Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie

Interesujący profil? Udostępnij!

Profil firmy: Dekpol Sp. z o.o.

Oceniono 84 razy
Otrzymuj powiadomienia
Obserwuje: 22 osoby
zdjecie uzytkownika
pod - 2012-10-08 12:38:34 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Różnie to bywa, jeśli roboty nie zrobione jak należy to też bym nie zapłacił, znam podwykonawców którzy sobie chwalą współpracę z nimi od lat.Tak to jest z tym wszystkim raz lepiej, raz gorzej, jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził.....
zdjecie uzytkownika
cx - 2013-03-07 07:39:36 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
niech niapisze jakąś opinię o firmie Dekpol ktoś kto rzeczywiście w niej pracował lub pracuje i może ją ocenić obiektywnie [usunięte przez moderatora] Atmosfera w pracy, warunki, zarobki itp.
zdjecie uzytkownika
nnn - 2013-04-03 15:10:09 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
pracuję w Dekpolu juz kilka lat, uważam, że nie jest żle. Ludzie są różni jak wszędzie, ale można odnaleźć pozytywne strony, przynajmniej wokół mnie są sympatyczni współpracownicy. Na wynagrodzenie też nie narzekam, mam znajomych, ktorzy w innych firmach zarabiają mniej za podobną pracę, więc nigdzie sie nie wybieram. Co najważniejsze to, że 10tego zawsze jest kasa na koncie, a w dzisiejszych czasach to róznie bywa.
zdjecie uzytkownika
Mietek - 2013-05-06 18:05:50 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
A na jakim poziomie są zarobki w firmie Dekpol Sp. z o.o.? Tak orientacyjnie? A jak tam jest z warunkami pracy? Chodzi mi tutaj głównie o to jaką dają umowę, socjal. Czy są jakieś premie lub dodatki dla najlepszych pracowników? I jak jest z rozwojem, awansem? Proszę o pomoc bo w najbliższych dniach idę na rozmowę a chciałem wiedzieć trochę więcej przed rozmową. Pozdrawiam
zdjecie uzytkownika
Mastah - 2013-05-16 21:37:52 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Zarobki niższe o 40% od tych w trójmieście, umowa o dzieło, socjalu brak. 10 wypłate masz na koncie.
zdjecie uzytkownika
anonim - 2013-06-12 13:12:44 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Mastah jeśli możesz to napisz taką orientacyjną kwotę jeśli chodzi o wynagrodzenie albo chociaż przedział. Z góry dzięki
zdjecie uzytkownika
bili - 2013-06-26 21:55:24 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
witam widze ze same dobre opinie tam sa ... he he he smiac mi sie chce chyba sami kierownicy sie wypowiedziel,,, prawda jest taka ze ludzie sa traktowani jak narzedzia których sie wyzuca jak sa ju znie potrzebi lub nie wygodni,, kierowca operator z góry traktowany jak [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] któremy z jakiej przyczyny 10 kazdego miesiaca trzeba zapłacić ... zadny warunków socjalnych stawki marne ta firma szkółka dla ludzi chcących zdobyć doświadczenie
zdjecie uzytkownika
marcin - 2013-07-09 11:21:35 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
bili to jak możesz to napisz jakie są te stawki takie orientacyjne. Bo chciałem dowiedzieć się czegoś więcej na temat pracy tam
zdjecie uzytkownika
anonim - 2013-08-21 12:25:13 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
No ja właśnie też chciałem się dowiedzieć na temat tego jakie są zarobki średnie tam. Jak możecie to podajcie
zdjecie uzytkownika
gal - 2013-08-21 13:17:33 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
o kasie szczerze nikt Ci nie powie, kto chce to wszędzie zarobi, komu się nie chce to nie zarobi nigdzie
zdjecie uzytkownika
anonim - 2013-08-21 15:21:53 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
No ale nie rozumiem dlaczego ludzie nie napisał o kasie. gal to może ty napisz jakie są zarobki bo nie tylko ja próbuje się tego dowiedzieć
zdjecie uzytkownika
anonim - 2013-08-22 12:20:32 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
To nie jest kwestia tego że zaglądam do portfela. Naprawdę tego nie rozumiem. To napisz przedział chociaż taki plus minus 300-400 złotych
zdjecie uzytkownika
- 2013-10-14 15:11:28 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (2)
Witam,
czy może ktoś napisać o pracy w firmie Dekpol? Rozchodzi mi się o pracę w biurze. Jaka forma zatrudnienia? Duża rotacja? Jakiś przedział wynagrodzenia ?
zdjecie uzytkownika
cyc - 2013-10-19 17:09:33 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
gal ty musisz byc chyba dupowłaz
zdjecie uzytkownika
mlody - 2014-01-21 21:04:13 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Praca mus dzialalnosc zarobki 12/h
zdjecie uzytkownika
orkiestra - 2014-01-24 16:39:31 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
dekpol Starogart buduje w Gd. łopaciesz tam kieruje budową kadra to jakieś dzieci
zdjecie uzytkownika
Grześ - 2014-02-13 22:13:31 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
No to jak praca tylko na działalność gospodarczą i jedynie 12 zł na godzine, to po odliczeniu zusu niewiele pewnie zostanie, widać dekpol nie dla mnie.
zdjecie uzytkownika
Traaap - 2014-03-10 23:10:10 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Serio pracujecie na działalności gospodarczej? Jak wam to się opłaca ... Przecież to pewnie ledwo zaspokaja koszty prowadzenia tej działalności... Nie ma innej opcji współpracy?
zdjecie uzytkownika
wuwu - 2014-03-12 21:56:24 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Może jednak na tej działalności gospodarczej w Dekpol wychodzi znacznie więcej, niż 12 zł na godzinę, bo wątpię, by ktoś po miesiącu chciał tak dalej pracować.
zdjecie uzytkownika
tt - 2014-03-13 21:03:06 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Witam
Co do pracy w biurze mogę się wypowiedzieć. Pracowałam jakiś czas. Zwolniłam się u poprzedniego pracodawcy, zaczęłam pracę w Dekpolu gdzie mnie po kilku miesiącach zwolnili. Z tego co się dowiedziałam rotacja jest olbrzymia. Praca niby po 9 h ale to chyba i tak za mało.Pracują tam osoby mające znajomości więc za dużo się nie można spoufalać. Na wynagrodzenie raczej nie narzekałam. Zatrudniają na umowę o pracę. Jeśli interesuje Cię praca na 2-3 miesiące to polecam ; )
zdjecie uzytkownika
doody - 2014-03-17 22:54:02 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Może najzwyczajniej zatrzymują w Dekpol tylko najlepszych, sam nie wiem, ale chyba spróbować nie zaszkodzi, dzięki za informację!
zdjecie uzytkownika
najlepszy - 2014-03-20 17:16:49 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
ja tam nie narzekam na dekpol kasa na czas 30zł/h i jakos leci pan dyr prod w miare reszta zostawia dużo do życzenia
zdjecie uzytkownika
Endriu - 2014-04-05 16:02:03 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
wypłata na czas ale jak masz zarobione 2000 to zaczynają się urlopy nie szanują ludzi liczy się tylko góra pracowałem tam 2 lata przez ten czas przyjęło i zwolniło się z 50 osób cyfry mówią za siebie
zdjecie uzytkownika
marcin - 2014-04-10 14:49:41 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Skoro pracowałes aż dwa lata, to chyba jednak w dekpol nie jest tak tragiczne, przynajmniej tak się wydaje, no i mogłes dopisać ile pracowników jest ogółem, bo może to niewielki procent rotacji.
zdjecie uzytkownika
Endriu - 2014-04-13 01:29:23 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
niewielki 15 osób na kwartał
Zostaw swoją opinię
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dekpol Sp. z o.o.

Twoj email:
Wiadomość: