Opinie o ILS w Worms

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie ILS. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w ILS o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ILS w Worms

Jak wygląda sprawa grafiku w ILS. Czy pracodawca idzie na rękę?

Dzień dobry mam pytanie jest zainteresowany pracą w tst szukam pracy od zaraz czy możesz mi pomóc pracowałem jako komisjoner 9 miesięcy fiege Bosch 6 miesięcy pracowałem w fiege Action Biblis i szukam pracy od zaraz podaję mój numer +48-514-518-867 +49 1517 1564045 pozdrawiam Andrzej

Była

Dawno mnie nie było, ale chciałam wrócić i stąd pytanie czy Biblis dalej funkcjonuje bo tam nawet ok praca była

@Andrzej

wygląda sprawa grafiku w ILS. Czy pracodawca idzie na rękę? Dzień dobry mam zapytanie czy w firmie tstGmbH są zatrudnienia bo szukam pracy od zaraz jak mogę prosić o kontakt to podaje mój numer telefonu +48-514-518-867 oraz +49 1517 1564045 pozdrawiam Andrzej

Miś uszatek
@Andrzej

+48 797 593 727 numer tel do biura które rekrutuje na TST GmbH

K 3

Tutaj więcej romansowania jest niż pracy,ale skoro nikt tego nie kontroluje,widocznie może tak być,hulaj dusza,piekła nie ma

Obserwator
@K 3

Jeni za 5 € pracują inne za tyle samo romansują siostry L dobrze myślą przyjemne z porzytecznym

Ranking
@K 3

Zróbmy ranking najładniejszej pracownicy i najładniejszego pracownika ????

Ooooo
@Ranking

Ranking pomyliłaś/łeś miejsca w tej firmie miss/ misterem nie zostaniesz a czytając ten wpis to Twój iloraz inteligęciji też jest poniżej przeciętnej więc lepiej nie startuj w wyborach

Ranking
@Ooooo

Polecam zapoznać się ze słownikiem a później wytykać poziom inteligencji. Polecam też zaznajomić się z takim pojęciem jak sarkazm. Post odnosił się do "rankingu szrajberin". Pozdrawiam cieplutko i radzę wyjąć kij z tyłka bo widzę że przeszkadza Ci.

Ooo
@Ranking

Twoje zdanie co do najjaśniejszej???nie wazne czy z tych co teraz są,czy z tych co były?

Najładniejsza
@Ranking

Jedna najładniejszych pracowniczek to Magda L. Tak na szybko przychodzi do głowy. Z obecnych to musiałbym się zastanowić jeszcze, a tez nie wiem kto obecnie jeszcze został. Panów nie oceniam bo mi nie przystoi.

Odp
@K 3

Szczególnie PANI w blond włosach w piórka ostatnio urosła i teraz już chyba myśli że jej wszystko wolno.Romansidlo strasznie ja umocniło i dodało pewności siebie,co inny facet może zdziałać z kobietą.

K3

Na K3,to jest dopiero wolna amerykańską,nie wiem po co tu wysyłają schraiberiny,bo zamiast pracy to jest coś innego,chyba wszyscy wiedza co,więcej pracować,a mniej przewracac włosy.

Sobota

Dziś znów wieczorem na 13,będzie grubo,alkohol będzie lal się szerokim strumieniem,a rano na bombie za kierownicę i do pracy.

Koordynatorzy
@Sobota

My się tylko dezynfekujemy

Brunetka
@Sobota

Myślę że jak nie dojdzie do zmiany tych ludzi na poważnych szanujący ludzi i pracę do jakiej są przeznaczeńi to po prostu firma zniknie a szkoda brak szacunku do ludzi nie cywilizacji itd porostu szkoda

Pracownik 2020

czy wiadomo coś w sprawie jak teraz będą kursować autobusy ?? I czy dalej z testem i kwarantanna

Kordynatorzy

Nasi koordynatorzy to nie kaktusy,wypić muszą,a że w dużych dawkach to już inna sprawa.Po prostu lubia przepłukać gardło i tyle w temacie.

