INVENT Sp. z o.o.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o INVENT Sp. z o.o.

To mój pierwszy wyjazd z firmą Invent,ale juz wiem,ze chcę jechać na kolejny wyjazd. Praca w spokojnej atmosferze,koordynatorzy to bardzo sympatyczni i pomocni ludzie ,warunki mieszkaniowe bardzo na plus. Polecam współpracę z tą firmą.

@Anna

Dziękujemy, Pani Anno, za opinię i zachęcamy do kolejnych wyjazdów! :)

Co to znaczy, że nie ma zaproszenia? Chodzi o to, że firma nie wysłała wiadomości z godziną i miejscem wyjazdu? Co to za zaproszenie? Dajcie znac, bo ja zielona jestem w tym temacie i nie wiem, co takie zaproszenie powinno posiadać, jakie info, ok?

Jesli nie dostałeś/aś zaproszenia oznacza to,ze po prostu nie wyjedziesz na inwentaryzacje. Po zakwalifikowaniu się otrzymasz wszystkie informacje kiedy i gdzie, o której godzinie ma miejsce wyjazd.

Miły

Mam pytanie. Jak to jest z tymi opłatami za mieszkanie? Na ogłoszeniu podana jest stawka netto 385zl za kierowcę, chyba 305netto i czy od tej kwoty muszę odliczyć koszty zakwaterowania i dojazdu do pracy? Pozdrawiam

Szmgo
@Miły

Na umowie podana jest kwota jaka przysługuje pracownikowi za pracę. Noclegi opłaca firma .

Magda

Polecam współpracę z firmą INVENT. Od kilku miesięcy regularnie wyjeżdżam na zagraniczne inwentaryzacje i zdecydowanie nie żałuję. Wypłata zawsze na czas, można liczyć na różne premie. Kontakt z biurem oceniam także na plus. Koordynatorzy i kierownicy zawsze są pomocni, pomagają w trudnych sytuacjach. Praca nie należy do ciężkich, każdy nowy pracownik odbywa szkolenie z obsługi skanera. Noclegi na bardzo dobrym poziomie. Zdecydowanie polecam pracę w tej firmie.

Mia
@Magda

Na jak długo maksymalnie można pojechać na takie zagraniczne inwentaryzacje? :) ile trwają najdłuższe zlecenia? Ooo, super, że można liczyć na różne premie. A za co? Są jakieś konkretne wytyczne, co robić, aby dostać taki dodatek? :) Noclegi zapewnia i opłaca firma?

@Mia

Turnusy zagraniczne trwają zwykle od 2 do 8 tygodni, obecnie prowadzimy rekrutację na poniższe wyjazdy: - 02.01.2024 – 17.02.2024 Niemcy - 07.01.2024 – 24.02.2024 Niemcy Dokładne terminy zawsze można sprawdzić na naszym Portalu. Pracownikom przez cały czas trwania turnusu zapewniamy transport i zakwaterowanie. Jeśli chodzi o premię to każda osoba pracująca na inwentaryzacjach zagranicznych od 01.01.2024 do 29.02.2024 otrzyma Premię Noworoczną w wysokości +50 zł/na rękę za każdy dzień pracy. Stawki dla osób rozpoczynających współpracę wyniosą: - od 305 zł/na rękę za dzień pracy (stawka + premia) – Liczący, - od 350 zł/na rękę za dzień pracy (stawka + premia) – Liczący ze znajomością języka niemieckiego, - od 385 zł/na rękę za dzień pracy (stawka + premia) – Liczący z prawem jazdy kat. B. W przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu z Działem Rekrutacji tel. 71 750 77 00, mail: rekrutacja.zagranica@invent.ag :)

@INVENT Sp. z o.o.

I zwykle podczas turnusów ma się umowę zlecenie czy o pracę? Jak wygląda to zakwaterowanie? Pracownicy mogą liczyć na osobne pokoje? Te stawki, które napisaliście, to mają one uwzględnioną tę premię noworoczną?

