SOLEKO - systemy solarne

Włoszczowa

Opinie o SOLEKO - systemy solarne

Marcin 2014-08-20 15:24:23
Soleko to firma, która zaczynała od przysłowiowego garażu. Ale jej się udało. Nigdy nie było czuć dużego ciśnienia. Właściciel zawsze wybierał etyczne rozwiązania związane z dotarciem do klienta, dzięki czemu nie było presji sprzedaży. Ponad połowa klientów była z polecenia przez co przetrwanie firmy nie było zagrożone, a praca spokojna. Ciężko się tam dostać, bo wybierają najlepszych, ale warto spróbować :)
czesiu 2015-01-11 15:29:35
tanio to tu nie jest
1
Basia 2016-08-22 15:28:06
Nie polecam. Kolektory zakupiłam w 2013 roku. Montaż przebiegł sprawnie i działały do czasu. Niestety w tym roku rozszczelnił się zbiornik i cały glikol przedostał się do wody pitnej. Zgłosiłam reklamację i usłyszałam, że to moja wina bo nie kontrolowałam anody, którą zamontowali z tyłu zbiornika w miejscu niedostępnym. Tata sprawdzał i tak tą kontorlkę, a jak zobaczył że jest czerwona to mąż już mówił że czuje słodki posmak w ustach. Firma nawet nie wysłała do nas serwisanta. Stwierdziła, że jak tytanowa anoda świeci na czerwono to to nie jest ich wina. Nie za dobrze im szło bo w 2015 Pan Marcin G. zamknął firmę i otworzył na swoją koleżankę tę samą , ale już jego osoba nie figuruje w zarządzie. Dużo lepiej kupić kolektory bez dotacji. Wychodzi taniej i najważniejsze, żeby wziąć pewną firmy jak np. Valliant i nie martwić się że firma kogucić potraktuje swojego klienta tak jak firma Soleko potraktowała nas.
1
Zostaw swoją opinię o SOLEKO - systemy solarne - Włoszczowa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SOLEKO - systemy solarne