Meliorex Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Meliorex Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe

Firma spada na psy jest 13 przelewów brak ludzie mają zobowiązania kredy mieszkaniowe jak tak można postępować Nikt nie chce zapomogi tylko wynagrodzenie na czas za swoją ciężka pracę!

@Kasia

Dokładnie przelewy spóźnione są notorycznie. Totalny brak szacunku do pracowników. Nie polecam firmy

@Anonim

Zaczynam się zastanawiać czy pracujemy w tej samej firmie, bo ja wypłate dostaje terminowo. A ostatnio to nawet przed czasem.

Tak teraz zaczęli płacić terminowo. Ale zobaczymy jak długo to potrwa

ngnj
@Anonim

Ty nie czekaj chłopie tylko od razu się zzwolnij. nie rozumiem jak można (usunięte przez administratora) do własnego gniazda. piszesz że terminowo pieniadzę wypłacają ale chyba tylko czekasz aż to się zmieni żeby było co pier.... za plecami

Zenek.

Dobry pracownik to i przed czasem dostaje. Ale musiałeś kogoś wysprzęglić, co? Przyznaj się

Kierowca

Witam z kim można skontaktować się w sprawie pracy na patelnię?

Kierowca C+E

Na patelniach weekendy pracujące czy wolne? I jak wyglądają zarobki?

Kierowca C+E
@Kierowca C+E

Wie ktoś?

śofer
@Kierowca C+E

weekendy wolne i nawet w środy, czwartki i piątki też!

Kierowca C+e

Siema Jak dostać się na patelnie do meliorex?

Janusz
@Kierowca C+e

Jedź złóż cv i czekaj.

C+e
@Janusz

A jak z weekendami i jak zarobki?

Do rudego

Chcesz wejść na kogoś stanowisko i piszesz takie (usunięte przez administratora) czy o co Ci chodzi? Podejrzewam że kolor włosów to rudy.

Kamera kanałów pomocnik
@Do rudego

Czytaj ze zrozumieniem, nie chodzi o stanowisku chodzić o kasę za poprawki może wtedy prezes zacznie ludzi szanować bo to on zawsze stawia kropkę, nie ma to jak ekipa bolca luźny klimat gość konkretny.

Do rudego
@Kamera kanałów pomocnik

No to idź do prezesa i mu to powiedz, a nie wlewasz zale w Internecie. I straszysz jakimiś zawiadomieniami(to też jest karalne) nawet w internetach, mocarzu.

Janusz

jak wyglądają zarobki na patelni?

Ten
@Janusz

4000-5000, ale mają zapas kierowajcow

Łucja
@Ten

Czyli można śmiało powiedzieć, że to są już zarobki na dobrym poziomie. Z pewnością mogą one zachęcać do podjęcia zatrudnienia w Meliorexie. A co powiedziałbyś jeszcze na temat pakietu socjalnego? Macie tam jakiś?

Szofer

4000-5000-6000-7000 zł w zależności od pory roku, miejsca pracy, delegacji itp

Jarosław
@Szofer

Aktualnie zbliża się okres jesienno-zimowy. Chciałbym ustalić, czy w okresie tym pracy jest więcej niż w okresie letnim? Ewentualnie proszę napisać, jak długo trwają delegacje, na które rzekomo wysyła firma Meliorex.

@Łucja

Pakietu socjalnego brak, na dobra pensje tyrasz jak wół w zależności od przepracowanych godzin i stawki. Jeszcze później Cię zwolnią bez podstawie i bez prawnie. Bez okresu wypowiedzenia, za porozumieniem stron i bez wypłaty za zaległy urlop

A ja, jak patrze na inne większe firmy które teraz po kolei się zamykają i zwalniają pracowników, to doceniam... Wesołych świąt wszystkim i oby Meliorex dalej tak trzymał!

Też pracownik

Dokładnie. Też widzę wśród znajomych, którzy pracują w innych firmach, jak słaba sytuacja się robi. Siedzą teraz w domach i nie wiedzą, co będzie dalej. Ja się cieszę, że u nas bez większych zmian.

Abc abc
@Też pracownik

To chyba ta sama osoba pisze i sobie odpowiada;) taki sam porządek wyrazów i interpunkcja ;):) typowe ...

Elo

Witam Ktoś orientuje się jak na dzień dzisiejszy wygląda sprawa pracy na jakimkolwiek stanowisku w firmie Chodzi mi glownie o operatorów ewentualnie kat. C?

Panie Prezesie nie wstyd Panu!!! Cały kraj walczy z wirusem a Pan ściąga swych Białorusinów do pracy!!!

A czy Tobie nie wstyd pisać takie brednie?

kowal

banda szkodnikow podam ich do inspekci transportu zeby ich skontrolowali

Koks

Koks to zwykła psia pompa, stworzony do tego aby mu rozkazywać

Operator xxx
@Koks

Po co ubliżasz chłopakowi!!! Zazdrościsz że on lepiej wykonuje swoją pracę od Ciebie. Tutaj to kozaczek jesteś to czemu prosto w oczy mu tego nie powiesz. Przyje...cie się do tego Koksa. To jest normalny gość. Bardzo dobrze ogarnia to co robi.

