INVENT Sp. z o.o.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o INVENT Sp. z o.o.

Karola

Bardzo dobra organizacja i warunki zakwaterowania. Serdecznie polecam wszystkim, którzy się wahają!

Lila
@Karola

Fajnie, że jest mowa o kwaterach. Ale skoro jest fajnie, to jak właściwie? Ile osób w pokojach? Ile jest łazienek na ile osób? I jest jakaś kuchnia, jadalnia czy stołówka?

@Karola

Dziękujemy za opinię! Zapraszamy na kolejne wyjazdy. :)

Dominika
@Lila

Mieszkania lub apartamenty są przeważnie na 5-6 osób. Pokoje zazwyczaj 2-3 osobowe, natomiast przeważnie jest jedna łazienka na mieszkanie. Toalety często są oddzielone od łazienek. Większość noclegów oceniam jako dobre lub bardzo dobre.

@Lila

Noclegi rezerwujemy w różnego rodzaju obiektach noclegowych, takich jak: mieszkania, apartamenty, hotele, pensjonaty i domki, a pokoje są zazwyczaj 2-3-4-osobowe. Choć nie możemy precyzyjnie określić, ile łazienek przypada na poszczególne pokoje z powodu zróżnicowanej charakterystyki obiektów to jednocześnie zapewniamy, że nasz zespół dokłada wszelkich starań, aby zorganizować jak najlepsze warunki zakwaterowania dla naszych pracowników. Standardowo obiekty są wyposażone w kuchnię, aneks kuchenny lub miejsce do przygotowania posiłków. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony na Facebooku, gdzie regularnie publikujemy zdjęcia obiektów noclegowych. Dzięki nim można uzyskać lepsze wyobrażenie o ogólnym charakterze rezerwowanych przez nas miejsc i panujących w nich warunków. Mamy nadzieję, że zdjęcia te rozwieją wszelkie wątpliwości i być może zachęcą Panią do wyjazdu z nami na inwentaryzacje :)

Bartosz

Pracuje w tej firmie juz prawie rok, praca przyjemna w miłej atmosferze , świetne warunki noclegowe. Zachęcam do współpracy z tą firmą

Hania
@Bartosz

A na jaki czas masz umowę na tą chwilę? Napisz jeszcze od jakiej zaczynałeś. W ile osób masz nocleg, odciągają Ci za to z wpłaty?

@Bartosz

Dziękujemy, Panie Bartoszu, za komentarz. Do zobaczenia na kolejnych wyjazdach!

Daniel
@Hania

Umowy są podpisywane do końca bieżącego roku, czyli aktualne są do 31.12.2023 r. Noclegi oraz transport jest organizowany przez Invent. Noclegi są różne, ale większość jest bardzo fajna. Np. w Teamach 6 osobowych zazwyczaj są mieszkania 3 pokojowe, gdzie w każdym pokoju śpią 2 osoby. Stawki, które są podawane w ogłoszeniach to stawki, które się dostaje na rękę. Na start każda osoba otrzymuje 245 zł netto za dzień pracy, chyba że zna język obcy lub chce jeździć busem to takie osoby otrzymują dodatki finansowe. Każda osoba po 10 dniach inwentaryzacyjnych otrzymuje wyższą stawkę oraz można otrzymać dużo innych dodatków finansowych o których nikt w ogłoszeniach nie pisze, a dowiadujesz się na wyjeździe. Reasumując im dłużej pracujesz tym więcej zarabiasz ;)

Natalia

Polecam współpracę z firmą Invent. Wynagrodzenie na czas. Warunki mieszkaniowe z roku na rok na coraz wyższym poziomie. Praca prosta i przyjemna.

@Natalia

Dziękujemy, Pani Natalio, za komentarz. Staramy się, aby warunki, w których odpoczywają nasi współpracownicy, były jak najlepsze. :)

mm

bardzo polecam wyjazdy z agencja, mila atmosfera, biuro odpowiada na wszystkie pytania, wyplaty i zaliczki na czas, napewno pojade nastepny raz

@mm

Dziękujemy za opinię! Zapraszamy do zapisów na kolejne wyjazdy - aktualne terminy jak zawsze są na naszej stronie. :)

Bardzo dobry

Bez problemu

Patryczeq

Witam polecam serdecznie wynagrodzenie na czas polecam każdemu kto szuka pracy w której czuje sie swobodnie atmosfera jak najbardziej na plus warunki mieszkalne również :)

@Patryczeq

Dziękujemy bardzo za miłe słowa. :) Zapraszamy do zapisów na kolejne wyjazdy! :)

Gosia

Chcesz wyjechać do Niemiec do pracy? Firma Invent Sp. z o.o. zatrudnia ludzi do pracy przy inwentaryzacjach. Praca lekka, w dobrych warunkach, ze skanerem. Potrzebna umiejętność dokładnego i szybkiego liczenia. Inwentaryzacja trwa 6-10 godzin. Warunki mieszkaniowe dobre. Dojazd zapewniony. Wypłata na czas. Polecam.

