Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Dino Polska

Pracowałeś w firmie Dino Polska i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
SIA - 2014-07-28 08:03:13 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
do wszystkich niezadowolonych. Praca w dino jest ciężka, ale nikt nie mówił, że będzie lekko, pracuje w jednym z marketów dino w wielkopolsce i jest to market wysokoobrotowy więc jest naprawde ciężko trzeba się nadźwigać nabiegać z towarem itd. na mięsnym w szczególności, mimo to nie nażekam ponieważ byłam tego świadoma przyjmując śię do pracy, jest ciężko ale pensja płacona na czas za nadgodziny też mamy zapłacone, premia zadowalająca, przedewszystkim uczciwa umowa czego chcieć więcej? A jeśli komuś nie chce się robić jeśli komuś za ciężko to do odzieżowego albo obuwniczego, tam będzie mógł osiem godzin na dupie siedzieć.
zdjecie uzytkownika
Wągrowiec Dino - 2014-07-31 23:17:29 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (2)
Tak praca w Dino jest ciężka a raczej Była bo żona pracowała tam ponad rok chciała sie wykazać była odpowiedzialna za sklep zamykała go i otwierała prowadziła co niedzielne inwentury ,oczywiście w godzinach nocnych godzina 24 to był standart, była na każde zawołanie , jak ktoś nie przychodził ona szła i teraz została doceniona zwolniona z końcem umowy i to przez Kierowniczkę która nie potrafi odróżnić ściery od podłogi i tej do szyb zresztą co się dziwić jak ktoś bez żadnych szkoleń trafia na takie stanowisko.
W sumie to bardzo szybko awansowała ale tak to w Dino jest...... wystarczy sie dobrze nadstawić..

Bo jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o ka....
Przynajmniej żonka już nie będzie pracowała w " Największym Burdelu " w Wągrowcu
zdjecie uzytkownika
GOLEM - 2014-08-11 12:10:47 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Dino szykanuje klientów. Nie wpuszczają matek z dziećmi w wózkach. Prawdopodobnie chodzi o to, że jakaś pomysłowa mama w wózku ukryła kradziony towar. Wobec tego jeśli ukryję w kieszeni spodni to zrobią zakaz wchodzenia do Dino w spodniach?
zdjecie uzytkownika
szok - 2014-08-11 22:03:37 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (2)
Odpowiedź na: [mła - 2014-02-25 10:12:08]:
Witam wszystkich powiem szczerze że przeczytałem opinie i wiem na pewno że wszystkie pozytywne wpisy są pisane przez ludzi podstawionych przez Dino bo żadna osoba która pracuje fizycznie nie pisała by takich bzdur !jest przesrane! praca w obsadzie 3 osób na sklepie to przegięcie przez kierowniczkę która nie ma pojęcia o pracy właśnie przez takie "kierowniczki" praca jest koszmarem a ludzie którzy naprawdę zapieprzają i wkładają serce w pracę odchodzą bo kto w takim kołchozie podoła a potem przyjmują na ich miejsce osoby które nie nadają się do niczego !! Bo kto normalny przyjdzie do takiego sklepu który ma tak zepsutą opinię przez własnie takie kierownictwo ! Masakra!!! Nie dbają o swoje dobro wspólne którym jest zgrana i pracowita kadra !!! Kotlina
zdjecie uzytkownika
mła - 2014-08-12 10:14:10 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [Wągrowiec Dino - 2014-07-31 23:17:29]:
zobaczymy co będziesz gadać po latach jak Ci kręgosłup zacznie wysiadać albo kolana...
zdjecie uzytkownika
mła - 2014-08-12 10:18:10 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [Wągrowiec Dino - 2014-07-31 23:17:29]:
Przepraszam za pomyłkę. Odpowiedz miała być do SIA - 2014-07-28 08:03:13
zdjecie uzytkownika
gitowiec - 2014-08-12 18:38:17 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Odpowiedź na: [szok - 2014-08-11 22:03:37]:
widać jak się wchodzi do dino że panuje atmosfera rodem z obozu koncentracyjnego. Obsługa miła ale z duszą na ramieniu jakby zaraz miała być poddana karze śmierci
zdjecie uzytkownika
ela - 2014-08-26 21:23:32 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
a ja podjęłam prace w DINO po 7 latach pracy na zakładzie mięsnym i czuje się tutaj narazie jak w raju. tam po 16 - 20 godzin przez 3 dni w tygodniu i marne 1000 zł bez umowy. o wolnym , chorobie czy urlopie nie było mowy nawet jak miałam 40 stopni gorączki to i tak do pracy. do dźwigania pojemniki po 15-25 kg bez pomocy i wózka. wszystkie funkcje w jednym sprzataczka, księgowa, sprzedawca. teraz wiem że żyję, owszem popełnia się pomyłki ale nie myli się tylko ten co nic nie robi. moje koleżanki pracują od ponad 3 miesięcy i też nie narzekają. lubię kontakt z klientem, jako kasjerka też się dobrze czuje. a jesli chodzi o prace to za leżenie nikomu i nigdzie nie płacą.
