PB Inter-System Spółka Akcyjna

Wrocław

Rozmowy kwalifikacyjne w PB Inter-System Spółka Akcyjna

LL 2016-05-30 19:39:22
Stanowisko:
Specjalista ds. PR i wizerunku

Przebieg rekrutacji:
Już sama rozmowa kwalifikacyjna z Dyrektorem ds. PR, Panem Danielem Zielińskiem, dała duży obraz na kulturę pracy i stosunek do pracownika w tym dziale. Odbyła się w pełni profesjonalnie i w miłej, bezstresowej atmosferze.

Pytania:
Jako że stanowisko dotyczyło pracy kreatywnej, tworzenia grafik, poza standardowymi pytaniami dotyczącymi doświadczenia i umiejętności, pojawiły się też takie, które odnosiły się bezpośrednio do osobowości, inspiracji artystycznych, stworzonych prac, z którymi najbardziej się utożsamiam. Miało to dla mnie ogromne znaczenie, gdyż świadczyło także o wrażliwości artystycznej potencjalnego pracodawcy, zainteresowaniu sztuką wizualną nie tylko w aspekcie komercyjnym, zrozumieniem dla źródeł samej pasji i szacunkiem do osobowości. Dało się odczuć, że poszukuje do zespołu osób nie tylko z konkretnymi umiejętnościami, ale też usposobieniem, które będzie dobrze współbrzmieć w zespole.

Czy dostałeś pracę? tak

Stopień trudności: łatwy
1
Zostaw raport z rozmowy kwalifikacyjnej w PB Inter-System Spółka Akcyjna - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twój raport był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie PB Inter-System Spółka Akcyjna