Bujalski Sp. z o.o.

2 Dodaj opinię
Bujalski Sp. z o.o.
2 66 66 5 1
Pytanie
 Pytanie

Czy zdarzają się nadgodziny w Bujalski Sp. z o.o.?

Kamil
Nazwa działu: Produkcja
 Pytanie

Hej, Czy jest zapotrzebowanie na konstruktora? W ktorym programie chlopacy pracują do projektowania? Zastanawiam się nad aplikowaniem, czy wyplata godna za odpowiedzialnosc? Bede wdzieczny za odpowiedz!

gruby

Pracuję od lat u Żarny, poszukuję nowego miejsca pracy. Kilka lat temu właśnie od Bujalskiego przyszedł szef produkcji i wprowadził takie genialne zmiany, że za kilka miesięcy zamiast pracować, będziemy tylko tabelki tworzyć. U was też ten geniusz taki mądry był? Mam nadzieję, że zrozumieliście kogo mam na myśli.

Zobacz wszystkie opinie (66)

Pracodawca

 Aktualność

Bardzo dziękujemy za pozostawione opinie. Nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć na wszystkie komentarze, jednak chcielibyśmy zapewnić, że jesteśmy na bieżąco z Państwa wpisami. Jesteśmy przekonani, że dzięki Państwa spostrzeżeniom uda nam się wyciągnąć wnioski i wprowadzić usprawnienia , które zaprocentują jeszcze lepszą atmosfera i warunkami współpracy.
Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, współpracujemy z największymi koncernami przemysłowymi, a na swoim koncie mamy realizację projektów na każdym kontynencie. Tym bardziej ważne dla nas jest pozyskiwanie wykwalifikowanych i zaangażowanych pracowników oraz tworzenie przyjaznego środowiska pracy.
Jesteśmy otwarci na merytoryczne opinie i konstruktywną krytykę. Nie mniej jednak prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi i powoływanie się wyłącznie na potwierdzone informacje. Wszelkie niepokojące sprawy czy też szczegółowe pytania mogą Państwo do nas kierować również mailowo  na adres: bujalski@bujalski.com.pl
Serdecznie pozdrawiamy
Bujalski Sp.z o.o.

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

Bujalski Sp. z o.o.