INVENT Sp. z o.o.

Opinie o INVENT Sp. z o.o.

Wróciłam niedawno z kolejnego wyjazdu z @Pracodawca i jestem zadowolona :) Super atmosfera, fajni ludzie, praca szybka i łatwa, zaliczka oraz wypłata na czas, warunki mieszkalne na dobrym poziomie Polecam spróbować i przekonać się jeśli ktoś się zastanawia nad wyjazdem :)

Dziękujemy za wystawienie pozytywnej opinii! Życzymy kolejnych udanych inwentaryzacji :) Gorąco zachęcamy do oddania głosu w formie liczby gwiazdek tutaj na platformie GoWork.pl. Pozdrawiamy!

Konrad

Polecam, praca bardzo łatwa, miła atmosfera, warunki mieszkalne w porządku. Był to mój pierwszy wyjazd i na pewno nie ostatni.

@Konrad

Krzysztof O.

Polecam pracę przy inwentaryzacji zagranicznej w tej firmie. Praca wymagająca skupienia i dokładności, ale łatwa i przyjemna. Bezpłatne zakwaterowanie w super warunkach. Połączenie pracy z wypoczynkiem. Można sporo zobaczyć i pozwiedzać. Dobre wynagrodzenie i na czas.

@Krzysztof O.

Klaudia

Polecam, wróciłam z mojego pierwszego wyjazdu i na pewno nie był ostatni. Praca sama w sobie lekka, zakwaterowanie w bardzo dobrych warunkach i wypłata na czas

@Klaudia

Bardzo dobry

Bez problemu

Tomek Walkowski

INVENT to profesjonalna firma, z którą miałem przyjemność współpracować podczas mojego ostatniego doświadczenia pracy za granicą. Ich obsługa była wyjątkowa - zapewnili kompleksowe wsparcie od transportu po zakwaterowanie i szkolenia związane z wykonywaną pracą. Bardzo polecam INVENT wszystkim poszukującym pracy za granicą. Dzięki nim miałem niezapomnianą przygodę zawodową!

@Tomek Walkowski

Natalka

Właśnie wróciłam z projektu Wreessman w Niemczech. Praca lekka, przyjemna, bardzo prosta. Godne zakwaterowanie. Wyplata na czas. Polecam ;)

@Natalka

heydi

Idealna praca dla ludzi z duszą włóczykija! Firma gwarantuje transport z i do Polski, a także na miejscu, premiuje kierowców, znajomość języków, zaangażowanie. Sympatyczni koordynatorzy, dobry kontakt z biurem, godne zakwaterowanie. Praca lekka, konkurencyjne zarobki, możliwość zwiedzania całej Europy. Mogę szczerze polecić współpracę i sama mam nadzieję wyjechać na kolejny projekt w nowe ciekawe miejsce! <3

@heydi

@heydi

Czy premia dla kierowców obejmuje pracowników, którzy dowożą innych do pracy? Czy może też tych, którzy sami przyjeżdżają do miejsca zakwaterowania, nawet jeśli nie jeżdżą potem do pracy własnym autem? Tak z ciekawości pytam.

Marti

Jadę już któryś raz z inventem i zawsze jestem zadowolona z poziomu zakwaterowania. Praca lekka, ludzie fajni, kasa też niezła.

@Marti

Bartosz Ł

Praca ok. Wypłata na czas. Polecam

@Bartosz Ł

Andrzej 13

Polecam wyjazdy z firmą Invent. Praca nie jest ciężka, noclegi na dobrym poziomie. Kierownicy i koordynatorzy są mili i pomocni. Pieniądze zawsze przychodzą na czas. W czasie wolnym można pozwiedzać różne ciekawe miejsca.

@Andrzej 13

Potrzebujesz dorobić i szukasz pewnego pracodawcy? Dobrze trafiłeś, INVENT Cię nie zawiedzie:) , fizycznie też dasz radę, tu każdy sobie poradzi, polecam:)

@Ania

Już kolejna inwentaryzacja za mną. Polecam pracę, nie jest ciężko,koordynatorzy pomocni. Jesli chodzi o zakwaterowania, to byly w dobrym i bardzo dobrym standardzie, pieniądze wpłynęly terminowo.Poznalam wielu ciekawych ludzi.

@Anna

Magda

Polecam wyjazdy z firmą Invent. Praca nie jest ciężka, noclegi na bardzo dobrym poziomie. Kierownicy i koordynatorzy są mili i pomocni. Pieniądze zawsze przychodzą na czas. W czasie wolnym można pozwiedzać różne ciekawe miejsca.

@Magda

pako

Byłam na pierwszym wyjeździe z Invent. Praca w różnych krajach i miastach, więc przy okazji można dużo zwiedzić. Warunki mieszkaniowe bardzo dobre. Wypłata na czas. Polecam :)

@pako

To po ile godzin dziennie pracowałaś, że miałaś jeszcze czas na zwiedzanie? Chyba, że są różne zmiany i wypadały Ci dni wolne? Ile czasu czekałaś za pierwszym wyjazdem jak się do nich zgłosiłaś, długo się załatwia niezbędne papiery?

@pako

Weronika

Polecam firmę Invent, wynagrodzenie zawsze na czas, praca łatwa, możliwość zwiedzania i zarabiania pieniędzy równocześnie!

@Weronika

Firma zasługuje na pozytywne opinie.Byłem na inwentaryzacji w Niemczech.Praca ,przejazdy,zakwaterowanie są zorganizowane jak trzeba.Wystarczą chęci do pracy i można zarobić niezłe pieniądze.Polecam pracę w Invent.

@Andrzej

I to w umowie taki zapis każdy dostaje? Ile dodatkowej kasy może wpaść za taką akcję? Mówisz, że "trzeba", ale czy są jakieś konsekwencje za niewywiązanie się z tego?

Majki

Dla nowych którzy szukają opinii chce tylko przekazać ze podpisujac umowę z inventem podpisujesz się również pod tym ze po zakończonym projekcie musisz napisac pozytywna opinie o nich. Dlatego gdybyście się zastanawiali czemu są tak bardzo zróżnicowane opinie to właśnie dlatego XD

Milan
@Majki

To część zapisów w umowie o pracę lub zleceniu, bo pojęcia nie ma, czy dają tu UoP? I czy wprost napisane tam jest, jaka to ma być opinia? Co by się zadziało, jakbym tego nie podpisał?

Majki
@Milan

Jest podpunkt ze po zakończonej umowie musisz wykonać coś tam promując firmę poprzez roznoszenie ulotek przez ileś tam h lub rozwieszanie plakatów bądź opinie promująca invent wiec wiadomo o co chodzi, wiadomo ze nikt nie będzie latał z ulotkami wiec każdy wybiera najłatwiejsza opcje czyli napisanie opinii

Wiadomo, zdarzają się dziwni ludzie ale jest całkiem okej, mogę polecieć śmiało pracodawcę

Polecam, bywa różnie jak to w pracy z ludźmi, ale praca sama w sobie okej

Zostaw merytoryczną opinię o INVENT Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w INVENT Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy INVENT Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1631.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INVENT Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1449, z czego 1200 to opinie pozytywne, 51 to opinie negatywne, a 198 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy INVENT Sp. z o.o.?

INVENT Sp. z o.o.