Dino Polska

no i nie bedziem pracowac na bank w trablicach nigdy wszystko do bani hehe
melanż 2017-01-28 08:20
no i nie bedziem pracowac na bank w trablicach nigdy wszystko do bani hehe
z 2017-01-28 16:17
wy umiecie robić tylko kontrole i głupie przepisy utrudniające prace pracownikom dajcie dobrze zarobić to nikt nie będzie oczerniał was pan jako członek zarządu na pewno nie zarabia 1500 zł a my marzniemy biegiem biegamy i przyjedzie taka pani Ania S na kontrole i wszystko nie dobrze bo w socjalnym bałagan i na magazynie nie porządek przed sklepem nie pozamiatane ... a co ja mam w umowie kasjer sprzedawca czy sprzątaczka nawet śnieg muszę odgarnąć ponieważ do tego nie ma ludzi a jak przyjadą to ok 10 kiedy prawie nic nie ma do roboty posiedzą w aucie i zapłacone mają. Takiej głupiej polityki jak w dino to nie ma nigdzie związki zawodowe to tylko pieniądze biorą . To wstyd że w sylwester czy wielką sobotę sklep był czynny do 21 bo my musimy tam być a nie pan więc zamiast kontroli wzmożonych niech zrobi pan coś pożytecznego a ludzi od kontroli wysłać do pomocy na sklepy wtedy mogą się wykazać
ja21 2017-01-29 10:59
czy u was w dinach tez tak jest że przychodzicie do pracy i czekacie na osoby funkcyjne zeby powiedziały wam co macie robić???
Anna 2017-01-29 11:15
Jak wygląda sprawa z szkoleniem bhp, które trzeba zrobić samemu na komputerze w biurze? Jestem młodszym zastępcą kierownika i już prawie miesiąc temu dostalismy mejla, że mam się przeszkolić. Czy na koniec tego szkolenia robi się jakiś test? A jak go nie zdam? Długo to zajmuje? bardzo dziękuję za odpowiedź.
Były pracownik 2017-01-29 15:32
Może masz szczęście albo jesteś pupilkiem kierowniczki to wyjaśnia twój komentarz, pracuje się na pełnych obrotach i po 10 godzin bo byla-jest taka krytyczna sytuacja ze nie miał kto pracować a ludzie rezygnują po jednym dniu więc skończ pisać że nie chce się pracować. w tym sklepie nigdy nie będzie dobrze bo niektóre osoby nie są na odpowiednim stanowisku,po za tym pomiataniem wiele się nie zadziała.
mariannna 2017-01-30 22:35
CZłonek zarządu nie poniżył by kadry swojej firmy na takim publicznym forum, bo to brak szacunku do tych ludzi. chyba , że o innego członka chodzi i mam tu na myśli "członka" w potocznym znaczeniu a że na "ch" to nic.
dinonka 2017-01-31 19:34
tez pracuje w Dino i tez temperatury na sklepie dawały wiele do życzenia , ale nasza kierowniczka i zastepca usilnie zatrowali mailami kierowniczke regionalana jak i ciagle zgloszenia na firme , oraz dział bhp że zamontowali nam dodatkowe klimatyzatory , teraz mamy w miare ciapło na magazynie i na sklepie, zreszta myslelismy ze to wojna z wiatrakami ale jak widac "nekanie" przez moich przełożonych ze sklepu przyniosło efekt, jak nikt nie bedzie walczył o swoje to sie nic nie zmieni... wiec nie bojcie sie zglaszac takich rzeczy choc by po 1000 razy dziennie. pozdrawiam
brau 2017-02-02 01:07
Tak naprawdę to sklep z zewnątrz i wewnątrz wyglada tak jak pracownikom uda sie o niego zadbają i jakie relacje maja miedzy soba wiec pisanie opini na temat cale sieci jest bezsensowne. :-)
klient 2017-02-02 11:32
KK NSZZ "Solidarność"
Jeśli wynagrodzenie będzie niższe niż 13 zł (brutto) za godzinę należy wypełnić formularz zgłoszeniowy, a my przekażemy właściwemu oddziałowi PIP informację o nieprawidłowościach. Ten na podstawie zgłoszenia dokona kontroli. Jeśli inspektor PIP w ramach kontroli potwierdzi zarzuty, może nałożyć mandat lub skierować wniosek do sądu. W skrajnych przypadkach grzywna może wynieść nawet do 30 tys. zł.

– Minimalna stawka godzinowa to wielki sukces „Solidarności” – mówi Piotra Duda, przewodniczący KK NSZZ "S". - Jest realizacją jednego z punktów naszej umowy programowej z ówczesnym kandydatem na prezydenta Andrzejem Dudą. Dzisiaj czas na praktyczną realizację tego postulatu.

