INVENT Sp. z o.o.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o INVENT Sp. z o.o.

Zofia

"Informujemy, że strona o takim adresie już nie istnieje" tyle mi się pokazuje jak klikam ofertę pracy do nich na pracownika inwentaryzacji za granicą. Ale faktycznie jak patrzę to to z października 2017. No a teraz można z nimi wyjechać? A jeśli tak to czy umowa jest zagraniczna? Tylko na takiej mi zależy.

Rzetelny
@Zofia

Umowa polska.

Weronika

To był mój kolejny wyjazd, warunki mieszkaniowe bardzo dobre,możliwość zwiedzania pięknych miejsc. Wypłata zawsze jest na czas. Polecam!

@Weronika

Dziękujemy, Weroniko, za opinię :) Zapraszamy do kolejnych zapisów!

Szemgo

Jak czytam niektóre opinie to jestem w szoku że są osoby niezadowolone. Przed każdym wyjazdem jest umowa z której jasno wynika jakie są zarobki i jaka jest umowa o pracę, zawsze można zrezygnować z wyjazdu jeżeli się nie podoba. Ja byłam we Włoszech i jestem zadowolona z zarobków oraz warunków zakwaterowanie a czas pracy zależy od timu. Było sprawnie i dobrze nikt nas nie poganiał a praca nie była dłuższa niż 7 godzin . Polecam wszystkim.

@Szemgo

Dziękujemy pięknie za te słowa. :) Cieszymy się, że miło wspominasz współpracę z nami i zachęcamy do kolejnych wyjazdów!

Szemgo

Właśnie wróciłam z timu we Włoszech, praca na nocnych zmianach w OBI. Współpraca układała się bardzo dobrze .Kierownictwo oraz pracownicy mili i sympatyczni. Warunki mieszkaniowe bardzo dobre, pokoje dwu i trzy osobowe z łazienkami oraz możliwość korzystania z kuchni oraz dostęp do pralki. Wolne soboty oraz niedziele to czas na odpoczynek i zobaczenie ciekawych miejsc. Polecam wszystkim którzy chcą pracować oraz lubią zwiedzać.

@Szemgo

Cieszymy się, że wyjazd do wyjątkowych Włoch wspominasz pozytywnie. :) Zapraszamy do zapisów na kolejne wyjazdy!

Mario

Co to Tim?

Bardzo dobry

Bez problemu

Ola

Polecam współpracę z INVENT. Zapewniony transport i zakwaterowanie więc o nic nie musicie się martwić. Cały team pomocny i przyjazny. Nasz ostatni wyjazd uznaje za udany. Polecam.

@Ola

Bardzo nas cieszy, że ostatni wyjazd był udany. :) Zapraszamy do zapisów na kolejne terminy!

Kuba

Mój pierwszy wyjazd z firmą invent uznaje za pozytywny. Praca w systemie nocnym na terenie Włoch. Transport do Włoch jak i we Włoszech organizowany przez firmę. Zakwaterowanie w trzech lokalizacjach pozytywne. Cały team bardzo przyjazny i pomocny. Polecam !

@Kuba

Dziękujemy za miły komentarz i zapraszamy na kolejne turnusy! :)

damj

Kolejny wyjazd i to udany wyjazd:) Możliwość zarobienia, zwiedzenia ciekawych miejsc i poznania fantastycznych osób. Prawa łatwa i przyjemna. Nowe osoby, które będą jechać lub zastanawiają się nad wyjazdem nie mają się czego obawiać.

@damj

Ile zarabiałeś miesięcznie na tych inwentaryzacjach? Do pracy jadę i warunki zatrudnienia mnie interesują najbardziej, a nie jakieś poboczne sprawy. Dają umowę o pracę na czas nieokreślony od pierwszego dnia?

@damj

Dziękujemy za opinię! Zapraszamy na kolejne wyjazdy. :)

Wiktoria

Wlasnie wróciłam juz z mojego 3 turnusu. Tym razem były to Włochy. Cudowna przygoda, wspaniali ludzie i lekka praca. Firma zapewnia dojazd oraz zakwaterowanie. Można fajnie zarobić a przy tym zwiedzić piękna miejsca. Polecam serdecznie

@Wiktoria

Dziękujemy, Pani Wiktorio, za miłe słowa. Włochy to wyjątkowe miejsce i cieszymy się, że mogliśmy być tam razem!

Iwona

Ile czeka się na rozpatrzenie o pracę, ileż można czekać, chciałabym już wiedzieć bo są inne firmy i jak nie z tej to z innej pojadę, czekam już 2tygodnie, potem się okaże że ta mi odpisze że miejsc nie ma po 4tygodniach czekania

ewelina
@Iwona

szkoda słów..jesli sie nie dostaniesz to oni nawet Cie nie poinformują, że nie jedziesz taka to firma ;)) lepiej sobie szukac coś innego

David
@Iwona

Radzę ci szukać czegoś innego, poinformują cie tak by nie było odwrotu czyli 2tyg i kara, albo wogóle nie poinformują, pierwszeństwo mają ci co są już na inwentaryzacja h i tam się już wpisują na kolejne, bo co niektórych to drugim dom albo i pierwszy

Martyna

Dość oczywistym jest, że praca w firmie Invent nie jest dla każdego. Wrocilam niedawno z mojego czwartego wyjazdu i zawsze polecałam współpracę z Inventem, wskazując tylko na drobne niedogodności. Po ostatnim turnusie, zachowując uczciwość do siebie oraz potencjalnych zainteresowanych współpracą, chciałabym wyszczególnić komu zdecydowanie POLECAM współpracę z firmą Invent : - osobom z dużą wytrzymałością psychofizyczną - osobom, którym zależy na szybkich pieniądzach (niekoniecznie dużych czy adekwatnych) - osobom, które mają poczucie, że stawka 250 zł jest adekwatna do przepracowanych średnio 10/11 godzin (a licząc czas dojazdu na inwentaryzacje, nawet i 15 godzin) - osobom, którym nie przeszkadza, że ich kierowca pracuje tyle samo godzin co oni i zawozi ich do/z pracy (będąc niekiedy mocno zmęczonym i zdekoncentrowanym) - osobom, które nie potrzebują zbyt dużo czasu na regenerację oraz czas wolny - przerwy pomiędzy powrotem do domu a wyjazdem na kolejną akcję, to niekiedy 6-10 godzin. - osobom, które liczą się z niespodziewanymi dodatkowymi obowiązkami w pracy - BEZPŁATNIE. Przykładem jest obowiązek dokładania brakującego towaru z magazynu na projekcie Rossmann - określony jako "testowy" i bezpłatny.

An

Kolejny wyjazd za mną i następny w drodze. Praca w porządku i hotele coraz lepsze (przynajmniej większość). Wypłata jak zwykle na czas

@An

Dziękujemy za miłe słowa i zachęcamy do kolejnych zapisów! :)

ewelina

nie polecam całej tej firmy.. zero poszanowania dla pracownika, czeka sie miesiąc na łaskawą ich decyzje czy sie pojedzie czy tez nie, i nawet jak sie nie zakwalifikujesz to mają Cie gdzies i nie powiadomią o tym, to jest firma? zero odzewu. Nigdy wiecej inventu, są duze lepsze firmy i na pewno lepiej płatne.

Tom82

Witam wszystkich mam pytanie czy te 245zł za dzien pracy jest za 8h czy tez 10h? Ile wyjdzie na rękę jeśli by się chciało jechać tylko na miesiąc czy wogole się opłaca?wszyscy zachwyceni że,mieszkania super ale to nie o to tylko chodzi bo przychodzisz i idziesz spać.dzieki za info

Tom82
@Tom82

@Pracodawca Czy mogą państwo odpowiedzieć na zadane pytanie?dziekuje

Jurgen

To jest 245 za 8h,10h a nawet 12 jeśli dojazdy doliczyc

Daga
@Jurgen

Zdarza się ze wstajesz jesz coś na szybko i odrazu jedziesz, a w pracy 15min przerwy na np 10h pracy

@Daga

Co jest grane, bez względu na to, czy robisz 8, czy 10 godzin w pracy, to przerwy jest 15 minut? A jak w takim razie rozliczają tu czas pracy i nadgodziny?

@Tom82

Dla osób rozpoczynających z nami współpracę stawka wynosi od 245 zł na rękę i jest to stawka za dzień pracy, a więc niezależnie od tego czy inwentaryzacja trwa 4, 8 czy 10 godzin kwota pozostaje taka sama. W trakcie pracy na inwentaryzacjach oczywiście przewidziana jest przerwa. Szczegółowe informacje jak ona wygląda oraz ile będzie trwać otrzymują pracownicy od osób kierujących inwentaryzacją, gdyż często uzależnione jest to od projektu. W przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu z naszym biurem: tel. 717507700 mail: rekrutacja.zagranica@invent.ag.

Patryk Korzeniowski
@Tom82

To jest stawka za każdą zakończoną inwentaryzacje , nie ma znaczenia czy pracujesz 4,8 lub 10 godzin

Przemuś

Polecam firme invent praca nie jest ciężka wręcz przyjemna warunki mieszkalne na wysokim poziomie kierownicy i koordynatorzy bardzo pomocni

@Przemuś

Dziękujemy za opinię :)

Krystian

Za mną kolejny udany wyjazd.Zawsze wypłata na czas, praca lekka i łatwa. Zakwaterowanie na wysokim poziomie wszystko jest jak opisuje invent. Polecam jak najbardziej.

@Krystian

Panie Krystianie, bardzo dziękujemy i mamy nadzieję, że do zobaczenia na kolejnych wyjazdach! :)

Magda

Polecam wyjazdy z firmą Invent. Byłam już na kilku zagranicznych inwentaryzacjach i wszystkie wspominam bardzo dobrze. Warunki mieszkalne na dobrym poziomie. Koordynatorzy i kierownicy bardzo pomocni, można na nich liczyć. Wypłata zawsze na czas, zgodnie z ustaleniami. Na pewno będę kontynuowała współpracę.

@Magda

Dziękujemy, Pani Magdo! :)

Peja

Team 18 najlepszy, kierowniczka kompetentna, jako jedyna która nie potrzebuje tlumacza, operuje kilkoma językami, koordynatorzy są dla pracowników, mili ludzie

Sylwia
@Peja

racja, koordynatorzy pracują bo wiedzą że pani kierownik najważniejsza a nie oni, najlepszy team, byłam w nim i wiem że pani kierownik odpowiednią osobą na te stanowisko, miło się pracowało w tym teamie????

@Sylwia

Bardzo się cieszymy :) Zapraszamy na kolejne wyjazdy!

@Peja

Racja jestem tam teraz, najlepszy team, kierowniczka najlepsza z firmy

W

Za mną kolejny wyjazd z firmą invent i naparwde polecam. Zakwaterowania na największym poziomie wypłata zawsze na czas Czas pracy zależy od ludzi i jaki team się trafi

@W

Dziękujemy za opinię i zachęcamy do zapisów na kolejne wyjazdy.

Krzysztof

Polecam współpracę z INVENT, byłem na inwentaryzacji zagranicznej przez miesiąc, warunki mieszkalne na naprawdę dobrym poziomie, praca nie należy do najcięższych, sam team naprawdę fajny. Niedawno wróciłem z wyjazdu i już wiem, że na pewno wybiorę się na kolejny. Właściwie , to termin mam już za dwa dni. Polecam.

@Krzysztof

Bardzo cieszymy się, że ponownie spotkamy się z Panem na wyjeździe! :) Do zobaczenia.

Pawelsky

W Invencie pracowałem 1,5 roku w dziale hotelarskim w biurze. Dział, który oprócz szukania noclegów, rozliczania faktur za noclegi, zajmuje się jeszcze wieloma innymi rzeczami. Praca od pn do pt 8-16. Poza godzinami pracy ktoś z działu zawsze prowadzi tzw. dyżur, również w weekendy. Praca zdalna jest możliwa, jednak nie jest mile widziana i ogranicza się ją do wyjątkowych sytuacji po wcześniejszym zgłoszeniu tego do kierownika. Pracuje się w większości na Exelu, gdzie wprowadza się dane, niestety w większości powtarzające się. System wymaga modernizacji oraz wielu usprawnień, ale cały czas mówiono, że to długi proces i wymaga czasu. Ja się tego nie doczekałem. Firma ma ogromny potencjał, jednak nie wykorzystuje tego i cechuje się dużym konserwatyzmem w dziedzinie zarządzania. Najwiekszym ułatwieniem dla pracowników byłaby praca zdalna, lecz polityka firmy jest inna. Wielokrotnie dało się odczuć brak zaufania do pracownika oraz częste kontrole. Zespół jest młody, a pracownicy bardzo mili i pomocni, zawsze można było na nich liczyć. Same biuro jest nowoczesne oraz bardzo zadbane. W tej firmie nie oszczędza się na dekoracjach świątecznych co daje fajny nastrój, kwiatach i dekoracji oraz imprezach integracyjnych, które zawsze cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Jednak integracja to łączenie się, a rozgraniczanie pracowników chociażby ze względu na podawane napoje, gdzie jedne były dla pracowników, a te droższe dla kierownictwa było bardzo nie na miejscu. Warunki finansowe powinny być zdecydowanie większe i adekwatne do wykonywanej pracy oraz znajomości języka niemieckiego, który jest głównym wymogiem pracy w biurze. Mimo wielu stresów, miło wspominam pracę z ludźmi z Inventu. Każdy inny, ale każdy otwarty, miły i zawsze chętny na rozmowę. Na dział hotelarski zawsze można było liczyć. Od samego początku czułem się bardzo miło przyjęty.

Zostaw merytoryczną opinię o INVENT Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w INVENT Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy INVENT Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1623.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INVENT Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1442, z czego 1193 to opinie pozytywne, 51 to opinie negatywne, a 198 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy INVENT Sp. z o.o.?

INVENT Sp. z o.o.