INVENT Sp. z o.o.

Opinie o INVENT Sp. z o.o.

pako

To był mój pierwszy wyjazd z inventem. Warunki mieszkaniowe są w porządku, zawsze dostępna kuchnia czy pralnia. Po tygodniu wypłacana jest zaliczka na konto. Powrót do Polski był autobusem zamówionym i opłaconym przez firmę. Zero obaw :)

@pako

Warunki socjalne brzmią naprawdę nieźle. Zresztą podobne wrażenie można odnieść przeglądając zdjęcia kwater na fb firmy. A jak sama praca? Czy wygląda może podobnie jak opisują np. pracę w magazynach Amazona? W sensie każda minuta (a nawet sekunda) jest zagospodarowana? Czy jest trochę więcej luzu.

@pako

Dziękujemy za wystawienie pozytywnej opinii! Życzymy kolejnych udanych inwentaryzacji :) Gorąco zachęcamy do oddania głosu w formie liczby gwiazdek tutaj na platformie GoWork.pl. Pozdrawiamy!

@pako

Wow super brzmi. A co z internetem? Czy w tych kwaterach od firmy jest wifi darmowe, czy nie ma albo może jest dodatkowo płatne? I ta pierwsza zaliczka to ile % pensji miesięcznej jest?

Marti

Mój drugi wyjazd z invent. Praca na projekcie KIK od poniedziałku do piątku, godziny pracy od 6.00 do 12.30-13.30. Dojazd max godzina przeważnie 40 minut. Zakwaterowanie mają bardzo wporzadku. Mieszkania 3 osobowe. Z zakupami nie ma problemu. Stawka 305 zł za dzień. Wypłacalna firma. 14 dnia miesiąca wypata

@Marti

Marcin Sucharski

Praca z firmą Invent była cennym doświadczeniem. Miło zaskoczyły mnie warunki socjalne. Praca przy inwentaryzacjach nie jest ciężka, ale intensywna. Miło wspominam atmosferę pracy ze strony koordynatora oraz innych współpracowników.

@Marcin Sucharski

A co takiego nauczyłeś się w tym miejscu pracy co przydaje się na późniejsze lata? Napiszesz coś więcej o warunkach socjalnych? Oferują coś, co nie znajdzie się w każdej firmie? Przy każdym zleceniu są Ci sami współpracownicy?

@Marcin Sucharski

Lucyna

Polecam pracę w INVENT, która polega na skanowaniu towarów. Warunki pracy są bardzo dobre, Firma zapewnia szkolenie i wdrożenie się w pracę. Bardzo dobre warunki zakwaterowania, zapewniony jest transport do i z pracy. Wolne weekendy pozwalają pozwiedzać okolice i odpocząć. Praca w INVENT to dobry sposób na zarobienie dodatkowych pieniędzy. Osobiście polecam i pojadę następny raz.

@Lucyna

Bardzo dobry

Bez problemu

Maj 24

Hejka,moja opinia na temat firmy invent jest pozytywna. Oczywiście nie obyło się bez niespodzianek, ot na przykład spotkałam ,wcześniej poznanych ludzi ,na innych wyjazdowych inwentaryzacjach,to było miłe. Zaliczka była,zapewniona praca i noclegi ????. Jak jest?czy warto jechać????? Przekonaj się sam????,ja jadę na następne projekty, pozdrawiam

@Maj 24

Sylwia

Byłam już po raz drugi na projekcie Kaufland w Niemczech i podobnie jak w zeszłym roku wróciłam zadowolona. Organizacja bardzo dobra, zakwaterowanie na wysokim poziomie,przeważnie w hotelach.Dojazd do Niemiec jak i dojazdy do pracy zapewnione.Praca nie jest ciężka,obsługa skanera jest do opanowania bez większych problemów,także nie ma się do czego przyczepić.Poza tym wypłaty zawsze na czas.Polecam wyjazdy z firmą INVENT.

@Sylwia

Justyna

Jestem z nimi w Niemczech od 7 stycznia br. Zapisaliśmy się na turnus do 24 lutego , aczkowiek podczas pobytu tutaj zadeklarowaliśmy nasza dyspozycyjność do końca marca :). Praca lekka , przyjemna , wymagająca oczywiście uwagi i skupienia , ale to uważam za zaletę . Warunki mieszkaniowe w porządku . Podobnie z wynagrodzeniem -dochodzą rożnego rodzaju premie, etc . Dodatkowym atutem jest automatyczne wypłacanie zaliczki po pięciu inwentaryzacjach . Do tego można przy okazji zwiedzić tak naprawdę pół Europy . Zostaje i polecam ze szczerym sumieniem .

@Justyna

Agatka
@Justyna

I można tak w trakcie pracy zmienić tą dyspozycyjność, gdyby ktoś chciał jednak popracować dłużej? Możesz wymienić jakie są tutaj premie, bo chciałabym tak przeliczyć orientacyjny zarobek? Zaliczki wypłacają na konto czy jak ktoś chce, to do ręki?

ewa

Polecam wszystkim prace z Invent☺️

@ewa

b.r

Byłam niedawno z firmą Invent. Praca w porządku, do warunków warunków zakwaterowania na ogół nie można mieć zastrzeżeń. Zaletą jest zwiedzenie małych i dużych miejscowości w różnych krajach

@b.r

Wybraliśmy się z inventem z polecenia znajomej i nie zawiedliśmy się! Warunki mieszkań/hoteli są przyzwoite, praca lekka i przyjemna.

@Karolina

luka

Byłem w Niemczech na inwentaryzacji i we Francji. Praca taka, że każdy kumaty ogarnie, ogólnie lekka, nic skomplikowanego. Jeśli chodzi o transport, busy w większości dość nowe, wygodne. Noclegi zapewnione, zazwyczaj hotele bądź apartamenty, ogólnie pozytywne odczucia. Polecam

@luka

Zadowolony

Gorąco polecam,możliwość wzięcia zaliczki po 5 przepracowanych dniach.Możliwość wyboru dogodnego terminu pracy.Fajny team.

@INVENT Sp. z o.o.

Będę miał na uwadze.Czekam na kolejne inwentaryzację w Lutym.

Krysia

jest fajnie, weekend był super, zwiedzanie i nie tylko

Zadowolony

Fajny sposób na zarobienie dodatkowej gotówki.Gorąco polecam.Wygodne warunki mieszkaniowe.Kasa w terminie.

@Zadowolony

Tylko jako praca dodatkowa czy jako główne źródło dochodu też jest opcja pracy? Kiedy zwykle firma wypłaca pensje, jest to jeden wybrany dzień? Proszę napisz więcej o mieszkaniu, bo się cały czas zastanawiam? Jest możliwość mieszkania samemu?

Martysia

Umowa zlecenie, 0.625 etatu, składki odprowadzane z nie pełnej kwoty na ZUS, kosztu uzyskania dochodu obniżone bo koszty ukryte na transport i hotel... chcecie coś jeszcze? Napisze tak na zasiłek nie ma co liczyć nawet po 2l pracy w tej super firmie, najlepiej na wyjeździe nie chorować bo będzie tekst że wyzdrowieć trzeba w Polsce, w piątek kazanie że idzie weekend i zakaz picia alkoholu(koordynatorów i vipow to nie tyczy), jedni wylecieli z pracy a drudzy co mieli dalej pracują, jedni i ci sami bo mieszkania w pl nie mają i żadnych predyspozycji na lepszą pracę bo 305zl dla nich to kosmos, plus taki ze niektórych wporzo ludzi poznałam i fajna lokacja, reszta-nie polecam, komentarz zniknie wiem ale na innych grupach też już są odpowiednie komety,

@Martysia

Ciężko nam zweryfikować opisaną sytuację bez Twoich danych. Prosimy o szczegółowe opisanie sytuacji, która wpłynęła na Twoją opinię, a dołożymy wszelkich starań, aby ją zweryfikować i wyjaśnić. Wiadomość należy wysłać na maila reklamacja@invent.ag.

@Martysia

A realnie pracowałaś na cały etat? Ile łącznie Ci odciągnęli za transport i hotel? Ciekawa jestem ile można wyjść na czysto już po odliczeniu wszystkiego. Dobrze zrozumiała, że firma nie pozwala pić dorosłym osobom w ich czasie wolnym? Jeśli nie, to proszę popraw mnie.

Adrian

Rozumiem, że zgadzasz się z wypowiedzią koleżanki, ale co masz w sumie tej firmie do zarzucenia? Czy nie od rozmowy o pracę wiadomo, ile wyniesie pensja i co trzeba robić w zamian? Napisz mi, czy można liczyć na umowę o pracę i cały etat z odprowadzeniem pełnych składek od zarobionej kwoty?

