Meliorex Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe

Raczki

Opinie o Meliorex Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe

pracownik 2013-02-23 23:02
jezeli chodzi o sama firme to nic nie moge zarzucic. Natomiast temat rzeka zaczyna sie jezeli chodzi o ludzi ktorzy tam pracuja, brak wykfalifikowanych i kompetentnych ludzi na stanowiskach. Zaczynajac od mechanikow (oprocz [usunięte przez moderatora]), ktorzy zamiast: mechanik powinni miec: [usunięte przez moderatora] co mi wpadnie do rak; a konczac na lizusach, [usunięte przez moderatora] i falszywcach, ktorzy patrza jak tu [usunięte przez moderatora] kogos. Mozna sie rozpisywac ale oszczedze slow. Najlepiej isc i samemu sie przekonac:)
robol 2016-05-11 19:34
Obóż pracy, od rana do wieczora tyra, szef myśli że jest bogiem bo tyle daje zarabiać, a wszystko to jedne wielkie błoto. Szefowie niby szlachetni, pierwsza ławka w kościele, a po godzinach przekręty, kurestwo i co tylko. Buraki z tej samej wsi szczęśliwi że robote mają, a szef guru.
praca 2016-05-12 10:25
Ja pracuję od 15 lat. Szefostwo znam - zawsze pomocni. Praca ciężka, ale wynagrodzenie rewelacyjne!
Homusposolituus 2016-10-13 07:32
Może i wynagrodzenie duże ale trzeba tyrać od rana do wieczoram i 12 dni w tyg. I jeszcze jak więcej dni sie zbliża do wolnego to i tak zabierze ten jeden dzień bo trzeba jebac jak czarnuch. Nie liczy sie z tym ze nie którzy maja rodzine i są zmęczeni.
meliorant 2016-10-27 19:07
10pln/h. Przekręty takie ze ho ho. Tylko sprzedać temat do uwagi w tvn, lub dla stonogi. Ile studni poszło w Lublinie ???? Zapytaj szefa może odpowie jeśli taki dobry, lub sie podzieli , pozdrawiam firme kant i oszust.
pracownik 2016-10-28 09:11
do meliorant
hehe!! dobry z Ciebie meliorant... jak masz tylko 10 pln to naprawdę cienki jesteś. jaka praca taka płaca! ja mam 18 pln/h i mi pasuje. Pracy jest nie mało, ale za to wynagrodzenie godne i zawsze na czas! miła atmosfera, umowa o pracę, pewna praca zarówno w okresie letnim jak i zimowym! polecam Pracodawcę.
szeryf 2016-10-28 17:25
Niedługo sie dowiesz bogaty pracowniku,może wesprzesz szefa jeśli tyle masz. Popytaj ludzi jakie studnie siedzą w ziemi ,potem dyskutuj,
Marek 2016-11-02 13:05
Zdecydowanie polecam! Przedsiębiorstwo godne polecenia! Super wynagrodzenie, dbałość o pracownika! Pracują kompetentni ludzie!
rak 2016-11-02 13:12
Firma OK! Pracowałem ponad 5 lat, zostałem zwolniony ze swojej winy. Teraz pracuje w firmie podobnej, ale wynagrodzenie marne i nie na czas.
bolek 2016-11-16 12:44
solidna firma, konkretny szef, super zarobki! polecam
wolny i szczesliwy 2016-12-08 08:06
To odpowiedz mi jak wygląda twoje życie, jak wygląda tydzien , zapierdzielasz jak wół w delegacji ,spisz w roboczych ciuchach a gdy przyjeżdżasz na polowe wekendu do domu to żonka patrzy na ciebie z obrzydzeniem bo po paru latach wyglądasz jak dziad z brudem za paznokciami ,tylko ta kasa sie liczy co na konto wpływa, ty zaś wypijasz pare piwek bo masz wolne , stukniesz babe bo ci sie należy , a kobieta miłości i romantyzmu szuka u kolegów gdy ty zapierdzielasz , ot i takie twoje życie, wiecznie w szambie ,w dole jak robak , hobby nie masz bo brak czasu ,trzeba jebac bo szef musi kupić nowe bmw. Powodzenie wole
Pracownik 2017-01-09 21:20
Pgr
Maniek 2017-02-05 17:39
Bardzo mądre słowa kolego napisałeś!
rozmowny 2017-02-20 19:31
Witam, a jakie stawki mają operatorzy z jedynka?
OL 2017-03-10 20:46
Transporter wódki dla Ciebie!!!
Sałatka 2017-06-22 15:17
Obiecanki super.ludzie jak bydło śpią. pieniądze marne i nie czasowo. Odradzam
Anonimowy 2017-08-09 16:46
To jest prawda [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] do bólu nie liczy się człowiek place na czas zależy kiedy bywa że poślizgiem były a co do roboty to życie rodzinne se wybij z głowy robota po 2 tyg 3tyg kasa jak 330 i plus delegacja 41 zl bo obiadow nie ma godz to kasa razy stawka dużą a tak bez delegacji to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie zarobki niech dobierze Ukraińców maszyn i kontrakty mu zrealizują dzień i noc [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] człowiek to robak nic znaczący u nich tylko lizusy dobrze mają i konfidenty
byly 2017-08-14 15:09
To ten wasz szef jeszcze nie siedzi za studnie w Lublinie?
Zenek 2017-08-23 01:10
Jak zatrudnił synka wojewody to kto go będzie ścigał. Binladen, Szwagier, czy NIK
Zostaw swoją opinię o Meliorex Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe - Raczki
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Meliorex Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe