Opinie o ILS w Worms

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie ILS. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w ILS o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ILS w Worms

Maciek

Jak tam klepiecie dalej biede pracując w tej firmie? Nie szkoda Wam życia pracować tam? Za tą wypłate pozostaje tylko wegetacja. Przejrzyjcie na oczy ludzie, to jest obóz pracy za którą zamiast obiadu dostajecie pieniądze na obiad...

Rolnik

Czy przyjmują jeszcze na izo chętnie bym wrócił na zimę tam

Czy przyjmują jeszcze nowych- starych pracowników, chętnie był wrócił na isolate..jest tam dużo pracy ???

Ona123456

Co Wam powiem to Wam powiem..Adi i Ewelina zmienili sie o 180 st na lepsze.. Ale co do (usunięte przez administratora)to jaki (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) byl..taki pozostal.. Szkoda,bo to swiadczy tylko o nim.. A pytanie sie ludzi czy ich zdaniem On sie zmienil.. Hmm troche dziecinne.. Zmien sie chlopie..

@Ona123456

Tacy jak Oni nigdy się nie zmienią (usunięte przez administratora) zostanie zawsze hamem a z prostaczki księżniczki nie będzie ich tylko korona wyciszyła i nie tak do końca..A co do pana MM to tańczy jak im duet zagra .a poza tym to większość woli być na jego turnusie .

Ciekawy 2020
@Ona123456

A skąd wyrażasz takie zdanie że się zmienili na lepsze ???? Jak tam wogole utrzymują się nasze hale ile zostało może tam warto wrócić hmm

Ona123456
@Ciekawy 2020

Ciekawy bo mialem z nimi stycznosc i sa zupelnie inni,no chyba ze tak udaja.. A co do hal.. Sa i byly..czy warto wrocic?Sam musisz wiedziec

Kolega z14
@Ona123456

Miałaś/miałeś styczność po przerwie koronawirusowrj czy cały czas jeździsz ..

Nowy pracownik

Czy można starać się w tej firmie o odszkodowanie jeżeli coś się stało w pl Byłem parę turnusów i złamalem rękę czy teraz mogę jakoś dostać odszkodowanie i gdzie złożyć te papiery

Miś
@Nowy pracownik

Na 99,9 % to raczej dostaniesz zwolnienie niż odszkodowanie

Kolega z 14
@Miś

Dlaczego niby zwolnienie

Kuna

Witam, Ile teraz zarabia się za h? Byłem dwa lata temu to było 5€. Co się zmieniło przez te dwa lata? Opłaca się wracać?

@Kuna

Nic się nie zmieniło jeżeli chodzi o stawki ,a ogólnie zmieniło sie ale na gorsze.Nie wiem ,czy jest sens wracać.

Kuba
@Kuna

A zmieniło się ale nie na korzyść pracownika . Zarobki poszły w górę ale i też automatycznie transport i klatki zwane pokojami tak jak wlał tak wylał .I nigdy nawet te ustawowe podwyżki nikt kto w tej zacnej firmie pracuje nigdy nie dostanie ???? Bo i po co naiwnych nie brakuje ????

Staff

Jak dalej zarabia się po 5€ to nie ma najmniejszego sensu tam wyjazd, już lepiej w Polsce po 8h dziennie robić i codziennie w domu w swoim kraju A nie się plątać po świecie i się więcej zarobi

Są wyjazdy z Nowego Sącza co dwa tygodnie w niedzielę?

Ta agencja pracy to kpina. Traktują Cie jak zwykłego robola z którego mają zysk. Panie w biurze wyjątkowo niekompetentne, choć starają się być miłe to widać ich obłudę. Nie są pomocne, zwodzą i kłamią. Nie polecam pracy w Fiege Bosch w Worms. Kierownicy to zazwyczaj imigranci, którzy mówią tylko po niemiecku i ani słowa po angielsku. Główna kierowniczka to arogancka Niemka, która uznaje Polaków za tanią siłę roboczą, zero szacunku. Przydział na stanowisko jest zależny chyba od widzi mi się osoby która Cie przyjmuje. Często kobiety mają cięższą pracę niż mężczyźni (nie wiadomo dlaczego). Zarobki nie są adekwatne wykonywanej pracy. Jeśli chcesz zarobić 700 euro po odjęciu wszystkich podatków i kosztów zakwaterowania to śmiało.

rumun

tą młodą masz na myśli czy tą starszą?

Kolega z 14
@rumun

Zależy o którą stara chodzi hmmm

???

Muszę pochwalić tę firmę. Bardzo dba o swoich pracowników. Nie opłaca ludziom ubezpieczenia, szczególnie w tym pandemicznym czasie, mimo obietnic. Mam nadzieję, że odpowiedzialne za to osoby śpią wyjątkowo dobrze. Tylko niech pamiętają, że wszystko do nas wraca, i dobro i zło.

Witam , czy ktoś posiada informacje na temat przyjazdów i zjazdow w lipcu czy Sandra będzie już kursować regularnie co tydzień

@Zainteresowany

Rzetelną odpowiedż to tylko w biurze się uzyska.

W poniedziałek miał być autobus rano dzwonili z biura a po południu SMS że wyjazd odwołany... Ludzie którzy są w de.. powinni się pakować i do pl żeby Ci którzy siedzą w Polsce ponad dwa miesiące mogli by jechać też coś zarobić na chleb..

Adam Krężel

Witam proszę Pana, Pragnę szanownego jegomościa poinformować iż praca poprzez biuro JOB jest to praca tymczasowa. Jeżeli nie ma Pan możliwości wyjazdu to proszę sobie znaleźć stałą pracę w Polsce a nie narzekać,że akurat Królewicza nikt nie chce zabrać bo nie ma Pan na chleb. Nikt nie obiecywał,że będzie to regularna praca więc żalenie się i płakanie na forum publicznym jest żałosnym zachowaniem. Przez te 2 miesiące znalazłby Pan 10 razy stałe zatrudnienie w Polsce za podobne pieniądze :) Pozdrawiam Adam K.

Spakowany

Już dawno spakowani. Od kiedy ktoś się pyta tych w Niemczech co chcą. Lista, zjazd i tyle. Nic się w tym temacie nie zmieniło. Mniej TV info, więcej myślenia i sprawdzania u źródła

Noname

W środę będzie wiadomo czy to rusza jak nie to trzeba szukać innej pracy ludziska

Ewelina
@Noname

Ruszamy w poniedzialek

Noname
@Ewelina

W następny poniedziałek ? Ewelinko ?

Ewelina
@Noname

31.05 wyjazd z Polski

Wissss

I jak tam macie jakieś nowe informacje z biura

Zorro
@Wissss

Podwyżki przewidują

Wytrwały
@Zorro

I dodatkowe premie dla tych co zostaną jeszcze kolejne trzy miesiące

Sandra

Jak ludzie mają zjeżdżać z De jak nie organizują żadnej Sandry. Sporo chętnych by się znalazło pewnie.

Pytanje
@Sandra

Autobus miał być i dlaczego go odwołali

Jaaaa

Ludziska nikt nikogo nie blokuje z wyjazdem wcześniej pisaliście jak to dla Was jest spędenie świąt z rodziną w porównaniu z tymi co zostali i byli beee bo nie zjechali lista dla tych co chcieli zostać była otwarta dla każdego . Więc mogliście zostać i nie nażekajcie teraż że Was blokujemy z przyjazdem czy tam nie macie co do garnka włożyć wybór należał do Was więc wara od Tych co podjeli swoje decyxje

@Jaaaa

Zjechali swoim turnusem do pl i już nie wyjechali i teraz mają czekać aż łaskawie ludzie zjada do pl co siedzia już tam od marca bo bali się straty łóżka... czy pracy ... Ogarnijcie się ludzie

Wytrwały

Nie chodzi o wyrko ani prace tylko o € żeby mieć za co przeżyć chyba logiczne

Wiss
@Wytrwały

To niech zjada już do domu i daja zarobić tym co od 2miesiecu nie mają wypłat.. I musza pożyczyć na chleb bo nie mogli już wyjechac

?

Przecież nikt nie powiedział że ludzie nie mogą przyjechać bo w Niemczech są inni. Mózgi niektórym odcina totalnie. Nikt przecież nie słyszał o zamkniętych granicach, o kwarantannach, że po sytuacjach pracowników rzeźni i paru innych zakładach, sanepid niemiecki nałożył rygorystyczne warunki które pracodawca musi zapewnić. Oczywiście że nie. Wina leży po stronie tych co zostali, chociaż nikt nikomu nie bronił zostać czy przyjechać na święta. Pewnie "szefowa" 14 wymyśla swoje teorie. A wystarczy się zainteresować sytuacja w de, ale widać to za trudne

Sorki

Ludzie nie macie ambicji prosicie się o pracę w tej firmie . Nie jedziecie proste składacie papiery w pl pub pracy jeśli pracowaliscie w de należy wam się Social z de . Zarejestrujcie się... bądź w pl pracy szukajcie . Czy na tym forum są tylko ludzie pozbawieni swojej tożsamości. Jesteście beznadziejni ci co tam są I zjeżdżają na tych co nie wyjadą I ci co są w pl i chcą wyjechać. W pl macie tyle samo I rodzinę no chyba że wam nie zależy

Wiss
@Jaaaa

Nie wkładaj wszystkich do jednego garnka. Niektórzy mieli kwarantannę i nie jechali.

Bezrobotny
@Jaaaa

Dla mnie możecie tam siedzieć ile chcecie. Ale to daje do myślenia nie macie rodziny I szacunku od nich. Więc pracujcie ile wlezie

Onkaaaaaa
@?

Czlowieku skoncz (usunięte przez administratora) bo biuro wyraznie powiedzialo ze nie mozemy jechac bo Wy co tam jestescie nas blokujecie.. A takie (usunięte przez administratora) co wypisujesz zachowaj dla siebie.. Mielismy kwarantanne wiec jak moglismy jechac?Patrzycie tylko na swoja dup....ee... Zreszta nic nowego w tej firmie.(usunięte przez administratora)..

Gamon
@?

Te sluchaj.. Biuro otwarcie mowi ze blokuja nas osoby ktore sa w de.. (usunięte przez administratora) jechac nie moze ze wzgl na to,ze osoby ktore boja sie zjechac do pl zajmuja miejsca w pokojach itp To zadne teorie kogos tam.. Wystarczy zadzwonic i zapytac..

Tragrdia
@Gamon

Co wy za (usunięte przez administratora) piszecie boze korona wam mozg zjadla przyjezdzajcie tu na kazdej szteli ludzi potrzebuja bo tu zostalo malo ludzi co niemaja jak zjechac i z mila checia by wrocili do pl ale sa ograniczenia 30 os w autobusie i pare osob liniowka wziela ludzie tu sa wykonczeni i psychicznie i fizycznie a wy dolewacie oliwy do ognia nikt wam nie zabral placy nikt wam nie blokuje mjejsc bo sa 3 hotele zamkniete puste czekaja na was wiec przyjezdzajcie jak potrafici przepisy ominac

Kawunia

Jest tak jak piszecie,siedzą tu osoby ktorym to pasuje i mimo że mówią przy innych ze maja rodziny i dzieci i ze one są najważniejsze,to totalna nie prawda.Bo która porządna matka zostawi rodzine i dzieci na taką długo. Chciała by jedna z druga to by zjechaly nawet prywtanie, ale po co skoro tu kasa leci,układy są więc nie trzeba się przepracować, a i wypić regularnie można, widzicie co dzieje się na 13,hlansko dzień w dzień, dlatego nie opowiadające ze rodzina jest dla was najważniejsza, bo kiedyś wystarczaly wam normalne turnusy 2 tyg,a teraz siedzicie 2 miesiące i jeszcze mało.Ci co są w pl niech szukają sobie innej pracy,póki jest sezon,bo teraz najlatwiej,bez sensu jest czekać i się prosic,a oni się z was smieja.Nie chcą was teraz to olejkiem ich później, proste.

Uprzejmy

Myslalem ze w tej firmie sie pracuje na magazynach? A z tych wypowiedzi wychodzi ze co drugi to sie szpiegostwem zajmuje i patrzy kto co i z kim robi po pracy. Niech kazdy patrzy najpierw na siebie a potem dopiero na drugiego. Zazwyczaj Ci co wypisuja takie rzeczy sa jeszcze gorsi.

Konkrety

Jakie warunki nałożył sanepid na firmy pośredniczące w Niemczech?? Jakich to standardów musi dopilnować nasza firma? Wszyscy obrzucają się błotem ale żadnych konkretów... Jeśli niczego nam nie tłumaczą to skąd mamy cokolwiek wiedzieć i racjonalnie myśleć? A wtedy bardzo łatwo o agresję i hejt. Proszę, czekamy na konkrety, co się dzieje?

Zostaw merytoryczną opinię o ILS - Worms

• Jak się pracuje w ILS?

Zobacz opinie na temat firmy ILS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 77.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ILS?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 75, z czego 7 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 59 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ILS?

Kandydaci do pracy w ILS napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ILS