INVENT Sp. z o.o.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o INVENT Sp. z o.o.

Wojciech

Wróciłem z turnusu parę dni temu i trafiliśmy na bardzo wporzadku kierownika ,i rzadko sie trafia na takich ,a wiec mozna trafic na takich ,ale malo tego trafiliśmy raz na bardzo fajny zadbany hotel i też przytulny domek ,który miał zupełnie wszystko i wszystkie wyposażenia a pod tym względem invent potrafi zaskoczyć!

@Wojciech

Cieszymy się, że miło wspomina Pan pracę z nami. :) Zobaczymy się na kolejnych wyjazdach?

kasaia977

Polecam serdecznie współpracę z firmą INVENT

@kasaia977

Dziękujemy :)

Bardzo polecam współpracę z firmą INVENT ☺️

@Michał

Dziękujemy :)

Marcysia

Wyjazd super, nie trzeba się martwić o nocleg ani o dojazd ponieważ wszystko jest zorganizowane, praca łatwa szybko idzie się nauczyć, zawsze jest ktoś kto pomoże w różnych sytuacjach, polecam ☺️

@Marcysia

Dziękujemy, Pani Marcysiu, za pozytywną opinię. :) Zapraszamy na kolejne wyjazdy!

Bardzo dobry

Bez problemu

Paula

Kolejny wyjazd z firmą invent i jak zawsze wszystko w najlepszym porządku. Polecam każdemu pracę i wyjazd z invent.

@Paula

Dziękujemy, że jest Pani z nami! Do zobaczenia na kolejnych wyjazdach. :)

olimpia

Polecam firme invent, zakwaterowanie na poziomie, mili i pomocni ludzie, dobre wynagrodzenie!

@olimpia

Dziękujemy, Pani Olimpio, i zapraszamy na kolejne turnusy!

Mariusz

Ja również wróciłem z kolejnego już wyjazdu który trwał ponad 6 tygodni. Czas mijał szybko jak zwykle wyjazd był dobrze zorganizowany, noclegi były na bardzo dobrym poziomie często w ciekawych turystycznie miejscach. P pracy było sporo wolnego czasu na własne plany turystyczne a że pogoda dopisywała można było zwiedzić sporo miejsc. Była tez okazja poznać specyfikę pracy na innych projektach np. Edeka czy OBI co będzie z pewności przydatne w przyszłości. Niezmiennie więc nie żałuje wyjazdu i z pewnością bedę wracać na kolejne turnusy. Zaliczyłem już łącznie prawie 200 inwentaryzacji tak że znam juz sporo ludzi z innych teamów a zawsze miło spotkać inne osoby.

@Mariusz

Bardzo nas cieszy, ze tak długo jest Pan z nami! I planuje kolejne wyjazdy. Do zobaczenia! :)

Marcelina

Wróciłam z projektu, wyjazd okazał się super, praca przyjemna, nauczyłam się wielu rzeczy, poznałam super ludzi, miałam okazję pozwiedzać ciekawe miejsca, z pewnością wrócę na kolejne projekty, polecam serdecznie wspaniałe doświadczenie

@Marcelina

Pani Marcelino, cieszymy się, że pozytywnie wspomina Pani pracę z nami. :)

Lubiącyinvent

Jest super, polecam!

@Lubiącyinvent

Dziękujemy! :)

Artur

To mój pierwszy wyjazd z firmą INVENT. Muszę z pełną odpowiedzialnością stwierdzić że, firma wywiązuje się ze wszystkich ustaleń zawartych w umowie. Warunki mieszkaniowe są na wysokim poziomie. Praca nie należy do ciężkich i myślę że każdy sobie poradzi. Już planuję następny wyjazd.

@Artur

Cieszy nas to, panie Arturze, że zobaczymy sie ponownie! :)

Ale

Za mną kolejny wyjazd z Invent. Jak zwykle się nie zawiodłam.Praca pewna ,wynagrodzenie na czas.Atmosfera w pracy przyjemna. Ogólnie szczerze polecam.

@Ale

Bardzo cieszymy się, że spełniliśmy oczekiwania! Zachęcamy do zapisów na kolejne wyjazdy.

Dawid

Bardzo polecam pracę w invencie. Razem z dziewczyną wyjeżdżamy już prawie rok. Jesteśmy zadowoleni.

@Joanna Naprawa

Byłam ostatnio z tą firmą na turnusie we Włoszech. Praca była przyjemna w miłej atmosferze. Fajnie że invent zapewnia dojazdy i hotele a przy okazji można pozwiedzać :)

@@Joanna Naprawa

Dziękujemy, Pani Joanno, za miłe słowa. :) Zapraszamy na kolejne wyjazdy!

Szymon Ehrhard

Dzień dobry! Właśnie wróciłem z inwentaryzacji w Niemczech. Firma rzetelnie podchodzi do sprawy, zarówno jeśli chodzi o formalności w kraju, dojazd do miejsca pracy, zakwaterowanie, jak i współpracę z koordynatorami na miejscu. Jako dodatkowy plus muszę podkreślić zapewnienie ciepłych posiłków w miejscu pracy. Polecam!

Krysia

Kiedy łaskawie panie z biura odpiszą czy się dostałam czy nie, ileż można czekać, zresztą nie tylko ja, tak im zależy na pracownikach??? Przecież wyjazdy niebawem a oni myślą że co z dnia na dzień ludzie wszystko rzucą???

@Krysia

Na bieżąco kontaktujemy się z osobami, które wysyłają zgłoszenia za pośrednictwem naszego Portalu. Jeżeli wysłałaś je np. 2 tygodnie temu i nie miałaś od nas połącznia, to prosimy zweryfikować czy na pewno podałaś właściwy numer telefonu podczas uzupełniania danych. Najlepiej jednak, jeśli skontaktujesz się bezpośrednio z naszym biurem pod numer 71 750 77 00. Dzięki temu będziemy mogli indywidualnie sprawdzić status Twojego zgłoszenia.

Krystyna

Mam pytanko czy w listopadzie będą wyjazdy na invent? Włochy widzę Niemcy Albania Belgia Czechy Austria to może Hiszpania teraz? chętnie bym pojechała policzyć, pozwiedzać, ludzi poznać i popracować te 5h jak tu inni piszą że tak super

@Krystyna

Prosimy na bieżąco sprawdzać nasz portal invent.ag - tam w pierwszej kolejności publikujemy informacje o nowych wyjazdach. :)

Maria
@Krystyna

5 godzin? Ha ha dobre. Na żadnym projekcie tak nie ma. Średnio inwentaryzacja to 9 godozn i do tego ok godziny dojazdu w jedną stronę i potem tak samo na powrót

@Maria

Prosimy nie wprowadzać innych w błąd. Są inwentaryzacje 4-5 godzinne, o czym można przeczytać w komentarzach. :) Oczywiście nie oznacza to, że wszystkie projekty takie są.

Naomi
@Krystyna

Tak 5h wtedy jak zjeżdżasz do domu, zazwyczaj 10h z dojazdami to masz 5.75 euro na godzinę

Maciej

Tutaj jest straszenie że jak za wolno liczysz to cię odeślą. Nawet jak pojedziesz pierwszy raz to drugiego dnia ci mówią że nie jesteś już pierwszy dzień i masz się dostosować z szybkim tempem ( dzikim tempem)

@Maciej

Mamy świadomość tego, że wśród naszych pracowników są osoby, które dopiero rozpoczynają z nami współpracę i potrzebują trochę czasu, aby wdrożyć się w prace na inwentaryzacji. Osoby koordynujące pracę dokładają wszelkich starań, aby w czasie szkolenia z obsług skanera przekazać nowym pracownikom wszystkie najważniejsze informacje w sposób łatwy i przystępny. Są też cały czas na miejscy i służą pomocą w razie pytań.

Ile czeka się na pracę od zgłoszenia? Ja 3tyg temu zgłosiłem chęć wyjazdu.. Lekka przesada, mało czasu jeszcze święto w środę itp, tyle pracy jest ze nawet ludziom nie napiszcie czy jadą czy nie

@Marcin

Po wysłaniu zgłoszenia na Portalu Invent zawsze kontaktujemy się z osobą zainteresowaną, aby przedstawić warunki współpracy i udostępniamy dokumenty niezbędne do wyjazdu. Ich zatwierdzenie jest konieczne do podjęcia współpracy. Osoby z kompletem dokumentów kilka dni przed rozpoczęciem turnus otrzymują szczegółowe informacje dotyczące wyjazdu Niestety na podstawie podanych danych nie jesteśmy w stanie sprawdzić jaki jest status Twojego zgłoszenia. Zapraszamy do kontaktu z naszym Biurem pod numer 71 750 77 00, wtedy indywidulanie zweryfikujemy Twoje zgłoszenie i odpowiemy na wszystkie pytania.

Misia

Czy ktoś już dostal zaproszenie na wyjazd 5tego?chodzi mi o tych co byli w domu a nie tych co się zgłosili tydzień temu będąc na inwentaryzacji bo oni już zaproszenia dostali

Sara
@Misia

Tak, dostałam i tamten piątek.

Zuza

Bardzo polecam firmę invent. Wyjeżdżam razem z chłopakiem już prawie rok i jesteśmy zadowoleni.

Naomi

Full, szkoda że już full bo chciałam do Francji

Zostaw merytoryczną opinię o INVENT Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w INVENT Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy INVENT Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1623.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INVENT Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1442, z czego 1193 to opinie pozytywne, 51 to opinie negatywne, a 198 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy INVENT Sp. z o.o.?

INVENT Sp. z o.o.