ENGIE Polska

2 Dodaj merytoryczną opinię
ENGIE Polska
counter
2 30 129 5 1
Jan
Kandydat
 Pytanie

Pracuje w firmie, która jest supportowana przez Engie. Jestem Technikiem UR i dobrze znam swoją halę i jej zagadnienia. Obok nas buduja się następną magazyny A Engie szuka ludzi. Jeślibym się zdecydował na aplikację do Was to czy jest możliwe szkolenie wdrożeniowe? Jakie też oferują Państwo zarobki dla początkującego Technika Obiektu?

Pracownik
Pracownik

Dobre warunki. Zapewnione możliwości rozwoju. Firma oferuje dużą swobodę w działaniu oraz niezbędne narzędzia do pracy.

Pytanie
 Pytanie

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w ENGIE Polska?

Zobacz wszystkie opinie (129)

Pracodawca

 Aktualność

Jako Grupa w Polsce oferujemy szereg benefitów pozapłacowych dla pracowników. Nasza oferta różni się zakresem w poszczególnych spółkach, ale są to m.in.: ubezpieczenie medyczne, ubezpieczenie NNW, karty sportowe, nauka języków obcych. 
W ramach działań Grupy ENGIE, wprowadziliśmy właśnie politykę zwiększającą bezpieczeństwo naszych pracowników oraz ich bliskich. Zdajemy sobie sprawę, że w naszym życiu niestety zdarzają się tragiczne sytuacje. W takich chwilach nie chcemy zostawiać rodzin naszych pracowników samych. Dlatego we wszystkich spółkach naszej Grupy wprowadziliśmy ENGIE Care.
Jest to unikatowy benefit, którym objęci są wszyscy pracownicy zatrudnieni w Grupie na umowę o pracę. Program obowiązuje od pierwszego dnia zatrudnienia. W przypadku śmierci pracownika rodzinie wypłacona zostaje odprawa w wysokości jego 12-miesięcznego wynagrodzenia.

ENGIE Polska