Jedną z lokalizacji, w której działa SUEZ Polska, jest Szczecin. To właśnie tu, w województwie zachodniopomorskim, firma ta zwiększa zatrudnienie i poszukuje nowych pracowników. Jakich? Kto ma największe szanse na podjęcie pracy zawodowej w SUEZ Polska?

O pracodawcy

SUEZ Polska jest częścią międzynarodowej Grupy SUEZ, czyli lidera w skali globalnej w dziedzinie gospodarki wodnej i odpadowej. Dostarcza on wodę pitną dla 97 milionów odbiorców na całym świecie. Zajmuje się także usługami asenizacyjnymi u 66 milionów ludzi. Zapewnia zbiórkę odpadów dla 57 milionów osób, a przy tym jest w stanie odzyskać 14 milionów ton surowców i 5,138 GWh energii.

Na całym świecie Grupa SUEZ zatrudnia około 80 tys. pracowników. W Polsce jest zaś obecna od 1992 roku i zyskała w tym czasie opinię wiodącego operatora na rynku gospodarowania odpadami – nie tylko komunalnymi, lecz także przemysłowymi oraz niebezpiecznymi. Na terenie naszego kraju funkcjonuje 25 oddziałów operacyjnych SUEZ Polska, a jeden z nich znajduje się w Szczecinie.

Obecnie właśnie ten punkt chce przyjąć pracowników na trzy stanowiska pracy. Kto ma największe szanse na zatrudnienie w SUEZ Polska?

Praca dla brygadzistów

Firma SUEZ Polska zatrudni w Szczecinie brygadzistę lub brygadzistkę. Taka osoba będzie sprawowała bezpośredni nadzór nad bezpieczeństwem pracy podległych pracowników i firm odprowadzających odpady, prowadziła stałą weryfikację rodzaju dostarczanych odpadów, organizowała pracę swoim podwładnym, sprawowała nadzór nad ręczną segregacją odpadów oraz zbiórką odpadów przeznaczonych do odzysku, a także dbała o prawidłowe funkcjonowanie urządzeń i instalacji zlokalizowanych na terenie spółki.

Kandydat do pracy jako brygadzista w SUEZ w Szczecinie powinien mieć wykształcenie minimum zawodowe, doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, związane z zarządzaniem kilkuosobowym zespołem pracowników operacyjnych, oraz umiejętność pracy przy komputerze. Ważna będzie znajomość programów MS Excel i MS Word oraz wysokie zdolności komunikacyjne i organizacyjne. Pracownik musi ponadto być gotowy do pracy w systemie trzyzmianowym.

SUEZ Polska w zamian oferuje stabilne zatrudnienie w Szczecinie na podstawie umowy o pracę, regularnie wypłacane wynagrodzenie, szkolenia branżowe, dofinansowanie nauki i kursów, prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport na preferencyjnych warunkach oraz atrakcyjne świadczenia z funduszu socjalnego.

SUEZ Polska do pracy w Szczecinie przyjmie ponadto kierowcę – ładowacza śmieciarki (konieczna karta kierowcy i prawo jazdy kategorii C lub C+E) oraz specjalistę ds. kadr i płac (z wyższym wykształceniem i co najmniej pięcioletnim doświadczeniem w branży HR).