Dino Polska

Krośnice

Opinie o Dino Polska

anonim 2011-12-02 19:59:39
ludzie co się dzieje za kulisami w sklepie dino w Krośnicach jestem stałym kliętem sklepu jest tam miła obsługa czysto zawsze panie pracujące poradzą , pomogą witają z uśmiechem .stoisko mięsne zawsze czysto .aż tu nagle któregoś dnia przyszedłem na zakupy i słyszę jak wielce jakiś cwaniaczek w płaszczyku ze słuchawką w uchu wykrzykuje na cały sklep jak psychol nie zważał na kliętów tylko wydzierał się o jakieś pokrojone 20 dkg.sera że w ladzie nie może się znajdować .oni mają swoje chore przepisy ale w praktyce jest inaczej niech sami staną za ladą to zrozumieją potrzeby klięta ta pani miała stalowe nerwy i jeszcze grzecznie mu tłumaczyła .ludzie to jest chore zarobki w dino minimum społeczne a traktowanie pracowników jak śmieci czy nie ma kto zrobić porządku z ta hołotą jak w (usunięte przez administratora)?
smut6na 2011-12-05 00:29:51
nie wiem jak inni pracownicy ale ja mam już dość pracy w Dino szefostwo z góry zawsze niezadowolone choć staramy się z całych sił zarobki 1100zł max ja już chyba dłużej nie wytrzymam.O tym jak tam jest to można książkę napisać typu horror!!!
gość 2012-04-21 23:50:53
Zwolnili panią Agatę jedną z lepszych kasjerek była miła obsługa i szybko obsługiwała szkoda
ja 2012-04-21 23:55:31
Pani Kierownik nieodpowiednia osoba na nie odpowiednim stanowisku.
anonim 2012-08-13 22:24:53
masz racje zwalniaja dobrych pracowników a jakies ofermy zostawiaja wyplaty nie na czas a na dodatek najnizsza placa do niczego taka praca
2013-10-03 16:56:00
jeżeli ci brakuje to oddajesz od razu co do grosika. zawsze.
nieznajoma 2014-08-15 16:19:00
szkoda mowic co sie wyrabia w dino krośnice! totalna masakra!!! jestem klientem tego sklepu i robie tam codziennie zakupy po pracy i nie podoba mi sie przedwewszystkim ze w tej pracy jest nie rowno traktowane osoby!!!!! Z tego co wiem to sa 2 najlepsze pracownice ktore sa bardzo doceniane przez kierowniczke.
kaczka z zielonej trawki 2015-01-20 14:21:58
a to są jakieś wogóle dodatki do pensji? jeśli tak to ja chętnie bym się podjęła zatrudnienia w tej firmie Dino Polska. mam doświadczenie zawodowe z kilku sklepów za ladami kasami. dałabym radę.z racji mojego obszernego cv i doświadczenia zawodowego czy mam szansę na umowę o pracę od razu? a są multisporty?
darecki 2015-03-24 16:56:44
Dino to dość popularne markety w naszym kraju, ale nie ma ich w każdym województwie, a szkoda. Wiem, że macie nawet związki zawodowe, to chyba nie jest tak najgorzej jeśli chodzi o warunki, prawda? Jak tutaj w sklepie traktuje sie róznice kasjerskie? Odciągają każda kwotę od pensji, czy nie? Pozdrawiam.
nina 2016-02-29 19:45:42
jako dodatek gratis możesz traktować garba , który ci wyrośnie od dźwigania skrzynek ,towaru oraz zszarpane nerwy przez wieczne źle wychodzące kontrole
asia 2016-05-15 13:47:05
tak,posiadaj ateraz bardzo wiele ofert na sprzedawcow ikierownikow marketu
Zostaw swoją opinię o Dino Polska - Krośnice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dino Polska