Meliorex Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Meliorex Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe

Witam, czy zarobek kierownika budowy będzie zależny od lokalizacji pod którą się zatrudnia? są obecnie dostępne oferty do Białegostoku oraz Warszawy. Niby tu i tu widełki są od 9 do 12 tys ale zastanawiam się czy to właśnie stolica nie ma tego górnego progu?

Cobra007 Nowy wpis

Witam szukam pracy jako kierowca samochodu ciężarowego c+e. Pozdrawiam

Siemka, szukają mechanika z doświadczeniem przy samochodach ciężarowych i chyba będę aplikował. To podobno nabór ze względu na dynamiczny rozwój firmy, ale jakoś źle mi się to kojarzy to stwierdzenie ;p Dajcie mi znać czy tak faktycznie jest, czy po prostu chodzi o rotację. W googlach wyczytałem, że ktoś miał problemy z kasą za fakturę i tak się zastanawiam, czy pracownikom płacą terminowo. Gdyby ktoś rzucił zarobkami byłoby ekstra — dobre wynagrodzenie wymienione w ofercie niewiele mi mówi. Dzięki!

Administrator Nowy wpis

Szukam pracy w mieście Warszawa na stanowisku operator produkcji. Najlepiej na operator produkcji. Słyszeliście o jakiejś ciekawej ofercie?

A czy dla samej asystencki doświadczenie jest w ogóle potrzebne? Zastanowiło mnie to zapytanie z poprzedniego wątku. Mnie natomiast rzuciła się w oko fraza, że jest ono mile widziane. Myślicie ze wskazanie tego na CV zagwarantuje od razu podwyżkę? Nie sprawdza niczego? A to biuro w tej Szkocji to jak wygląda? jest jakieś nowoczesne?

A ja weszłam tu bo jestem zainteresowana stanowiskiem z ogłoszenia Asystent / Asystentka zarządu - Sekretarz / Sekretarka. I nie ma tam podanej pensji. Oferują stabilne zatrudnienie i napisali, że nawet dają przyjazną atmosferę. Ale co z kasą? Wiecie, jaka jest pensja brutto miesięcznie na start pracy? Będzie z 5000 zł brutto?

Ilona

A masz doświadczenie?

Do administrator 6000zł to zarabiało się w tej firmie 3lata temu także teraz jest dużo więcej

Joanna

na stronie widać, że prowadzą stałe nabory i chciałam się spytać o operatora koparki i jego potencjalnie możliwe zarobki w tym roku. One będą różniły się w zależności od lokalizacji? Co jeszcze ewentualnie może na nie wpływać?

Piotr Trans

Witam Mam pytanie, czy potrzebujecie kierowcy kat. C+E w Białymstoku i okolicach ?

Paksik

Witam jakiś kontakt możecie podesłać w sprawie rozmowy na operatora koparki kl1 doświadczony . W sensie z jakimś kierownikiem żeby szybciej się dostać ,jeśli są oczywiście przyjęcia pozdrawiam

Elżbieta
@Paksik

Szybciej się dostać, a to normalnie ile to trwa? Może zacznijmy od tego czy szukają bo nie widzę u ciebie tej informacji

Paksik
@Elżbieta

Witam , czy są może przyjęcia na operatora koparki ?widzę że firma robi na Kondratowicza metro mieszkam obok i się zainteresowałem nowe maszyny ludzie ubrani wszystko jak należy .

Joanna
@Paksik

I co dowiedziałeś się już może? Bo widzę, że tu z ruchem coś słabo, ewentualnie nie myślałeś, żeby po prostu zadzwonić? Tak chyba szybciej będzie

Kom..
@Paksik

Na metrze kończa budowe ale mozna kierownika spytac o prace.

seba

Pytanko, jak w tym roku wygląda przerwa świąteczna w meliorex? Jeszcze trwa czy już się skończyła?

PawełW

Cała prawda o Mx -woj.Podlaskie :-)wy co niedziele musicie dźwiekować za Piotra :-).Jako nie liczny uradził zmianę pokolenia i nie rozłożył na łopatki...... powierzonej mu Jednej z najlepszych firm branżowych w Polsce. :-)W Mx każdy kto idzie do Pracy by pracować a nie być w pracy zarabia Tam godne pieniądze wszelkie niedogodności dla nowych pracowników to tylko i wyłącznie ułomności współpracowników Trzeba Tam na twardo rozepszec się łokciami:-) Umieją to tylko Najlepsi w branży. Fajnie było mieć tam epizod w swoim życiu.Niech każdy mówi co chce Mx daje fajne warunki rozwoju tylko tam mają wszyscy potężne ja......ja i trzeba też je mieć by Tam się przetrzeć :-)

@PawełW

Piszesz, że firma dała ci dobre warunki rozwoju. To znaczy, że mogłeś też brać udział w szkoleniach i zrobić sobie np. nowe uprawnienia? Bo właśnie czegoś takiego szukam. We wcześniejszych wpisach widziałem, że pensja jest wysoka. Serio płacą nawet 6 tysięcy na rękę?

Do Jarosław
@Jarosław

Przyjdź zobacz a nie pożałujesz. Zarobki tak jak powyżej napisane

@Do Jarosław

No tak mnie zachęcasz to chyba spróbuje. Wiesz jak jest podczas rekrutacji? To luźna rozmowa czy raczej test sprawdzający kwalifikacje? Trudno się dostać?

idzik
@Jarosław

raczej luźna rozmowa jak byłem.Nie ma co się spinać.