Mily
@INVENT Sp. z o.o.

Czy od tej kwoty netto która podaliście trzeba jeszcze odliczyć koszty zakwaterowania i transportu do pracy? Pozdrawiam

Miły
@INVENT Sp. z o.o.

Czy od kwoty netto za przepracowany dzień czyli za liczącego kierowcę 385zl netto, trzeba odliczyć koszty zakwaterowania i transportu do pracy? Pozdrawiam

Jest to umowa zlecenie.Jeśli chodzi o zakwaterowanie ,bylam w Niemczech na inwentaryzacji i mogę powiedzieć ze naprawde jestem mile zaskoczona, warunki mieszkaniowe są bardzo OK.Na pokoje osobne nie mozesz za bardzo liczyć ,chyba ,ze jesteś w parze to wtedy para dostaje pokój dla siebie. Pytasz o stawkę, jest to wyraźnie napisane,ze oprócz stawki dostajesz premię noworoczną:)pozdrawiam:)

Bardzo dobry

Bez problemu

Bardzo proszę osoby które już były na inwentaryzacji o napisanie ile da się oficjalnie zarobić za cały pobyt. Ilość dni i kwota przelana na konto. Dziękuję i pozdrawiam

Jest wiele zagadnień związanych z pracą w tej firmie ,które można rozwiązać i zorganizować inaczej. Ale niestety jest jak jest.Dlatego najlepiej będąc na wyjeżdzie robić swoje,skupic się na pracy a potem po zakończonym turnusie podjąć decyzję - co dalej.

@Andrzej

Jeśli coś według Ciebie wymaga poprawy lub miało miejsce jakieś zdarzenie, o którym powinniśmy wiedzieć - daj nam znać na adres reklamacja@invent.ag.

Nie wiadomo

Dwóch ludzi sobie opuściło w trakcie pracy sklep team 46 I wróciło pod. Wpływem. Alkoholu nikt NATO. Nie zareagował I każdemu o tym mówią. Na hotelu codziennie piją

@Nie wiadomo

Niestety na podstawie komentarza nie jesteśmy w stanie zweryfikować opisanej sytuacji. Bardzo prosimy o przesłanie szczegółowych informacji na adres reklamacja@invent.ag, a my dołożymy wszelkich starań, aby tę sprawę wyjaśnić.

ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Sylwia

24.11.2023 07:11

Sylwia ikona wywiad

Moja historia współpracy z firmą Invent dopiero się zaczyna. Tutaj znalazłam pracę dopasowaną do moich preferencji. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy, oby dalej tak to wyglądało.

Na jakim stanowisku pracujesz i na czym ono polega? Napisz, co robisz na co dzień w firmie, czym się zajmujesz?

Sylwia ikona wywiad

Pracuję na stanowisku kierowcy i wożę współpracowników z miejsca zakwaterowania do ich miejsca pracy. Zajmuję się też inwentaryzacją, pracuję ze skanerem i liczę produkty.

Jakie są widełki wynagrodzeń na tym stanowisku (kwoty netto)?

Sylwia ikona wywiad

Wynagrodzenie jest zależne od projektu, stąd nie chcę odpowiadać na to pytanie.

Jak długo pracujesz w tej firmie?

Sylwia ikona wywiad

Pracuję w tej firmie dwa miesiące.

Czy polecił(a)byś pracę w tej firmie swojemu przyjacielowi? Uzasadnij swoją odpowiedź.

Sylwia ikona wywiad

Z przyjemnością poleciłabym przyjacielowi pracę w firmie Invent. Już od początku współpracy, polecam innym wyjazdy organizowane przez tego pracodawcę. Zlecenie jest zorganizowane na dobrym poziomie, na każdym kroku można liczyć na wsparcie ze strony współpracowników i koordynatorów. Czuję się też bezpiecznie podczas wyjazdów z firmą.

Wskaż dwa (lub więcej) pozytywne aspekty pracy w tej firmie. Uzasadnij odpowiedzi.

Sylwia ikona wywiad

Warunki zakwaterowania są bardzo dobre. Czuję się bezpiecznie podczas wyjazdów. Mam stałą opiekę kierownika wyjazdu. Jest to środowisko pracy, w którym się dobrze odnajduję. Czegoś takiego właśnie szukałam.

Wskaż dwa (lub więcej) negatywne aspekty pracy w tej firmie. Uzasadnij odpowiedzi.

Sylwia ikona wywiad

Czasami zdarzają się problemy komunikacyjne w firmie. Zwiększenie przepływu informacji poprawiłoby jakość pracy i ułatwiło ją. Uważam jednak, że jest to nieistotny szczegół, coś co zdarza się często w firmach.

Sylwia ikona wywiad

Na ten moment nie znam odpowiedzi na to pytanie, zbyt krótko pracuję w firmie.

Jak oceniasz atmosferę pomiędzy pracownikami firmy?

Sylwia ikona wywiad

Atmosferę oceniam bardzo dobrze. Pomagamy sobie nawzajem, dogadujemy się, nie ma nieporozumień.

Jak oceniasz atmosferę pomiędzy pracownikami a pracodawcą/kadrą zarządzającą?

Sylwia ikona wywiad

Relacje między pracodawcą, a pracownikami są dobre. Wszystkie niejasności są rozwiązywane na bieżąco.

Co najbardziej wpływa, według Ciebie, na atmosferę w firmie. Wskaż przykłady sytuacji i zachowań.

Sylwia ikona wywiad

Wzajemny szacunek współpracowników wpływa na pozytywną atmosferę. Podczas mojego pierwszego projektu nie było żadnych incydentów, stąd atmosferę oceniam bardzo dobrze. Teraz podjęłam się współpracy na kolejnym wyjeździe i też jestem zadowolona.

Sylwia ikona wywiad

Sugerowałabym poprawę komunikacji w przekazywaniu bieżących informacji, co podniesie jakość pracy. Myślę też, że przydałoby się jakieś szkolenie z komunikacji dla kadry zarządzającej.

Wiktor

W tym roku postanowiłem pojechać wraz ze znajomym na miesiąc z inventem. To był mój pierwszy raz wiec nie wiedziałem czego mogę się spodziewać. Po tym miesiącu stwierdzam że to napewno nie ostatni raz. Byłem w Niemczech na Rossmanach, bardzo dobrą atmosfera w teamie, bardzo dobre standardy hoteli w jakich mieszkaliśmy oraz co najważniejsze praca która przebiegała w miłej atmosferze a sama praca nie była trudna. Bardzo pozytywnie sie zaskoczylem. Wynagrodzenia byly na czas wraz z premiami.Nie mogę się doczekać kolejnego wyjazdu który już planuje ????

@Wiktor

Cieszymy się, Panie Wiktorze, że spełniliśmy Pana oczekiwania. :) Do zobaczenia na kolejnych wyjazdach!

@INVENT Sp. z o.o.

A jak to jest formalnie zorganizowane, pod kątem umowy? Pytam, bo byłbym zainteresowany stałą współpracą. Czy zawiera się u Państwa jakąś ramową umowę do której dołączane są poszczególne umowy zlecenie? Bo jak rozumiem to zlecenie jest preferowaną formą zatrudnienia?

Zgadza się, z pracownikami zawieramy umowę zlecenie. Umowa wraz z pozostałymi dokumentami, niezbędnymi do podjęcia współpracy na inwentaryzacjach zagranicznych jest udostępniana na koncie pracownika na Portalu Invent. Wszystkie dokumenty pracownik zatwierdza online. W razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu z naszym biurem: tel. 717507700, mail: rekrutacja.zagranica@invent.ag.

Zgadzam się ze wszystkimi pozytywnymi opiniami, również polecam inwentaryzacje z Inventem.

@Marek

Dziękujemy, Panie Marku! :)

Sandra

Wszystko w porządku, spoko mieszkania, fajna atmosfera, wypłata na czas. Planuję powtórzyć wyjazd. Polecam :)

@Sandra

Dziękujemy, Pani Sandro, za zaufanie i zapraszamy na kolejne wyjazdy!

Krysia

Czy będą jeszcze w tym roku wyjazdy dla liczących? Czy szukać pracy u konkurencji, bo takie czekanie i zero odpowiedzi to mam to gdzieś, czy ktoś tu odpisuje i pracuje??? Czy tylko usuwa złe komentarze i dziękuje za dobre?!

@Krysia

Szanowna Pani, na bieżąco aktualizujemy listę zleceń na naszym Portalu invent.ag. Dlatego prosimy o sprawdzanie informacji tam zawartych. W pierwszej kolejności nowości publikowane są właśnie na Portalu, a nie GoWork czy social mediach. ;) Do końca roku na pewno jeszcze pojawią się nowe zlecenia.

@INVENT Sp. z o.o.

A jeśli nie ma żadnych zleceń to i tak można wysłać swoje cv licząc na telefon gdy pojawi się coś wolnego? Co jaki czas średnio pojawia się coś nowego? Chciałabym wiedzieć ile maksymalnie muszę czekać.

Mario
@INVENT Sp. z o.o.

No dobrze, ale ludzie piszą maile, a teraz stąd np dowiaduje się że jeszcze będą wyjazdy

Mamy bardzo duże zainteresowanie wyjazdami i dużo maili w związku z tym. Najszybszy kontakt będzie telefoniczny, dlatego prosimy o telefon pod numerem 71 750 77 00.

ola
@INVENT Sp. z o.o.

Czemu ludziom myślicie oczy... Przecież już nie będzie wyjazdow

Krysia

Też tak słyszałam, miała być praca do 17tego a ludzie kończą pracę z końcem miesiąca, potem jakieś zjazdy wyjazdy rozjazdy do innych teamow

@ola

mamy jeszcze wolne miejsca dla osób ze znajomością języka niemieckiego – zapisy oczywiście są dostępne na naszym Portalu. Dodatkowo zachęcamy do śledzenia naszego Portalu, gdyż już pod koniec listopada rozpoczynamy rekrutację na wyjazdy styczniowe :)

@Krysia

I co te zjazdy / wyjazdy wnoszą, bo nie bardzo rozumiem? Widzę, że z językiem niemieckim ludzi chyba potrzeba, piszecie ze do 17ego cos ma być? To tylko teraz są dwa dni żeby się załapać? a co z innymi osobami w takiej sytuacji?

Miki

Pomimo zapewnienia pracy do 3 grudnia po 3 dniach firma nas odsyła do Polski z długami tak po prostu się nie robi tą firmą (usunięte przez administratora) ludzi i mają gdzieś czy ktoś zostanie z długami .... to nie są ludzie to podłe nie polecam

Mario
@Miki

Zazwyczaj odsyła się ludzi którzy coś narobili, bo nawet jak ktoś słabo liczy to ma szansę te 2tyg,ale jak ktoś jedzie pić alkohol albo zamiast pracować to na wczasy lub kombinuje to się wraca do domu, jak w każdej innej firmie

@Miki

MIKI doszło do nieporozumienia w przekazaniu informacji. Osoby, które początkowo zostały poinformowane o zjeździe otrzymały propozycję kontynuowania współpracy i przejazdu na inny projekt. Przepraszamy za zaistniałą sytuację i prosimy o wyrozumiałość, gdyż nawet w najlepiej zorganizowanych firmach mogą pojawić się błędy w komunikacji.