@Operator xxx

Ogarnianie tego co się robi a kultura wobec drugiego człowieka to dwie inne sprawy. Pracownik może i dobry ale kultury to nie ma w sobie nic

Pytanie do zarządu firmy, czy zapewnia bezpieczeństwo swym polskim pracownikom w związku z zachorowaniami stwierdzonymi CORVOR-19 na Białorusi!? Przecież połowa pracowników to Białorusini!!!

Heniek

Dokładnie firma jest ok Ja tez juz kilka lat pracuje i nie narzekam.

Maciek
@Heniek

Witam chciał bym się dowiedzieć ile w tej firmie można zarobić na różnych stanowiskach bo mam okazję iść tam do pracy pozdrawiam

Heniek
@Maciek

Jakie stanowisko? Mniej niż 5 nie zarobisz

Karol

Pracowałem w tej firmie i jeszcze nigdy w życiu nie spotkałem takiego kurest.. . Tylu podpierdzielaczy co pracuje w tej firmie to jest głowa mała . Klimat mega słaby ,kasa co miesiąc spóźniona o co najmniej 4,5 dni a kierownik Ra...... To człowiek który pomylił zupełnie swoje powolanie

Monter

Witam. Jak wypłata przed czasem to nikt nie komentuje. Czemu?????

@Monter

Też mnie ten fenomen dziwi. Jak źle to wszystko opisane jak dobrze to zero komentarzy.

Kamil
@Monter

Bo jest takich trzech ogórków co czekają aby napluc w internetach jak coś firmie się opóźnia i od razu hejt. Kozak w necie _izda w świecie. Duża firma to i pajace są. Pozdrawiam

Obserwator
@Monter

Czy w tej firmie wypłata na czas traktowana jest jako sukces zarządu?

@Monter

A temu bo po pierwsze jest to strona poświęcona wyrażeniu opinii, pozytywnej bądź negatywnej, i z całym szacunkiem ale brak wypłat i brak udzielania informacji/ unikania odpowiedzi kiedy wypłaty będą o czymś świadczy i ludzie mają prawo wyrazić TUTAJ swoją opinię. I po drugie co mają pisać jak wypłaty są na czas ?? Brawo? Super? Zapraszam do zapoznania się z kodeksem pracy- wypłaty powinne być przelene NAJPOŹNIEJ do dnia 10 każdego miesiąca, ludzie pracują w wiadomym celu i najzwyczajniej im się to należy za wykonaną pracę, jest to na tyle oczywists, że nie uważam żeby był to powód do pochwał. A w razie problemow z płynnością po ludzku powinni zostać poinformowani o opóźnieniach, o tym kiedy wypłaty będą i przeproszeni za taką sytuację. Ktoś się tam wymądrzał, że raty kredytów można przesunąć na późniejszy termin.. ALE dlaczego ktoś ingeruje w czyjąś sytuację i mówi co ma robić? Jeszcze raz podkreślam pracownik wedlug ustawy powinien otrzymać wypłatę najpóźniej do dnia 10 kazdego miesiąca i koniec kropka. To czy wyda to na kredyt czy wakacje nie powinno nikogo obchodzić. Gdyby ktoś naslal inspekcje pracy to przy regularnych opźnieniach i braku wypłacania odsetek za opóźnienie to firma mialaby problem, nie pracownik. Poza tym radze spojrzeć na to od drugiej strony- to pracodawca powinien być świadomy, że wypłaty są do 10 i tak obracać pieniędzmi żeby na te wypłaty było, nie dowiaduje się przecież dzień przed że musi zapłacić ludziom.

Try

Kodeks pracy ???? niech tylko firmie się powinie noga to będziesz mógł go użyć w WC bo urzad skarbowy nie zostawi nic pracownikom i zobaczysz gdzie mają kodeks pracy. Opóźnienia w zapłacie faktur są kosmiczne i terminy zaczynające się od 60 dni więc trzeba być wróżka żeby przewidzieć dany miesiąc. Idź do innej firmy to dostaniesz połowę tego co masz tutaj i jeszcze lepsze opóźnienia, wspomnij o kodeksie pracy i szukaj następnej ????

Antykonfident

Pewnie, że jest dumny bo to mądry człowiek i wie, że do pracy potrzeba mu silnych a nie mądrych :)

Haha

Zeby nie koks to na żwirowniach był by haos gość ogarnia temat zna się na robocie! jak komuś nie pasuje wystarczy złożyć wymowienie i problem z głowy

Łukasz

Firma godna polecenia, jedyna osoba która psuje bardzo dobrą atmosferę w firmie jest tzw "koks"

Prezesie przypatrz się decyzjom swych kierowników rozwalają to co Twoi rodzice budowali ponad 25 lat !!!!!!!

Jack

Moim zdaniem firma bardzo dobra, miła atmosfera, płatnik bardzo dobry! Polecam!

Zostaw merytoryczną opinię o Meliorex Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe - Raczki

• Jak się pracuje w Meliorex Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe?

Zobacz opinie na temat firmy Meliorex Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Meliorex Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe?

Kandydaci do pracy w Meliorex Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Meliorex Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe