AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o.

2.8 Dodaj merytoryczną opinię

Pytania do firmy AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o.

Michał Nowy wpis
Kandydat
 Pytanie

Witam czy pracował ktoś przy produkcji okien i drzwi w Irlandii ? Jeżeli tak to jak wygląda praca tam

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Jak wygląda rozmowa rekrutacyjna w AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o.? Co poradzicie osobie poszukującej tam pracy? Na GoWork.pl pojawiło się 29 lutego kilka ogłoszeń.

Koordynator Nowy wpis
Kandydat
 Pytanie

Dzień dobry, Szukam pracy jako koordynator,opiekun pracowników dla Agencij Aa Euro Recrutiment w Irlandii.Mam duże doświadczenia w szeroko pojętej branży Hospitality na stanowisku kierownika w Polsce i zagranica.Mówię bardzo dobrze w j.angielskim.Obecnie pracuje w Polsce w branży finansowej.Czy Agencja prowadzi rekrutacje na takie stanowisko?

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Jakie warunki pracy są w AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o.? Czy jest szatnia i/lub stołówka pracownicza? Czy organizowany jest dojazd do pracy dla osoby pracującej na stanowisku Monter?

 Rozmowa kwalifikacyjna
Rozmowę kwalifikacyjną w AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o. masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Kierowca autobusu kat. D - Irlandia?
Mika
Kandydat
 Pytanie

Jak wygląda kwestia wypłat jeśli się zatrudnia Polak w Polsce . Jest zawsze najniższa krajowa jeśli pracuje się więcej niż 160 h w danym miesiącu, nie od dzisiaj wiadomo że różnie godziny wypadają w różnych miesiącach , czy te kwestie zależą od danej firmy zatrudniającej po przez agencję . Słyszałam od pewnej osoby że nie chciano jej wydać kwitka od wypłaty i zdarza się że wypłata jest niższa od najniższej krajowej ?

Pracodawca

@Mika

Dzień dobry! Kwestia godzin czy wypłaty jest zależna od rodzaju zawieranej umowy (umowa zlecenie/umowa o pracę), jednakże wynagrodzenia nie może być niższe niż najniższa krajowa, w przypadku umowy zlecenia 23,50zł brutto stawka godzinowa, w przypadku umowy o pracę 3600zł brutto miesięcznie. Nie zawsze stawki proponowane to najniższa krajowa, oferta zależy od Klienta - pracodawcy użytkownika. Co miesiąc każdy zleceniobiorca uzyskuje od nas rachunek do wypłaty, na którym umieszczone są wszystkie informacje takie jak kwota wypłaty czy odprowadzane składki. Natomiast osobie zatrudnionej na umowę o pracę możemy wydać odcinek od wynagrodzenia na jej wniosek. Pozdrawiam AA Euro Recruitment

Pytanie
 Pytanie

Pracownicy coraz częściej oczekują od pracodawców zapewnienia benefitów pozapłacowych. Jak wygląda ten aspekt w AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o.? Chodzi o pracę jako Pracownik magazynu, takie ogłoszenie jest na GoWork.pl 30 lipca.

Pytanie
 Pytanie

Jak wygląda sprawa grafiku w AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o.. Czy pracodawca idzie na rękę?

Pracodawca

@Pytanie

Dzień dobry. Grafik oraz ilość zmian jest zależny od oferty pracy. Przy ofertach na pełen etat oczekiwana jest pełna dyspozycyjność w konkretnych godzinach. Natomiast pojawiają się również oferty, gdzie dyspozycyjność jest elastyczna i uwzględniane są preferencje kandydata w tym zakresie. Zachęcamy więc do zapoznania się ze szczegółami oferty na stronie aaeuro.pl oraz poprzez kontakt z konsultantem przypisanym do ogłoszenia o pracę. Odpowiemy na wszystkie pytania i doprecyzujemy wszelkie kwestie w zakresie zatrudnienia.

