INVENT Sp. z o.o.

Opinie o INVENT Sp. z o.o.

Radosław pancurmikus

Co ja wam będę nawijał sami się przekonajcie

Dzień dobry. Czy wyjazdy są każdego miesiąca? Jeśli chciałoby się potraktować tą pracę nie jako dodatkową tylko przez min rok jeździć to czy gdy wróci się z jednego turnusu to czy kolejny będzie w miarę szybko czy np jest to organizowane co kilka miesięcy? Na ten moment widzę, że wyjazd jest od początku listopada do 16/18 grudnia. Kiedy będzie można spodziewać się następnych terminów? Jak to wygląda? Czy praca jest cały tok czy bardziej sezonowo?

@Kasia

Wszystkie terminy są widoczne po zalogowaniu na Portalu Invent w zakładce „Dostępne terminy”. Jeśli nie znajdziesz tam miejscowości, która Cię interesuje to oznacza, że obecnie nie przeprowadzamy tam inwentaryzacji. Natomiast zachęcamy do śledzenia naszej strony, nowe terminy zleceń dodawane są na bieżąco.

Polecam wspołpracę z firmą INVENT. Pracowalam z nimi przez miesiąc. Zapewniają dobre warunki mieszkaniowe, w pobliżu market gdzie mozna zaopatrzec się we wszystkie potrzebne rzeczy. Dojazd do kazdego miejsca busem. Praca lekka, ok. 6 - 8 godzin dziennie. Po pracy mozna pozwiedzac okolice.Zobaczyc ciekawe miejsca.Wyplata przychodzi na czas.

@Anna

Dziękujemy, Pani Anno, za wystawienie pozytywnej opinii! Życzymy kolejnych udanych inwentaryzacji :) Gorąco zachęcamy do oddania głosu w formie liczby gwiazdek tutaj na platformie GoWork.pl. Pozdrawiamy!

Grzegorz

Po pierwszym zaliczonym projekcie, jakim były inwentaryzacje w Austrii, mogę polecić współpracę z Firmą Invent. Firma zapewniła dojazd do pracy oraz zakwaterowanie w doskonałych warunkach. Praca, choć wymagająca skupienia i dokładności, przyjemna i nieskomplikowana, . Dokładając do tego sympatyczną ekipę tworzącą miłą atmosferę, jestem przekonany, że jeszcze niejednokrotnie skorzystam z oferty tej Firmy i będę ją polecać innym. Pozdrawiam :)

@Grzegorz

Dziękujemy, Panie Grzegorzu, za wystawienie pozytywnej opinii! Życzymy kolejnych udanych inwentaryzacji :) Gorąco zachęcamy do oddania głosu w formie liczby gwiazdek tutaj na platformie GoWork.pl. Pozdrawiamy!

Bardzo dobry

Bez problemu

Serdecznie polecam inwentaryzacje zagraniczne z inventem. Osoby które były pierwszy raz szybko mogą się wdrożyć i sprawnie pracować. Kierownik i osoby bardziej doświadczone chętnie pomagają i rozwiązują wątpliwości. Dojazdy na moim turnusie były krótkie, tylko dwa razy zdarzyły się dłuższe powyżej godziny. Noclegi zazwyczaj na dobrym albo nawet na wysokim poziomem. Po pracy było jeszcze dużo czasu na odpoczynek i relaks. Serdecznie polecam firmę Invent.

@Michał

Dziękujemy, Panie Michale, za wystawienie pozytywnej opinii! Życzymy kolejnych udanych inwentaryzacji :) Gorąco zachęcamy do oddania głosu w formie liczby gwiazdek tutaj na platformie GoWork.pl. Pozdrawiamy!

Ola

Polecam współpracę z firmą Invent. Super ludzie, kontakt z biurem bezproblemowy oraz warunki zakwaterowania bardzo dobre.

@Ola

Dziękujemy, Pani Olu, za wystawienie pozytywnej opinii! Życzymy kolejnych udanych inwentaryzacji :) Gorąco zachęcamy do oddania głosu w formie liczby gwiazdek tutaj na platformie GoWork.pl. Pozdrawiamy!

Gosiak

Nie dawno wróciłam z projektu jaki oferował Invent byłam pierwszy raz i szczerze polecam wyjazdy przez Invent mieszkania są zawaliste zależne oczywiście od miejsca ale nie mogę powiedzieć nic złego może tylko minus tego wszystkiego jest płatna pralka oraz dość częste zmieniane zakwaterowanie.

@Gosiak

Dziękujemy za wystawienie pozytywnej opinii! Życzymy kolejnych udanych inwentaryzacji :) Gorąco zachęcamy do oddania głosu w formie liczby gwiazdek tutaj na platformie GoWork.pl. Pozdrawiamy!

Paulina

O firmie dowiedziałam się z reklamy kwestionariusza na facebooku. Na plus szybki kontakt z pracodawcą i łatwość w załatwianiu wszystkich formalności. Wszystko odbywa się on-line. Następnym plusem jest wybór. Długość wyjazdu, jak i miejsce. Jasne warunki. Zdecydowanie polecam osobą które jadą do pracy za granicę po raz pierwszy. Właśnie z racji nawet tygodniowych pobytów można sprawdzić na własnej skórze jak jest.

@Paulina

Dziękujemy, Pani Paulino, za wystawienie pozytywnej opinii! Życzymy kolejnych udanych inwentaryzacji :) Gorąco zachęcamy do oddania głosu w formie liczby gwiazdek tutaj na platformie GoWork.pl. Pozdrawiamy!

Loczek

Polecam firmę invent bardzo mi się podobało zarobki wysokie, byłem przez miesiąc i bardzo mnie ten wyjazd nauczyl i będę jeździł na kolejne turnusy !!!!

@Loczek

Rafał

Wyjechałem z Invent sp. z o.o. po raz pierwszy w życiu na miesiąc. Praca całkiem przyjemna w miłej i przyjaznej atmosferze, zakwaterowanie w hotelu, początkowo w pokoju dwuosobowym, po przeprowadzce do kolejnego miejsca, już w jedynce. Zakwaterowanie na prawdę super. Wszystkie udogodnienia, kuchnia, łazienka, telewizja, internet, była nawet darmowa kawa z automatu 24 h na dobę, co dla osoby lubiącej kawę, było bardzo istotnym plusem. Praca różnie, w zależności od wielkości sklepu, trwała od 7 do 11 godzin dzienie. Pracuje się również w soboty, choć nie zawsze. Należy również pamiętać o dojazdach do pracy i z pracy, które nie rzadko zajmują po dwie godziny w jedną stronę. generalnie dla osób lubiących przygodę fajna sprawa. Ja wracam po więcej, na kolejny turnus ;).

@Rafał

Dziękujemy, Panie Rafale, za wystawienie pozytywnej opinii! Życzymy kolejnych udanych inwentaryzacji :) Gorąco zachęcamy do oddania głosu w formie liczby gwiazdek tutaj na platformie GoWork.pl. Pozdrawiamy!

Justyna Rąpała

Polecam pracę z firmą Invent, miła atmosfera, dobre warunki mieszkaniowe. Praca lekka plus można zwiedzić trochę świata.

@Justyna Rąpała

Dziękujemy, Pani Justyno, za wystawienie pozytywnej opinii! Życzymy kolejnych udanych inwentaryzacji :) Gorąco zachęcamy do oddania głosu w formie liczby gwiazdek tutaj na platformie GoWork.pl. Pozdrawiamy!

Joanna

Bardzo dobre warunki pracy. Wszystko zgodnie z tym co było przekazane przez pracowników firmy Invent przed podjęciem pracy.

@Joanna

Dziękujemy, Pani Joanno, za wystawienie pozytywnej opinii! Życzymy kolejnych udanych inwentaryzacji :) Gorąco zachęcamy do oddania głosu w formie liczby gwiazdek tutaj na platformie GoWork.pl. Pozdrawiamy!

Dariusz F

Zdecydowanie polecam współpracę z "Inventem" , Informacje, które zostały mi przekazane przed pierwszym wyjazdem, miały pokrycie z rzeczywistością, jeśli ktoś ma dylemat czy wyjechać, powiem tak, nawet się nie zastanawiaj ,pakuj się i jedz, a po powrocie wierz mi będziesz czekać by ponownie wyjechać, trafić na taki Team w jakim ja się znalazłem to praca czysta przyjemność.!

@Dariusz F

Dziękujemy, Panie Dariuszu, za wystawienie pozytywnej opinii! Życzymy kolejnych udanych inwentaryzacji :) Gorąco zachęcamy do oddania głosu w formie liczby gwiazdek tutaj na platformie GoWork.pl. Pozdrawiamy!

Aleksandra

Byłam, sprawdziłam na własnej skórze i szczerze gorąco polecam. Praca przyjemna, warunki mieszkaniowe bez zarzutu. W gratisie poznałam naprawdę fajnych ludzi. W razie jakichkolwiek problemów/ pytań, kontakt z biurem wzorowy

@Aleksandra

Dziękujemy, Pani Aleksandro, za wystawienie pozytywnej opinii! Życzymy kolejnych udanych inwentaryzacji :) Gorąco zachęcamy do oddania głosu w formie liczby gwiazdek tutaj na platformie GoWork.pl. Pozdrawiamy!

Kamil

Pracę dla Invent polecam całym serduszkiem. Załapałem się na miesięczny turnus w Niemczech i żałuję że nie trwał on trochę dłużej. Praca ze świetnymi ludźmi, darmowy dojazd i o wiele lepsze warunki mieszkalne niż się spodziewałem to tylko część plusów. Generalnie praca jest prosta, choć radzę się przygotować na to że czasami można się zaciąć jakimś kartonem lub opakowaniem gdy ma się delikatne ręce. Jeśli ktoś zastanawia się nad pierwszym wyjazdem za granicę, chciałby przełamać w sobie jakieś bariery to polecam tą firmę. Kierownicy dają z siebie 110%, żeby pracownik czuł się dobrze. Kontakt z HR również świetny, Pani Sandra nie dość że jest mega pomocna to w dodatku bardzo milutka ^.^ Generalnie zapraszam i polecam!

@Kamil

Dziękujemy, Panie Kamilu, za wystawienie pozytywnej opinii! Życzymy kolejnych udanych inwentaryzacji :) Gorąco zachęcamy do oddania głosu w formie liczby gwiazdek tutaj na platformie GoWork.pl. Pozdrawiamy!

Aga

Pojechałam na inwentaryzację z Inventem po raz pierwszy...na tydzień. Bałam się co mnie czeka ale niepotrzebnie. Dziewczyny oraz kierownik działu na który trafiłam bardzo mili, uczynni, pomocni. Atmosfera w pracy przyjazna. Noclegi na bardzo dobrym poziomie. Pozdrawiam Pana Jacka do którego na dział trafiłam. Super ekipa ???? Już mam zaplanowany kolejny wyjazd i wiem że kiedy tylko będę mogła będę wyjeżdżała na Inwentury z Inventem!

@Aga

Jaro

Miła atmosfera w pracy , idealna praca dorywcza z możliwością poznania różnym miejsc w Europie , przy okazji poznania nowych osób , wykazania swoich zdolności językowych , polecam !

@Jaro

Patkaaa

Bardzo polecam firmę ivent Bardzo miła atmosfera Dobra praca dla osób które chcą sobie dorobić do budżetu domowego lub na studia itp. Nie czekaj aplikuj

Dariusz F

Luiza

Polecam Invent, każdemu kto się zastanawia warto spróbować! Praca bardzo w porządku, wynagrodzenie super, warunki mieszkaniowe na naprawdę dobrym poziomie!

@Luiza

Dziękujemy, Pani Luizo, za wystawienie pozytywnej opinii! Życzymy kolejnych udanych inwentaryzacji :) Gorąco zachęcamy do oddania głosu w formie liczby gwiazdek tutaj na platformie GoWork.pl. Pozdrawiamy!

W
@Luiza

Hej czy mogłabyś podać mi więcej szczegółów. Jestem zainteresowana ich ofertą ale chciałabym więcej dowiedzieć się od osób które tam były

Zostaw merytoryczną opinię o INVENT Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w INVENT Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy INVENT Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1615.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INVENT Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1437, z czego 1188 to opinie pozytywne, 51 to opinie negatywne, a 198 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy INVENT Sp. z o.o.?

INVENT Sp. z o.o.