zdjecie uzytkownika
looka - 2014-08-26 21:25:26 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
hej kobitki :) powiedzcie mi jak u was traktowany jest z-ca kier. ? bo słyszałam że to ciężka funkcja, bo ani kierownik ani normalny pracownik.... będę wdzięczna za opinie bo szykuję się na tą funkcję w nowo otwartym sklepie...
umyn
zdjecie uzytkownika
alibaba - 2014-08-27 20:37:42 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [looka - 2014-08-26 21:25:26]:
szykuj się szykuj..i wiedz jedno...zastępca kierownika to najlepsza fucha w każdym markecie bo: co by nie było i tak zawsze będzie winny kierownik a zastępca zawsze jest neutralny więc powodzenia :)
zdjecie uzytkownika
pracownica - 2014-08-29 20:39:44 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [looka - 2014-08-26 21:25:26]:
witam dawno nie zaglądałam,ale śmiechu warte to co napisałaś czy czujesz się lepsza bo masz być z-cą, nic podobnego ha ha, haru haru i do roboty i jeszcze sobie wrotki załóż tak jak cała reszta załogi, a na te wrotki obciążniki abyś nie odfrunęła z tej satysfakcji.
zdjecie uzytkownika
ktoś - 2014-09-01 20:38:08 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [mła - 2014-08-12 10:14:10]:
jakie kierownicvtwo co?? Ty msz pojęcie ile pracy ma te kierownictwo? nie masz bo skąd i pewnie z zazdrości piszesz takie teksty i opinie bo sama bys tym kierownictwem chciła być bo co tam...zadek posadzić na krzesle i pykać w komputer tak?? Ja mogę tyle napisać że tylko współczuć temu kierownictwu mieć takich jak Ty pracowników którzy swojego nie widza a czyjes z hektarów palcem pokazuje wrrrrr
zdjecie uzytkownika
ada - 2014-09-02 15:35:21 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Takie bzdury wypisują tylko ci którym się nie chce pracować i zarabiać by chcieli nie wiadomo ile.
zdjecie uzytkownika
klient - 2014-09-03 09:59:30 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [mła - 2014-08-12 10:14:10]:
Byłem kiedys swiadkiem jak jedna z z pracownic była wyzwanaze nic nie robi tylko gada z klientamii chodzi po sklepie bez potrzeby przez tzw osobe regionalną a na drugi dzień smiały sie razem jakby nic sie niestało zato inna która na chwile staneła zeby pokazac starszej pani gdzie znajduje sie towar zostala zwonliona bo akurat jak ta przyszła to dziewczyna stala i nic nie robiła gzdzie tu sprawiedliwość powiedzcie bo ja nie rozumiem !!!!!!!!!!!!1
zdjecie uzytkownika
hania45 - 2014-09-04 23:08:37 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
widze ze komentarze nadal negatywne w dino nic sie nie zmienilo pracowalam tam 3 lata i od tak sobie zostalam zwolniona bez przyczyny
zdjecie uzytkownika
looka - 2014-09-06 21:07:41 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [pracownica - 2014-08-29 20:39:44]:
hej, w żadnym wypadku nie czuję się lepsza, nie miałam wcale tego na myśli...byłam przez 9 lat pracodawcą(miałam mały sklep ,który byłam zmuszona zamknąć)miałam 3 uczennice i 2 etaty i nie mam sobie nic do zarzucenia, też zapierdzielałam równo z nimi, a z dziewczynami do tej pory się kontaktujemy-chodzi mi o to czy z-ca nie jest osobą podaj-przynieś, bo takie mam wrażenie odbywając teraz pracę na umowę o dzieło na kilku sklepach dino, że kierowniczki lubią zwalać na z-cę winę i robią z niego kozła,a mł. z-ca to przeważnie pupilek kierowniczki... być może się mylę...
teraz też równo po nas jadą i są ciężkie chwile, ale obawiam się żeby nie było gorzej...dlatego prosiłam o szczerą opinię, może czyta to jakiś z-ca i da mi kilka rad? pozdrawiam wszystkie kobitki...