@Gosia

Dziękujemy, Pani Gosiu, za komentarz. :) Zapraszamy na kolejne wyjazdy!

Julia

Polecam firme invent praca nie jest ciężka wręcz przyjemna warunki mieszkalne na wysokim poziomie kierownicy i koordynatorzy bardzo pomocni

@Julia

Pani Julio, dziękujemy za opinię i zapraszamy do zapisów na kolejne wyjazdy. :)

Mońka

Pracownik Inwentaryzacji nie jest potrzebny jeszcze? Myślałam że wejdę i tutaj chociaż znajdę jakieś aktualne ogłoszenie, ale widzę że nie. No dobra, a ogólnie jak szukają, to na stałe czy tymczasowo? Ja to raczej dorywczo szukam, bo się uczę jeszcze.

@Mońka

Pani Mońko, zapraszamy na nasz portal invent.ag. Tam na bieżąco publikujemy informacje o aktualnych naborach oraz terminach i miejscach inwentaryzacji. :)

Marek Pierchlak

Z inventem jeżdżę z przerwami od dwóch lat i jestem bardzo zadowolony ,warunki mieszkaniowe, kadra kierownicza czy i biuro jest na najwyższym poziomie nie wspomnę już o tym że zwiedziłem praktycznie całe Niemcy czy Czechy a naprawdę jest co do zwiedzania a że lokalizacje są jakie są to w chwilach wolnych od zwiedzania spędzałem czas nad jeziorami .

@Marek Pierchlak

Dziękujemy , Panie Marku, za komentarz. Cieszymy się, że tak długo jest Pan z nami! :)

Pracownik Adam

Bardzo mi się podobało, praca nie jest skomplikowana, można zawsze liczyć na pomoc koordynatora. Jeśli chodzi o nocleg - zawsze warunki były bardzo dobre. Nie mogę się doczekać kolejnych projektów i wyjazdów! :D

@Pracownik Adam

Dziękujemy za komentarz. Cieszymy się, że zobaczymy się ponownie! :D

Polecam wyjazdy zagraniczne z tą firmą. Wszystko tak jak w umowie, pieniądze zawsze na czas. Nie zawiodłam się na niczym, super praca a przy okazji można zobaczyć trochę świata. Polecam spróbować niezdecydowanym!

Bardzo dziękujemy za opinię. :)

Katarzyna Zielińska

Serdecznie polecam tą firmę ze względu na logistykę, zakwaterowanie, dobre wypłaty i wspaniałych ludzi, których tam poznałam. Ale jest coś, co wyróżnia tę firmę, na tle innych z tej samej branży. Otóż Panie w biurze to jest złoto i kapitał nie do przecenienia. Zawsze pomocne, zawsze w kontakcie, nieprawdopodobnie życzliwe i pomocne. Polecam szczerze.

@Katarzyna Zielińska

Pani Katarzyno, bardzo dziękujemy za opinię oraz zaangażowanie! :) Mamy nadzieję, że zobaczymy się jeszcze podczas kolejnych wyjazdów.

Kama

Firma usuwa negatywne, prawdziwe opinie. I to w expresowym tempie. Przeliczcie sobie realny zarobek, szkoda zdrowia i nerwów na takie wyjazdy. 245 zł za 12 godzin ( z dojazdami). Atmosfera różna, jeżdżą stałe osoby od lat, zgrana "klika", hermetyczne towarzystwo

@Kama

Każdy pracownik, po wysłaniu zgłoszenia, przechodzi rozmowę telefoniczną z naszym konsultantem, który informuje dokładnie jak wygląda praca oraz ile wynosi stawka za przepracowany dzień inwentaryzacyjny. Zatem każda osoba świadomie podejmuje decyzję o nawiązaniu współpracy. Długość trwania zlecenia jest uzależniona od projektu (sklepu). Osoba wyjeżdżająca na turnus jest informowana o możliwej długości trwania inwentaryzacji. Przeciętnie samo zlecenie może trwać do 10 godzin, nie licząc dojazdów na miejsce inwentaryzacji. Cały czas prowadzimy rekrutację na nasze projekty. Na wyjazdy mogą zgłaszać się osoby doświadczone oraz takie, które nie brały nigdy wcześniej udziału w inwentaryzacji. Dla nowych osób jest zapewnione szkolenie z obsługi skanera przed rozpoczęciem zlecenia.

Polecam współpracę z tą firmą, super warunki mieszkaniowe , praca lekka ,zgrany team i wspaniali ludzie , wynagrodzenie zawsze na czas ,poza pracą duzo czasu wolnego oraz niesamowite miejsca które można zwiedzić .

@Monika

Dziękujemy, Pani Moniko! :) Zachęcamy do kolejnych wyjazdów.

Iwona

To już prawie rok mojej pracy w Invent - wyjazdy zagraniczne praca przy inventaryzacji placówek handlowych. Pierwszy wyjazd obawa o wszystko ale z każdym kolejnym nabierałam przekonania do tego typu pracy a dlaczego? bo zawsze jest wszystko w porządku. Pracowc trzeba wszędzie, a jak połączyć prace z miłymi ludzmi plus możliwośc zwiedzenia ciekawych miejsc to czego chcieć więcej ? Osobiscie Polecam prace w Invent a na pewno zachecam do spróbowania.

@Iwona

Dziękujemy, Pani Iwono, za komentarz. Bardzo nas cieszy, że przekonała się Pani do współpracy z nami! :)

Kuba

Bardzo fajna i miła atmosfera. Można podróżować i jednocześnie dorobić. Polecam.

@Kuba

Dziękujemy za opinię, Panie Kubo. :)

Agata

Polecam firmę invent, sama praca jak i warunki mieszkaniowe jak najbardziej na plus. Koordynatorzy są zawsze pomocni. Polecam :)

@Agata

Dziękujemy, Pani Agato. :) Zachęcamy do zapisów na kolejne wyjazdy!

Polecam współpracę z INVENT, byłem na inwentaryzacji zagranicznej przez miesiąc, warunki mieszkalne na naprawdę dobrym poziomie, praca nie należy do najcięższych, sam team naprawdę fajny. Mimo iż sam na inwentaryzacji byłem pierwszy raz, kierownik, jak i koledzy z pracy zawsze pomogli i sama praca przebiegała w naprawdę dobrej atmosferze. Bylem akurat na rossmann w Niemczech były różnej wielkości, ale nie było problemu, jeśli chodzi o czas, zwykle sama praca trwała 6-8 godzin + ok. 1 godzina dojazd. W trakcie pracy zawsze była przerwa, na której każdy mógł na spokojnie zjeść i zapalić. Wypłata doszła w terminie. Polecam każdemu spróbować

@Paweł

Dziękujemy, Panie Pawle, i zapraszamy na kolejne wyjazdy! :)

Joanna

Pierwszy raz pojechałam na inwentaryzację zagraniczną z Firmą. Obsługa mnie jak pracownika, informacja i udzielanie wsparcia bardzo dobra. Wypłata i zaliczka jest na czas. Warunki mieszkaniowe bardzo dobre. Kierownicy, koordynatorzy i doświadczeni pracownicy bardzo życzliwi i pomocni. Ciekawe doświadczenie zawodowe. Polecam spróbować, na pewno pojadę jeszcze raz.

@Joanna

Dziękujemy, Pani Joanno, za opinię. Cieszymy się, że spełniliśmy wymagania i miło wspomina Pani współpracę z nami. :)

Polecam pracę w Invencie. Praca w fajnym i zgranym teamie to sama przyjemność. Zaliczka wypłacana po 5 dniach pracy. Warunki zakwaterowania bardzo dobre. Z niecierpliwością czekam na kolejny turrnus.

@Michał

Dziękujemy, Panie Michale, za miłe słowa. :) Do zobaczenia na kolejnym wyjeździe!

Zostaw merytoryczną opinię o INVENT Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w INVENT Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy INVENT Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1623.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INVENT Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1442, z czego 1193 to opinie pozytywne, 51 to opinie negatywne, a 198 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy INVENT Sp. z o.o.?

INVENT Sp. z o.o.