Opinie o Dino Polska w Orchowo Wyzwolenia 12

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Dino Polska. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Dino Polska o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dino Polska w Orchowo Wyzwolenia 12

Masakra Nowy wpis

Czas chyba zmienić personel. Co niektóre panie głowę to w niebie mają zero kultury ani dzień dobry ani uśmiechu na twarzy jakby za kare pracowały!

Omg Nowy wpis

Pod względem czystości super mięso wędliny zawsze świeże ale obsługa masakra pieczywo wykładane bez rękawic zero uprzejmości dla klientów ???? szczególnie przez jedną osobę

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Dino Polska?

Biały Nowy wpis

Nie ma takiej możliwosci. Ewentualnie mozna robic wiecej za takie same pieniadze pozdrawiam

Andrzejek Nowy wpis

Najwyzszy standard obslugi i fantastyczna jakosc towaru, mimo ze zdarzaja sie zgnile banany na warzywaniaku. Polecam!

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Dino Polska? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
Hania

Czy firma poszukuje aktualnie pracowników?

ŁYSY96
@Hania

Wiem ze jedna z pań odchodzi w grudniu, więc bedzie wolny etat :) polecam złozyć cv, dobre zarobki, dobra atmosfera

Pani Lidka z Bielska ma w (usunięte przez administratora) klijentow niemiła obsługa z jej strony juz druga osoba Z Bielska nie nadajaca sie jako sprzedawca

@Marek

Rozumiem, że możesz mieć jakieś obiekcje co do obsługi tego sklepu, ale pamiętaj, iż tu nie posługujemy się żadnymi danymi personalnymi - nawet samymi imionami. Zgłaszałeś tę sprawę Kierownikowi sklepu? Na oficjalnej stronie firmy Dino Polska widnieje informacja o rekrutacji: https://marketdino.pl/kariera/ Czy ktoś z Was uczestniczył może w rozmowie kwalifikacyjnej i powie, jak ona przebiega?

Anita

Firma ma opinię dobrego pracodawcy to na forum nie ma chętnych do pisania?

Dino Polska prowadzi teraz szereg rekrutacji na różne stanowiska i w różnych lokalizacjach. Kiedy ostatni raz poszukiwano pracownika w Orchowie? Ich brak to dość dobry znak dla zainteresowanych pracą, bo może generalnie świadczyć o braku rotacji pracowniczej. Jak to oceniacie w praktyce?

N
@Marta

Cały czas można składać podania o pracę jak się zwalnia miejsce od razu jest rekrutacja

Na wiele placówek DINO pojawia się wiele ofert pracy ale w Orchowie nadal cisza. Ktoś wie z czego to wynika i czy jednak można się spodziewać jakieś aktualnej informacji? Forum to miejsce gdzie pracownicy powinni się dzielić takimi rzeczami.

anoo

Najwazniejsze, ze doceniaja wenatrz pracowników i daja mozliwosc awansu, nie w kazdym markecie tak jest.

Somersny

Przyznam szczerze, że przeglądałem parę podobnych for z informacjami o Dino. Generalnie w każdym jednym problemy są te same - kiepskie wynagrodzenie, duża presja i czasami niesprawiedliwe kierownictwo. Nie wiem ile z tego w Orchowie można spotkać, ale szkoda, że takie rzeczy mają miejsce, bo na pewno wiele osób mogło mieć duże nadzieje na pracę u nich na sprawiedliwych warunkach.

oppp90

hej a jaka jest atmosfera w tej firmie .. co dla przełożonego jest najważniejsze ..czy delegacje sa wpisane w ta firmę w jaki sposób pracownicy są rozliczani za wykonane zadania.. jakie kompetencje wymaga pracodawca od przyszłego pracownika czy istnieją szanse rozwoju byłbym bardzo wdzieczny za odpowedz dziekuje

staly bywalec

a co to za nieprofesjonalizm w pracy? Od kiedy to pracownik zali sie klientowi na prace, skoro pracownicy nie daja rady zalatwic tego miedzy soba tylko rozpowiadaja naokolo i za plecami, moze powinni siedziec cicho?.Co maja klienci do pracownika oni chca tylko kogos kto im bedzie uslugiwal i maja w d...e jak pracownik jest traktowany ; chyba ze podpisany ponizej "klient" to wlasnie sam pracownik !!! Gdybys byl tak odwazny jak tu piszesz sam bys sie ujawnil i wojne otwarta prowadzil.W tym przypadku gdyby ze sklepu pozbyc sie pewnych osob to atmosfera w markecie byla by w 100% perfekcyjna.A jesli chodzi o klienow to wiekszosc i tak jest zadowolona a moze byc rowniez i tak, ze beda jeszcze szczesliwsi

klient

tam na górze chyba im sie podobają hitlerowcy co pokazują gdzie jest robola miejsce a po drugie krzywdą ludzką jeszcze nikt się nie dorobił a najlepsze jest to że wszystkie mają takie samo zdanie a żadna nic nie powie tylko żalą się w domach i nam klientom którzy słuchają bo co one mają zrobić a niektórym premia do pustego łba uderza

klient

Macie chyba jeszcze jakiegoś przełożonego o wyższym szczeblu przedstawcie mu sytuacje jaka jest w tym markecie powinien zareagować.Przecież to nie podobne aby dwie nawiedzone osoby terroryzowały tyle osób.

kotek

lolita po co te dyskusje ja wam mogę pomóc znam się troche na tym w ustawie z 14 IX 2003 roku są zmiany na dobro pracownika i obliguje on pracodawce do zapobiegania mobbingowi więc pani wasza kierownik jest już prawie udupiona bo ludzie sa ludzmi tylko

lolita

tak to jest jak wchodzi tyran i ma swoich żołnierzyków a reszta musi szarpać i zbierać przy ludziach (usunięte przez administratora) więc życzymy tej firmie powodzenia i jak najmniej cepów do pracy

klient

Kiedy to sie tak porobiło? Przecież dawniej tego nie było! jeszcze 3 miesiące temu to aż miło było wejść do tego marketu.

klient

tak wiem o czym mówicie wystarczy wejść zobaczyc jak te dziewczyny tam szarpia a jak ona je traktuje na sklepie kiedys takie byly usmiechniete a teraz masakra szkoda ich

niunia

pani KS to po prostu niedouczony człowiek którym wkrótce zajmie sie inspekcja pracy w Poznaniu tak skończy

Zostaw merytoryczną opinię o Dino Polska - Orchowo

Dino Polska