Miki
@Miki

Sprostowanie firam na całe szczęście zapewniła zastępcze zlecenie

Joanna

Byłam z tą firmą ostatnio we Włoszech i polecam. Dobre warunki hotelowe. Praca w milej atmosferze ale też niezapomniana przygoda i możliwość pozwiedzania.

@Joanna

Czemu akurat kierunek włoski, dasz znać? to Twoja preferencja czy ktoś właśnie tam doradzał, żeby jechać? Gdy tak czytam opinie sama się zastanawiam co by ewentualnie wybrać, z tym, że doświadczenia nie mam żadnego. Co byłoby najlepsze na pierwszy wyjazd? Jakieś porady?

@Joanna

Dziękujemy za wystawienie pozytywnej opinii! Życzymy kolejnych udanych inwentaryzacji :)

@Joanna

Oooo to super. Coś więcej o tych warunkach mieszkaniowych? Znaczy, czy każdy ma swój pokój? Czy to pokoje wieloosobowe? I jak wygląda zaplecze socjlane? Ile osób np. na jedną łazienkę, kuchnię, pralnię?

Noclegi rezerwujemy w hotelach, pensjonatach, mieszkaniach, apartamentach lub domkach o podobnym standardzie. Pokoje są maksymalnie 4-osobowe i wyposażone w pościel. Dokładamy też wszelkich starań, aby każdy obiekt posiadał kuchnie lub miejsce do zrobienia posiłków. Bardzo trudno nam dokładnie określić, ile osób przypada na jedną łazienkę czy kuchnię, gdyż zależy to od obiektu, w którym dokonujemy rezerwacji. Jednocześnie zapewniamy, że nasz zespół dokłada wszelkich starań, aby zorganizować jak najlepsze warunki zakwaterowania dla naszych pracowników. Zapraszamy na nasze konto na FB regularnie publikujemy tak zdjęcia obiektów zakwaterowania, z których korzystamy. ????

Martysia

Mimo zapewnienia pracy na dłużej zjedziemy dużo wcześniej... brak słów a robimy po 12h z dojazdami, zrobić co zrobić i wysłać do domu, bym wiedziała to z innej firmy bym pojechała, nie liczcie na jakieś wyjazdy jeszcze w tym roku, jedni już pojechali do Francji i inni do Austrii, tak nas rzucają, jedyny plus to noclegi choć parę osób do łazienki i kolejki, miłego dnia

Klaudia

Jestem po inwentaryzacji we Włoszech, to był mój trzeci wyjazd z INVENT. Atmosfera super. Warunki zakwaterowania w porządku. Bardzo fajnie, że mieliśmy możliwość w weekendy zwiedzać Włochy :) Zaliczka i wypłata na czas. Częste premie :) Praca po około 6-8 godzin. Praca nie jest w ogóle trudna. Polecam każdemu, ja również na pewno wybiorę się na niejeden wyjazd.

@Klaudia

Dziękujemy, Pani Klaudio, za miłe słowa. :)

@Klaudia

Oooo to super. Czy jak pracownik jeździ właśnie kilka razy z ta firmą, to dostaje lepszą stawkę niż nowe osoby, które do tej pory nie wyjechały? Jest tu jakas gratyfikacja za lojalność czy stabilność pracy w firmie?

Zgadza się dla osób, które współpracują z nami dłuższy czas lub pełnią dodatkowe funkcje stawki są wyższe. Pierwszy wzrost stawki następuję już po 10 przepracowanych dniach inwentaryzacyjnych + wtedy również zaczyna przysługiwać premia frekwencyjna (+15 zł na rękę/dz), która wypłacana jest po spełnieniu odpowiednich warunków. Dodatkowo do końca grudnia każda osoba pracująca na inwentaryzacjach zagranicznych otrzyma premię jesienną w wysokości + 50 zł/na rękę za każdy dzień pracy. Zapraszamy do zapisów :)

Kris
@INVENT Sp. z o.o.