Iwona
@idzik

Padają jakieś ciekawe pytania? Mnie to zawsze bardzo stresuje :(

Aneta
@PawełW

Wydaje mi się, że piszesz o pracy operatora. A ile zgarnie ten inżynier sieci sanitarnych? Pewnie 6-7 tys x ileś tam...

Stała

Wszystkie weekendy wolne. Zarobki 6000 - 7000 zł na rękę stałej pensji niezależnie czy auto zepsute czy sprawne.

Stała

Na patelniach i ośkach ta sama stawka 6-7tyś kwestia Twojego doświadczenia i dogadania się

Kierowczik
@Stała

Na umowie jaka pęsja? Bo to ważne do kredytu.

@Stała

Dzięki za informacje. Przedstawiłeś dość atrakcyjne warunki wynagrodzenia. Na stronie pracodawcy http://meliorex.pl/praca/ jest kilka ofert pracy na stanowisko: operator koparki, monter sieci sanitarnych, mechanik i inżynier sieci sanitarnych. Czy poleciłbyś te rekrutacje i zatrudnienie w firmie?

@Kierowczik

Na umowie masz tyle co zarabiasz czyli na ile się ugadasz

Rekrutant
@Stała

Witam. 6000-7000 za normę godzin na miejscu?

To przy 7 tysiach na rękę daje drugi próg podatkowy

Patryk
@Stała

Hah chłopie co ty za farmazony piszesz o wszystkich weekendach wolnych

szczepan
@Stała

obowązuję stawka godzinowa ustalona na rozmowię wstępnej z kierownikiem danego działu

Alicja
@szczepan

A czy po jakimś czasie w Meliorexie istnieje możliwość uzyskania podwyżki? Może pracodawca poza podstawą wynagrodzenia oferuje również system premiowy, lub też wyższą stawkę za nadgodziny?

zarobiony
@Alicja

Po jakim czasie, to zależy jak szybko będziesz rozmawiać z osobami które mogą dać, no i czy chcą ciebie wogóle wysłuchać, czasami ciezko to wychodzi,

@zarobiony

Wiadomo, że rozmowa o podwyżkę nigdy nie jest łatwa. Ale według mnie zawsze warto spróbować. To zależy do kondycji firmy, czy raczej jest oceniana praca kandydata i tego czy rokuje na przyszłość?

Kamyk

Jak wygląda praca na Ładowarkach? Jak płacą?oczywiście pytam na początek ,bo wiadomo że nie dostanę tyle co stały pracownik.

Iwona
@Kamyk

Poniżej Panowie piszą o 6-7 tys. na rękę, co jest bardzo dobrą stawką - ciekawe ile w tym prawdy. Daj znać jak dowiesz się czegoś więcej.

Geodeta

Ktoś wie jak wygląda praca na stanowisku Geodeta w firmie? Czego można oczekiwać?

Kierowca C+e

Siema potrzebują czy nie bo jak sie zadzwoni to zawsze nie potrzebuja

KIEROWCA
@Kierowca C+e

POTRZEBUJĄ DZOWOŃ CODZIENNIE:)

kandydat
@KIEROWCA

dzieki za podpowiedz bedę codziennie dzwonił i wysyłał SMSy to może mnie zatrudnia (jak w RMF) .Bo mażę o tym by dołaczyć jako kierowca do flotych tych PRZYSTOJNIAKÓW kierowców z którymi mijam się codziennie.

tommy

Witam jak kasa na patelni? Stawka godzinową? Diety? Nadgodziny? Dzięki za odpowiedź.

puszek
@tommy

7 - 8 tys stała na rękę. Bez nadgodzin.

berek
@puszek

śmieszny jesteś 7-8 tys. Człowieku jak robisz na dwie karty to może i tak zarobisz. Dobre czasy minęły.

Dawid

@puszek a nadgodziny zdarzają się często?

KM

A czy ktoś może powiedzieć ile zarabia się w biurze, księgowości? I jaka atmosfera?

Abc
@KM

Zarobki w biurze to kwestia negocjacji. Ale praca w biurze to minimum 9h (od 7 do min.16) + soboty (kwestia do ustalenia na rozmowie czy trzeba pracować w sobotę) więc dodatkowo złapie się coś za nadgodziny ("coś" bo nie za wszystkie bo obcinają). Więc jesli o chodzi o zarobki to nie są one najgorsze na tle innych firm. I to chyba tyle z pozytywnych rzeczy. Jeśli chodzi o atmosferę to zależy gdzie trafisz - w dziale księgowym jest chyba najgorzej ponieważ księgowość non stop musi dogadzac szefastwu a że szefostwo potrafi być bardzo niemile to odbija się to pracownikach i relacjch w dziale (stąd tyle ogłoszeń do działu księgowego w tej firmie).

Czy nadal w firmie istnieje nakaz prowadzenia pojazdu przeładowanego o kilka lub kilkanaście ton. Czy już zarząd firmy odchodzi od takich praktyk?

Zostaw merytoryczną opinię o Meliorex Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe - Raczki

• Jak się pracuje w Meliorex Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe?

Zobacz opinie na temat firmy Meliorex Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Meliorex Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe?

Kandydaci do pracy w Meliorex Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Meliorex Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe