INVENT Sp. z o.o.

Opinie o INVENT Sp. z o.o.

Zgadzam się ze wszystkimi pozytywnymi opiniami, również polecam inwentaryzacje z Inventem.

@Marek

Dziękujemy, Panie Marku! :)

Sandra

Wszystko w porządku, spoko mieszkania, fajna atmosfera, wypłata na czas. Planuję powtórzyć wyjazd. Polecam :)

@Sandra

Dziękujemy, Pani Sandro, za zaufanie i zapraszamy na kolejne wyjazdy!

Krysia

Czy będą jeszcze w tym roku wyjazdy dla liczących? Czy szukać pracy u konkurencji, bo takie czekanie i zero odpowiedzi to mam to gdzieś, czy ktoś tu odpisuje i pracuje??? Czy tylko usuwa złe komentarze i dziękuje za dobre?!

@Krysia

Szanowna Pani, na bieżąco aktualizujemy listę zleceń na naszym Portalu invent.ag. Dlatego prosimy o sprawdzanie informacji tam zawartych. W pierwszej kolejności nowości publikowane są właśnie na Portalu, a nie GoWork czy social mediach. ;) Do końca roku na pewno jeszcze pojawią się nowe zlecenia.

@INVENT Sp. z o.o.

A jeśli nie ma żadnych zleceń to i tak można wysłać swoje cv licząc na telefon gdy pojawi się coś wolnego? Co jaki czas średnio pojawia się coś nowego? Chciałabym wiedzieć ile maksymalnie muszę czekać.

@INVENT Sp. z o.o.

No dobrze, ale ludzie piszą maile, a teraz stąd np dowiaduje się że jeszcze będą wyjazdy

Mamy bardzo duże zainteresowanie wyjazdami i dużo maili w związku z tym. Najszybszy kontakt będzie telefoniczny, dlatego prosimy o telefon pod numerem 71 750 77 00.

ola
@INVENT Sp. z o.o.

Czemu ludziom myślicie oczy... Przecież już nie będzie wyjazdow

Krysia

Też tak słyszałam, miała być praca do 17tego a ludzie kończą pracę z końcem miesiąca, potem jakieś zjazdy wyjazdy rozjazdy do innych teamow

@ola

mamy jeszcze wolne miejsca dla osób ze znajomością języka niemieckiego – zapisy oczywiście są dostępne na naszym Portalu. Dodatkowo zachęcamy do śledzenia naszego Portalu, gdyż już pod koniec listopada rozpoczynamy rekrutację na wyjazdy styczniowe :)

@Krysia

I co te zjazdy / wyjazdy wnoszą, bo nie bardzo rozumiem? Widzę, że z językiem niemieckim ludzi chyba potrzeba, piszecie ze do 17ego cos ma być? To tylko teraz są dwa dni żeby się załapać? a co z innymi osobami w takiej sytuacji?

Miki

Pomimo zapewnienia pracy do 3 grudnia po 3 dniach firma nas odsyła do Polski z długami tak po prostu się nie robi tą firmą (usunięte przez administratora) ludzi i mają gdzieś czy ktoś zostanie z długami .... to nie są ludzie to podłe nie polecam

@Miki

Zazwyczaj odsyła się ludzi którzy coś narobili, bo nawet jak ktoś słabo liczy to ma szansę te 2tyg,ale jak ktoś jedzie pić alkohol albo zamiast pracować to na wczasy lub kombinuje to się wraca do domu, jak w każdej innej firmie

@Miki

MIKI doszło do nieporozumienia w przekazaniu informacji. Osoby, które początkowo zostały poinformowane o zjeździe otrzymały propozycję kontynuowania współpracy i przejazdu na inny projekt. Przepraszamy za zaistniałą sytuację i prosimy o wyrozumiałość, gdyż nawet w najlepiej zorganizowanych firmach mogą pojawić się błędy w komunikacji.

Miki
@Miki

Sprostowanie firam na całe szczęście zapewniła zastępcze zlecenie

Bardzo dobry

Bez problemu

Joanna

Byłam z tą firmą ostatnio we Włoszech i polecam. Dobre warunki hotelowe. Praca w milej atmosferze ale też niezapomniana przygoda i możliwość pozwiedzania.

@Joanna

Czemu akurat kierunek włoski, dasz znać? to Twoja preferencja czy ktoś właśnie tam doradzał, żeby jechać? Gdy tak czytam opinie sama się zastanawiam co by ewentualnie wybrać, z tym, że doświadczenia nie mam żadnego. Co byłoby najlepsze na pierwszy wyjazd? Jakieś porady?

@Joanna

Dziękujemy za wystawienie pozytywnej opinii! Życzymy kolejnych udanych inwentaryzacji :)

@Joanna

Oooo to super. Coś więcej o tych warunkach mieszkaniowych? Znaczy, czy każdy ma swój pokój? Czy to pokoje wieloosobowe? I jak wygląda zaplecze socjlane? Ile osób np. na jedną łazienkę, kuchnię, pralnię?

Noclegi rezerwujemy w hotelach, pensjonatach, mieszkaniach, apartamentach lub domkach o podobnym standardzie. Pokoje są maksymalnie 4-osobowe i wyposażone w pościel. Dokładamy też wszelkich starań, aby każdy obiekt posiadał kuchnie lub miejsce do zrobienia posiłków. Bardzo trudno nam dokładnie określić, ile osób przypada na jedną łazienkę czy kuchnię, gdyż zależy to od obiektu, w którym dokonujemy rezerwacji. Jednocześnie zapewniamy, że nasz zespół dokłada wszelkich starań, aby zorganizować jak najlepsze warunki zakwaterowania dla naszych pracowników. Zapraszamy na nasze konto na FB regularnie publikujemy tak zdjęcia obiektów zakwaterowania, z których korzystamy. ????

Martysia

Mimo zapewnienia pracy na dłużej zjedziemy dużo wcześniej... brak słów a robimy po 12h z dojazdami, zrobić co zrobić i wysłać do domu, bym wiedziała to z innej firmy bym pojechała, nie liczcie na jakieś wyjazdy jeszcze w tym roku, jedni już pojechali do Francji i inni do Austrii, tak nas rzucają, jedyny plus to noclegi choć parę osób do łazienki i kolejki, miłego dnia

Klaudia

Jestem po inwentaryzacji we Włoszech, to był mój trzeci wyjazd z INVENT. Atmosfera super. Warunki zakwaterowania w porządku. Bardzo fajnie, że mieliśmy możliwość w weekendy zwiedzać Włochy :) Zaliczka i wypłata na czas. Częste premie :) Praca po około 6-8 godzin. Praca nie jest w ogóle trudna. Polecam każdemu, ja również na pewno wybiorę się na niejeden wyjazd.

@Klaudia

Dziękujemy, Pani Klaudio, za miłe słowa. :)

@Klaudia

Oooo to super. Czy jak pracownik jeździ właśnie kilka razy z ta firmą, to dostaje lepszą stawkę niż nowe osoby, które do tej pory nie wyjechały? Jest tu jakas gratyfikacja za lojalność czy stabilność pracy w firmie?

Zgadza się dla osób, które współpracują z nami dłuższy czas lub pełnią dodatkowe funkcje stawki są wyższe. Pierwszy wzrost stawki następuję już po 10 przepracowanych dniach inwentaryzacyjnych + wtedy również zaczyna przysługiwać premia frekwencyjna (+15 zł na rękę/dz), która wypłacana jest po spełnieniu odpowiednich warunków. Dodatkowo do końca grudnia każda osoba pracująca na inwentaryzacjach zagranicznych otrzyma premię jesienną w wysokości + 50 zł/na rękę za każdy dzień pracy. Zapraszamy do zapisów :)

Kris
@INVENT Sp. z o.o.

Zapraszacie do zapisów? A pełno ludzi czeka na zaproszenie i teraz 5tego nie wyjechało, to kiedy wyjadą? Jak już premii nie będzie to wtedy miejsce befzie

@Kris

Rozumiemy, że zapisał się Pan, ale nie otrzymał zaproszenia? Jeśli taka była sytuacja, prosimy o kontakt z Działem Rekrutacji, by zweryfikować Pana zgłoszenie.

