INVENT Sp. z o.o.

Opinie o INVENT Sp. z o.o.

Klaudia

Jeżdzę z Inventem już regularnie od kilku lat, ale pierwszy raz byłam we Francji na wykładaniu towaru. I moje odczucia są bardzo pozytywne. Praca jest lekka i przyjemna. Praca jest od 8 do 17, w tym łącznie 1,5h przerwy. Dojazdy do pracy są krótkie. Weekendy wolne. Standard zamieszkania jest bardzo dobry. Wypłaty na czas i zawsze można liczyć na premię. Polecam każdemu, jeśli ktoś jeszcze się zastanawia nad wyjazdem :) Można poznać świetnych ludzi.

@Klaudia

Dziękujemy, Klaudio, za Twoją opinię i zapraszamy na kolejne turnusy! :)

Malgorcia 23

Polecam firmę ,,Invent".Po roku czasu znowu zdecydowałam się wyjechać na inwentaryzacje na projekt OBI praca bardzo ciężka to jest najcięższy projekt na jakim byłam .Poznałam wspaniałych ludzi którzy byli bardzo pomocni.Po tygodniu pracy na OBi wysłali Nas do Francji do sklepów Tedi na towarowanie produktów ,ta praca była bardzo lekka i ciekawa ,ale monotonna .Warunki mieszkalne na wysokim poziomie.

@Malgorcia 23

Dziękujemy za opinię. :)

Michał Mieszkowski

Praca w porządku, zarówno dla młodszych i starszych. Z językiem lub bez. Jestem po pierwszym turnusie i zdecydowanie w przyszłości jeszcze wyjadę. Duży + za Bezpłatne zakwaterowanie i transport

@Michał Mieszkowski

Bardzo nas cieszy, że jeszcze się zobaczymy! :)

KLY

Byłam na towarowaniu we Francji i bardzo polecam pracę w firmie INVENT, zapewniony transport i zakwaterowanie, super atmosftera w pracy, sama praca jest lekka i przyjemna, planuję wybrać się ponownie na kolejny turnus w przyszłym roku i państwu też polecam ????

@KLY

Dziękujemy za opinię i zachęcamy do kolejnych zapisów. :)

Bardzo dobry

Bez problemu

Ewa N.

Po kolejnym turnusie zagranicznym z INVENT, chciałam się podzielić swoją opinią na ten temat. Tym bardziej, że tym razem brałam udział w kilkutygodniowym wyjeździe do Francji przy zatowarowaniu sklepów. Był to bardzo udany wyjazd, praca bardzo ciekawa, nie ciężka. Wszystko, jak zwykle, bardzo dobrze zorganizowane. Warunki mieszkaniowe od dobrych do wręcz luksusowych. Bardzo doceniam możliwość pracy z ludźmi różnych narodowości: Francuzi, Niemcy. Oczywiście znajomość języka angielskiego pozwoliła na udaną współpracę, aczkolwiek osoby nie znające języka obcego zawsze mogły liczyć na wsparcie koordynatora i tłumacza. Możliwość zwiedzania w weekendy to oczywiście kolejna ogromna zaleta. Zarobki bardzo dobre. Polecam pracę w INVENT zarówno przy inwentaryzacjach jaki i zatowarowaniu.

@Ewa N.

Bardzo dziękujemy za rzetelną opinię i już teraz zapraszamy na kolejne wyjazdy! :)

Magda27

Hej. Na oficjalnej stronie podana kwota netto dla liczącego to 305zl. Czy od tej kwoty muszę opłacić zakwaterowanie i transport do pracy ? Bardzo proszę o odpowiedź

Natalia
@Magda27

Nie, od tej kwoty nie odliczasz już kosztów transportu i zakwaterowania.

Wiktoria
@Magda27

Kwota 305zł to już finalnie wynagrodzenie dla Pani. Zakwaterowaniem oraz dojazdem zajmuje się firma nie pobierając za to dodatkowych opłat :)

Paula

Polecam każdemu pracę i wyjazd z firmą Invent. Dla mnie to już kolejny wyjazd którym jestem pozytywnie zaskoczona,praca nie jest ciężka a warunki mieszkaniowe i poznani ludzie to kolejny plus.

@Paula

Cieszymy się, Paula, że miło wspominasz współpracę z nami. :) Do zobaczenia na kolejnych wyjazdach!

