Opinie o Dino Polska w Kamieniec Wrocławski Wrocławska 64

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Dino Polska. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Dino Polska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dino Polska w Kamieniec Wrocławski Wrocławska 64

Anonimowy Nowy wpis

To szczyt bezczelności. Pracownica podająca się za kierownika sklepu potraktowała mojego męża jak pustaka mówiąc mu że jak nie ma mleka w proszku to nie ma i już. Nawet nie próbowała poszukać. A wiem, że takowe mleko jest bo kiedyś pracowałam w tym sklepie.

Jak w Dino Polska wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Kliyent Nowy wpis

Rozumie że brak personelu albo że na tym się oszczędza..ale . ..nie ma możliwości zakupić czegoś przy ladzie w godzinach popołudniowych. Po porostu nie można doczekać się ekspedientki W sklepie jest tylko jedna osoba -kasjer po za nim nie ma nikogo! To nie jest jakaś wyjątkowa sytuacja tylko codzienność.

Czy Dino Polska organizuje staże dla studentów?

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Dino Polska? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Spedytor HANDLOWANIE ŁADUNKAMI home office lub biuro
Kamieniec Wrocławski
Profesjonalny kierowca

Dino w Kamieńcu wrocławskim moim zdaniem jest strasznie słabe. Po pierwsze obsługa nie należy do miłych jedna pani w okularach która o 20. h mówi że nie z mieli mięsa bo już umyła maszyny A dino jest otwarte do 22:30 no to to jest jakiś żart ale jest tam też taka pani blondynka dość mocno pomalowana która jest prze miłą osobą zawsze uśmiechnięta. Dodatku są tam wiecznie kolejki i tylko jedna kasa jest otwarta zawsze a jak prosisz kogoś do drugiej klasy to zawsze mówią że nie ma nikogo albo że nie działa bo jest zepsuta no i ten grubszy pan który jest po prostu śmierdzący i nie dba o siebie i to jest obrzydliwe kiedy sprawdzę ci ile kupiłaś bułek i dotyka to rękoma które są brudne a czuć o niego od niego taki smród że naprawdę można się porzygać przepraszam nie chciałem pana urazić

Ilona

Ktoś kiedyś pisał o jakiś wulgarnych zachowaniach pracownic. wiadomo o co konkretnie mogło chodzić? pytam, bo zastanawiam się jaka atmosfera panuje w zespole skoro takie opinie ktoś wydaje. dobrze się pracuje?

@Ilona

Nikola jest fajna :)

Ilona

To jedna z potencjalnych współpracownic? ;) A co z innymi? Panowie też tu są w zespole w razie czego?

Ino9900

Dino Kamieniec wrocławski to najgorszy sklep jaki może być. Powinni go zamknąć na zawsze i otworzyć coś innego. Panie które tam pracują są wulgarne i źle traktują klientów. Brak towarów ok organizacji. Nie polecam tego sklepu nikomu. Wiele produktów w tym sklepie jest zepsutych nie raz była na ten temat uwaga zwracana a Pani pracująca w sklepie stwierdziła że ma to w dupie

Aleksandra

W tym sklepie nadaję paczki DPD pickup. Dzisiaj miał miejsce incydent, w którym pracownica sklepu usilnie próbowała mi odmówić przyjęcia paczek, mówiąc ze „na pewno tutaj nie nadaję takich gabarytów”, kwestionując wymiary i wagę paczek. Koniec końców, dzięki mojej nieustępliwości paczki zostały przyjęte, zaniosłam je SAMA na zaplecze sklepu. Pani była bardzo nieuprzejma. Po rozmowie z obsługa DPD, informuje, ze mam prawo nadać standardową (a moje takie były) paczkę w punkcie pickup, nie ma prawa pracownik sklepu decydować jaki rozmiar się kwalifikuje. Wobec tego podejmę wszelkie możliwe kroki, by poinformować kierownictwo sklepu i samą sieć Dino o zachowaniu zatrudnionej osoby, oraz zgłoszę reklamację do przewoźnika.

@Aleksandra

A to z DPD ci nie mogą porozmawiać? Może to by coś dało, czyli jesteś pewna ze można każdy gabaryt nadać? Na sto procent?

Iwona

Co prawda komentarz ma już kilka lat, ale ktoś tu pisze o niepłaceniu nadgodzin. Jak to teraz tu wygląda, dalej nie płacą? Czy to kwestia tego że nadgodziny są do wybierania jako dni wolne?

Paula

Czy firma dba o normy bhp i sanitarne dla pracowników?

W dniu dzisiejszym 04.07.2020 koło godz 20.30 pani kasjerka potraktowała nas oburzająco rzucała wszystkimi produktami które schodziły z taśmy grzecznie zwróciliśmy uwagę na co absolutnie nie zareagowała i kontynuowała w ten sam sposób nadal rzucając naszym jedzeniem. Kasjerka powiedziała że ma dużo innych obowiązków nie tylko kasowanie klientów i jeżeli nam się nie podoba to możemy robić zakupy gdzie indziej. Oburzające i nie dopuszczalne odrazu brak chęci na odwiedzenie tego sklepu ponownie. Nie polecam!!!!!

Iwo

Zastanawiam się dlaczego nikt nie korzysta z tego forum?

Klient

Nie miła obsługa odnośnie stoiska mięsnego. Oburzające zachowanie ekspedientki w krótkich, czarnych włosach. Człowiek przychodzi na zakupy...pieniądze w waszym sklepie zostawia a traktowany jest jak zło i intruza. Kto ma na to wpływ? Nie polecam tego miejsca jako komfortowe zakupy. TRAGEDIA!!!!!!!

Kolezanka
@Klient

Robi Pan zakupy codziennie a raz trafil na nie mila obsluge na miesnym. Tak Pana to oburzylo ze musial Pan wystawiac opinie na forum. A nie przyszlo Panu do glowy ze Pani na miesnym mogla miec gorsxy dzien, mogla miec chore dziecko lub inne wazne powody ktore sprawily ze tego dnia nie przywitala Pana szerokim usmiechem i przesympatycznym dzien dobry. Radze dwa razy sie zastanowic zanim oceni pan innych ludzi.

klient

w piątek kupiłem skrzydełka, w sobotę poszły do śmieci - smrodu nigdy nie zapomnę !!!!!!!! zdarzyło mi się to pierwszy raz "(

niki

witam pracowałam w dino w kamiencu nerwy i jeszcze raz nerwy.wyzysk człowieka w biały dzień.kierowniczki to wredne małpy.jeśli chcesz s (usunięte przez administratora) dnąć to bardzo POLECAM:)

mieszkaniec

i chyba to prawda,obsługa w sklepie jest mała 3 może 4 osoby i arogancka kierowniczka :( nie polecam

mmmmmmmm

dino w kamieńcu wrocławskim wyzysk ludzi na maxa nie płaca za nadgodziny ludzie tam pracują jak woły za 1100 zł nie polecam nikomu tam pracować

Zostaw merytoryczną opinię o Dino Polska - Kamieniec Wrocławski

• Jak się pracuje w Dino Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Dino Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Dino Polska