Ludzie wy sie zastanowcie co piszecie, masakra jakas.. jak wam tak jest tutaj zle to dlaczego tu jeszcze pracujecie? macie szerokie geby, ale zero odwagi zeby powiedziec prosto w twarz drugiej osobie ze macie z nia problem (Brawo ) Jedna wielka zenada! - nie macie nic lepszego do robot? - to tylko swiadczy o was.

Propozycja

Moim zdaniem Wiola i Łukasz powinni tam być kordynatorami,a resztę pozwalając,bo się nie nadaja na te stanowiska i jestem pewna że 90 procent osób się że mną zgodzi.Postawic w końcu na osoby kompetentne,a nie na ludzi co mają wszystko gdzieś.

500 plus

Chciałam zauważyć że Wielmożna hrabina Pani Szczyra dostała do głowy pieniądze uderzyły jej z siła wodospadu zachowanie tragiczne jeszcze trochę A głowę będzie mieć jak żyrafa nie pamięta wół jak cielęciem buł jak to się mówi wyżej sra niż (usunięte przez administratora) ma taką mądrą nauczyła się na szrajberina pół roku taką mądrą

Gryps
@500 plus

Szanowna Pani 500 plus, nie zaczyna się opisywać kogoś od słowa chciałam, nie mówiąc o dalszej pisowni. Nikomu pieniądze nie uderzają do głowy. Sama nie jesteś lepsza od Ikonki.....

500 plus
@500 plus

Nie wiem jak dobrze zacząć to pisanie Ale widzę że coraz więcej się że mną zgadza cieszy oko!!!!!!! Bo prawda!!!!!

Gwiazda
@500 plus

No,coz gwiazda i ta jej mowa ę,ą,śmiech na sali.

Asia

Co tam z kordynatorami Adikiem i Ewelina????

On
@Asia

Pracuja na TST :)

Do Asi
@On

Poważnie pracują na Tst???A co to się stało że w ogóle goszczą na tej hali???bo wiadomo że pracować to taki Asi na pewno nie umie,ale samo to że ta musi te 10 godz być to już coś,pewnie amaiza jeździ???bo on na narzucania lub palecie to by padł jak mucha

Henio

Jak tam Martin schraiber jeszcze tam robi???

Pijany kierowca

Chciałam zapytać czy to normalne,cze kierowca który prowadzi busa jest pijany,a mimo to jedzie z ludźmi do pracy,czy to naprawdę jest normalne,czy ta firma już naprawdę nawet na takie coś pozwala i nie widzi w tym problemu,piszcie też,jeżeli macie te same spostrzeżenia do pijanego kierowcy

On
@Pijany kierowca

A ktory kierowca jezdzi pod wplywem? Czemu ludzie nic nie powiedza?

Pijany
@On

Jeżeli byś jeździła busem to od razu byś zauważyła,najpierw pić do późnych godz ile się da,a później za kierownicę i jazda,paranoja

Obserwator
@Pijany

Na dzień dzisiejszy wszyscy jeżdżą busami a takie zajścia trzeba zgłaszać a nie wypisywać na jakieś prymitywnej stronce

Co do pijanego
@Obserwator

Jak zgłaszać??jak to i tak zostanie bez echa,koordynatorzy pija i sami tak jeżdżą,to komu to zgłosić???no komu???

Do Rankingu

Najlepszym kordynatorem byl Lukasz,jedyny co na to stanowisko,sie nadawal,reszta to jakis kiepski zart,ani kultury,ani wiedzy,nie mowiac juz o jezyku,bo tu to juz w ogole 0,tylko Ja und Nein

Teresa

Witam,chciałam się podzielić spostrzeżeniami odnośnie Tst,to co tutaj się dzieje to przekracza jakie kolejek kanony norm i przyzwoitości. Ile osób co dnia jest pod wpływem alkoholu,to nawet nie da się zliczyć,ile osób chodzi do ubikacji co pół godz na co najmniej 10 min i więcej,tak samo i to jedne i te same osoby zawsze i władza na czele z Panią Mariola tego nie widzą,więc pytam kto ma to widzieć???

Czytam,te wszystkie ostatnie komentarze i postanowiłam się też do tego odnieść.Prawda jest taka że najlepsze schraiberiny,które w tej firmie były,to te których już obecnie tu nie ma,były to osoby które mimo statusu schraiberiny umiały normalnie pracować na stołach z ludźmi i prezentowały coś swoją osobowością i naprawdę parę takich na poziomie było,z tych co zostały to tylko klasę prezentuje Wiola T.,która oprócz tego że pracuje,to jest skromna dziewczyna i nie wywyzsza się tak jak nie które z tych co zostały,aż dziwię się że jeszcze w tej firmie pracuje.

Dominika

Zdecydowanie Wiola najlepsza,nie które to zupełne nieporozumienie,z łapanki,cały czas na kom się tylko bawią no i w końcu ten co nigdy nic nie robi" Martinek" kto tego na to stanowisko wybral,to musiał też być bardzo rozumny,albo wczorajszy,bo inaczej nie da się tego wytłumaczyć.

Glosowanie

Chcemy jak pracownicy wybrać najlepsza i najbardziej pracowita schraiberina,jak również najmniej ogarnięta i najbardziej leniwa schraiberina,piszcie jakie macie poglądy i zdanie co do tego

Pracownica k3
@Glosowanie

Najbardziej ogarnięta i pracowita jest Wiola,a najbardziej leniwym i zarozumiałym,w ogóle nie pomagajacym,uciekajacym od pracy,szerokim lukiem jest Martin

Tst
@Glosowanie

Pracowałam z praktycznie wszystkimi szrajberinami i to nie tylko na tst i muszę się zgodzić że najbardziej pracowita i ogarnięta to Wiola. Ma dobre podejście do ludzi, zna język i prowadzi sobie wszędzie. Trochę się marnuje w tej firmie. Podobnie można powiedzieć o Marioli ale to już nie szrajberina. O reszcie nie będę się wypowiadała bo co to za filozofia żeby pisać stół na tst, bez języka i znajomości podstaw matematyki czy kultury. Niby jest też pani "niezastąpiona w tej firmie" Asia ale oprócz tego że zna język to nic więcej. Byle się podlizac szefostwu a mniemanie o sobie wywalone w kosmos. Chamska do ludzi, już byłam na tej jej czarnej liście do zwolnienia ze 3 razy. Dobrze że poszła sobie do tych Bułgarów.

Konfi
@Glosowanie

Najlepsze to Anka D, Aurelia P i Wiola T to z tych z Bibesheim kiedyś. Bardzo dobrze się z nimi pracowało. Magda od Mariusza była też dobra szrajberina. Z tst to jedynie Mariola P prezentuje wysoki poziom. Z najgorszych to leser Martin (chyba już nieaktualne), parę lizusów z tst i pani "przerost treści nad formą" Asia T.

Głosowanie
@Glosowanie

Od razu zróbcie ranking najlepszego koordynatora, najlepszego pracownika, najlepszego hausmajstra i najlepsza kasjerkę z Lidla. Jak się bawić to się bawić

Jaaaa

Po cholere tyle wpisów szrajberiny robią to co do nich nalezy a siorki na k3 też robią to co lubią a szczególnie ta puszysta

Jaaaa

Boże naprawdę nie macie żadnych problemów kompromitujecie się na jakieś stronce która nie powinna wogóle istniec zajmnijcie się pracą bo bo po to tu przyjechaliście albo sobą i niech każdy zamiast pisać bzdety posprząta swoje podwórko

Kto,???

Więc,która najładniejsza z tych co są,lub co były???

Zostaw merytoryczną opinię o ILS - Worms

• Jak się pracuje w ILS?

Zobacz opinie na temat firmy ILS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 77.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ILS?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 75, z czego 7 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 59 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ILS?

Kandydaci do pracy w ILS napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ILS