CTL - Centrum Techniki Laserowej LASERINSTRUMENTS Sp. z.o.o

Warszawa

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 707 ocen.

Rozmowy kwalifikacyjne w CTL - Centrum Techniki Laserowej LASERINSTRUMENTS Sp. z.o.o

Inzynier elektronik 2017-11-07 10:41 przez Ciekawy firmy i pisanych tu komentarzy

Przebieg rekrutacji

Na początku do wypełnienia kwestionariusz. W skrócicie trzeba przepisać swoje CV praktycznie całe na ich kartkę (Dane, doświadczenie, szkoły, umiejętności). Na dole klauzura, że kandydat : -wyraża w 2 etapie rekrutacji zgodę na praktykę 3 dni pracy u nich za darmo oraz to, -w sprawie decyzji rekrutacji kandydat sam do 3 dni po zakończeniu rekrutacji do nich zadzwoni i się ich spyta o wyniku. Już samo to brzmi niepoważnie, że nikt nie poinformuje ostatniego tylko trzeba dzwonić i się ich pytać czy "Państwo mnie przyjmą?" Właściciel tutaj określany przez innych jako "profesor", przyszedł jak się spodziewałem spóźniony 20-25 minut. Rozmowa w miłej atmosferze, niczym nie zaskoczyła (rubryka pytania). Na koniec pytanie ile Pan chce zarabiać. Zaproponowana stawka 3000 brutto na etat, jak chce więcej to umowa o dzieło. Czytając komentarze innych wiedziałem, że tą drogą na pewno nie chce iść. Potwierdzam inne opinie, szkoda czasu, jak masz wykształcenie, coś wiesz lub umiesz. Zaproponowana stawka nie jest adekwatna do umiejętności.

Pytania

0 pytań merytorycznych, sprawdzających czy w ogóle coś wiesz i umiesz. Jedynie pytania o CV. Po kolei co Pan w tej firmie robił a co w tej a tu Pan jak był zatrudniony, ile zarabiał.

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Bioinżynier 2017-07-25 00:16 przez Mała mi

Przebieg rekrutacji

Na początku rozmowy wydawało się w porządku, ale po kilku godzinach okazało się, że owa fima ,,zatrudnia" w 70 procentach praktykanów,który nic o niczym nie wiedzą bo mają do tego pełne prawo. Klimat rodem z PRLu, sam ,,szef" po odbytym dniu próbnym gdy zapytałam o podpisanie umowy zaczął się na mnie drzeć, chociaż tak się umawialiśmy kilka dni wcześniej. Kazał jednej z praktykantek wystawić umowę, ale po zobaczeniu niższej stawki niż taką jaką się umawialiśmy wyszłam bez słowa.

Pytania

Cv, doświadczenie

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Magazynier 2017-01-20 15:59 przez Po próbie

Przebieg rekrutacji

Rozmowa miła, "profesor" wypytał mnie o doświadczenie i zainteresowania po czym zaproponował stanowisko koordynatora magazynu i zaopatrzenia (za trzy miesiące) i dyrektora sprzedaży (za ok rok). Pensja ledwie wyższa od najniższej krajowej, system premiowy. Praca - piekło. Nikt z załogi nie słyszał o premiach i awansach. Nerwy, brak szacunku, wrzaski. Jeden ze stałych klientów wspomniał, że ze wspólnikiem robią zakłady: czy nowy pracownik wytrzyma miesiąc, czy nie. Zawsze wygrywa nie.

Pytania

Nic zaskakującego,

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę

Frezer 2016-04-22 08:31 przez Andrzej

Przebieg rekrutacji

Tak, rozmowa była przeprowdzona profesjonalnie. Skrupulatnie pomijana była forma ztrudnienia. Ustliliśmy wynagrodzenie miesięczne 2,5 tys. zł netto, a po 1,5 miesiąca pracy dostałem 650 zł. W ostatnim dniu pracy dostałem polecenie bym rozpisał, co robiłem każdego dnia pracy!!!!!!!

Pytania

Zapytania o moje doświadczenie zawodowe, jakie wynagrodzenie interesuje mnie miesięcznie

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę

Prawnik 2016-04-19 14:16 przez Werewolf

Przebieg rekrutacji

Rozmowa przebiegała wokół tego, co zawierało moje CV, przeprowadzona bardzo pośpiesznie, w miłej atmosferze; za to późniejsza praca to piekło. Niepoważne traktowanie, brak umowy - odwlekanie podpisania, zastraszeni współpracowncy boją się mówić, drażliwa atmosfera, w trakcie rozmowy krzyki na innych pracowników, spóźniony właściciel.

Pytania

Nie bylo zadnych zaskakujacych pytan, wszystkie pytania dotyczące mojego CV.

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę

Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)