Akademia Przedszkolaka Przedszkole

Radzymin

Opinie o Akademia Przedszkolaka Przedszkole

lucja 2016-03-18 22:09:11
okrope miejsce do pracy, szkoda slow... pani ktora uwaza sie za dyr, ma za nic pracownikow, tylko jej zdanie liczy się!! To jest jej przedszkole, a każda dziewczyna ma się podporządkować, bo jak nie to kara finansowa i straszenie... omijajcie z daleka... czy przy tak licznych zmianach personelu, jest to zawsze wina pracowników...?
6
Gefcia 2016-06-24 11:48:08
"pani dyrektor" jest fatalna,nie można się w ogóle dogadać,jest oszustka i zgrywa miła by tylko przekonać do siebie nowego pracownika. Warunki finansowe są fatalne a traktowanie pracowników jeszcze gorsze. Niestety ale ta Pani czuje się jak władca tego obiektu a nim nie jest. Zmiany personelu są wieczne,przychodzą nowe dziewczyny ale zaraz odchodzą,ponieważ nie chcą pracować w takim burdelu jaki tam panuje. Dzieci przekonane i aż żal ich zostawiać,ale żeby człowiek czuł się dobrze psychicznie nie może tu zostać. Nie polecam tego miejsca!!
2
Zostaw swoją opinię o Akademia Przedszkolaka Przedszkole - Radzymin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Akademia Przedszkolaka Przedszkole