Halina

To mój kolejny wyjazd z firmą Invent i ponownie wróciłam zadowolona . Trafiłam na bardzo dobre warunki mieszkaniowe, zawarłam nowe znajomości oraz zwiedziłam kilka ciekawych miejsc. Praca lekka czasem daleki dojazd do pracy ale transport jest zapewniony to duży plus . Wypłata zawsze w terminie .Polecam

@Halina

Dziękujemy, Halino, za miłe słowa. Zachęcamy do zapisów na kolejne wyjazdy! :)

Gosia dobrzanska

Witam z czystym sumieniem polecam firme invent warunki mieszkaniowe super ludzie super napewno jeszcze pojade po nowym roku

@Gosia dobrzanska

Dziękujemy, bardzo się staramy, aby nasi pracownicy nie tylko pracowali w komfortowych warunkach, ale także mieli odpowiednie warunki do odpoczynku. Do zobaczenia w 2024! :)

Krzychu

Właśnie wróciłem z Francji i chciałem powiedzieć, że było bardzo dobrze wypłaty na czas i mieszkania były też bardzo dobre.

@Krzychu

Bardzo nas cieszy, ze spełniliśmy oczekiwania! :) Zapraszamy do zapisów na kolejny wyjazdy.

Polecam współpracę z firmą INVENT. To mój drugi wyjazd na zagraniczną inwentaryzacje, a w planach mam kolejny. Praca odbywa się w spokojnej atmosferze, można liczyć na wsparcie koordynatorów. Warunki mieszkaniowe na bardzo dobrym poziomie.

@Anna

Dziękujemy, Anno, za miłe słowa. :) Do zobaczenia na kolejnym wyjeździe!

Sylwester

Bardzo miło wspominam pracę z INVENT, pracowałem na krótkim terminie lecz miło było poznać nowe osoby oraz zwiedzić berlin. Warunki mieszkaniowe spełniały wszelkie oczekiwania, praca była lekka często szybsza niż było to zaplanowane co jest też plusem. Miło pozdrawiam i życzę miłego dnia

@Sylwester

Dziękujemy za Twój komentarz, Sylwestrze. Mamy nadzieję, że do zobaczenia na kolejnych wyjazdach! :)

Ola

Polecam współpracę z INVENT. Zapewniony transport i zakwaterowanie. Cały team pomocny i przyjazny. Pieniądze wypłacane na czas.

@Ola

Cieszymy się, że miło wspominasz współpracę z nami. :) Zapraszamy na następne wyjazdy!

Krzysztof

Zastanawiałem się nad wyjazdem pojechałem na inwenture zagraniczna z firmą invent i to była bardzo dobra decyzja podobało mi się i atmosfera była miła

@Krzysztof

Dziękujemy za komentarz i zapraszamy do zapisów na kolejne wyjazdy! :)

Dorka

Serdecznie polecam pracę w firmie Invent. Praca polega na liczeniu towarów i ich skanowaniu. Warunki pracy są dobre: firma dba o dobre relacje między pracownikami, zapewnia szkolenie i łatwe wdrożenie się w pracę, koordynatorzy pomocni, zapewnione zakwaterowanie na dobrych warunkach, zapewniony transport do i z pracy, weekendy wolne - zawsze można coś zwiedzić i odpocząć. Polecam. Ja współpracuje z firmą któryś już rok i jestem bardzo zadowolona

@Dorka

Bardzo nas cieszy, że jesteś z nami tak długo. :)

Dorota W.

Polecam pracę z Invent .Wynagrodzenie na czas, warunki mieszkaniowe dobre. Wybieram się na następny wyjazd.

@Dorota W.

Dziękujemy za opinię i do zobaczenia na wyjeździe! :)

Weronika

Polecam pracę w firmie, wynagrodzenie zawsze na czas, praca łatwa . Warunki mieszkaniowe bardzo dobre. Możliwość zwiedzania różnych państw:)

@Weronika

Dziękujemy za komentarz i zapraszamy na kolejne wyjazdy!

Piotrek

Turnus był ok, jestem na kolejnym, polecam.

@Piotrek

Dziękujemy, Piotrku! :)

Remek

Polecam Turnus był fajny wyjeżdżam ponownie

@Remek

Bardzo nas cieszy, że zobaczymy się ponownie. :)

Sandra

Polecam współpracę z firma INVENT.Warunki zakwaterowania na odpowiednim poziomie. Praca sama w sobie nie należy do trudnych, a wynagrodzenie wypłacane na czas. Polecam

@Sandra

Dziękujemy, Sandro, za miłe słowa. Zachęcamy do kolejnych wyjazdów! :)

Zostaw merytoryczną opinię o INVENT Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w INVENT Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy INVENT Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1614.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INVENT Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1436, z czego 1187 to opinie pozytywne, 51 to opinie negatywne, a 198 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy INVENT Sp. z o.o.?

INVENT Sp. z o.o.