ENGIE Polska

2 Dodaj merytoryczną opinię
ENGIE Polska
counter
2 30 121 5 1
Pytanie
 Pytanie

Jaki jest wkład kierownictwa ENGIE Polska w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

anonim
 Pytanie

(usunięte przez administratora)

Lucek
Nazwa działu: Dział techniczny

Miałam przyjemność uczestniczyć w spotkaniach online organizowanych przez pracowników Waszej firmy dla pracowników i młodzieży że Zgierskiego Zespołu Szkół Ponadpodstawowych. Wszystkie prezentacje były przedstawione bardzo profesjonalnie, interesująco, młodzież zadawaała mnóstwo pytań, co świadczy o tym, że nie było barier między prowadzącymi i słuchaczami Bardzo dziękuję za czas poświęcony mam i młodzieży. Mam nadzieję, na dalszą współpracę, ponieważ taki spotkania z praktykami to korzyść dla uczniów i nauczycieli. Lucyna Drygalska - nauczyciel z ZZSP

Zobacz wszystkie opinie (121)

Pracodawca

 Aktualność

Dziś prezentujemy, co udało się zmienić i osiągnąć w naszej spółce ENGIE Zielona Energia po analizie wyników ankiety zaangażowania pracowników ENGIE&me 2019.
 


  1. Przede wszystkim spółka podjęła stałą współpracę z Politechniką Gliwicką. Dzięki temu na pokładzie firmy znajduje się 10% stażystów, co jest zgodnie ze strategią Grupy ENGIE.


  2. Wszyscy pracownicy przeszli szkolenia z zasad, które promuje Grupa, czyli etyka i 3D (dekarbonizacja, decentralizacja, digitalizacja), zero emisji dwutlenku węgla i nauczyli się, jak te wartości przekładać na kontakt z klientem.


  3. Przeznaczono dodatkowy budżet na integrację zespołu.


  4. Odbyły się wewnętrzne szkolenia na temat dobrych praktyk, które warto stosować organizując swoją pracę oraz dotyczące tego, jak przygotować domowe biuro.


  5. Więcej osób wzięło też udział w szkoleniach oferowanych przez Grupę (ENGIE University, U.Learn, GEM, LED, szkolenia z zakresu polityki mobilności NECST / GEM).ENGIE Polska