@Kris

Czemu premii miałoby nie być? Chyba nie bardzo rozumiem o co chodziło? Czy już pan się kontaktował w tej wspomnianej sprawie? Sama ciekawa teraz jestem rozwiązania, jak szybka może być reakcja?

Rzetelny

Mam pytanie do zawodników zarządzających projektem Netto? Jakie korzyści osiągacie poprzez wysyłanie teamów 4 gwiazdy i 2 leszczy? Może jestem cienki z matematyki chociaż studia skończyłem ale wyliczyłem, że wysyłając team 5 dobrych ludzi robota jest skończona max o 13 a w portfelu zostaje wam jakieś +/- 8 tys zł. Wasze korzyści to: późno skończona robota, niezadowolenie kierowników plus pracowników, którzy (usunięte przez administratora) na innych. Gratuluję wam strategii.

@Rzetelny

Na inwentaryzacje zagraniczne wyjechać może każda osoba, bez względu na doświadczenie. Składy naszych zespołów są tak planowane, aby osoby nowe mogły uczyć się od tych doświadczonych. Praca w Teamach złożonych z osób, które regularnie wyjeżdżają na nasze inwentaryzacje, to dla osób niedoświadczonych świetna okazja do opanowania umiejętności liczenia towarów.

@INVENT Sp. z o.o.

Yhm. Wasze składy są tak planowane, że doświadczony pracownik przez miesiąc liczy codziennie 2 razy po 22 tys, a Wasze świeże nowiutkie osoby liczą cały miesiąc po 250 eanów na sklepie w okolicach 5 tys produktów. Skończcie czarować bo mam tego dosyć jak chcecie to przedstawię się z imienia i nazwiska i czekam na telefon od dyrektora projektu.

Naomi
@Rzetelny

O kolejna muchołapka i właśnie dzięki takim jak ty jest coraz gorzej

Ewa5005

Invent to dla tych co chcą szybko zarobić. Praca łatwa,fajna atmosfera,bardzo mili i pomocni koordynatorzy( Tu pozdrawiam Monikę T.) Zakwaterowanie ok Zaliczki i wypłata na czas Można zdobyć nowe doświadczenie zawodowe Duży plus za elastyczne terminy Chcesz pracować-polecam INVENT!

@Ewa5005

Dziękujemy, Pani Ewo! :)

Martyna

Polecam jeśli ktoś potrzebuje sobie dorobić szybko. Bylam na invencie już kilka razy. Tym razem trafiły nam się długie godziny pracy, jednak zdarzały się wyjazdy gdzie praca trwała 7-8h. Trafiłam tez na ładne warunki mieszkalne w Niemczech oraz miłych ludzi w teamie.

@Martyna

Dziękujemy, Pani Martyno, za opinię. Zapraszamy na kolejne wyjazdy! :)

Adrian Skorek

Polecam współpracę z firmą Invent.Praca sama w sobie nie jest trudna.Pensja wypłacana jest na czas w tym możliwość otrzymania wcześniejszej zaliczki.Dobre warunki mieszkalne.

@Adrian Skorek

Dziękujemy, Panie Adrianie! :) Zachęcamy do zapisów na kolejne wyjazdy.

Krzysztof

Jestem po kolejnym wyjeździe z Inventem. Firma zapewnia dojazd i zakwaterowanie w dobrym/bardzo dobrych warunkach. Wypłata zaliczka zawsze jest na czas. Jeżeli ktoś jest stanie polubić życie na walizce to serdecznie polecam.

@Krzysztof

Dziękujemy, Panie Krzysztofie! :)

Zuza

Czy dalej jest 245zl za inwentaryzację? Bo to z dojazdami jakies 6 euro na godzine

Jan
@Zuza

Tak . Stawka bez zmian. Odejmij jeszcze koszty jedzenia to zostaje na rękę ok 18 zł. Dlatego niektórzy nawet wody mineralnej nie kupują tylko z kranu leja do butelek

@Zuza

Osoba rozpoczynająca z nami współpracę otrzymuje wynagrodzenie dzienne w wysokości od 245 zł na rękę. Po 10 dniach inwentaryzacyjnych stawka wzrasta + zaczyna przysługiwać premia frekwencyjna (+15 zł na rękę/dz)! Dodatkowo w przypadku pełnienia dodatkowej funkcji, wynagrodzenie jest odpowiednio wyższe: - Liczący ze znajomością języka obcego – otrzymuje od 280 zł na rękę dziennie, - Liczący z prawem jazdy kategorii B – otrzymuje od 325 zł na rękę dziennie.

Marlena
@Zuza

245 zł ale na rękę, nie płacisz z tych pieniędzy za mieszkanie i dojazdy co jest kluczowe w Twoich wyliczeniach. Zachęcam do zapoznania się z umowa i stawkami brutto Czy pracując w Polsce też od wynagrodzenia, które proponuje pracodawca odejmujesz opłaty za wynajem mieszania/ miesięczny bilet lub paliwo i sugerujesz, że nie płaci za mało za godzinne ?

@Marlena

Porównujesz pracę w Polsce do pracy za granicą... poznaj stawki gdzie indziej a potem wypisuj, zarobisz 5 tys a wydasz 3...I gdzie za granicą zarobisz mniej niż 12 euro na godzinę już po odciągnięciu mieszkania(tu 5.50), mało wiesz a wypisujesz ,invent jest spoko by dorobic

@Marlena

Pięknie jesteś oderwana od rzeczywistości. Za dojazdy i hotel płacisz ze swoich pieniędzy, firma tego nie opłaca chociaż mówi że tak jest i potem tacy jak Ty myślą, że tak jest. Pozdro zejdź na ziemię.

@Rzetelny

W naszych ogłoszeniach zawsze podajmy stawki netto, od których nic już nie jest odciągane. Są to kwoty „na rękę”, które za dzień pracy zarabia osoba pracująca na naszych inwentaryzacjach.

Takjest
@Rzetelny

To są środki utajone potem widzisz to na pit do rozliczenia jak masz noclegi darmo, jesteś widzę bardzo myslaca

Praco

Za mną kolejny wyjazd z firmą invent. Moje odczucia co do ostatniego turnusu nie są dość przyjemne. Dalekie dojazdy do pracy do tego mała ilość osób doświadczonych jak i ogolna liczba osób. W pracy siedzieliśmy po 11h jak nie więcej do tego 2h dojazd np w jedna strone. Na hotelu między wyjazdem na kolejny mieliśmy po 6h czasem krócej nie wiadomo co w tym czasie robic spac ?,jesc?Czy co. Łazienka na 6 osób w tak krótkim czasie na hotelu to mozna sobie pomyslec jak to wygląda. Zakwaterowania na dobrym poziomie tyko kwestia dopracowania łazienek i ilości osob w pokojach !!! Też powinno się zwrócić uwagę na jakos pracy osób w danym teamie ktoś robi za 2 a inny się opierdziela i ma tak samo płacone, aż się odechciewa czasem samemu robić. Firma z tego co mi wiadomo i jak mi przekazano jest ustawiona na "szybkość " wykonywania (uslug)pracy powinniśmy szybko wychodzić i robic a z tego teamy przekazują, że jak kończą trochę szybciej to zabierają osoby i się wydluza czas pracy Ogólnie od pierwszego turnusu odkąd wyjeżdżam gdzie siedzieliśmy stosunkowo krótko to z turnusu na turnus wydłuża się czas pracy. Przez co stawka robi się coraz mniej adekwatna i opłacalna jak na pracę za granicą!!! A czym to jest spowodowane ? Kwesta poprawienia paru błędów w działaniu .. Ogólnie polecam wyjazd z firma zależy tez na jaki projekt różnie można trafić i nie na każdym dana osoba sie odnajdzie. Trzeba popróbować co się lubi Wypłaty zawsze na czas i wszystko tak jak opisane zakwaterowania i dojazdy również

@Praco

Tak jest, za mało ludzi to raz a dwa lokacje super ale tak jak wspomniałeś czasem parę h jest tylko na odpoczynek, ludzie mdleją a łazienka na 6 osób z czego 4 kobiety np...

