INVENT Sp. z o.o.

Opinie o INVENT Sp. z o.o.

Sylwia

Polecam prace w Firmie Invent Polecenie to kieruje dla osób zdecydowanych i tych którzy maja chęci do pracy Tu się pracuje nie narzeka Stawki są jawne i nie są ukrywane Jak ktoś nie czyta umowy to ma problem i myśle ze nie powinien podejmować się tej pracy Firma dba o pracowników Zakwaterowanie Bezpieczeństwo Wsparcie jest zawsze i nigdy nie ma sytuacji ze ktokolwiek zostaje sam z problemem jakimkolwiek Jeśli szukasz pracy która da Ci satysfakcję inną niż znasz z pracy na etacie To to jest praca dla Ciebie Nie zwlekaj tu znajdziesz to czego szukasz ????

@Sylwia

To ile można w takim razie zarobić za jeden wyjazd i ile tygodni on trwa ? Pracując i wykonując swoje obowiązki sumiennie można liczyć na premie?

@Sylwia

Pani Sylwio, dziękujemy za piękny komentarz! :)

Zarobki zależą od tego na jak długo z nami wyjeżdżasz. Wyjazdy zwykle trwają od 2 do 6 tygodni, dokładne terminy wyjazdów znajdziesz na naszym Portalu. Nasza firma podczas turnusu zapewnia 5-6 dni pracujących i 1-2 dni wolne w tygodniu. Stawki, które podajemy w ogłoszeniach to kwoty na rękę, nic już od nich nie jest odciągane. Dodatkowo do końca grudnia każda osoba pracująca na inwentaryzacjach zagranicznych otrzyma premię jesienną w wysokości + 50 zł/na rękę za każdy dzień pracy. Obecnie stawki dla osób rozpoczynających współpracę wynoszą: - Liczący od 295 zł/na rękę za dzień pracy (stawka + premia) - Liczący ze znajomością języka niemieckiego od 330 zł/na rękę za dzień pracy (stawka + premia) - Liczący z prawo jazdy kat. B od 375 zł/na rękę za dzień pracy (stawka + premia) Aby w prosty sposób obliczyć, ile możesz zarobić należy pomnożyć ilość inwentaryzacji przez stawkę za dzień pracy :)

Polecam pracę w firmie Invent. Bardzo jasne warunki współpracy. Firma zapewnia dojazd i zakwaterowanie w dobrym/bardzo dobrych warunkach. Wypłata zaliczka zawsze jest na czas. Jeżeli ktoś jest stanie polubić życie na walizce to serdecznie polecam. Możliwość zobaczenia i poznawania nowych miejsc w gratisów:)))

@Michał

Dziękujemy, Panie Michale, za Pana wsparcie i miły komentarz! :)

Dorota W.

Z firmą Invent jeżdżę na wyjazdy inwentaryzacyjne od 3 lat. Ekipa fajna, ludzie pomocni. Praca i organizacja na dobrym poziomie. Polecam każdemu , kto chce zarobić dodatkową kasę i kogo nie trzyma kurczowo etat (gdyz jest to koniecznosc wyjazdu na okresy, np. 6 tygodnii ciagiem).

@Dorota W.

Dziękujemy, Pani Doroto. Bardzo nas cieszy, że jest Pani z nami tak długo! :)

damj

Kolejny wyjazd z firmą i kolejne zadowolenie po turnusie. Praca nie jest ciężka, warunki mieszkaniowe na wysokim poziomie, wypłata na czas i co ważne miła atmosfera.

@damj

Dziękujemy za opinię i zapraszamy do kolejnych wyjazdów. :)

Bardzo dobry

Bez problemu

Celina

Polecam z całego serca super praca i ludzie

@Celina

Dziękujemy, pani Celino! Zachęcamy do kolejnych wyjazdów. :)

Za mną kolejny wyjazd na projekt Rossman. Odczucia po tym turnusie nie są za fajne. Spędzanie 10-11h w pracy z czego 1-2h dojazdu do pracy. Zakwaterowania po tak intensywnej pracy powinno być po 2osoby na pokój z łazienką, nie 6-7 osób na 1 łazienkę z 1 kuchnia. Ludzie chodzili jak trupy z czego czas pracy dzień z dniem się wydłużał. Dodatkowo projekt Rossman jest dość wymagającym projektem (robienie porównań, braków + doszło towarowanie produktów z magazynu na sklep) Dawanie nowych ludzi na taki projekt pogarsza czas pracy. Nie są wstanie ogarnąć wszystkiego w jeden dzień... Rozumiem że są brak ludzi w pracy lecz z takimi warunkami i taką długą pracą będzie jeszcze gorzej. Mam nadzieję że firma weźmie to pod uwagę i zmienią system działania który nie jest adekwatny z płacą (pracując za granicą) Pochwalić firmę można za wypłatę zawsze na czas. Praca nie jest ciężka, wszystko zależy od projektu i jakich ludzi ma się w team.

Koralik

Usuwają szybko niewygodne komentarze, żeby tak szybko ludziom odpisywali na maile to byłoby super, ludzie rezygnują z innych wyjazdów a ci tu nawet się nie odezwia, brak szacunku, niewiem po co wogóle I'm się pisze maile i daje dyspozycyjność...

Oliwia

Śmiało mogę polecić współpracę z tą firmą. Atmosfera super, warunki mieszkaniowe na naprawę wysokim poziomie. Nocleg i dojazdy są organizowane przez firmę więc to na duży plus. Praca bardzo przyjemna i można przy okazji zobaczyć wiele nowych miejsc :))

@Oliwia

Pani Oliwio, bardzo nas cieszy, że spełniamy Państwa wymagania. :) Zachęcamy do kolejnych zapisów! :)

Henryk

Jestem aktualnie z firmą Invent na projekcie we Francji. Praca przyjemna oraz dającą nowe doświadczenie. Dojazdy od 15 do 30 minut. Noclegi na BARDZO wysokim poziomie. Zachęcam do przyjazdu i do zobaczenia.

@Henryk

Dziękujemy, Panie Henryku! :)

Iza

Miałam okazję wyjechać z firmą invent na jedną z niemieckich inwentaryzacji i właśnie jestem w trakcie przygotowań do kolejnego wyjazdu. Praca jest lekka, dojazdy do niej zapewnione, a noclegi na wysokim poziomie. Zachęcam do zapoznania się z ofertą tej firmy.

@Iza

Dziękujemy, Pani Izo. Cieszymy się, że ponownie będziemy razem pracować! :)

Rafał

Polecam serdecznie każdemu, który chce sobie dorobić. Praca jest lekka, nie zawsze godziny pracy czy dojazdy są satysfakcjonujące ale nie ma się do czego przyczepić. Zakwaterowanie jest na wysokim poziomie, pokoje zadbane, zawsze wygodne i spełniające wszystkie warunki jakie są konieczne do godnego wypoczynku oraz funkcjonowania. Polecam! :)

@Rafał

Dziękujemy, Panie Rafale. Zachęcamy do kolejnych wyjazdów! :)

Polecam wyjazd z Inventem. Zakwaterowanie przeważnie bardzo dobre. Praca lekka, chociaż wymagająca skupienia uwagi. Ogólnie Polecam.

@Marek

Panie Marku, cieszymy się z Pańskiego polecenia. Pozdrawiamy! :)

Grzegorz

Szykuję się na kolejny wyjazd z tą firmą. Dużym plusem jest zapewnione zakwaterowanie w dobrym standardzie i transport do miejsca pracy. Kontakt z biurem jest płynny, miłego Panie odpowiadają na każde pytanie i klasyfikują każdą zagwozdkę. Elastyczny czas pobytu na projekcie jest dla mnie ważny, co zostało mi zaoferowane bez problemu. To od nas zależy ile chcemy i możemy pracować, co jest kolejnym pozytywnym aspektem firmy.

@Grzegorz

Dziękujemy, Panie Grzegorzu. :) Zapraszamy do zapisów na kolejne wyjazdy!

Teresa

Współpraca przebiega dobrze, warunki mieszkaniowe bardzo na plus, polecam.

@Teresa

Dziękujemy, Pani Tereso! :)

Kinga

@Kinga

Cieszymy się, Pani Kingo, że miło wspomina Pani współpracę z nami. :)

Magdalena.

Polecam firmę Invent. Od kilku miesięcy regularnie wyjeżdżam na inwentaryzacje, na pewno pojadę na kolejne. Zakwaterowanie w dobrych warunkach, w trakcie pracy zawsze można liczyć na pomoc koordynatorów i kierownika. Pieniądze zawsze są na czas.

@Magdalena.

Staramy się, aby nasi pracownicy nie tylko pracowali, ale także odpoczywali w komfortowych warunkach.

Bodzio

Byłem ostatnio z tą firmą na inwentaryzacji w Niemczech. Praca dość lekka, nic skomplikowanego, każdy kto chce pracować sobie poradzi. Noclegi na bardzo dobrym poziomie. Ogólnie polecam, wybieram się kolejny raz

@Bodzio

Dziękujemy za komentarz. Bardzo nas cieszy, że zobaczymy się ponownie! :)

Justyna

Polecam firme Invent zaraz minie mi rok odkąd pracuje mam wiele projektów za soba i kazdego kolejnego nie moge się doczekać procz pracy jest czas na zwiedzanie mozna poznacyfajnych ludzi ????

@Justyna

Cieszymy się, Pani Justyno, że tak długo jest Pani z nami! :)

Sannzet

To będzie moj trzeci wyjazd z firma INVENT. Praca sama w sobie nie jest ciężka, jedynie wymaga skupienia. Kierownicy teamu bardzo mili i wyrozumiali. Zakwaterowania również na dobrym poziomie. Wypłata na czas, atmosfera w pracy super, ogólnie polecam.

@Sannzet

Bardzo nas cieszy, ze spełniamy oczekiwania. :) Zapraszamy na kolejne wyjazdy!

Dżesika

Polecam współpracę z firmą INVENT, warunki mieszkaniowe na dobrym poziomie, praca sama w sobie nie należy do trudnych. Wynagrodzenie zawsze wypłacane na czas. Polecam :)

@Dżesika

Dziękujemy, Pani Dżesiko i zachęcamy do kolejnych wyjazdów! :)

Zostaw merytoryczną opinię o INVENT Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w INVENT Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy INVENT Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1615.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INVENT Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1437, z czego 1188 to opinie pozytywne, 51 to opinie negatywne, a 198 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy INVENT Sp. z o.o.?

INVENT Sp. z o.o.