zdjecie uzytkownika
looka - 2014-09-06 21:14:07 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [alibaba - 2014-08-27 20:37:42]:
dzięki za odp. ale chyba mam inne odczucie będąc teraz na umowie o dzieło i "szkoląc" się na kilku sklepach dino ...
zdjecie uzytkownika
kaśka - 2014-09-07 09:01:19 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
mam pytanie ,czy z dino można się zwolnić ,za porozumieniem stron i czy nie trzeba pracować jeszcze przez 2 tygodnie od wypowiedzenia.Interesuje mnie czy nie robią trudności z odejściem z firmy?
zdjecie uzytkownika
alibaba - 2014-09-07 19:01:13 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [looka - 2014-09-06 21:14:07]:
Inaczej jest szkilac sie a inaczej w praktyce potem teraz to cię wykorzystują na maxa towar wózek i na sklep lub mięsny a potem będzie inaczej no...chyba ze kierownik jest jakiś taki....zos samos
zdjecie uzytkownika
alibaba - 2014-09-07 19:04:34 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [kaśka - 2014-09-07 09:01:19]:
Wszystko zależy od kierownika marketu , myślę ze jak kerownik jest ok to nie powinien ci robić problemow
zdjecie uzytkownika
alek12 - 2014-09-08 21:19:32 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
w markećie dino w moszczenicy jest kierowniczka dino na zastępstwie ktura nie radzi se z niczym tylko wykorzystuje niekture pracownice bo inne to iom olewaiom a te dziewczyny kture chcom pracowac to sa traktowane jak niepowiem kto czy kadry nic z tym nie zrobiom tyylko telewizja ma robic porzadki tak byc niemorzetrza to zglosic co sie w tym markecie wyrabia
zdjecie uzytkownika
alek12 - 2014-09-08 21:29:53 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Dziś w markecie dino w moszczenicy dziewczyny zlapaly złodzieja policja była po 30 minutach a ochrona po 40 jak te dziewczyny maiom sie czuc bezpiecznie jak facet im grozil pobiciem to gorzei nisz ulica a kadry nic szkoda na ochrone te derektorki w krawatach niech sprzedajom
zdjecie uzytkownika
pracownica - 2014-09-09 09:10:52 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [looka - 2014-09-06 21:07:41]:
witam, nie chciałam ce za nic w swieie urazic, ale pize to z wlasnego doswiadczenia wiec jezeli zostaniesz tym z-ca tonadal zostan czlowiekiem powodzenia
zdjecie uzytkownika
Ada - 2014-09-14 22:19:03 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Odpowiedź na: [Lala 12 - 2014-06-27 22:17:34]:
Odpowiadam do Lala 12 ....Przykro mi że o tej godzinie nie kupiła pani piersi z kurczaka ale do cholery o tej godzinie kto robi zakupy na obiad trzeba pomyśleć wcześniej a nie zakręcona baba przed 22 przychodzi i zdziwiona do cholery ludzie sklep czynny do 22 ale nie powiedziane że do tej godziny kupicie mięso lub pani wam coś pokroi porąbane zarządzanie w Dino-ktoś musi posprzątać stanowisko mięsne a z tego co wiem to sporo czasu to zajmuje w 15 minut tego nie da się zrobić powinno być tak stoisko czynne do 21 i dziewczyny maja czas do 22 na ogarnięcie ....to jakieś chore procedury może ktoś się tym zainteresuje,widzę jak te dziewczyny biegają aż mi ich szkoda dlatego robię zakupy maksymalnie do 18-pozdrawiam ciężko pracujący pracowników Dino
zdjecie uzytkownika
mła - 2014-09-14 23:36:14 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [ktoś - 2014-09-01 20:38:08]:
Wiem ile pracy ma kierownictwo i wcale im nie zazdroszczę, jak są niesprawiedliwie oceniane i te nagane za śmieszne rzeczy które dostają, Dino ma swoje zasady które są sprzeczne z sanepidem ale oni wiedzą swoje i się nie przegada, nie mówiąc już o Regionalnych którzy nie przyjmują żadnych wytłumaczeń i mówi się jak do słupa - zero reakcji. Wymagają tysiące rzeczy od pracowników ale nic od siebie nie potrafią dać. A co do kierownictwa to nie chodzi o to że sobie siedzą przed kompem i tylko klikają bo tak nie jest ale chodzi o to jak zarządzają nie mówiąc już o wolnej ręce - czyli mają tak zrobić żeby wszystko było ok nie ważne jakim kosztem...
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dino Polska

Twoj email:
Wiadomość: