Co przyniesie kolejny tydzień w pracy? Aby dowiedzieć się, co dla Waszego znaku zodiaku przewidują gwiazdy, sprawdźcie tygodniowy horoskop GoWork.pl. Wróżka Cesaria zagląda w karty i podpowiada, jak pokierować swoją karierą – Raki podejmą się nowych działań zawodowych, podczas gdy Lwy mogą spodziewać się awansu!

Horoskop pracy: 10 – 16.01.2022

Kogo w tym tygodniu czekają dobre wieści w pracy, a kto powinien uważać na potencjalne kłopoty? Poniżej znajdziecie wszystkie wróżby!

Baran 21.03-20.04

Spowolnisz nieco swoje działania lub skoncentrujesz się na mniej wymagających zadaniach. Zajmiesz się planowaniem i uzupełnianiem zaległości formalnych.

Byk 21.04-21.05

W tym tygodniu pracować będziesz w grupie. Niektóre Byki podejmą nową współpracę, a inne znajdą dodatkowe dla siebie zlecenie. Dużo pracować będziesz z ludźmi.

Bliźnięta 22.05-21.06

Postanowisz rozwinąć swoje zainteresowania, co w przyszłości pozytywnie wpłynie na rozwój twojej kariery. Z odwagą zapisz się na kurs, warsztaty lub studia podyplomowe.

Rak 22.06-22.07

Rozpoczniesz nowe działania zawodowe, czy to w ramach obecnej pracy, czy szukając nowego zatrudnienia. Ukierunkujesz się na rozwój zawodowy.

Lew 23.07-22.08

Otrzymasz dodatkowe zadania zawodowe, niewykluczone, że wynikające z awansu. Taka zmiana korzystnie wpłynie na poprawę twoich finansów.

Panna 23.08-22.09

Nawiązywać będziesz nowe kontakty zawodowe zagraniczne. Otrzymasz również zadanie pozyskania nowych klientów i kontrahentów w innej, niż zwykle przestrzeni.

Waga 23.09-23.10

Poprosisz kogoś o pomoc i wsparcie w realizacji ważnego projektu. Możesz się rozczarować, bo okaże się, że musisz liczyć sama na siebie. Nie zniechęcaj się do działania!

Skorpion 24.10-22.11

Uważaj na wszelkie podejrzane propozycje kontraktów i umów. Nie pozwól, aby twoją czujność uśpiono wygórowanymi korzyściami, bo może się okazać, że to podstęp.

Strzelec 23.11-21.12

Poszukiwać będziesz inspiracji do rozwoju niedawno rozpoczętego projektu w aktualnych zasobach. Masz świetną bazę wyjściową i opierając się na niej stworzysz coś nowego.

Koziorożec 22.12-20.01

W tym tygodniu musisz być bardziej uważny i skoncentrowany na wykonywanych zadaniach. Twojej uwadze bowiem może umknąć ważny szczegół, który postawi twoje zatrudnienie pod znakiem zapytania.

Wodnik 21.01-20.02

Ktoś z twoich współpracowników okaże się wobec ciebie nielojalny. Nie zwierzaj się kolegom z pracy ze swoich sekretów, bo zostaną one ujawnione.

Ryby 21.02-20.03

Dużo podejmować będziesz rozmów biznesowych polegających na składaniu ofert, negocjacji warunków i podpisywania umów. Wiele spraw zakończy się dla ciebie sukcesem.

To już koniec wróżb na dziś! Kolejnych wypatrujcie w następny poniedziałek

Tygodniowy horoskop pracy przygotowuje dla Was wróżka Cesaria. Doświadczona tarocistka jest również numerologiem i doradcą życiowym. To autorka listu w książce „Listy płynące z serca. Kobiety dla kobiet” pod redakcją Ilony Adamskiej.

Wróżka Cesaria udzielała się na łamach mediów takich jak: Telewizja Regionalna TVT, Radio Opole, Super Express, Chwila dla Ciebie, Imperium Kobiet, Law Business Quality oraz Be – art. Swoją wiedzą podzieliła się także w książce Anny Guzior-Rutyny „Jak znaleźć faceta i dobrze wyjść za mąż”. Tworzy horoskopy m.in. dla: Super Express, Silesia 24 oraz GoWork. Wróżka Cesaria współpracuje również jako profesjonalny doradca z portalami ezoterycznymi.

Więcej informacji znajdziecie na stronie wróżki Cesarii – wrozkacesaria.pl

tygodniowy horoskop pracy
Oceń artykuł
0/5 (0)