Opinie o ILS w Worms

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie ILS. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w ILS o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ILS w Worms

Szczególnie pani Szcz...ra ważna jak magi w zupie. A gdzie jest ten cały team co mieli niebieskie koszulki, co z tego pozostało ?Man...ki wszystkich wykoncza. Najpierw wspólne imprezki,grile, a później jedna wielka nienawiść. Tak się kończą znajomości z Man...ki . Pozdrawiam

Do Baski

Maggi w zupie to ważny dodatek ,a nabór na szrajberine jeszcze trwa zakosztuj smaku potrawy i możesz kogoś oczerniac nazwiskiem

Zbulwersowana
@Do Baski

Pani X chciała zostać Maggi ale jej odmówiono dlatego została jej tylko najgorsza przyprawa na świecie JAD ! Wszyscy wiedzą o koogo chodzi

Maciej
@Do Baski

Trwać musi bo te dobre szrajberiny można na palcach jednej ręki wymienić a i tak jeszcze palców zostanie. Ze 3 naprawde dobre a reszta z przypadku.

....

Ludzie dajcie spokoj nie podoba wam sie praca to szukajcie czegos a nie tylko ploty. To sie nie podoba tamto tez sie nie podoba. Czepiacie sie dziewczyn ze nie potrafia niemieckiego a nie ktore Polki nie znaja POLSKIEGO mowisz i mowisz i co. Popatrz na siebie a pozniej na kogos nie zawsze trzeba komus lizac (usunięte przez administratora) zeby cos zalatwic wystarczy poprostu byc czlowiekiem.

Ciepła klucha

Ci,co słodza to mogą wszystko,pracować nie muszą w ogóle,na hali mogą być pod wpływem alkoholu i wszyscy udają że nic się nie dzieje.Wystarczy że wyjdzie z walizką sprzętu i zrobi paznokcie paru osobom i już jest dobrze.Zobaczcie co dzieje się na k3,romansidla,zero pracy i cały czas na telefonie

TST

To,Tst to naprawdę patologia,jak się patrzy na te schraiberiiny,to naprawdę żal patrzeć,nic nie umia,ale jakie wazne.Gdzie są te czasy jak były schraiberiny,które nie dosyć że pracowały,to jeszcze były ogarnięte,umiały wytłumaczyć. Została zbieranina,bo na pewno nie są to osoby kompetentne,które nadają się na te stanowiska.

Henryk

Jak tam schraiber Martynek??????dalej nic nie robi,a się panoszy

Maż

Witam,a które żony tak szaleją???bo bardzo jestem ciekaw

Kornel

Powiedzcie czy firma normalnie zatrudnia obcokrajowców? Co w takim razie z kwarantanną? Jak to organizują?

Matki Polki

Dzień dobry,niektórzy mężowie powinni tu przyjechać do de i zobaczyć co wyprawiają ich żonki,mogli by się bardzo zdziwić.

W odp na k3

Zdecydowanie popieram komentarz,również uważam że mniej poprawiania włosków i uśmiechania się,a więc zaangażowania do pracy.Chyba szef i powinna w końcu odwiedzić k3,bo jedna wielka rozpusta tutaj.

K3

Witam,czy nie uwazacie że schraiberina z k3 mogła by się w końcu wziąść do pracy,a nie tylko na telefonie i pogaduchy z facetami. Flirty dobra rzecz,ale nie w pracy,tym bardziej kosztem innych,proszę się ogarnąć i do pracy.

Ta firma to jest jeden wielki niewypał,tylko Ci co słodza to mają dobrze i w miarę zarabiają,reszta się nie liczy.

Zawsze tak było... Jest i niestety będzie.... Taka polityka tej zacnej firmy

Kolega z 14

Wiesia jednak nie bedzie koordynatorem,po dłuższych naradach,stwierdzono że nie było by jej kim zastąpić w pracy,więc Wiesia dalej zostaje ale koordynatorem 14.

Wiesia

Chcialam Cie powiadomic ze sprawa jest zgloszona na policje,Pozdrowionka

kolega napewno nie z hotelu 14

bardzo pięknie podoba mi się, nigdy nie pracowałem w lepszej firmie - bardzo piękny i przygotowany pod mieszkanie hotel 14 grabenstrasse, mieszka się świetnie, świetni ludzie wy tak piszecie tylko bo pracę dla siebie chcecie zgarnąć wy łamagi jedne sakramenckie, polecam pracę

Kolega z 14

(usunięte przez administratora)ma niby zostać koordynatorem,ma zastąpić (usunięte przez administratora),najprawdopodobniej już od połowy lutego,ale się będzie działo jak ona dojdzie do władzy.

Były Pracownik

Co tam słychać nowego w tej firmie czy jest dużo pracy kiedy będzie jakiś autobus chciałbym wrócić do pracy

Opsss

Chciałam zapytać o prace w worms na sprzątaniu magazynów w hpd czy ktoś pracował?? Czy się opłaca?? Czy warto??

Adolf...
@Opsss

Nie warto, nie polecam, brak kompetencji, pieniądze nie warte wyjazdu, zdecydowanie odradzam

szofer

WITAM CZY KTOS SIE ORIETUJE CZY JEST W NAJBLIZSZYM CZASIE WYJAZD Z RACIBORZA NA MONSHEIM?

Kolega14

A jak tam Wiesia Mazurek słyszałem ze wróciła, dalej na pforte chodzi? Czy na magazyny?

Koleżanka z 13
@Kolega14

Słyszałam ,że na nocki na pforte chodza tylko faceci, kobiety już nie.

Esia
@Kolega14

No siemka.. Tak wrócilam,2 tyg pracowalam na Alzey a 2tyg na nocki na pforte a masz z tym jakis problem?

Krzysiek
@Esia

Dobrze mieć mocne plecy u Magdy

Ninja

Ta agencja to niestety ale samo dno praca też do lekkich nie należy mam wrażenie ,że mężczyźni mają lżej niż kobiety w niektórych zakładach sprzydałaby się kontrola zwłaszcza gdzie nie jest higienicznie wszędzie kurz kantyn nawet nie ma za bardzo ,ludzie są wymieszani jedni mili ,drudzy jakby mogli to by reżim zastosowali.Najbardziej zdziwiły mnie zakwaterowania gdzie ponoć to oczywiste ,że internet jest ,a przynajmniej powinien być na mieszkaniach przyjeżdżając tam myśle ,że to średniowiecze bo internetu nie ma .Koordynatorzy nie są dosłowni większość nic nie wiedza i nie interesują się co się dzieje na mieszkaniach.Ogólnie nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o ILS - Worms

• Jak się pracuje w ILS?

Zobacz opinie na temat firmy ILS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 77.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ILS?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 75, z czego 7 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 59 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ILS?

Kandydaci do pracy w ILS napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ILS