Administratorem danych jest Komisja Krajowa, która zapewnia zgłaszającym anonimowość, oraz że wszystkie informację zawarte w formularzu będą wykorzystywane zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych i wyłącznie na potrzeby akcji „13 zł... i nie kombinuj!”.

Zwierzaki_Firmowe 2017-02-02 12:06
Niedługo w gratisie znajdą się pewnie też i żywe zwierzęta, których to pełno na magazynie :) różnego rodzaju ptactwo, myszy, szczury, kuny, koty... Mnóstwo tego na magazynach i nikt z tym nic nie robi - widocznie to jakiś nowy chwyt marketingowy :) pozdrawiam kupujących towary z materiałem biologicznym całej gamy dzikich i półdzikich zwierzaków :)
Niezdecydowana 2017-02-02 14:16
Witam! Bardzo proszę o kilka informacji na temat pracy w Dino na dziale mięsnym. Czy są jakieś bonusy za pracę na tym dziale? Czy zatrudniając się muszę non stop pracować na mięsie czy też to gdzie się znajdę w danym dniu zależy od kierowniczki? Ile osób pracuje na mięsie na jednej zmianie? Czy istnieje odpowiedzialność materialna? No i najważniejsze- ile można zarobić przyjmując się do Dino jako kasjer-sprzedawca? Istnieją premie i tym podobne dodatki do wypłaty? Pozdrawiam i liczę na Waszą pomoc :)
Xxx 2017-02-02 16:42
Za pracę na mięsnym nie masz żadnej premii.
To zależy jak chcesz to będziesz mogła być na mięsnym cały czas, bo chętnych na to stanowisko nie ma. Ja pracuje pół roku w Dino i ani razu nie byłam na mięsnym, cały czas jestem na kasie, czasem ewentualnie na sklepie (środek) na mięsnym jest ogólnie jedna osoba, tylko jak jest mega ruch (piątek, sobota przeważnie) to są nawet i 3 osoby na mięsnym i nie mają czasu nawet na przerwę iść. Odpowiedzialności materialnej ogólnie nie ma na mięsnym, tylko na kasie trzeba uważać. Ja obecnie zarabiam 1600-1700 na rękę. Dodatek masz za pranie i premie w zależności od obrotów sklepu.
kar 2017-02-07 09:01
Zmienila nM sie liderkA. Ktos moze zna Pania Patrycje Pernak?
Dinuśka 2017-02-07 10:20
Witam serdecznie szanowni członkowie zarządu w imieniu na pewno nie jednej osoby pracującej w markecie mamy prośbę bo praca nie jest zła trzeba po prostu się dogadać kasa nie najgorsza choć zawsze może być lepsza bo nic tak człowieka nie motywuje jak kasa
Dinuśka 2017-02-07 10:25
Druga część wpisu może jakieś bony na święta po 300 zł do wydania w markecie Dino
Dinuśka 2017-02-07 10:27
Premia dodatkowa za wyniki polecania
Lilka 2017-02-07 19:03
Nie wiem kogo mieliscie za Lidera ale kto kolwiek by to nie byl to na pewno byl lepszy od tej Pani.
iii 2017-02-08 20:00
Ja pracuje juz 2 lata w Dino i nie bylo na swieta zadnych bonow, tylko nagroda stazowa za rok przepracowany 100zl liczony w pelnych latach.
aga 2017-02-09 17:25
Pracowałam w Dino przez 4 lata,praca tam to koszmar,myślałam że zwiazki zawodowe mi pomogą,ale to też fikcja,pobierają składki od członków,zarząd związków ma służbowe telefony,zwrot kosztów za paliwo,wypłatę za pełnienie funkcji członkowskich,spotkania,bankiety w restauracjach za nasze pieniądze /nikt nie będzie ,,nas ''bronił za darmo/Pani która jest zastępcą przewodniczącej związków i jest jednocześnie kierownikiem swoim pracownikom daje do podpisania kartki w których muszą się zgodzić na to że w okresie wakacyjnym nie będą korzystać z 2 tyg.urlopu.To jest chore.Nie szukajcie tam pracy.Polecam pracę na stacji paliw fajne zarobki i nie ma takiego stresu
Zawiedziona 2017-02-10 13:53
Mam pytanie. Czy wypowiedzenie powinno być podsteplowane i podpisane przez pracodawce? Chodzi mi o wypowiedzenie ktore dostalam od Dino?
Lilka 2017-02-10 16:52
Oczywiscie ze kazde wypowiedzenie powinno miec pieczatke i podpis.
Krs 2017-02-10 19:23
Haha żart dino nie ma żadnego socjalnego na tego typu rzeczy
maja 2017-02-10 23:38
Zastępcy kierowników dużo dostaliście premi za stanowisko czy mnie niż w poprzednich miesiącach
Dinó2ka 2017-02-12 16:01
No mniej, bo teraz kwota brutto na umowie jest wyższa.
Tina 2017-02-13 00:09
Czy kierownik ma prawo zabrać premie za nieściągnięte przeoczone gazety ,prase? Każe nam je kupować bo jak nie to nie będzie premi.
dinus 2017-02-13 06:38
Kierownik premię zabrać może, ale absolutnie nie może wymuszać kupna przeterminowanej prasy. Takie działanie podlega pod kodeks pracy.
Ona 2017-02-13 12:43
A u nas dziewczyny kupują gazety, jak są jakieś po terminie to dzwonią niby do Ruchu i tam im mówią kiedy powinny być oddane i wtedy kierownik sprawdza kto był na kasie w tym dniu i kupuje!! Czyli to nie zgodne z prawem?
Zainteresowana 2017-02-13 23:11
Hejka, mam pytanie odnośnie rozmowy kwalifikacyjnej do dino market na stanowisko zastępcy kierownika marketu. Mam niedługo rozmowę i powiedzcie czego mogę się spodziewać? Jak przebiega rozmowa? Jakie obowiązki ma osoba na tym stanowisku i jakie są zarobki?
din 2017-02-14 11:01
to nie był bon stażowy tylko bon na święta
wsw 2017-02-14 17:59
U nas też kierownik każe kupować stare gazety wszystkim pracownikom, ale nie przypominam sobie żeby była podpisywana jakaś odpowiedzialność materialna z naszej strony za gazety, pytanie czy jest to zgodne z prawem, powiedzcie jak to jest w innych marketach, bo ja myślę że to jest takie ciche przyzwolenie z góry. Czytam również , że za gazety płaci kasjerka, która nie zdjęła i jeszcze ma zabraną premie? Za ten sam błąd zgodnie z KP nie można być ukaranym dwukrotnie. Trzeba to wyjaśnić napiszcie jak jest u was.
Micha 2017-02-14 19:43
Czyli ogólnie zastępcy nie dostali ani 1zł podwyżki, bo co daje zwiększona brutto? Mniejszą pensje tak patrząc po kwitku? Jak myślicie?
ania 2017-02-14 22:37
Ciekawe czy więcej jako zastępca zarobię na nadgodzinach bo chyba całkowicie premi za stanowisko zabrać mi nie mogą!
Jola28 2017-02-14 23:39
JAK TO JEST Z WYPŁATĄ DLA ZASTĘPCÓW ? KTOŚ COŚ WIE DOKŁADNIE?
dinus 2017-02-15 07:22
Nie ma żadnego cichego przyzwolenia na kupowanie przeterminowanych gazet i to jest niezgodne z KP oraz prawem. Za niezdjęte gazety kierownik może ukarać pracownika upomnieniem ustnym bądź pisemnym za nienależyte wykonywanie obowiązków oraz narażenie firmy na straty i pozbawić premii w całości lub części.
Sprawę należy najlepiej @ zgłosić kierownikowi regionalnemu.
Koleżanka 2017-02-15 09:40
Jaka umowa i zarobki sa na stanowisko kierownik o zastepca kierownika
xyz 2017-02-15 10:15
Popieram Cię w 100 % po co te durne kontrole też tego nie rozumiem. W takiej biedronce przyjedzie kontrola raz na pół roku i jest ok a tu codziennie nawet w Niedziele może ci wpaść. Czy oni nie mają już kogo zatrudniać tylko babki do kontroli. Lepiej nam by dali te pieniądze albo przeznaczyli by się lepiej pracowało a nie tylko obcinają pensję i straszą. To nie służy zdrowiu jeśli człowiek pracuje w ciągłym stresie. Przychodzisz do domu i myślisz o robocie czy zrobione wszystko zostało dobrze i czy na drugi dzień nie dostaniesz opie...... od kierownika. A to że obrotu nie ma albo że kontrola źle wyszła to po pensji ci obetną. No to jest normalne? Jak chcą mieć sprzedaż to niech nie każą wyrzucać rzeczy które mogły by się jeszcze sprzedać a nie bo pani z kontroli wpisze albo zdjęcie zrobi że zła jakość. Jak "panu" jest mało to niech zrobi tak jak to jest w Tesco warzywa są przechowywane w odpowiednio niskiej temperaturze by się tak szybko nie psuły albo przeceniają. A co do mięsa to po pierwsze niech przyjeżdża dobrej jakości a nie już na stracie masz śmierdzące a jak robisz reklamacje to albo uznają a najczęściej nie jest uznawana i co wtedy twoje straty. A podobno masz je ograniczać. Ten cały system jest dla mnie chory. Niech się ogarną.
nowa 2017-02-16 14:54
Witam a czyja to wina , że prasa nie została ściągnięta w terminie ? Myślę , że to zaniedbanie pracownicze skoro do codziennych obowiązków kasjerki należy ich ściągnięcie zgodnie z makietą zwrotną . Jeżeli pracownik /pracownica wykonała źle swoje obowiązki to powinna ponieść tego konsekwencje czyż nie tak ?
iii 2017-02-16 15:36
Wiesz, u nas nic takiego nie ma. Zależy jak prowadząca sprawdza stan zdania gazet. Im wychodzi ile jest na stanie w komputerze, jak my wpiszemy 0, bo nie raz klienci oglądają i przekładają w inne miejsce, to ma prawo nie zauważyć, to przychodzi prowadząca przychodzi i mówi, że jeszcze taka czy taka brakuje. Wówczas szuka się między innymi gazetami i zdaje. A jak się znajdzie jakas stara, to dopisuje się do faktury i zdaje się z innymi gazetami. Jak Ruch odda, to w późniejszym terminie znów zdajemy. Nie raz się udaje i przyjmują. Nikt nam nie karze kupować starych gazet, leżą aż klient nie kupi (czasopisma, bo dzienniki zawsze zdajemy na czas).
wsw 2017-02-16 18:20
Podkreślam, że my ciągle wszyscy nie tylko kasjerki musimy kupować stare gazety
iii 2017-02-16 19:18
to trzeba zglosic regionalnej ten fakt, a jak to nie pomoze, to liderowi. A jak to i nie pomoze, to istnieje sposob jeszczewyzej, badz panstwowej inspekcji pracy, bo to jest naruszenie przepisow kodeksu pracy
zck 2017-02-16 20:18
dostaniesz figę z makiem a nie większą pensję. Dostaniesz tyle co zawsze pod warunkiem że za obroty ci nie obetną 100 zł .
Desperatka 2017-02-16 21:50
Witam
W Dino pracuje nie od dziś ogólnie do firmy i do pracy nic nie mam wypłata na czas kontrolę no cóż nie ukrywajmy w każdych marketach sa zawsze muszą się czepiać jakby było wszystko ok no to nie do pomyślenia Ale niektórzy "kierownicy sklepu" sa bardzo okrutni potrafią Cię ponizyc to typowej "szmaty do podłogi" nic nie umiesz nic nie potrafisz ale co najgorsze jak "gowniara" daje się władze A ona nie potrafi traktować ludzi "jak sie komus nie podoba to wypierd.....
nowa 2017-02-17 13:30
no widzisz nie wszędzie są tacy odpowiedzialni ludzie , jednym się chce iść sprawdzić a drudzy to mają w poszanowaniu czy sklep ma straty z tego tytułu czy nie a niech się martwi kierownik, przecież to on odpowiada za market czyż nie !! Czy tak ciężko jest znaleźć tą prasę nie sądzę bo sama dokładnie sprawdzam stojąc na kasie a jak nie widzę którejś gazety to proszę dziewczynę z drugiej zmiany aby jeszcze raz przejrzała i tyle .|Trzeba sobie pomagać a nie szkodzić ;-)
iii 2017-02-18 09:31
Dokładnie tak jak mówisz, tylko ciężko natrafić na takich ludzi, którym zależy.
praconik 11 2017-02-18 09:55
witaj sa bonusy typu" nagany "musisz duzo wiedziec upomnij sie o szkolenia bo potem ty bedziesz odpowiadac npprzed sanepidem
ja123 2017-02-18 16:54
Pytamy sie osób funkcyjnych gdzie kto idzie czyli jakie stanowiska mamy zająć.bo przeciez osoba funkcyjna jest tak jak kierownik gdy go nie ma.prócz zastępcy.
Równa 37 2017-02-18 17:55
CZY U WAS ZASTĘPCY KIEROWNIKA PRACUJĄ W NIEDZIELĘ?
nina 2017-02-18 20:31
tak zastepca kierownika pracuje normalnie 2 albo 3 niedziele .
dino pz 2017-02-19 01:22
do kogo ta premia za polecanie , chyba nie dla kasjera
Zostaw swoją opinię o Dino Polska - Krotoszyn
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dino Polska