BNI Polska Sp. z o.o.

3.4 Dodaj merytoryczną opinię

Pytania do firmy BNI Polska Sp. z o.o.

Pytanie
 Pytanie

Jak szefostwo w BNI Polska Sp. z o.o. traktuje ludzi?

Nowy wpis

Pracodawca

@Pytanie

Dziękujemy za zainteresowanie kulturą pracy w BNI. Staramy się dbać o relacje między naszymi pracownikami a przełożonymi, tak aby były jak najbardziej harmonijne i wspierające. Co roku przeprowadzamy badania wśród naszych pracowników, aby zrozumieć ich doświadczenia i postrzeganie pracy w BNI. Wyniki tych badań są dla nas bardzo cenne i zachęcające, gdyż wskazują, że aż 82% naszych pracowników odczuwa docenienie ze strony swoich przełożonych. Pozdrawiamy

anonim Nowy wpis
Inne
@BNI Polska Sp. z o.o.

Jakie są źródła tego 82% odczucia docenienia ze strony przełożonych? Czy przeważa wymiar interpersonalny, czy może bardziej wymierny, finansowy?

Inb Nowy wpis
Inne
 Pytanie
@BNI Polska Sp. z o.o.

„Badanie” brzmi bardzo poważnie dlatego zastanawia mnie czy zatrudniacie do niego sztab lekarzy różnych specjalizacji czy jest to po prostu zwykła ankieta dla pracowników ?

Nowy wpis

Pracodawca

@anonim

Według odpowiedzi naszch pracowników przeważa wymiar interpersonalny.

Pytanie
 Pytanie

Czy rotacja pracowników w Bni Poland Sp. z o.o. na Koordynator jest duża? Znowu ukazało się ogłoszenie 9 czerwca na Pracuj.pl. Czy to pracownicy odchodzą z firmy, czy są zwalniani?

Inne
@Pytanie

coraz więcej nowych twarzy, dużo zatrudnień z powodu rozwoju organizacji - z tego co wiem

Izabela
Inne
@sł

No to spoko skoro się rozwijają, ale jest jakiś konkretny powód dlaczego to wszystko ruszyło?

Barbara
Inne
@sł

A ty też tam pracujesz? Możesz powiedzieć od siebie jak atmosfera i zarobki?

pomocna
Pracownik
@Pytanie

Rotacja na tych stanowiskach jest bardzo duża. Najczęściej po 3 miesiącach osoby same składają wypowiedzenie.

Wiolka
Kandydat
@pomocna

To jak z tym jest w końcu, szukają z powodu rozwoju czy zwolnień? Czemu koordynatorzy mieliby odchodzić po tym czasie? I tak przy okazji chciałabym dopytać czy te 3 miesiące to okres próbny czy dłużej on trwa w firmie?

Pracodawca

@pomocna

Dziękujemy za komentarz. Dynamika zmian na stanowiskach jest różnorodna i zależy od wielu czynników, w tym od specyfiki i wymagań danego stanowiska. Okres próbny jest dla nas i dla pracownika okresem wzajemnej weryfikacji. To czas, w którym obie strony mają możliwość oceny, czy współpraca będzie korzystna w dłuższej perspektywie. Pozdrawiamy!

Pracodawca

@Wiolka

Dzień dobry, w naszej firmie okres próbny uzależniony jest od stanowiska. Standardowo wynosi 3 lub 6 miesięcy. Pozdrawiamy!

anonim
Inne
@BNI Polska Sp. z o.o.

Dowiadujecie się o powody rezygnacji pracowników z pracy u Was, czy nie musicie, bo są Wam one doskonale znane? Jakie to są powody, jeśli to nie tajemnica?

Pracodawca

@anonim

W naszej firmie nie mamy sformalizowanej procedury tzw. exit interview. Niemniej jednak Zespół HR stara się regularnie rozmawiać z pracownikami. Z naszego doświadczenia wynika, że najczęstsze przyczyny odejść są związane z poszukiwaniem nowych możliwości rozwoju. Często pracownicy otrzymują oferty pracy, które są dla nich atrakcyjne i zbyt korzystne, by ich nie rozważyć. Dodatkowo, niektórzy dochodzą do wniosku, że charakter pracy w naszej firmy nie jest w pełni zgodny z ich osobistymi preferencjami i szukają innych wyzwań. Pozdrawiamy

Pytanie
 Pytanie

Czy w BNI Polska Sp. z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

Pracodawca
Pracodawca
@Pytanie

Dzień dobry! Na obecny moment nie ma przewidzianych paczek, ani bonów świątecznych. Ale do biura BNI co tydzień dostarczane są świeże owoce dla pracowników. Pozdrawiamy!

Pytanie
 Pytanie

Czy w BNI Polska Sp. z o.o. możliwa jest od razu umowa o pracę na czas nieokreślony na stanowisku Koordynator Sprzedaży?

Pracodawca

@Pytanie

Dziękujemy za pytanie. Pierwszą umowę o pracę zawieramy na okres próbny trwający 3 miesiące. Dzięki temu obie strony, zarówno nowo zatrudniona osoba, jak i my jako pracodawca, możemy dokonać weryfikacji wyboru. Pozdrawiamy!

 Rozmowa kwalifikacyjna
Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie BNI Polska Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
Mikołaj
Kandydat
 Pytanie

Dlaczego niepochlebne opinie o pracodawcy znikają a powtarzają się opinie o pracowniku który pracował w dużych organizacjach? Wysłałem swoje CV, przeszedłem dwie rozmowy rekrutacyjne z większością ilością dyrektorów niż to jest potrzebne na stanowisko administracyjne a finalnie nie dostałem żadnej odpowiedzi. Żadnego zapraszamy czy nie zakwalifikował się Pan.

Pracodawca

@Mikołaj

Dzień dobry, obecnie toczy się w naszej organizacji wiele procesów rekrutacyjnych stąd dłuższy czas oczekiwania na informację zwrotną. Bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację. Prosimy o kontakt na adres rekrutacja@bnipolska.pl a przekażemy Panu feedback dotyczący Pana rozmowy rekrutacyjnej. Pozdrawiamy Zespół BNI Polska

Pytanie
 Pytanie

Obecnie Bni Poland Sp. z o.o. do swojego zespołu szuka osoby do pracy jako Account Manager. Na Praca.pl dodano ogłoszenie 1 sierpnia.

anonim
Były pracownik
 Pytanie
@Pytanie

gdzie tu jest pytanie?

Izabela
Inne
@anonim

Może to było tak czysto informacyjnie tylko? ;) Co nie zmienia faktu, że warto by było przybliżyć warunki, to chyba istotne info. Jak z kasą?

Lajkonik
Kandydat
 Pytanie

Czy ktoś się orientuje jak wyglada praca na stanowiskach specjalista ds operacyjnych? Na pracuj dodano taka ofertę, zastanawiam się.

Marta
Inne
@Lajkonik

A to nie opisali tam jakichś obowiązków czy cos?

Barbara
Inne
@Lajkonik

A jakie masz doświadczenie na tym stanowisku?

anonim
Kandydat
 Pytanie

(usunięte przez administratora)

Aleksandra

Może po prostu kierownik się rozmyślił albo zwyczajnie nie byłaś odpowiednią kandydatką dla nich, to chyba normalne że nie wszystkich przyjmą na raz nie? Może spróbuj jeszcze raz w przyszłości, postaraj się bardziej czy coś?

Pytanie
 Pytanie

Czy firma Bni Poland Sp. z o.o. udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Ilona
Inne

no a tak na serio? bo nie wiem dlaczego robisz sobie głupie żarty z poważnego pytania.

1
Pytanie
 Pytanie

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Bni Poland Sp. z o.o.?

tiny
Były pracownik

chyba coś Ci się pomyliło, to serwis do wymiany informacji dla osób, które chcą pracować w tej firmie, a nie firm zrzeszających się czyli klientow

Zostaw merytoryczną opinię o BNI Polska Sp. z o.o. - Warszawa

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie
BNI Polska Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii