Opinie o Steinpol Meble w Zielona Góra

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Steinpol Meble. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Steinpol Meble o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Steinpol Meble w Zielona Góra

Jakie narzędzia pracy zapewnia Steinpol Meble? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Czy pracownicy Steinpol Meble mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Nick Nowy wpis

W ramach integracji wyślą Cię na inny dział. I wtedy się zintegrujesz z innymi.

Jaki jest styl zarządzania w Steinpol Meble?

Tragedia dyrektor ten nowy to jakaś ofiarą losu popychadło nie ma o niczym pojęcia i nic dogadania tylko jest No jest i wyzywa się na ludziach podkręcając śrubkę powinien być systematycznie badany czy jest zdrowy

Maja

ok.. a podasz obecne stawki czy nie znasz? w czerwcu pisali, że podobno słabe ale teraz po nowym roku może coś się polepszyło w tej kwestii?

Tylko ostatnie ofiary losu mogą tak się wypowiadać. Ciekawe dlaczego sam nie jesteś dyrektorem własnej firmy. Oferma z Ciebie czy co jest nie tak? Na pewno byłbyś super szefem, ludzie zarabialiby ponad średnią krajową i pracowali na pół gwizdka. Czy się stoi czy się leży wszystko się należy. Ofiaro losu, (usunięte przez administratora)się skończył, nie zauważyłeś?

PRACOWNIK Nowy wpis

@Byly pracownik zgadzam się z tobą... @Pracownik- widac że odbebniasz tylko 8h w pracy i radziłbym żebyś Ty się wziol zq sprzątanie bo tylko ofiary losu tak jak mówisz czerpią korzyści z czyjejś pracy... pamiętaj chłopczyku na smyczy że tu pracują ludzie mający rodziny.. podciągnij spodnie polonia co masz w buzi bo jakość najważniejsza i zastanów się co się dzieje w zakładzie A moe siedzisz tylko pod biurkiem na kolanach bo ci wygodnie dostać wynagrodzenie za chwil namiętności... nie pozdrawiam A i też się zastanawiam dlaczego ty i dumyfektor nie macie swoich firm tylko zerujecie na pracownikach...

Kik

Są a firmie karnety benefit na siłownię i basen?

Love66
@Kik

Żadnego benefits nie ma w tym zakładzie

Lidia
@Love66

A to szkoda. Pracujesz tam, że masz takie info? Uważasz że warto pomimo tego braku dodatków? Wyżej pisali że trzeba dużo tyrać, też tak myślisz?

@Kik

Nie

@Lidia

Trzeba (usunięte przez administratora) Soboty na umowie nie obowiązkowe a karzą przychodzić. Niskie zarobki.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Steinpol Meble spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Zielona Góra
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Zielona Góra
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Doradca Klienta (marki Śnieżka)
OEX S.A.
Kris

Ten zakład to dno związki kasę wyprowadzają majstrowe powinny główną zbierać na ulicy bo pojęcia nie mają o pracy itd. Żal pisać

GOŚĆ03
@Kris

Ciekawe kto wam zapłaci więcej? Tapicer czy stolarz na dobrym akordzie + sobota ( o które ludzie zabijaja aby tylko PRZYJŚC) daje juz sume ok 3tys + . Jak na ZG to BARDZO DOBRA kasa. Ja polecam

Robert
@GOŚĆ03

Pytanie tylko, czy "wolna" sobota i nadgodziny powinny stanowić o takiej wysokości płacy w tak dużym mieście jak Zielona Góra...? Pozdrawiam. ????

Deanche
@GOŚĆ03

@GOŚĆ03 ZA prawdziwego stolarza dobra firma zna zapłacić i dwa razy więcej niż Ty mówisz. Ten co zarabia 3 koła to nawet nie jest S od stolarza,albo nie umie cenić siebie. Bądźmy szczery dziś 90% osób które pracują jako "stolarza" nawet nie skończył szkołę do tego.

Czy zdarzają się nadgodziny w Steinpol Meble?

Niestety tak. Ukraińcy robią non stop. Polacy zresztą też. Zarobki są tak niskie, że ludzie niestety chodzą w soboty.

Baler 81

Normalnie tragedia że trzeba tyle tyrać że uczciwą wypłatę przynieść do domu.

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny podczas rozmowy w Steinpol Meble?

Angielski zbędny. Niemiecki i tylko niemiecki. TYLKO

Leszek

A co z osobami, które nie potrafią tego języka? Mogą one w ogóle liczyć na zatrudnienie w firmie Steinpol Meble, czy raczej jest to niemożliwe?

Praca
@Leszek

Wszystko zależy od tego na jakie stanowisko się ubiegają

Bartek

Wystarczy dobrze robić swoją pracę i będzie pełne zadowolenie z firmy!!

Krzysiek
@Bartek

Na olx jest ogłoszenie Matexu ze Starczanowa o pracy dla Tapicera Proponują tez Nowe Mieszkania dla nowych pracowników!!! Złożyłem CV

@Krzysiek

Witam Byłem w Matexie Oglądałem mieszkania Naprawdę ciekawa oferta Polecam

@Paweł

To teraz mistrzu napisz jaka kasa, pewnie 2250

@Stary

Jesteś zainteresowany pracą w Steinpol Meble? Napisałeś o wysokości wypłaty, może jest coś jeszcze, co ma dla Ciebie znaczenie przy podejmowaniu decyzji o aplikowaniu do firmy? Mam na myśli choćby benefity czy system pracy.

@Maria

Pytanie było odnośnie Matex. Wiem jak jest w steinpol. W skrocie: tapicer żyje tam król a biurowi klepią biede

@Stary

To forum dotyczy Steinpol, więc może skupmy się na nich. Napisałeś, że wiesz, jak wygląda praca w tej firmie. Po ile godzin dziennie się tam pracuje?

@Maria

8h dziennie, nadgodziny w tygodniu rzadko.

Halina
@Stary

A nadgodziny są płatne czy odbierane? Jest jakaś szansa ustalić sobie dodatkową pracę jeżeli ktoś chce dorobić, czy trzeba czekać na okazję?

Wkurwiony

Plotkarze wszędzie !!! Mobbing. Same kapusie! Kierownik przyznał mi się nawet że ma swoich zaufanych ludzi do kablowania. Zatrudniono mnie na maszynownię przy rozmowie kwalifikacyjnej wszystko ładnie, pięknie ale jak się dowiedzieli że kiedyś pracowałem w Steinpol na innym dziale to zaczęło się od pytań cytuje: "a dlaczego pan nam tego nie powiedział że pracował w naszym zakładzie, dlaczego pana zwolnili lub pan się zwolnił , musimy Pana sprawdzić" a ostatnio przyszła delegacja z jakimś dyrektorem zakładu do mnie i też mówił że mnie pamięta jak pracowałem kiedyś. Śmieszne straszne to ja nie pamiętam kiedy ostatnio tam pracowałem a stary facet pamięta gdzie pracuje tam 400 niewolników a przez lata jeszcze przewinęło się tam przez zakład 4 razy tyle jak nie więcej. ZATRUDNILI MNIE A TERAZ PRÓBY SĄ ZMUSZENIA MNIE DO ODEJŚCIA !!! OSTRZEGAM !!! Idźcie gdzie indziej pracować niewolnicza praca za śmieszne pieniądze.

@Wkurwiony

Skoro kierownik Ci się zwierza to z Ciebie też dobry kapuś musi być

Wkurwiony
@Stary

Bo sam się wygadał mi kretynie!!! Pozdrowienia dla BHP- owca pierwszego kabla tej firmy który mnie pod..ebał kierowi i musiałem odejść z pracy.

Harakiri
@Wkurwiony

Jak masz na imię ? Zaciekawił mnie twój los

@Harakiri

Wszyscy tutaj są anonimowi więc pewnie nikt nie poda swoich danych...

Stary

Kasa jak na zielona górę bardzo dobra. Na głowe nie kapie. W lato jednak na hali gorąco ale wszędzie tak jest. Negatywne opinie pochodzą od ludzi którzy nigdzie nie zagrzeją miejsca.

pracownik akordowy

Praca fizyczna trzeba się nadzwigac meble pozostawiają wiele do życzenia atmosfera nie jest zła. Akord 100% trzeba Zapier... + 2soboty 2500 na rękę. MAŁO JAK NA TAKĄ PRACĘ

@pracownik akordowy

100 procent z dwiema sobotami to Panie o wiele więcej niż 2500.... Zawsze można się zwolnić o odejść gdzieś indziej. Nikt za nogi nie trzyma

Lolek

A ja uważam, że każdy powinien skupić się na własnych obowiązkach.

Robert.

Firma jako taka dobrze się rozwija i daje możliwość pracy wielu osobom. Niemniej częste zmiany na stanowiskach kierowniczych i dyrektorskich sprawiają, że trudno czasami nadążyć za tokiem myślenia pracodawcy. Mimo to firma warta polecenia. Sprawdź sam a się przekonasz. Moje sugestie dla Steinpol Meble: Częściej rozmawiać z pracownikami produkcji, bo to przede wszystkim oni stanowią o sile tego zakładu. I nie uważać siebie za wykładnie i monopolistę na rynku, bo to może się szybko zmienić.

meble24sklep

wysoka jakość

Maria

@Gutek widzę, że jesteś zainteresowany pracą w firmie Steinpol Meble. Czy dowiadywałeś się już czegoś w sprawie ofert pracy? Jeżeli nie to zachęcam Cię do kontaktu mailowego z firmą: rekrutacja@steinpol.com.pl Tam na pewno dostaniesz wszystkie interesujące Cie informacje.

Stanowisko 29

Firma jak firma szacunku do pracownika nie ma. Jak chodzi o zarobki to zależne są od akord i majstra, który wydaje robotę (jak jesteś w elicie to dostaniesz tą lepszą). Jakość wykonywanych tam mebli jest kiepska, sami technolodzy nie wiedzą jak zrobić dobrze te meble (a najgorzej jest z meblami z mechanizmami elektrycznymi i z czasem na wykonanie tych mebli). Przemiał ludzi, a teraz tam to w większości Ukraińcy .

Ex_qm
@Stanowisko 29

A może tapicer (usunięte przez administratora)

Gutek

Czy wiecie coś o ofertach pracy?

Cezary

To maruderzy psuja atmosferę w pracy!!!

Gość 13

Plotki. Mobbing. Dzielenie pracowników na lepszych i gorszych. Szwaczka ktora robi większy procent jest wykorzystywana. Nieudolni pracownicy sa pomieszczenia jak w przedszkolu. Stare (usunięte przez administratora) ustawiają majstrowe. Problemy zamiatanie pod dywan. Produkcja kuleje. Przepuszczane przez Control buble wracają z tapicerni. Kłótnie nienawiść. Tak tam wyglada praca

Zawiedzenie
@Gość 13

Potwierdzam powyższą odpowiedź. Toksyczni ludzie, plotkarze i wszędobylscy. Podział na gorszych ( dostają giosze sztuki do szycie lub do obicia ) i lepsi, którzy dostajw kepsze sztuki i lekką p..... wyrabiają ponad normę. Osobiście żałuję, że tu pracuję :(((

@Zawiedzenie

To się zwolnij.

@anonymous

@anonymous - Sam się zwolnij. To jest rozwiązanie! Tacy jak ty psują ten kraj !!!

Konrad

Jak ktoś bardzo chce narzekać to zawsze znajdzie powód.

Zostaw merytoryczną opinię o Steinpol Meble - Zielona Góra

• Jak się pracuje w Steinpol Meble?

Zobacz opinie na temat firmy Steinpol Meble tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Steinpol Meble