INVENT Sp. z o.o.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o INVENT Sp. z o.o.

Ewelina M.

Niedawno wrocilam z projektu INVENT-u. Pracowałam na projektach OBI, KiK i Kaufland. Polecam kazdemu kto szuka dodatkowego zrodla dochodu w tych niejednokrotnie ciężkich czasach. Warunki mieszkaniowe bardzo spoko. Kontakt z biurem podczas turnusu bardzo dobry. Pieniadze na czas. Polecam

@Ewelina M.

Dziękujemy za wystawienie pozytywnej opinii! Życzymy kolejnych udanych inwentaryzacji :) Gorąco zachęcamy do oddania głosu w formie liczby gwiazdek tutaj na platformie GoWork.pl. Pozdrawiamy!

Katia20

Moje wrażenia z pracy na wyjeździe do Niemiec są jak najbardziej pozytywne. Świetna atmosfera w pracy, fajne miejsca do zwiedzania. Polecam wszystkim, którzy chcą połączyć pracę z życiem towarzyskim i podróżami zagranicznymi.

@Katia20

Aktualność
Invent to praca, która się liczy!

Od marca na inwentaryzacjach zagranicznych zarobisz:

• od 255 zł na rękę za dzień pracy jako Liczący;

• od 300 zł na rękę za dzień pracy jako Liczący ze znajomością języka obcego;

• od 335 zł na rękę za dzień pracy jako Liczący z prawem jazdy kat. B.

Wejdź na stronę https://rekrutacja.invent.ag i sprawdź aktualne terminy.
Łukasz

Bardzo polecam współpracę z firmą INVENT. Praca nie należy do trudnych. Wynagrodzenie zawsze na czas. Polecam

@Łukasz

jadwiga079@gmail.com
@Łukasz

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze wspolpracy z firmą invent, wynagrodzenie na czas , zakwaterowanie bardzo dobre, organizacja pracy na wysokim standardzie.Pozdrawiamy i zachęcamy do pracy w tej firmie

Bardzo dobry

Bez problemu

Paula

Pierwszy raz spotkałam się z pobieraniem opłaty 3zł za przelew wynagrodzenia :D Ta firma to jeden wielki żart. Na inwentaryzacje kazano przyjść 45 min wcześniej, organizatorzy nie ogarniali co się dzieje, mieli najprawdopodobniej problemy z wejściem na obiekt (nie zapłacono za ten czas ponieważ wzięto to za "szkolenie", które powinno trwać 10 min a nie 45 ;) ) Rozpoczęliśmy o 21 inwentaryzację. Zatrudniono tak dużo osób że po 4h wszyscy byli już wolni. Nie warto pracować z tą firmą, jest dużo firm zajmujących się inwentaryzacjami i człowiek więcej zarobi.

@Paula

Ooo, ciekawa jestem, czy ktoś Wam wcześniej powiedział, że za te 45 minut nie zobaczycie wynagrodzenia. Te opłaty za przelew wynagrodzenia to stała praktyka firmy?

AniaJula84

Polecam prace w Invencie ,byłam na projekcie Tedi /Belgia,Francja,Chorwacja ,Włochy oraz na projekcie KIK Niemcy .Pozwiedzałam,praca łatwa przyjemna, kierownicy jak i inni pracownicy bardzo mili.Tlumacz codziennie obecny, praca lekka i bezstresowa

@AniaJula84

Nie polecam współpracy z Invent. Firma organizuje inwentaryzacje w Polsce tylko dla osób z doświadczeniem w pracy u nich w firmie min przy 1 inwentaryzacji. Uważam, że warto zatrudniac nowe osoby . Oferta pracy powinna być otwarta dla wszystkich. Dzięki temu firma ma szansę na rozwój. W takim przypadku po co jest sens zatrudniać ludzi jako zdalnych rekruterow jak nie mogą oni polecać im nowych pracowników

Halina

Kolejny wyjazd z firmą Invent uważam za udany. Praca lekka a przy okazji można trochę pozwiedzać. Jeśli potrzebujesz gotówki polecam wypłata zawsze na czas .

@Halina

AdiZet

Kilka dni temu wróciłem z pracy w Niemczech, do której wyjechałem z firmą INVENT. Pracowało się mi świetnie spośród wszystkich prac jakie dotąd wykonywałem ta była jedną z lepszych. Praca lekka choć wymagająca skupienia, aby nie popełniać błędów. Team na jaki trafiłem był na prawdę świetny, nikt nikogo nie poganiał, wszystko w koleżeńskiej atmosferze. Nasz kierownik pomocny w każdej sprawie w jakiej mógł tylko pomóc, koordynatorzy bardzo mili i z chęcią wyciągali pomocną dłoń jeśli wystąpił jakiś problem ze skanowaniem bądź samym skanerem. Zakwaterowanie na wysokim poziomie, w każdym miejscu w jakim przebywałem znajdował się salon z aneksem kuchennym, mieszkania czyste, pokoje zawsze przygotowane świeżo na nasz pobyt, kuchnie dobrze wyposażone, okolice spokojne położone w niedalekich okolicach sklepów bądź jakichś większych miejscowości (centrum), same dojazdy do pracy nie zajmowały dużo czasu maks. 1,5 godziny zdarzyło się ale to sporadycznie. Ogólnie rzecz biorąc, gdybym nie musiał wracać do Polski to z chęcią bym został jeszcze 1,5 miesiąca. Jeśli chodzi o wypłatę, dostałem zaliczkę po 7 dniach pracy na wyżywienie także też plus za to dla firmy. Wypłata na prawdę zadowalająca. Wyjeżdżałem sam i się nie zawiodłem. Jeżeli też zastanawiasz się nad wyjazdem to bardzo polecam :)

@AdiZet

@pracownik

Właśnie wróciłem z inwentaryzacji w Niemczech (Kauflandy). Firma Inwent ag, posiada praktycznie same zalety. Indywidualne podejście liderów do pracowników, buduje miła i przyjazną atmosferę w pracy, a co najważniejsze minimalizuje ryzyko popełnienia błędów rachunkowych pośród liczących. Umiejętnie dobrany czas pracy, gwarantowana przerwa na odpoczynek (podczas niełatwej pracy nocnej), a także godziwe zarobki, powodują szeroki napływ pracowników do firmy. Firma rekrutuje pracowników, można powiedzieć w sposób ciągły. Nowoczesna technika wykonywania inwentaryzacji za pomocą skanerów najnowszej generacji (firmy Motorola), zapewnia komfort pracy pośród liczących oraz powoduje, że tzw. spis z natury, przeprowadzany jest sprawnie i bez problemu. Firma ponadto gwarantuje godziwe miejsca zakwaterowania w miejscu lub bliskim miejscu wykonywania pracy, co jest bardzo dużym atutem. Bardzo dobre warunki zakwaterowania spokój w hotelach sprzyja odpoczynku poszczególnych pracowników, a co za tym wpływa na bardzo dobrą ich wydajność podczas pracy w inwentaryzacji. Polecam Gorąco wszystkim firmę Invent a.g., zwłaszcza ludziom młodym, po maturze bądź studniach.

@@pracownik

Dasia

Wróciłam z kolejnej inwentaryzacji, która trwała prawie dwa miesiące i odbyła się na terenie Niemiec i Austrii, a przy okazji odwiedziłam również Francję ???? i również jestem bardzo zadowolona. Kierownictwo, współpracownicy, zakwaterowanie i oczywiście zarobki przy tak lekkiej i szybkiej pracy GODNE POLECENIA ???????? Jeżeli mnie zechcą, pojadę jeszcze raz. Dziękuję za pracę i miłe wspomnienia ????

@Dasia

Ada

To był mój pierwszy wyjazd z @PracodawcaInvent. Podoba mi się idea projektu zagranicznego. Była możliwość zobaczenia ładnych, niemieckich miast. Firma jest dobrze zorganizowana. Faktem jest, że o wielu rzeczach pracownik dowiaduje się na ostatnią chwilę, ale to dlatego, że sytuacja zmienia się dynamicznie, o wszystkim informują Panie z supportu, które są przy okazji bardzo pomocne. Stronę internetową też oceniam pozytywnie, są tam wszystkie potrzebne informacje. Stawki dla pracownika są zadowalające. Miło zaskoczyłam się premią frekwencyjną, o której nie wiedziałam, a która wpłynęła mi na konto jeszcze w czasie pobytu pracowniczego.

@Ada

Natalia

Wyjazd zaliczam do udanych. Praca lekka i niewymagająca doświadczenia. Warunki mieszkaniowe bardzo dobre.

@Natalia

Dorota W.

Polecam pracę z Invent. Wynagrodzenie na czas, warunki mieszkaniowe dobre. Wybieram się na następny wyjazd.

@Dorota W.

Jakie są przerwy między wyjazdami w ogóle, jest jakieś minimum jakie należy odczekać? Bo ja chyba bym wolał pracę ciągłą. Do mieszkania są dobierani ludzie losowo czy może jest szansa, że będą w nim sami faceci?

@Dorota W.

Marek Data

Świetnie wspominam prace z invent, było tak świetnie że przedłużyłem prace w trakcie bycia zagranicą Warunki wyśmienite, cenie sobie bardzo kontakt z ludźmi a na to narzekać nie mogłem Pokoje hotelowe na wysokim standardzie czysto w tym także kawa wyśmienita w bliskiej korelacji ze sklepami spożywczymi i wielobranżowymi Praca licząc towary z przyuczeniem pozwoliła mi się spełniać w tej pracy dość szybko Pozdrawiam Invent :)

@Marek Data

Wojciech

Dokładnie tydzień wcześniej wróciłem z inventu z zagranicy Niemiec ,gdzie odbywałem inwentaryzacje na Kauflandach i edekach .Oceniam to na plus ,bo po pierwsze można naprawdę trafić na miłych, spokojnych ,kompetentnych koordynatorów, I nawet do tego stopnia że bardzo fajnie się ich wspomina ,invent zapewnia również dobre zakwaterowania i przy kilku przeprowadzkach na serio trafiliśmy na bardzo dobre ciekawe zakwaterowania, a między innymi na kilka domków z całym wyposażeniem, czy nawet hotel trzygwiazdkowy w samym centrum miasta .Więc warto ryzykować i wyjechać, a w dodatku można coś pozwiedzać !

@Wojciech

Olek
@Wojciech

To widocznie dobrze trafiłeś, jest wporzo Grzesiek i pani Olga np ale inni to tragedia, to samo koordynatorzy, jedni wporzo a drudzy nie wspominać, 23lata a pomiataja ludźmi bardziej wyksztlconymi, zero kultury i szacunku, plus taki ze można pozwiedzac i tym się pochwalić, bo raczej większość ludzi co tam pracuje nie stać na takie zwiedzanie jakby mieli że swoich placic

Klaudia

Polecam wyjazd z Iventu byłam na wyjeździe do Niemiec warunki były na poziomie, koordynatorzy jak i kierownik uprzejmi i cierpliwi zawsze pomocni i wyrozumiali, wynagrodzenie zgodne i na czas.

Mariusz

Serdecznie polecam pracę w firmie Invent. Praca polega na liczeniu towarów i ich skanowaniu. Warunki pracy są dobre: firma zapewnia szkolenie i wdrożenie się w pracę, koordynatorzy pomocni, zapewnione zakwaterowanie w dobrych warunkach, transport do i z pracy, weekendy wolne - można odpocząć i pozwiedzać. Polecam.

@Mariusz

Krzysiek

Wróciłem niedawno z mojego drugiego wyjazdu, który uważam, że był bardzo udany, poznałem nowych ciekawych ludzi oraz dużo zwiedziłem. Praca była lekka i przyjemna choć na niektórych sklepach mogli by trochę posprzątać. Kierownik i koordynatorzy bardzo w porządku, zawsze chętni do pomocy i uśmiechnięci. Szczerze polecam i mam nadzieję do zobaczenia :)

@Krzysiek

Henryk

Właśnie wróciłem z kolejnego turnusu w niemczech, praca łatwa, warunki noclegowe bardzo dobre, wynagrodzenie zgodne z umową i na czas. Polecam firmę Invent.

@Henryk

Zostaw merytoryczną opinię o INVENT Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w INVENT Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy INVENT Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1619.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INVENT Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1439, z czego 1190 to opinie pozytywne, 51 to opinie negatywne, a 198 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy INVENT Sp. z o.o.?

INVENT Sp. z o.o.