Adiiii

Z firmą Invent jeżdżę na wyjazdy inwentaryzacyjne od 3 miesięcy. Ekipa fajna, ludzie pomocni. Praca i organizacja na dobrym poziomie. Polecam każdemu , kto chce zarobić dodatkową kasę. Warunki mieszkalne na wysokim poziomie

@Adiiii

PanLL

Byłem ostatnio w Niemczech i we Francji z Inventem. Zarówno inwentaryzacja jak i towarowanie sklepu. Praca lekka, nic skomplikowanego, warunki noclegowe pozytywnie zaskoczyły. Osobiście wybieram się kolejny raz :)

@PanLL

Bodo

Ludzie pamiętajcie, że godność tracicie zgadzając się na warunki jakie proponuje firma. To nie jest XIX wiek. Macie wybór.

@Bodo

To co to są za warunki, że piszesz o tym tak krytycznie? Jak ktoś się nie zgodzi na zaproponowane warunki to wtedy firma idzie na negocjacje i można dostać coś lepszego? Czy automatycznie spada szansa na pracę?

Karola

To firma nie zapewnia noclegu dla ekipy we własnym zakresie? Czy tylko za granicą tak to wygląda? Pytam, bo jeszcze się z tym nie spotkałam. A jak wygląda atmosfera pracy?

Bodo
@Karola

No zapewnia nocleg ale z Twoich pieniędzy 135 zł netto dziennie zgadzasz się w umowie na to. A co do atmosfery, jak trafiasz ok ludzi to jest fajnie, jak na meneli i (usunięte przez administratora)to kiepsko.

Kristof

Stanowczo odradzam współpracę z firmą Invent Totalna porażka a umowy powinny być nie zlecenie tylko umowy o pracę na czas określony

@Kristof

@Kristof każda uwaga jest dla nas niezwykle cenna. Pomaga nam jeszcze bardziej rozwijać się i doskonalić jakość świadczonych usług. Prosimy o szczegółowe opisanie sytuacji, która wpłynęła na Pana opinię, a dołożymy wszelkich starań, aby ją zweryfikować i wyjaśnić. Wiadomość należy wysłać na maila reklamacja@invent.ag.

Rozczarowany

Ta firma to jeden wielki żart. Podpisałem umowę, już byłem zakwalifikowany na niedzielny wyjazd, we wtorek, czwartek i piątek dzwonili czy na pewno jadę, wszystko pięknie ładnie. Człowiek już się szykował na wyjazd, a tutaj tel o godz 15, że team, do którego mnie przydzielili już jest na miejscu i pytanie czy istnieje możliwość, żebym autokarem do nich dotarł. Kobieta miała jeszcze zadzwonić do mnie i potwierdzić tego samego dnia co z moim wyjazdem, oczywiście tel brak, a moja próba skontaktowania się nie powiodła się ponieważ pracują od poniedziałku do piątku do 16. Więc zostałem na lodzie a do tego z myślami co mam robić. Firma invent jak dla mnie to jeden wielki żart. Po co wydzwaniacie do ludzi i podpisujecie umowy skoro później sami ich nie przestrzegacie? Kara umowna tylko dla potencjalnego pracownika, gdyby jednak się rozmyślił a firma nie ponosi żadnych konsekwencji?

@Rozczarowany

@Rozczarowany, cieżko nam zweryfikować opisaną sytuację bez Twoich danych. Faktycznie w ostatnim czasie mieliśmy sporo dojazdów indywidualnych do Teamów pracujących za granicą. Osobom, które zgodziły się dojechać do naszych zespołów zostały zorganizowane odpowiednie przejazdy. W celu szczegółowego wyjaśnienia sprawy bardzo prosimy o kontakt mailowy na adres rekrutacja.zagranica@invent.ag. Zweryfikujemy jakie informacje zostały Ci przekazane i sprawdzimy, dlaczego nie udało Ci się wyjechać. Jeśli jesteś zainteresowany wyjazdem postaramy się znaleźć dla Ciebie nowy termin :)

Zostaw merytoryczną opinię o INVENT Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w INVENT Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy INVENT Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1628.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INVENT Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1446, z czego 1197 to opinie pozytywne, 51 to opinie negatywne, a 198 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy INVENT Sp. z o.o.?

INVENT Sp. z o.o.