Zapraszacie do zapisów? A pełno ludzi czeka na zaproszenie i teraz 5tego nie wyjechało, to kiedy wyjadą? Jak już premii nie będzie to wtedy miejsce befzie

@Kris

Rozumiemy, że zapisał się Pan, ale nie otrzymał zaproszenia? Jeśli taka była sytuacja, prosimy o kontakt z Działem Rekrutacji, by zweryfikować Pana zgłoszenie.

@Kris

Czemu premii miałoby nie być? Chyba nie bardzo rozumiem o co chodziło? Czy już pan się kontaktował w tej wspomnianej sprawie? Sama ciekawa teraz jestem rozwiązania, jak szybka może być reakcja?

Rzetelny

Mam pytanie do zawodników zarządzających projektem Netto? Jakie korzyści osiągacie poprzez wysyłanie teamów 4 gwiazdy i 2 leszczy? Może jestem cienki z matematyki chociaż studia skończyłem ale wyliczyłem, że wysyłając team 5 dobrych ludzi robota jest skończona max o 13 a w portfelu zostaje wam jakieś +/- 8 tys zł. Wasze korzyści to: późno skończona robota, niezadowolenie kierowników plus pracowników, którzy (usunięte przez administratora) na innych. Gratuluję wam strategii.

@Rzetelny

Na inwentaryzacje zagraniczne wyjechać może każda osoba, bez względu na doświadczenie. Składy naszych zespołów są tak planowane, aby osoby nowe mogły uczyć się od tych doświadczonych. Praca w Teamach złożonych z osób, które regularnie wyjeżdżają na nasze inwentaryzacje, to dla osób niedoświadczonych świetna okazja do opanowania umiejętności liczenia towarów.

Rzetelny
@INVENT Sp. z o.o.

Yhm. Wasze składy są tak planowane, że doświadczony pracownik przez miesiąc liczy codziennie 2 razy po 22 tys, a Wasze świeże nowiutkie osoby liczą cały miesiąc po 250 eanów na sklepie w okolicach 5 tys produktów. Skończcie czarować bo mam tego dosyć jak chcecie to przedstawię się z imienia i nazwiska i czekam na telefon od dyrektora projektu.

Naomi
@Rzetelny

O kolejna muchołapka i właśnie dzięki takim jak ty jest coraz gorzej

Ewa5005

Invent to dla tych co chcą szybko zarobić. Praca łatwa,fajna atmosfera,bardzo mili i pomocni koordynatorzy( Tu pozdrawiam Monikę T.) Zakwaterowanie ok Zaliczki i wypłata na czas Można zdobyć nowe doświadczenie zawodowe Duży plus za elastyczne terminy Chcesz pracować-polecam INVENT!

@Ewa5005

Dziękujemy, Pani Ewo! :)

Martyna

Polecam jeśli ktoś potrzebuje sobie dorobić szybko. Bylam na invencie już kilka razy. Tym razem trafiły nam się długie godziny pracy, jednak zdarzały się wyjazdy gdzie praca trwała 7-8h. Trafiłam tez na ładne warunki mieszkalne w Niemczech oraz miłych ludzi w teamie.

@Martyna

Dziękujemy, Pani Martyno, za opinię. Zapraszamy na kolejne wyjazdy! :)

Adrian Skorek

Polecam współpracę z firmą Invent.Praca sama w sobie nie jest trudna.Pensja wypłacana jest na czas w tym możliwość otrzymania wcześniejszej zaliczki.Dobre warunki mieszkalne.

@Adrian Skorek

Dziękujemy, Panie Adrianie! :) Zachęcamy do zapisów na kolejne wyjazdy.

Zostaw merytoryczną opinię o INVENT Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w INVENT Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy INVENT Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1623.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INVENT Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1442, z czego 1193 to opinie pozytywne, 51 to opinie negatywne, a 198 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy INVENT Sp. z o.o.?

INVENT Sp. z o.o.