logo Toshiba

Toshiba

Biskupice Podgórne

Opinie o Toshiba

anonim 2017-04-11 22:47
Tylko 3 dni a pozatym 100 procent platne wiec masz racje byly pracowniku dobrze sie zaczyna jest super bony duze podwyzki beda co tu chciec wiecej!zycze i Tobie abys znalazl prace a nie biedaczyna blakasz sie po goworku bylego zakladu:)
jestemjakijestem 2017-04-11 23:00
A nawet niech i co miesiąc będzie postój-co ci do tego?Płacą?Płacą,poza tym ten postój jest podyktowany czymś czego nie zrozumiesz więc nawet nie będę ci tutaj tego tłumaczył
pracownik 2017-04-12 09:30
Wcale mi się ta sytuacja nie podoba bony owszem super tak powinni nam dawać zawsze ale nie chce źle wróżyć oby to nie była cisza przed burzą
Compal 2017-04-12 10:21
Praca bedzie nowe modele sie szykuja bedzie robota przestan wypisywac bzdury !
pracownik 2017-04-12 16:48
Widzę że lubisz różowe okulary też sobie tego życzę aby robota była ale życie pokaże jak będzie
yhy 2017-04-12 22:03
No skoro tak się boisz o przyszłość swoją i zakładu w którym pracujesz to czemu nie odszedłeś z programem? Byś miał spokój i zero zmartwień:)
pamrampam 2017-04-18 17:33
A my kolejny dzień postoju po świetach....czy to jest normalne w nowej firmie?Raczej nie.Chyba zbyt długo to nie pociągnie wszystko
Ale marudy z niektorych 2017-04-18 20:01
Przeciez w czwartek do pracy bedzie produkcja normalna czego znowu marudzisz !czesci wszystkie nie dojechaly i stad to wolne i jest to normalne bo narazie czesci przyjezdzaja na raty jeszcze ale i to sie zmieni z czasem....nic sie nie boj !
jojk 2017-04-18 20:19
Jak dla mnie i pewnie większości mogliby dawać takie wolne, 100%płatne dni co jakiś czas,przynajmniej można było odpocząć po świętach,toż to każdy by tak chciał,tylko u nas tego nie doceniają ludziska marudne!
anonim 2017-04-19 11:29
oby nie ...
123 2017-04-19 11:44
Widze ze co po niektorym nie chce sie pracowac nic a nic mogliscie odejsc z pdo wziasc pieniadze i siedziec na bezrobotnym ile wam sie zywnie podoba po co zostaliscie !zamiast sie cieszyc ze macie prace kolejnym miesiac i wyplate na koncie to jeszcze jeczycie nie rozumiem was ludzie i waszego myslenia usiadz w domu i siedz przed tv zajadajac chipsy szczyt ambicji co po niektorych !
brawo vestel 2017-04-19 22:14
Jak można mieć pretensje do zakładu który naprawdę dba o pracowników? Ja się cieszę,że nie kazano nam przyjeżdżać i marznąć na hali skoro nie ma części do produkcji,nikt w czasie wolnym od pracy nie siedzi przed tv i nie zajada chipsów bo może ten czas poświęcić np dzieciom, no chyba że ty kolego który tak napisałeś tak marnujesz postojowe,to ci współczuję.Wiele osób krytykuje firmę ale pomyślcie kto tak jak toshiba/compal/vestel dawał odprawy,postojowe 100% płatne itd?Nigdzie w żadnym zakładzie nie mają tak dobrze jak my,pamiętajcie o tym zanim powiecie coś złego na naszą firmę
::::: 2017-04-19 22:17
To chyba pisza ci co juz tu nie pracuja:)
anonim 2017-04-20 09:02
Ciągle wypisujesz te same głupoty : przecież dobrze wiadomo że nie wszyscy co chcieli mogli odejść a po drugie nie samą pracą człowiek żyje są inne przyjemności i choćby oglądanie tv i jedzenie chipsów i wierz mi takich fanatyków zakochanych w tym zakładzie jest niewielu a i ty pewno się tylko podlizujesz...
123 2017-04-20 15:13
Pewnie jakbym chcial sie podlizywac znalazlbym lepszy sposob anizeli forum. Do jutra
boney m 2017-04-20 18:01
No niby tak fajnie i pięknie, tak o nas dbają,dali wysokie bony,płatne postoje a gdzie podwyżki?Tak bronicie zakładu a oni się śmieją za jakie pieniądze pracujemy,wstyd i hańba żeby zatrzymywać 160osób i nie dać im ani złotówki podwyżki,nadal uważacie że tak fajny zakład?Inżynierowie zarabiają tu mniej niż produkcyjni gdziekolwiek indziej,a nie wspomnę za jakie grosze pracują w vestelu ludzie z produkcji,najniższe zarobki na strefie,a taka bogata firma.To jest właśnie wykorzystywanie ludzi,dajcie podwyżki to ludzie nie będą uciekać i zwalniać się nawet bez odpraw
dzień dobry 2017-04-21 18:55
Podpisuję się pod wcześniejszym komentarzem,to wstyd że firma czeka aż ludzie pierwsi wyjdą z propozycją podwyżek,powinni sami nam od siebie zaproponować wyższą stawkę,tak bardzo przekonywali że to dla nas nagroda że odmówili nam pdo i że nas zostawiają,aż wstyd
kolo 2017-04-21 21:22
wszystko ok zgadzam się ! ale czy wypisywanie tutaj swoich petycji ma jakiś sens ? pewno tutaj biuro zagląda i czyta ale.... trzeba w zakładzie zainicjować taki temat z przełożonymi z zarządem
anonim 2017-04-24 21:49
hahaha!!! a niby kto ma to zrobić ? Ci co zostali z własnej woli to sami ...a lepiej nie pisać , a tych co nie puścili to i tak myślą odejść...
xxx 2017-04-26 10:19
Bardzo dużo czasu zajmuje im to myśłenie o odejściu , myśle ze zajmie to kolejne 10 lat bo jak dotat nikt z linii nie zlożył wypowiedzenia pomimo tak cudownych i szerokich perspektyw pracy dalej siedzą w tej okropnej firmie.
anonim 2017-04-27 21:53
O ile znalazla ta nowa prace bo podejrzewam ze polowa pewnie siedzi w domu a u nas robota bedzie i plan tez jest nowe modele w drodze ja tam sie ciesze ze tu jestem i zycze tej firmie wlasnie tych kolejnych 10 lat istnienia niewazne pod jaka nazwa!
Dawny kolega 2017-05-02 10:42
Nie pracuje już w tym zakładzie od 10 lat ale lubię tu zaglądać. Poziom nienawiści i frustracji jaką mogę tu znaleźć jest fenomenalna.
Pozdrawiam serdecznie wszystkich z którymi miałem okazję współpracować.
Ta08 2017-05-02 13:25
Nie przeginaj . 10 lat temu dopiero zaczynali przyjmować . Ja pracowałem od 1.06.2007 do marca 2015 .
xxx 2017-05-02 15:11
Pracowałem zanim ruszyła produkcja. W 2007 roku odchodziłem z pracy.
anonim 2017-05-02 18:22
I co dalej jestes bezrobotny od tamtej pory ze tu masz czas zagladac i pisac jeszcze hahaha
Ta08 2017-05-02 21:31
Pracuję 5 minut od domu jako elektryk w utrzymaniu ruchu . Na forum zaglądam z sentymentu do 8 przepracowanych lat , choć tacy ludzie jak ty modą do tego zniechęcić . Czas na poczytanie forum mam zaoszczędzony na dojazdach - tam i z powrotem 10 min , a nie 3,5 godziny .
Długo myślący 2017-05-03 13:51
I chyba nie odeszłeś do tej chwili skoro wiesz co teraz się dzieje i czy ktoś złożył po PDO podanie o zwolnienie czy nie.Tym nadal pracującym miłego wypoczynku , do zobaczenia w poniedziałek.
Pytanie 2017-05-03 21:20
Mam pytanie-czy ktoś się orientuje kiedy ruszy u nas w firmie punkt serwisowy i kto tam będzie robił?Tzn.ludzie z linek czy tylko technicy?Pozdrawiam
anonim 2017-05-03 21:41
Serwis w czerwcu to to co ja wiem
jaa 2017-05-04 11:01
Spokojnie, będą się zwalniać przecież nie wszyscy zostali z miłości do firmy oraz z warunków jakie oferuje !
Xyz 2017-05-04 12:19
Wole siedziec tu i pracowac na 1 zmiane niz za takie same lub niewiele wieksze pieniadze i na 4 zmiany albo po 12 h i nie wiedziec jak domownicy wygladaja wszedzie dobrze tam gdzie nas nie ma !
? 2017-05-04 12:51
A skąd wiesz jak będzie w tej firmie ? Tak naprawdę to nie wiadomo nawet kiedy i co przyjedzie ... a i wolne się skończy , a jakie ma plany pracodawca ???
Xyz 2017-05-04 13:46
Te pytania ktore wypisales powyzej moze sobie zadawac codziennie pracownik w kazdej innej firmie niezaleznie od zajmowanego stanowiska zarobkow i nazwy firmy moga to byc czolowe nazwy najlepszych firm na swiecie nigdzie nie wiadomo co bedzie jutro a wolne sie skonczy?oczywiscie ze sie skonczy i tylko nam sie cieszyc z tego by praca byla i plany
tak gadają 2017-05-04 17:59
Powiadają że linka tylko do końca czerwca będzie szła a później zwolnienia będą,że Turcy nie przewidują dalszej produkcji telewizorów w tym zakładzie
anonim 2017-05-04 19:00
Tak logicznie mowiac myslac nachlopski rozum bo mi przyszlo do glowy chociazby z fartuszkami i kamizelkami po co braliby do przeszycia skoro mielibysmy jeszcze tylko miesiac pracowac. A nawet gdyby jak piszesz chcieli zwalniac to poczekaliby jeszcze miesiac. Zeby wziac mniejsza ilosc do przeszycia bo mniejsze koszta :)mysle ze to jedna wielka bujda
Buzzastral 2017-05-04 19:18
Nie będzie zwolnień, nie nakręcaj się zbytnio...
Nie po to robią pod serwis miejsce, żeby ot tak sobie zwalniać.
Zakład będzie do końca przyszłego roku i tego się trzymajmy !
anonim 2017-05-04 19:27
Powinienes sie podpisac PDO-wiec a nie tak gadaja to jest stek bzdur o tych zwolnieniach. I produkcji do konca czerwca jakby tak mialo byc nie zatrzymywaliby niektorych kurczowo na dwa miesiace a ci co zostali to juz powinni dawno dostac 3 miesieczne wypowiedzenia dla mnie jest to smieszne co napisales
anonim 2017-05-04 20:41
Pożyjemy zobaczymy...A to że firma ma istnieć TYLKO do końca przyszłego roku pocieszające nie jest...
anonimus 2017-05-05 13:47
W poniedziałek postój hehehe
anonim 2017-05-05 15:41
A co czesci nie dojechaly????
anonim 2017-05-05 16:28
W poniedzialek magazyn do pracy na rozladunki we wtorek normalnie produkcja
anonim 2017-05-05 17:20
Dobrze że na tym forum czasami można się dowiedzieć prawdziwych i konkretnych informacji :)
a o tym że to i owo gadają toteż dobrze wiedzieć bo jak nas nauczyło w tej firmie nie jedno już miało być a i wszystko jest możliwe ...
anonim 2017-05-05 18:54
Prawdziwych i konkretnych sorki ale smiesznie to brzmi :)prawdziwa to jest napewno ta ze poniedzialek postoj:)
anonim 2017-05-05 20:40
Dokładnie o to mi chodziło oraz że magazyn do pracy... :)
anonim 2017-05-05 21:16
Tak to fakt to jest pewne:)
anonim 2017-05-08 10:57
To też fakt !obszywanie fartuszków ,to jest poważny argument i poważna inwestycja.... :)
10lat zakladu 2017-05-16 19:16
Ja też czuje ze cos śmierdzi w tej firmie,co drugi dzień postój,plan rozkładają na 2miesiace zeby nie wyrobić całości w jeden miesiąc,opozniaja rozmowy o podwyżki,serwis miał być w kwietniu-teraz jest wersja ze moze w czerwcu.Dziwne to wszystko
anonim 2017-05-16 23:11
Narazie z planem i z czesciami tak jest ale trwac to wiecznosc nie bedzie jeszcze sie TU narobisz a reszta juz niebawem sie wyjasni nie martw sie nic a nic odpoczywaj poki daja placa sto procent wiec czym sie martwisz :)spij spokojnie nie masz powodu do stresu
anonim 2017-05-17 09:58
Ze co niby się wyjaśni ? To już ponad rok się tak trwa i się wyjaśnia... :)
Re 2017-05-18 22:51
Jeśli się ziemia nie zatrzęsie to nic się nie zmieni w tym roku. ... nie da się ukryć że oszczędności na każdym kroku. .... wiecej to juz podcieranie d..... szkłem. ... przykre ale prawdziwe. ...... jedynym planem są oszczędności. ..... wszystko inne to bujdy dla mas..... serwis niebawem ruszy, ale to będzie tylko dla ściemy.
Zostaw swoją opinię o Toshiba - Biskupice Podgórne
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Toshiba