Meliorex Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe

Raczki

Opinie o Meliorex Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe

pracownik 2013-02-23 23:02:20
jezeli chodzi o sama firme to nic nie moge zarzucic. Natomiast temat rzeka zaczyna sie jezeli chodzi o ludzi ktorzy tam pracuja, brak wykfalifikowanych i kompetentnych ludzi na stanowiskach. Zaczynajac od mechanikow (oprocz [usunięte przez moderatora]), ktorzy zamiast: mechanik powinni miec: [usunięte przez moderatora] co mi wpadnie do rak; a konczac na lizusach, [usunięte przez moderatora] i falszywcach, ktorzy patrza jak tu [usunięte przez moderatora] kogos. Mozna sie rozpisywac ale oszczedze slow. Najlepiej isc i samemu sie przekonac:)
12
robol 2016-05-11 19:34:53
Obóż pracy, od rana do wieczora tyra, szef myśli że jest bogiem bo tyle daje zarabiać, a wszystko to jedne wielkie błoto. Szefowie niby szlachetni, pierwsza ławka w kościele, a po godzinach przekręty, kurestwo i co tylko. Buraki z tej samej wsi szczęśliwi że robote mają, a szef guru.
13
praca 2016-05-12 10:25:08
Ja pracuję od 15 lat. Szefostwo znam - zawsze pomocni. Praca ciężka, ale wynagrodzenie rewelacyjne!
6
Homusposolituus 2016-10-13 07:32:41
Może i wynagrodzenie duże ale trzeba tyrać od rana do wieczoram i 12 dni w tyg. I jeszcze jak więcej dni sie zbliża do wolnego to i tak zabierze ten jeden dzień bo trzeba jebac jak czarnuch. Nie liczy sie z tym ze nie którzy maja rodzine i są zmęczeni.
Zostaw swoją opinię o Meliorex Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe - Raczki
test
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Meliorex Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe