SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o.

Wronki

Opinie o SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o.

arz 2015-12-26 03:09:05
@Samssss ale przecież nie mają tylko ofert na techników, bo nawet mają ogłoszenie na testerów i młodszych administratorów biura. Spokojnie można znaleźć coś dla siebie, bo prestiż jest spory.
tera 2015-12-28 12:26:57
nicnie zaszkodzi aplikowac pozniej przeciez wylaniaja osoby ktore spelniaja okresolne wymogi wiec uwazam ze jezeli je spelniasz to masz szanse na prace u nich
goofy 2016-01-07 17:23:51
Bardzo powazna firma, jedna z najlepszych na swiecie. @tera oczywiscie ze warto aplikowac. Mnie ciekawi posadka jako programista java w zespole big data&cloud w Warszawie
kinomaniak 2016-01-09 21:29:01
no bo stanowisko jest naprawdę bardzo interesujące trzeba przyznać, dodatkowo zatrudneinie na umowę o pracę i dobry pakiet benefitów (multisport dla pracownika i rodzin) z tego co mi wiadomo, naprawdę wielki +
sowa 2016-01-12 01:34:35
Tylko ciekawe ile za ten pakiet multisporta sobie liczą do zapłaty, bo to jednak tez ma znaczenie, ale fajnie, że jest w benefitach. Pytanie co jeszcze zapewniają.
karol 2016-01-14 14:55:52
@sowa myślę że przy tak wysokich zarobkach jakie oferuje ta międzynarodowa korporacja to nie będzie te kilka złotych za multi dla ciebie większego znaczenia
łakiłan 2016-01-16 18:11:48
to jest akurat dość istotna sprawa bo znam firmy ktore każą sobie płacić jakieś grosze typu 35 zł za tego multisporta, a są i takie które każą płacić całość , więc 135 zł
Beti 2016-01-18 16:14:49
Parkowanie dla niepelnosprawnych na zakladzie samsunga, jest problem bo nikt takich miejsc nie widzi i parkuja gdzie chcą
pudzi 2016-01-18 20:40:24
A wiadomo jakie są premie dla specjalisty ds. konstrukcji i budowy maszyn? Nie dość, że jest umowa o pracę, to jeszcze jest dofinansowanie do benefitów i bezpłaty dojazd m.in z poznania.
xDD 2016-02-04 21:00:13
Witam czy moze mi ktos powiedziec w jaki dzien i o jakiej godzinie mniej wiecej jest wyplata gdy nalezy sie do work service?
komo 2016-02-04 21:27:29
wydaje mi się, ze pod zadnym pozorem nie można dyskwalfikowac osób niepełnosprawnych i jednak warto się zastanowić nad tym co się pisze, a ofert nie brakuje nawet na inżynierow.
skjdh 2016-02-04 22:21:14
Witam czy moge sie dowedziec kiedy i o ktorej godzinie mniej wiecej wplywa wyplata gdy jest sie w work service?
wally 2016-02-07 19:12:45
To nie są ich jedyne oferty pracy @komo, bo można się załapać również u nich jako promotor agd samsung. Dobrze, że jest system premiowy, a czy zapewniona jest umowa o pracę? Pozdrawiam
Rosól 2016-02-09 19:45:09
Ogólnie jestem bardzo zainteresowany pracą w samsungu, mam pytanie czy przykładowo Programista telekomunikacyjnych usług systemowych Android (Java) można dostać będąc samoukiem?
tester 2016-02-10 16:27:11
Widziałem że Samsung ma na Pracuj.pl 10 ogłoszeń na stanowisko Testera.
Zastanawiałem się nad złożeniem do nich CV, ale powiedziano mi że Tester na start dostaje ok 1900zł na rękę co przyznam że jak dla mnie jest to żenująca stawka.

Może ktoś to potwierdzić?
Łata 2016-02-12 11:28:59
A czego się spodziewałeś.. niestety im większa firma, tym płace dla pracowników są mniejsze. Nie rozumiem tego, ale tak już jest. Plus to fakt, że w CV tester z Samsunga będzie wyglądał nieźle.
Zaangażowany 2016-02-19 13:25:50
Wcale nie płaca tak mało w porównaniu do innych pracodawców
truskafka 2016-02-19 14:50:17
to fakt, wiele osób zatrudnia się dla nazwy firmy w CV co daje wielki prestiż. ale to gigantyczna światowa korporacja, więc nie jest powiedziane że zaczynasz od zera i tak kończysz, tu można awansować
ANKA 2016-02-23 18:23:34
zaangażowany, robisz sobie jaja ???

Tester manualny bez doświadczenia/ z 3-miesięcznym doświadczeniem i bez wykształcenia informatycznego dostaje w dużej korpo minimum 2500zł netto/ 15zł za godzinę w przypadku zatrudnienia na Umowę-zlecenie albo Umowę o dzieło.
Wiadomo, na umowie o pracę te kwoty będą niższe bo koszty pracodawcy robią swoje.

Normalna pensja na start dla świeżaka w dużej korporacji w Warszawie.
Więc przestań mi tu ściemniać, że 1900 to dobre pieniądze dla Testera.
Dobre pieniądze- może co najwyżej w Rzeszowie albo w Suwałkach.

Tylko że w tamtych rejonach bezrobocie jest 2 razy większe niż na Mazowszu i trudno jest znaleźć jakąkolwiek pracę i nie tylko w sektorze IT.
jan86 2016-02-23 18:33:30
Przyznam szczerze jako rekruter że szeregowych pracowników Samsunga z doświadczeniem dłuższym niż 2-3 lata skreślam już na początku przeglądając CV.
Powód: brak podstawowej wiedzy.

Moja firma przykłada dość dużą wagę do wiedzy pracowników z działu IT, toteż rekrutacja jest mocno selektywna i składa się z 3 etapów.
Jeszcze się nie zdarzyło żeby ktokolwiek z Samsunga, kto przepracował w tej firmie minimum 3 lata przeszedł do 2. etapu.
kuba 2016-02-29 10:55:09
dokładnie! żeby tu pracowac to trzeba coś umieć, to oczywisty jest warunek i też jest taki jako Inżynier Oprogramowania- Programista JEE, bo nie przewiduj tu podstawowych szkoleń, no chyba, że potem jakieś rozszerzone.
waldemar 2016-03-07 12:13:13
wypowiadałeś sie już jakiś czas temu @jan86 skoro jestes rekruterem i czasem tu zaglądasz to może mógłbys powiedziec jak w miarę przygotować się do rozmowy jako Inżynier Big Data?
Rufus 2016-03-11 09:07:08
Podejrzenia to mało. Moja żona pracowała w korporacji. Wytrzymała aż rok. Dobre zarobki to nie wszystko.
pawelec 2016-03-11 16:09:13
Nie zgodzę się z wypowiedzią @kuba,
na Inżyniera Oprogramowania dość łatwo jest się teraz dostać w porównaniu do tego co było 2-3 lata temu.
Selekcja nie jest zbyt wymagająca bo trochę ludzi uciekło z Samsunga, szczególnie szeregowych pracowników a jak wiadomo- im mniej kandydatów tym mniejszy wybór i wymagania trzeba dostosować do poziomu kandydatów bo ktoś jednak musi pracować.

Nie wiem jak jest z zarobkami bo jak w wielu innych firmach tu także jest to temat "tabu"
Kazio 2016-03-12 18:47:10
No i to dobrze, że nie jest ciężko jeśli chodzi o rekrutacje. Marzy mi się praca u nich a wcale nie mam jakiegoś dużego doświadczenia i kwalifikacji. Tak to mam jakąś szansę jeśli zmniejszają progi że tak powiem. Mam więc nadzieję, że dostanę się na programistę grafiki w Warszawie. No i nie rozumiem kto by nie chciał u nich pracować, jak dają: prywatną opiekę medyczną (w tym stomatologiczną), karty Multisport i Benefit, ubezpieczenie na życie, kartę lunchową czy dofinansowanie nauki języka angielskiego (możliwość nauki języka koreańskiego).
Komi 2016-03-14 18:49:44
@Kazio myślę, że spokojnie, masz spore szanse się dostać :) Trzymam za ciebie kciuki. Ja niestety takich kwalifikacji nie mam, ale dziś brat wysłał cv na programistę jakascript. Widzieliśmy w ofercie, że jest nauka języków i prywatna opieka medyczna. Pewnie będzie zadowolony. Jak ty :) Pozdrawiam.
karisza 2016-03-22 09:43:42
Witam! Mam takie pytania, jestem z Ukrainy ma wizę pracowniczą na rok, chciałbym pracować na fabryce Samsung, czy może mi Państwo pomóc w tym! nadać jakiś kontakt do tej fabryki! Dziękuje bardzo! Pozdrawiam
torto 2016-03-22 09:48:19
ok o zarobkach nic nie mówimy @pawelec ale może powiedz coś więcej o panujących w firmie relacjach między pracownikami, generalnie czy się dobrze pracuje?
ojg 2016-05-05 17:00:19
Dokładnych zarobków raczej nikt Ci na forum nie poda @torto, no ale na pewno nie są one małe, szczególnie na takich stanowiskach jak programista Andorid, w tym przypadku będzie to ponad 4000 złotych netto
kandydat 2016-05-09 11:13:22
Witam, ile czekaliście na telefon ze strony HR-u po wysłaniu CV?
kandydat11 2016-05-10 16:26:36
Ktoś wie jak jest z językiem angielskim ? Dokładnie np dla testera - studenta lub praktykanta jaka powinna być znajomość angielskiego ?
Max 2016-05-15 11:47:34
Dzień dobry. Słyszałem, że wielu ukraińców pracuje w tej fabryce. Proszę podpowiedzieć z kim można się skontaktować na temat zatrudnienia. Dziękuję.
tom 2016-05-23 22:39:18
work serwis
pan bajcik 2016-06-05 23:22:30
a programista u was to zarobi z jakieś 10 tysięcy może?
hhihihi 2016-06-06 18:13:27
ja już czekam 1,5 roku
komo 2016-06-10 15:27:30
ale na co czekasz, na oferte pracy? bo teraz pojawiło się ich troch np. jako Inżynier oprogramowania RF ds. systemów telewizji cyfrowej.
bleks 2016-06-26 18:43:13
Witam.Mam pytanie odnośnie pracy w samsungu jako operator wózka widłowego.Dostałem ofertę pracy na tym stanowisku przez Work Service i zastanawiam się czy faktycznie można jeżdzić owym wózkiem czy raczej jest to praca polegająca na dostarczaniu elementów na taśmy produkcyjne za pomocą ,,pieska,,a o wózku widłowym można pomarzyć tylko.Interesuje mnie także info czy cały zakład pracuje w systemie 4/2 po 12 h czy jest opcja pracy 8h?Pozdrawiam i czekam na info.
edek 2016-06-26 18:46:24
fakt, tych ofert jest obecnie całe zatrzęsienie, rekrutacji jak grzybów po deszczu. jednak z racji młodego wieku to ja chcę zacząć u nich jako praktykant w JavaScript, wiem że oferujecie - ciekawi mnie tylko czy za to jest jakieś wynagrodzenie może.
łoś 2016-06-28 23:14:47
hahaha.przyjdż,popracuj,zobaczysz jak jest.

miśiek 2016-06-29 14:05:11
Właśnie ja widziałem ogłoszenie na stanowisko QA Tester, bardzo dobre mają warunki zatrudneinia, mało jaka firma robi dofinansowania do kursów języka obcego, oferują również karty lunchowe ,socjal w tym multisport i pakiet medyczny tylko nie napisali jaka umowa,wiecie?
hjk 2016-08-20 20:55:33
@ misiek na czym polegą kafrty lunchowe - ze jesz na koszt firmy? Mojej kolezance np, poitrącają z pensji za coś takiego
Beti 2016-08-22 23:42:01
co powiecie na temat dnia Bobasa kazdy miał zaproszenie tyle dzieci a co tam robił ten pan z białym pieskiem gdzie była ochrona czy to miala byc maskotka dla Bobasów ???
poka 2016-08-23 09:20:16
hjk nio właśnie chciała się dowiedzieć czy ewentualnie coś dopłacam do tych kart lunchowych czy otrzymuję je za darmo, to dla mnie kluczowa kwestia przy decyzji czy chcę tu pracę
kamileot 2016-08-29 10:27:36
w moim samsungu szybka pękła sama, posiadałem casa i szkło hartowane, pracownik wmawiał mi że ja opuściłem telefon i nie posiadałem szkła hartowanego
4rtg 2016-08-29 11:58:42
ja już bym szczerze mowiac wolal żeby mi potracali z pensji niż placic za to doatkowo zawsze to mimo wszystko chyba lepiej wygląda nie sadzicie hmm ?:D
norton 2016-08-29 19:44:07
Co sądzicie o ostatnich posunięciach Panów na pralkach. Zastraszanie i zmuszanie pracowników do pracy w każdą sobotę. Co na to HR, czy my nie mamy prawa to żadnego wolnego weekendu. Panowie radzę jak najszybciej zaznajomić się z Kodeksem Pracy.
jasiek 2016-08-29 20:31:21
@poka przyznam szczerze, że to dziwna postawa - karta lunchowa ma decydujący wpływ na zatrudnienie? Wydaje mi się, że firma ma wystarczająco dużo plusów, ale wiadomo, każdy myśli trochę inaczej jeśli chodzi o to
beti 2016-08-30 22:48:35
tam chyba wszyscy są swiadomi co robią i HR i cala reszta
Rosól 2016-08-31 11:19:15
Jak dla mnie SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o. jest na szczycie i zawsze będzie, wiadomo
4rtg 2016-09-01 22:25:37
No to w końcu przecież jest bardzo znana firma prawda?
Zostaw swoją opinię o SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o. - Wronki
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o.