@Praco

Dziękujemy za komentarz. Uwagi jakie otrzymujemy są dla nas ważne, gdyż dzięki temu wiemy jakie kwestie wymagają dalszych usprawnień. Cały czas pracujemy nad tym, aby logistyka przejazdów była jak najbardziej korzystna dla pracowników, a dojazdy jak najkrótsze. Jednak ze względu na różne czynniki, często od nas niezależne czasy dojazdów do sklepów wahają się od kilkunastu do kilkudziesięciu minut. Noclegi rezerwujemy w różnego rodzaju obiektach noclegowych, takich jak: mieszkania, apartamenty, hotele, pensjonaty i domki, a pokoje są zazwyczaj 2-3-4-osobowe. Choć nie możemy precyzyjnie określić, ile łazienek przypada na poszczególne pokoje z powodu zróżnicowanej charakterystyki obiektów to jednocześnie zapewniamy, że nasz zespół dokłada wszelkich starań, aby zorganizować jak najlepsze warunki zakwaterowania dla naszych pracowników.

Dawid22

Nie polecam, człowiek 3 tygodnie czekal, jutro wyjazd a oni nawet nie poinformowali że się człowiek nie dostał, teraz pójdą w świat rzeczy o pluskwach, traktowaniu, czasu pracy itp, osoby mdleją w pracy, 15min pauza na 12h,oj...to się nadaje do gazety????????

@Dawid22

Na podstawie podanych danych niestety nie jesteśmy w stanie zweryfikować statusu Pana zgłoszenia i powodu niezakwalifikowania się na wyjazd. W takich sprawach najlepiej kontaktować się z Działem Rekrutacji, wtedy otrzyma Pan szczegółowe informacje. Nasze inwentaryzacje zagraniczne cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem, natomiast ze względu na ograniczoną liczbę miejsc w Teamach zdarza się, że nie wszyscy chętni mogą wyjechać.

Aaron

Wszystko tak Jak powinno byc Firma uczciwa a nie zawsze tak jest.

@Aaron

Kasia A

Polecam, bałam się na początku, że to jedna z firm, które robią w balona ale jakże miło się zaskoczyłam. Fajne pieniążki, praca przyjemna, przy okazji można pozwiedzać, warunki zakwaterowania na poziomie wielogwiazdkowych pensjonatów. Polecam serdecznie :)

@Kasia A

Dziękujemy, Pani Kasiu! Staramy się, aby nasi pracownicy mogli odpoczywać po pracy w jak najlepszych warunkach. :)

martyna

Jestem po kolejnym wyjeździe z Inventem. Trafiłam na dobre warunki mieszkalne w Niemczech oraz miły team. Tym razem nasze godziny pracy były dość długie, ale zdarzały się wyjazdy gdzie kończyliśmy po 7-8 godzinach. Polecam, jeśli ktoś potrzebuje sobie szybko dorobić.

@martyna

Dziękujemy, Pani Martyno! :)

Alicja

Bardzo fajna praca bardzo super kierownicy i cala reszta...polecam goraco

@Alicja

Dziękujemy, Pani Alicjo! :)

@Alicja

Mogłabyś napisać pod skrzydła jakiego kierownika najlepiej jest trafić, czy wszyscy są na równi spoko? Jeśli możesz to napisz więcej odnośnie pracy i jej warunków. Masz umowę od pierwszego dnia? Czy na początek dla nowych ludzi jest jakaś pomoc, może współpracownicy coś tam podpowiadają żeby się wdrożyć?

Iwona

Już rok minoł jak podjełam prace w Invent. Wszystko jak najbardziej OK. Każdy wyjazd nigdy nie był rozczarowaniem, namówiłam nawet ostatnio syna by spróbował. Smiało moge polecić tą prace. Co do firmy Invent nigdy nie miałam z administracja żadnych problemów wszystko załatwiane na bieżąco i w terminie. Szczerze POLECAM.

Zostaw merytoryczną opinię o INVENT Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w INVENT Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy INVENT Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1615.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INVENT Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1437, z czego 1188 to opinie pozytywne, 51 to opinie negatywne, a 198 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy INVENT Sp. z o.o.?

INVENT Sp. z o.o.