Elczar Sp.j. Ubojnia Drobiu Elżbieta i Cezary Zawiślak

Serock

Opinie o Elczar Sp.j. Ubojnia Drobiu Elżbieta i Cezary Zawiślak

ewa 20 2014-05-19 16:05:24
(usunięte przez administratora) ja juz na szczęsie nie pracuje
11
Zawiedziony1 2016-10-02 20:08:22
Praca na początku była spoko,wmiare czyste zasaty ile godzin jaka kasa.Od początku szef wydaje się wpożądku ale kierownicy i pseudo brygadzisci wiele do życzenia.Mam wrażenie że szefostwo nie wie połowy co się wyrabia na zakładzie bo kierownik niby wszystko ma na oku a siedzi tylko przed monitorem i myśli że wszystko wie a trzeba ruszyć się na halę i pogadać z pracownikami a nie z lizusami bryg.Brak szkoleń(szczególnie obcokrajowców)brak porozumienia z nimi .Lekceważenie brak reakcji na zgłoszone uwagi.Zła atmosfera wśród pracowników podkrecana przez zarządzających 1 dzień =2dni pracy.chałos,bałagan a może być lepiej bo narazie niby mamy lepiej po jakiś REWOLUCJACH,kto ma to ma?Na razie to dobrzy pracownicy odchodzą,a z resztą musimy być się męczyć.PODSTAWĄ SUKCESU FIRMY TO POTĘCJAŁ LUDZKI.Pobudka zróbmy coś!.
6
Zawiedziony 2016-10-02 20:14:25
A le dużo piszą!najlepiej usunąć prawdę narka
1
Zdruzgotana 2016-10-05 16:55:49

przyznaje racje jest chaos bałagan ale jedno jest dobre wypłata na czas
3
Szanowni 2016-10-06 19:01:19
Aż szkoda że tak się dzieje. Wiemy że nigdy nie będzie idealnie i firma nie dostosuje się do każdego pracownika,ale nie oto chodzi.A powiedzieć jak się nie podoba to Zmień pracę nie jest to dobre rozwiązanie.Bo naj łatwiej jest usunąć"zakałe"i spokój!???.. Jednym zdaniem było lepiej niż obecnie teraz jest fatalnie,a nie oto chodziło chyba"SZEFOSTWU". Każdy człowiek wnosi do firmy coś nowego,wiedzę,doświadczenie.A my powinniśmy to umieć wykorzystać ale nie do końca chyba potrafimy!?.A czasami jesteśmy blokowanie przez"KARIEROWICZÒW"bo jak masz dobry pomysł lub uwagę to sprzedają to jak swoje spostrzeżenia.A w zamian nie czekamy na nagrody,chcemy tylko wyrozumiałość.My też jesteśmy tylko Ludźmi.Powodzenia.
5
Miła 2016-10-20 13:41:36
Praca... no wyzysk na całego, nie ukrywajmy.
Brygadzistka Dorota ma swoich pupili.
Reszta brygadzistów normalnie wykonuje swoje zadanie, a ona najchętniej by tylko latała -księżniczka.
Porozumienia z kierownikiem - brak !
Ponieważ pierw mówi jedno, potem drugie, a na koniec się tego wypiera. A jak przychodzi co do czego, to zajmuję się tylko plotkami. Najwyzszy Pan w zakładzie, p. B... może w końcu nauczył by sie mówić wyraźnie i okazywać ludziom odrobinę szacunku. W biurze panuje kompletny chaos. Nigdy nie było sprawy załatwionej na czas. Całe szczęście już tam nie pracuję. Bo bym prędzej zdechła z wycieńczenia.
7
2016-10-24 22:13:31
Masz rację praca nie lekkich.Ale żeby coś zmienić nie można działać w pojedynkę.Razew się trzeba odzywać (a nie plotkować za plecami) iwymagać od brygadzistòw załatwienia niektórych spraw.Po pierwsze zacznijmy szanować się na wzajemnym i wtedy wymagamy szacunku do swojej osoby.
1
Zostaw swoją opinię o Elczar Sp.j. Ubojnia Drobiu Elżbieta i Cezary Zawiślak - Serock
test
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Elczar Sp.j. Ubojnia Drobiu Elżbieta i Cezary Zawiślak