Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o ILS

zdjecie uzytkownika
kamil - 2012-09-05 08:41:34 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
ludz a ty to kto ?? z biura cie tu naslali ??
zdjecie uzytkownika
gośka - 2012-09-14 08:09:15 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Za czasów, kiedy pracowałam w firmie \\\\\\\'szrajberiny\\\\\\\' miały 5,50 na godzinę a o dodatkowej kasie za normę nic nie wiem...
Ludzie narzekają, że jest źle, że godzin mało, że syf kiła i mogiła a pracują tam dalej. Ilu ludzi mówiło że już nie przyjedzie? Po czym po dwoch tygodniach znowu się meldowali.
Koordynatorzy? No cóż ... Nie jeden z nas jakby miał pod sobą tylu ludzi i ciągle dzwoniący telefon, t miałby dość...
Co do Pani [usunięte przez moderatora] znam ją jeszcze z czasów kiedy koordynatorem nie była i muszę przyznać, że po objeciu tego jakże ważnego stanowiska woda sodowa uderzyła jej do głowy.
zdjecie uzytkownika
janek - 2012-09-19 11:55:49 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
a moglby ktos napisac jak wyglada robota dla mezczyzn ?
zdjecie uzytkownika
baba - 2012-09-23 10:57:34 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Wy tylko pani [usunięte przez moderatora] widocznie teraz długo tam was nie było,po tym jak pan [usunięte przez moderatora] pracuje normalnie,a pani [usunięte przez moderatora] jest co dwa tygodnie w Polsce to pan [usunięte przez moderatora] jest moim zdaniem kawał [usunięte przez moderatora] To w jaki sposób odzywa się do ludzi jest straszne,żeby nie powiedzieć żałosne jak już jest teraz bez pani [usunięte przez moderatora](to jego żona) to jest masakra teraz on tam sieje terror,same grożby i wieczne straszenie i kretyńskie gadanie.Niech go ktoś ściągnie na ziemię ,że nie jest pempkiem świata. Jak on tam teraz ma władzę to ja to mam w [usunięte przez moderatora] i muszę spauzować,a może nawet poszukać innej pracy. To już wolę krzyczącą pania [usunięte przez moderatora]
zdjecie uzytkownika
bartek - 2012-09-23 21:11:45 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
albo tego gnnoja ktos wrescie wywali z roboty , albo wiekszosc da sobie spokoj i nie bedzie wiecej tam jezdzic
zdjecie uzytkownika
iza - 2012-09-29 06:02:35 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Jak najlepiej i najszybciej zostać schreiberiną bez znajomości języka niemieckiego? Poprostu należy być bratową szefowej...
Firma to totalny burdel. Jeszcze kiedy w Raciborzu pracował Pan [usunięte przez moderatora] to już była w ogole masakra. Dzwonił do ludzi mówiąc, że jeśli nie pojedzie teraz, to już wcale nie ma dla niego miejsca. Dla niego nie liczyło sie kto jedzie, byle zeby tylko autobus miał pełny.
Robota jak robota, czasem lepsza czasem gorsza.
Schreiberiny (nie wszystkie) gonią i wymagają Bóg wie czego. W swojej karierze w ILS (a pracowałam przeszło rok) poznałam wiele tych dziewczyn, jedne przychodziły, drugie odchodziły, jednak są 4 (dwie już nie pracują, dwie jeszcze walcza), które nie gonią, normalnie porozmawiają, pośmieją się i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ie maja całą tą normę na TST (która swoja drogą wzieła się z księżyca).
Koordynatorzy? No cóż. Pani [usunięte przez moderatora], może i krzyczy ale tak naprawde, kiedy z nią spokojnie porozmawiasz możesz załatwić wszystko. Pan [usunięte przez moderatora] też nie jest zły. Natomiast pan [usunięte przez moderatora] to totalna katastrofa. Gdy jest jego żona, to jest wszystko ok ale ledwie kobieta sie staci chłop sie zmienia nie do poznania. Krzyczy, szantazuje, grozi. A jak popije to wielce chce wszystkich umoralniać ...
zdjecie uzytkownika
wytrwały - 2012-10-13 16:00:10 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Witam wszystkich i pozdrawiam wytrwałych pracowników firmy:)
zdjecie uzytkownika
kamil - 2012-10-13 19:51:28 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
czy moglby ktos opisac jak wyglada tam praca ? trzeba byc w tych bialych ciuchach ? jaki system zmianowy - 2 czy 3zmiany ?
zdjecie uzytkownika
wiki - 2012-10-18 18:02:11 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Praca jak praca! To zalezy gdzie trefisz! ale czesto sie przydadza białe ubrania! Kto teraz w poniedziałek jedzie??? Niby poszukuja az 50 kobiet tyle pracy! Pozdrawiam
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ILS

Twoj email:
Wiadomość: