Lina Medical Polska Sp. z o.o.

Wysogotowo

Opinie o Lina Medical Polska Sp. z o.o.

admin 2015-10-23 17:59:34
Jesli byłeś pracownikiem firmy Lina Medical Polska Sp. z o.o. to właśnie na Twój komentarz czekamy. Zapraszamy na nasze forum.
10
N_ 2015-12-28 20:44:53
Cześć, czy ktoś z obecnych/byłych pracowników biurowych mógłby napisać jak pracuje się w Lina Mediacal? Jak atmosfera, wynagrodzenie, branie urlopów?
Dzięki
22
L-ka 2017-06-13 21:36:48
Firma która chce uchodzić​ za rodzinną, niestety pędzi w kierunku korpo i to bez żadnych zasad. Występuje sporo konfliktów w stylu przełożony-rodzina, lub przełożony-bliska osoba. W administracji tylko naprawdę wąskie grono ma szansę na awans. Na produkcji trzeba wykazać się całkowitym brakiem umiejętności bo w przeciwnym razie kierownik wykorzysta to bezwzględnie. Nie należy brać na poważnie rozmów kwalifikacyjnych, jeżeli jesteś inżynierem to z całą pewnością zostaniesz specjalistą w innych dziedzinach, a raczej zostana nałożone przeróżne dodatkowe obowiązki. Operatorki produkcji dostaja upomnienia za zbyt częste wizyty w toalecie które są monitorowane. Mobbing przez część starych pracownic to norma. Trzeba mieć stalowe nerwy żeby wytrzymać. Nie jest to firma która można polecić.
3
ABC 2017-06-22 16:42:28
Zdecydowanie nie zgadzam się z tą opinią! Firma dba o swoich pracowników organizuje wycieczki integracyjne i eventy. Osoby wyróżniające się zaangażowaniem nie są wykorzystywane a wręcz, przeciwnie otrzymują możliwość rozwoju zawodowego. Płaca jest również satysfakcjonująca o czym świadczy fakt że na produkcji bardzo mało osób rezygnuje z pracy a w administracji pracuje się długie lata. Zarówno pracownicy biurowi jak i produkcyjno są traktowani z szacunkiem i życzliwością, firma cały czas się rozwija i poszukuje rozwiązań usprawniających pracę. Ponadto Lina angażuje się w wiele akcji charytatywnych. Ja polecam tą firmę :)
1
... 2017-06-22 20:13:06
Serio? A jak długo drogi anonimie zagrzałeś/łaś miejsce w tej firmie żeby móc takie wiadro pomyj wylewać? Ile czasu poza halą spędzałeś/łaś, że dostałaś upomnienie? Jeżeli uważasz się za tak dobrego/dobrą to dlaczego nie pracujesz w państwówce tylko w jak to określiłeś/łaś w korpo? Dlaczego też w firmie gro pracowników pozostało od samego założenia firmy do dziś, a procent osób odchodzących jest znikomy? Ja mogę jedynie podpisać się pod tym co napisał ABC. Dobrze mi się pracuje, wiele od firmy dostaję i nie zamierzam stąd odchodzić. Przykro mi, że takie masz zdanie, w dodatku wypowiadasz je całkowicie anonimowo. Tak najłatwiej ale czy uczciwie?
1
Zostaw swoją opinię o Lina Medical Polska Sp. z o.o. - Wysogotowo
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lina Medical Polska Sp. z o.o.