INVENT Sp. z o.o.

Opinie o INVENT Sp. z o.o.

Zuza2698

Polecam wszystkim współpracę z Inventem byłam na dwutygodniowym wyjeździe w Niemczech i bardzo miło wspominam ten czas ☺️ Koordynatorzy pomocni ,praca lekka i przyjemna ☺️ Zakwaterowanie na wysokim poziomie Napewno jeszcze wyjade z Inventem ????????????

@Zuza2698

Natka

Polecam firmę invent, praca nie jest wyczerpująca i skomplikowana. Miła atmosfera w pracy i godziwe wynagrodzenie na czas.

@Natka

Joanna W

Polecam jak najbardziej pracę z Inventem! Właśnie wróciłam ze swojej pierwszej miesięcznej, zagranicznej inwentaryzacji. Trafiłam na świetnych ludzi z którymi tworzyliśmy zgrany team. Warunki mieszkaniowe były zdecydowanie miłym zaskoczeniem. Dojazd do miejsca zakwaterowania jak i miejsca pracy - zapewniony przez firmę. Nie ponosiliśmy żadnych kosztów. Praca lekka - wynagrodzenie wypłacane na czas. Do zobaczenia przy kolejnych wyjazdach z !!! INVENT !!! :)

@Joanna W

Ewelina

Pracuje w Invencie od niedawna, ale śmiało mogę stwierdzić, że są jest w porządku, wypłata na czas, warunki w jakich mieszkaliśmy naprawdę świetne, praca nie jest ciężka, a atmosfera bardzo przyjazna. Jeśli szukasz pracy gdzie można zarobić i przy okazji coś zwiedzić to to jest praca dla Ciebie.

@Ewelina

Bardzo dobry

Bez problemu

Polecam pracę w Invent. Trafiłem do dobrego teamu. Praca trwała średnio 7 godzin, także zostawało sporo czasu na odpoczynek. Przeprowadzki co 2 tygodnie, w weekendy był czas na zwiedzanie nowych miejsc. Kasa dobra i na czas.

@Michał

Ewelina

Jezli ktoś byłby zainteresowany zarobieniem fajnych pieniędzy polecam firmę INVENT fajnie warunki mieszkalne różne lokalizację mieszkalne możliwości zwiedzania weekendy dla siebie poznałam fajnych ludzi

@Ewelina

Sylwia J

Byłam pierwszy raz na ponad 2 tygodniowym projekcie Kaufland w Niemczech i miałam pewne obawy ,ale zupełnie niepotrzebnie. Wszystko bardzo dobrze zorganizowane od początku do końca projektu. Zakwaterowanie na bardzo wysokim poziomie, przeważnie w hotelach. Transport do Niemiec jak i dojazdy do pracy zapewnione. Praca nie jest ciężka i nie wymaga specjalnych umiejętności, a koordynatorzy bardzo pomocni. Wypłata jest zawsze na czas, także nie ma się do czego przyczepić. Polecam pracę z firmą Invent i na pewno skorzystam jeszcze z takich wyjazdów

Joanna
@Sylwia J

Mogłabyś napisać czy ten dojazd i zakwaterowanie są jakoś płatne? Odciągają z wypłaty czy z góry trzeba uregulować? Będę wdzięczna za odpowiedź bo zastanawiam się nad wyjazdem

Joanna
@Joanna

Podane na stronie Invent wynagrodzenie otrzymujesz na rękę i z tej kwoty już nic nie jest potrącane.Zakwateriwanie i dojazd są ujęte w umowie. Nie zastanawiaj się,skorzystaj,praca jest przyjemna, ekipa fajna,warunki dobre, można pozwiedzać przy okazji ciekawe miejsca.Polecam.

@Sylwia J

Dawid

Polecam pracę przyjemna atmosfera Dobra organizacja pracy i Dobra komunikacja z kierownikiem i koordynatorami.

@Dawid

Dziękujemy za opinię, zachęcamy do kolejnych zapisów :)

Wszystko OK włacznie z warunkami zakwaterowania. Trzeba tylko uważać na ludzi typu sam mam kasę ale żeruję na innych

David
@Paweł

No tak, albo 4 tyg jeść zupki chińskie i ser????

@David

Czemu niby zupki i ser? Czy pracując w Polsce też żywisz się w ten sposób? Nie dajmy się zwariować. Byłam 6 tygodni i kojarzę również inne smaki ????

@Paweł

Burbon

W przeliczeniu na godziny po ostatnim turnusie wyszło mi jakieś 42 zł na godzinę co licząc w euro daje 8,89. Podobnie można oczywiście zarobić w Niemczech, ale za dach nad głową i dojazd do pracy trzeba dodatkowo płacić. A tu nawet wyjazdy do sklepu były organizowane żeby nie nosić ciężkich zakupów. Polecam i na pewno wyjadę kolejny raz jak tylko pojawią się terminy do wyjazdu na stronie

@Burbon

Klaudia

Bardzo fajna firma wyjazdy są super praca jak najbardziej na plus dla każdego nie jest trudna szybko można się nauczyć obsługi skanera. Wypłaty przychodzą na czas. Polecam

@Klaudia

my 1

Praca z INVENT to wielka przyjemność,dla ludzi w każdym wieku,byłam mile zaskoczona jeśli chodzi o warunki zakwaterowania,na bardzo wysokim poziomie,obsługa skanera prosta,praca,mimo że były to nocki leciała szybko i przyjemnie,wypłata na czas. Poznałam super ludzi,pozwiedzałam ciekawe miejsca,,już zapisałam się na kolejny wyjazd,bo to najlepsza praca jaką do tej pory miałam.Szczerze polecam!!!

@my 1

Timek

Polecam wyjazd z inventem! Bardzo dobre warunki mieszkalne, sama praca łatwa i przyjemna, pieniążki na czas. Polecam

@Timek

Pracownica

Nie dawno wróciłam z 6 tygodniowego turnusu zagranicznego. Był to mój pierwszy wyjazd i współpraca z firmą INVENT. Praca bardzo fajna,nic skomplikowanego,warunki mieszkaniowe spoko,ludzie bardzo mili i pomocni- team 14 :) Zastanawiam się nad kolejnym wyjazdem:)

@Pracownica

ja1

Szczerze mówiąc,bałam się wyjazdu w nowe miejsce,ale jestem w pełni zachwycona,to dla tych,którzy się wahają' Warunki super,pokoje eleganckie,często 2-osobowe z łazienkami i aneksami kuchennymi,koordynatorzy bardzo pomocni,praca łatwa,szybko leci czas,pozwiedzałyśmy z córką super miejsca,poznałyśmy wspaniałych ludzi,a przy okazji zarobiłyśmy,z kierownikiem zawsze można było się dogadać w każdej sprawie.Już planujemy kolejny wyjazd,szczerze polecam każdemu kto się jeszcze waha.Pozdrawiam team 14-ty:)

@ja1

Dziękujemy za opinię, zachęcamy do kolejnych wyjazdów :)

Mateusz

Byłem z Inventem na wyjeździe do Niemiec. Praca lekka super zakwaterowanie, zapewnione dojazdy. Mam nadzieję że jeszcze kiedyś uda mi się wyjechać.

damj

Lekka i przyjemna praca w zależności od wyjazdu w dzień lub w nocy. Super ekipa, wypłata na czas i możliwość zwiedzenia wielu miejsc.

@damj

Dominika O

Serdecznie polecam firmę Invent .Właśnie wróciłam z kolejnej inwentaryzacji w Niemczech i napewno jeszcze pojadę. Zakwaterowanie na bardzo dobrych warunkach, praca nie jest trudna a kordynatorzy bardzo pomocni.

@Dominika O

Dziękujemy za opinię. :)

DK

Bardzo fajna firma Miła atmosfera Zapewniony transport z Polski do Niemiec i odwrotnie również na miejscu za darmo Hotele ful wypas Nie czekaj aplikuj

@DK

Cieszymy się z tak pozytywnych słów. :) Zapraszamy na kolejne turnusy! :)

Mk

Polecam firmę invent Fajna praca mili ludzie kierownik wraz z kordynatorami fajne hotele z kuchnią Więc polecam pracę w invent naprawde

@Mk

Dziękujemy za opinię i zapraszamy na kolejne wyjazdy. :)

Zostaw merytoryczną opinię o INVENT Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w INVENT Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy INVENT Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1614.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INVENT Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1436, z czego 1187 to opinie pozytywne, 51 to opinie negatywne, a 198 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy INVENT Sp. z o.o.?

INVENT Sp. z o.o.