. Po prawie trzech tygodniach od zaakceptowania przeze mnie powyższych warunków i przeprowadzeni z owym Dyrektorem zakładu rozmów telefonicznych i przesłaniu listów referencyjny z poprzednich zakładów w których współzarządzałem oraz kierowania merytorycznych pytań co do charakteru pracy, poprosiłem o przesłanie mi projektu umowy, tak abym nie został postawiony przed faktem dokonanym po 300 kilometrowej podróży do bądź co bądź dużego, niby rokującego zakładu pracy. Oczywiście umowę otrzymałem na trzy dni przed przyjazdem na warunkach samozatrudnienia w proponowanych pieniądzach, a o niby mieszkaniu już nie było mowy. z zaproponowanej kwoty po opłaceniu pobytu, podatków i vatu nie zostało by mi nic! Wnioskuję z całego procesu naboru, że komuś zależy na niegospodarnym rekrutancie a nie na fachowcu, który mógłby coś wnieść a nie wynieść z Fibris S.A.. Może się mylę, ale...

Pytania były bardzo ogólne,odnoszę wrażenie, że Prezes i Dyrektor nie wiedzieli o podstawowym funkcjonowaniu działu i generowanych wydatkach.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
klient

Polecam firmę Fibris, jak do tej chwili współpraca bez zastrzeżeń

Jak tam obecnie sytuacja wygląda na lakierni uszlachetnianiu

Marylin

Witam ile zarabia pracownik na stanowisku kierowca c+e, jaki system pracy codziennie w domu?

Emeryt

Kilka słów, firma z wieloletnią historią, tradycjami, znana w wielu krajach świata na wszystkich kontynentach. Na rynku krajowym od 1959 Roku. Przepracowałem w tej firmie 40 lat. Jestem już na emeryturze ale zawsze wspominam z rozrzewnieniem czas gdy tam pracowałem. Dziś młodzież chce wszystkiego natychmiast, uważają że są najmądrzejsi, a tak naprawdę mają duże braki w wykształceniu i kulturze osobistej (żeby nie nazwać tego chamstwem). Po prostu dziś na rynku pracy zostało to co zostało, pamiętam że ludzie kiedyś szukali protekcji aby pracować w tej firmie.

@Emeryt

40 lat w firmie Fibris to piękny wynik. Jakbyś mógł wrócić pamięcią do czasów Twojego zatrudnienia to, co mógłbyś napisać o możliwościach rozwoju zawodowego? Udało Ci się awansować na wyższe stanowisko? Jestem ciekaw, jak pracodawca podchodzi do tych kwestii, dlatego fajnie, że znalazła się doświadczona osoba, która będzie mogła pomóc czytelnikom tego wątku.

Baśka
@Emeryt

Tylko że kiedyś to mieli złotą robotę (usunięte przez administratora)

Użytkowniczka
@Emeryt

Czy firma zatrudnia kobiety? Na produkcję itp?

@Użytkowniczka

Oczywiście. W firmie Fibris w wielu działach związanych z produkcją, kontrolą jakości, magazynem są zatrudnione kobiety.

XxX
@Emeryt

Pracuje w tej firmie 18 lat a mój Tato przepracował ponad 40 lat i tak się składa że firma nigdy dobrze nie płaciła a obecnie to jest jałmużna i nigdy nie były potrzebne specjalne protekcję a już na pewno nie po prywatyzacji.

Patryk.

Czy są może jakieś przyjęcia na lakierni.10 lat pracy w lakierni.

@Patryk.

Obecnie nie prowadzimy rekrutacji na stanowiska w dziale uszlachetniania. Jest szereg ofert pracy w innych działach. Aktualne oferty pracy można śledzić na naszej stronie internetowej www.fibris.pl

Pbut

Ilu zmianowy system jest na produkcji?

@Pbut

W Fibris S.A., w dziale produkcji podstawowej, stosowana jest praca w trybie ciągłym, trójzmianowym. W dziale uszlachetniania stosowana jest praca w systemie dwuzmianowym.

Zdzisław

Polecam fime, kiedy inne zwalniają w Przemyślu Fibris zatrudnia. Stabilna fima i zarobki, nie muszę się martwić że jutro zostanę bez pracy jak w poprzedniej firmie.

pracownik..pracownik

Polecam! Firma rzetelna, zawsze wypłaca pieniądze na czas, organizuje szkolenia, stoi otworem do pracownika i na jego potrzeby, warunki umowy każdy sam sobie dogaduje, więc niech ludzie poniżej nie mają pretensji o małe zarobki skoro na takie się zgadzają na rozmowie. Czytając poniższe komentarze mam wrażenie, że to właśnie ludzie zatrzymali się 50 lat temu. Sama pracuje w tym Zakładzie i nie zauważyłam tak złych warunków pracy jak są opisywane poniżej. Ludziom, którym nie chce się pracować zawsze coś nie pasuje. Najlepiej narzekać na kadrę zarządzającą niż spojrzeć na samego siebie! Nigdy nie będzie tak, że będą wszyscy zadowoleni! I może mądrusie wypowiadający się na częste poszukiwania pracowników i DH wezmą pod uwagę, że to właśnie ludzie zatrudniani po czasie okazują się nieodpowiedni... a nie sami odchodzą:D I za chwile pewnie zostanie to skomentowane, że napisał włazidup Prezesa albo kadra zarządzająca. Zwykły pracownik, który docenia swoją pracę i warunki jakie tutaj panują a panują dobre. Niestety firma znajduje się w zaściankowym Przemyślu w którym człowiek człowiekowi od zawsze wilkiem i tylko zaciera ręce jak komuś gorzej. A jak lepiej to jest najgorszym wrogiem! Ogarnijcie się ludzie z tego amoku! ciągle wam źle i ciągle narzekacie a zadajcie sobie pytanie ile z siebie w pracy dajecie???

realista
@pracownik..pracownik

Pracownica działu marketingu...Nie mam pytań. Widać że w biurowcu jesteście oderwani od rzeczywistości już od dawna. Zapraszam tylko na jedną dniówkę do działu produkcji - najlepiej na maszynę odwadniającą lub prasę T-3 w słoneczny, letni dzień :). Zobaczymy czy nie zauważysz tych złych warunków - smrodu masy, oparów, temperatury na hali jak na Saharze że nie można oddechu złapać, hałasu powyżej 80 dB itd...

@pracownik..pracownik

co ty (usunięte przez administratora)

kmita
@1312

Te byki specjalnie, bo się nie zorientuje.

Baśka

Rządzą układy, ekipa co siedzi na zmianówce to towarzystwo wzajemnej adoracji, urlopy tylko swoim koleśiom rozdają, najlepiej to pozwalniać tych leśnych dziadków

Grażyna
@Baśka

Twoja wypowiedź ma dosyć ogólnikowy charakter. Tak naprawdę nie dowiadujemy się z niej zbyt wiele o Fibris jako pracodawcy. Zastanowiła mnie jednak jedna kwestia, którą poruszyłaś, a mianowicie urlopy. Powiedziałaś, iż przysługują one jedynie niektórym pracownikom. Ale przecież każdy pracownik ma do nich prawo. Jak to zatem wygląda? Chcemy poznać nieco więcej szczegółów.

kmita
@Baśka

Święte słowa!

Karol

Czy przedstawili wam ścieżkę rozwoju w firmie?

Elżbieta

Praca fajna, miła atmosfera, pomocni ludzie, płaca całkiem niezła. Czytając opinie nie zdecydowała bym się na prace, sama sie przekonałam, że praca jest adekwatna do zarobków. Polecam.

Griko

Nie stawiają sprawy jasno robią nadzieję że przyjmą do pracy A tu wałek A ktoś czeka jak (usunięte przez administratora) gdyż miał w tym czasie inne oferty tak się kurde nie robi teraz zostałem dalej bezrobotny. Wielkie dzięki

@Griko

jak byłeś tak zainteresowany praca to tzreba było do nich zadzwonić i zapytać. Widocznie tak Ci zależało.

abc

Kiedy w końcu w tym zakładziku będą lepsze zarobki, warunki pracy, nawet w Biedronce dostali ostatnio podwyższki, ciągle coś się dzieje a tutaj średniowiecze, porażka.

@abc

To idz do Biedronki pracować skoro warunki i zarobki takie fajne . Nikt nie jest zmuszany do pracy w Fibrisie.

Dzień dobry. System opinii na stronie Gowork.pl podlega moderacji przez administratorów i opinie są weryfikowane co do zgodności z regulaminem serwisu Gowork.pl oraz polskim prawem. Niczego zgodnego z powyższym nie usuwamy czy tez nie moderujemy. Wszystkie opinie są dla nas ważne, gdyż pozwalają nam na podnoszenie standardów pracy w naszej firmie.

@Fibris S.A.

To czemu usunęliście wpis o pomocy z PFR. Dostaliście ją czy nie? To jakaś tajemna wiedza jest?

nie otrzymaliśmy , jesteśmy na liście jako rekomendowani do otrzymania

nie otrzymaliśmy , jesteśmy na liście jako rekomendowani do otrzymania

@aaa

Po primo czemu przedmówco podpisujesz się moim nickiem? Wstydzisz się swojego? Segundo jesteście na liście PFR więc w czym macie problem tym bardziej że to informacja jawna?

Ola
@aaa

Z tego co wiem każda chyba firma mogła starać się o pomoc... która i tak jest kredytem do spłacenia..:) Największe firmy w Przemyślu zwalniały i zwalniją pracowników- 50% pracowników odstrzelonych w innych firmach! Fibris nie zwolnił ani jednej osoby od wybuchu pandemii. Walczy o kazdego pracownika aby utrzymać wszystko. Puknij się w głowe zawistny człowieku bo chyba nie wiesz co piszesz!

Ag an

Szkoda że na stronie chwalą się milionami a pracownicy za najniższą zasadnicza zasuwają.

produkcja
@Ag an

Chyba nigdy nie "zasuwałeś" praca adekwatna do zarobków na każdym stanowisku :) Trzeba było się uczyć i zajmować stanowisko Dyrektorskie, wachlarz możliwości w Fibrisie jest ogromny. Wystarczy chcieć:)

kk

Pracowałem w tej firmie kilka lat , bardzo polecam , super atmosfera , można się wiele nauczyć .

Www
@kk

To dlaczego już tam nie pracujesz , jeśli było tak dobrze.

kk
@Www

Dostałem lepszą propozycję w innej firmie za dwa razy większe piniondze.

Zostaw merytoryczną opinię o Fibris S.A. - Przemyśl

• Jak się pracuje w Fibris S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Fibris S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fibris S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 9 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fibris S.A.?

Kandydaci do pracy w Fibris S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fibris S.A.