Zbrojarz
Kandydat
 Pytanie

Dobra,aplikowal ktos na zbrojarza do elektrowni?

piernik
Pracownik
 Pytanie

znowu widziałam ze wstawili nowe ogloszenie co do pakowania piernikow teraz na ostaszewo i torun? az taki przemial ludzi? jaka jest tam atmosfera?

1
Honorata
Inne
@piernik

też widziałam to ogłoszenie, praca min 4 dni w tyg po 8-10h to sporo mimo wszystko, może to jest powód że cały czas szukaja ?

Pytanie
 Pytanie

Czy nowo zatrudnione osoby w AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o. otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Emi
Pracownik
@Pytanie

Zlecenie

Paulina
Kandydat
@Pytanie

To zależy od oferty pracy. Jest praca na umowę o pracę i jest praca na umowę zlecenie.

Helena
Inne
@Paulina

A jeśli chodzi o wspomnianą umowę o pracę, to na jaki okres czasu jest ona zawierana na początek? Po jakim czasie jest ona na czas nieokreślony? Czy przy jej przedłużaniu można liczyć na podwyżkę? AA Euro Recruitment zachęca do długoletniej współpracy?

Paweł
Inne
@Emi

Zlecenie na początek na okresie próbnym, czy przez cały czas zatrudnienia? Bo to różnie bywa i czasem jak się zacznie na zleceniu to już do końca jest taki kontrakt. Możesz coś więcej napisać?

Pracodawca

@Emi

Rodzaj zatrudnienia zależny jest od wykonywanych czynności lub prac. To Pracodawca Użytkownik decyduje jaka forma zatrudnienia będzie odpowiednia do oferowanego aktualnie stanowiska. Możliwe opcje to umowa o pracę tymczasową lub umowa zlecenie. W przypadku Rekrutacji Stałych zatrudnienie bezpośrednio w strukturach wewnętrznych Klienta.

AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o.
Pracodawca
@Helena

W przypadku Pracowników Tymczasowych długość umów zależna jest od Pracodawcy Użytkownika, który przekazuje do Agencji wytyczne dotyczące przedłużenia poszczególnych umów. Umowa o Pracę Tymczasową nie może być umową na czas nieokreślony. Maksymalny czas zatrudnienia w oparciu o tą umowę wynosi 18m-cy. Pracodawca Użytkownik ma prawo przejąć Pracownika Tymczasowego do wewnętrznych struktur firmy i umowy są tu regulowane Kodeksem Pracy

AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o.
Pracodawca
@Paweł

W przypadku umów zlecenie w większości przypadków forma zatrudnienia nie ulega zmianie w trakcie trwania Pracy Tymczasowej. wyjątkiem może być zatrudnienie Zleceniobiorcy do wewnętrznych struktur firmy naszego Klienta. Po przejęciu do wewnętrznych struktur oferowana jest umowa o pracę.

Katarzyna
Inne
@AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o.

Często się zdarzają takie transfery? Kto ma takie propozycje, w sensie - czym trzeba się charakteryzować, żeby firma proponowała?

Pytanie
 Pytanie

Jakie są warunki zatrudnienia w AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o.?

Koleżanka 1992
Pracownik
@Pytanie

Hej pracuje w tej agencji 3 tyg i jak dla mnie nie mają pojęcia o zakładzie w którym pracuje mało tego nie posiadają wiedzy kto i jak i na która do pracy przychodzi więc możliwe że ta agencje zmienie p

AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o.
Pracodawca
@Pytanie

Warunki zatrudnienia zawsze związane są z konkretną ofertą pracy. Po szczegóły dotyczące zatrudnienia na konkretnym stanowisku pracy zapraszamy do kontaktu bezpośredniego.

Pytanie
 Pytanie

Czy w AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o. zatrudniani są obcokrajowcy?

AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o.
Pracodawca
@Pytanie

Tak, oferujemy zatrudnienie Obcokrajowcom. Zatrudnienie zawsze poprzedzone jest procesem legalizacji zatrudnienia.

jon
 Pytanie

jaka to firma co załatwiają magazyniera do tarnobrzegu ?

Zostaw merytoryczną opinię o AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o. - Ciechocinek

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie
AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii