Logowanie dla kandydatów/kursantów

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie

Profil firmy: Samsung

zdjecie uzytkownika
mirek - 2014-08-18 01:34:51 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [PANI - 2014-08-04 15:41:47]:
to jesteś w nielicznej grupie, bo większośc nie ma lub ma czarne zęby.
zdjecie uzytkownika
Olip - 2014-08-18 09:13:07 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
@leje To jest w zasadzie najśmieszniejsze, że Samsung oprócz względnie stałej pracy nie oferuje nic więcej. Wątpię, żeby ktokolwiek cieszył się ze swoich zarobków, a można byłoby się po firmie, która przynosi takie zyski spodziewać się dużo więcej. Samsung to potężny zakład, ale na pewno ma odpowiednie osoby do zarządzania ludźmi i pracami. Niektórym naprawdę można się dziwić, że ta praca przynosi dochody na bazie których mogą się utrzymać. Jednego można być pewnym, takiej atmosfery jak w Samsungu nie ma nigdzie indziej.
zdjecie uzytkownika
abc - 2014-08-19 12:48:31 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (2)
Odpowiedź na: [Olip - 2014-08-18 09:13:07]:
„Czemu to widzisz drzazgę w oku swego brata, a nie dostrzegasz belki we własnym oku?'' Ludzie tak łatwo można kogoś zranić słowem wypowiedzianym czy napisanym , a tego już nie cofniemy ! Więc zastanówmy się czy warto , czy nie lepiej wszelkie spory rozwiązywać w 4 oczy ? Wypisywanie obelg na forum nic nie da, nie warto ... Świadczy tylko to, o naszym niskim poziomie . . Pozdrawiam
zdjecie uzytkownika
Adam - 2014-08-21 22:31:23 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (2)
Odpowiedź na: [Olip - 2014-08-18 09:13:07]:
Zgadzam się w pełni z przedmówcami, że forum Samsunga, to nazywając rzecz po imieniu jedno wielkie bagno... Które niestety świadczy o niskim poziomie intelektualnym osób na nim się wypowiadających. Pracuję w Samsungu od samego początku, mało tego pracowałem kiedy firmą władała jeszcze Amica. Za "czasów amikowskich" było życie jak w Madrycie(potocznie mówiąc). Niestety czasy się zmieniły, ale dowodem na to, że w Samsungu źle się dzieje pod względem współpracy wewnątrz firmy jest to że ze stanowisk rezygnują liderzy, kierownicy. A co najgorsze nie ma chętnych na monterów i ciągle brak weekendowych...pominę to, że pracownik weekendowy, którego nie na każde stanowisko można "postawić" ma płacone więcej za godzinę niż pracownik zatrudniony na etat. Drogi SAMSUNGU nie tędy droga- albo wreszcie to dotrze do pewnych osób, albo przyjdzie czas, że nie będzie miał kto złożyć "do kupy" pralki czy lodówki wiodącej marki na rynku AGD, za jaką ma się SAMSUNG
zdjecie uzytkownika
Wujek dobra rada - 2014-08-21 23:37:41 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Odpowiedź na: [BigMac - 2014-07-28 09:18:45]:
Taaaa... w biurze praca wygląda zupełnie inaczej niż na produkcji...
Z tą różnicą, że rżną się jeszcze bardziej niż na produkcji, na której nie ma czasu na to:)
zdjecie uzytkownika
pipi - 2014-08-22 14:41:57 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Nie pracuje u Was... ale wesoło tam macie jak czytam to co piszecie ;)
zdjecie uzytkownika
tedi - 2014-08-22 21:44:42 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Odpowiedź na: [Adam - 2014-08-21 22:31:23]:
panie Adamie i to kilka slow prawdy no tak sie tam traktuja wszyscy i tak traktuja wszystkich i tak zmieniaja sie ludzie jak rękawiczki,na szacunek trzeba sobie zapracowac uczciwa praca ale czy to jeszcze odpowiednie osoby potrafia zobaczyc?
zdjecie uzytkownika
kicia - 2014-08-26 10:35:55 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [tedi - 2014-08-22 21:44:42]:
panowie zwalcie sobie konia a panie zróbcie mega palcówe się wyżyjecie i będzie spokój:D
zdjecie uzytkownika
joł - 2014-08-26 11:31:14 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
jak wygląda praca na magazynie ?
zdjecie uzytkownika
Pralkowic - 2014-08-26 13:14:20 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Hej czy jest na zmianie J. N. jakaś fajna kobietka dziewczyna itd. która chce poszaleć na boku z fajnym miłym chłopakiem? :)
zdjecie uzytkownika
radek - 2014-08-26 18:08:56 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Witam zaczynam od jutra może ktoś doradzi na jaki dział najlepiej iść
zdjecie uzytkownika
ilona - 2014-08-26 20:08:26 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
A zna ktoś tego chłopaka z service z tatuażem ??????
zdjecie uzytkownika
Wujek SAMO ZŁO :) - 2014-08-26 22:13:27 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Tak, tak to było dobre!!!!
Oj tam, jedna guma w tą czy w tamtą...he,he- w sumie dobrze, że to tylko guma do żucia była...a nie inna;))
A w kwestii porządków, to jeżeli Samsungowi tak bardzo zależy na czystości, a wręcz warunkach sterylnych w miejscu pracy to niech zatrudnią Perfekcyjną Panią Domu!:)
A jak będą mieli problem to niech napiszą do Przyjaciółki, albo zadzwonią do przyjaciela;)
zdjecie uzytkownika
on - 2014-08-26 22:15:24 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [Pralkowic - 2014-08-26 13:14:20]:
oj jest jest duzo tam lasek ale tylko porządne a nie ktore czekaja na jakis wyskok to juz nie te czasu co szło się tam bawic teraz tam się chodzi pracowac Pralkowiczu.
zdjecie uzytkownika
sara - 2014-08-27 20:03:22 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Julian jeszcze robi bo słyszałam że papiery rzucił komendantowi Obozu
zdjecie uzytkownika
Rico - 2014-08-28 00:12:08 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [sara - 2014-08-27 20:03:22]:
Ale Król Julian czy Mord?
Bo to dość istotne...
zdjecie uzytkownika
Ani - 2014-08-28 00:19:45 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [Rico - 2014-08-28 00:12:08]:
A może Szeregowy...albo Skiper...
zdjecie uzytkownika
sepm - 2014-08-28 09:09:39 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [radek - 2014-08-26 18:08:56]:
clear system
zdjecie uzytkownika
anka - 2014-08-28 19:31:21 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
A zna ktoś tego chłopaka z service z tatuażem ??????
zdjecie uzytkownika
Krzysztof - 2014-08-28 21:31:14 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Może ktoś napisać czy kogut też rzucił papiery bo może się zwolni stanowisko
zdjecie uzytkownika
xxx - 2014-08-29 09:08:53 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
samsung nie ma pracowników i wiecle sie dziwia..niech traktuja ludzi porzadnie..ktos chce wziasc urlop na wesele lub pogrzeb nie dostanie.. ludzie do czego dochodzi....współczuje ludziom na RA (usunięte przez administratora)bo 12h dziennie..
taka jest prawda ze najwiekszy syf to przez weekendowych...maja wieksza stawke i leca sobie w (usunięte przez administratora)i jak zrobi złomy nie odpowiada za to..a normalny pracownik odrazu nagania do podpisania..
Nie wiem dlaczego samsung nie chce wprowadzic systemu jak w amice 3 zmiany po 8 i byl by spokoj....to zachwile slysze przyjezdnym nam sie to nie oplaca... ja pierd** gdzie zycie prywatne..
kolejna sprawa niektorzy niech sie umyja bo smierdza....ja (usunięte przez administratora)pracuje kolo mnie taki jeden smierdzi na maksa nie do ujechania..mowie liderowi to on totalna [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] boi sie odezwac do ludzi...
zdjecie uzytkownika
tomek - 2014-08-29 15:56:11 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [xxx - 2014-08-29 09:08:53]:
czyli weekendowy ma złożyć wniosek,żeby mu obniżyli stawkę??? Jak ktoś ma inną pracę to za ochłapy nie przyjdzie, tylko sobie będzie odpoczywał w weekend. Na weekend brak chętnych więc muszą podwyższać stawkę żeby ktoś przyszedł, a "wam" nie muszą, bo i tak znajdą następnych chętnych na pracę za grosze. Popyt-podaż. I dziwisz się???
zdjecie uzytkownika
week - 2014-08-29 16:01:23 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [xxx - 2014-08-29 09:08:53]:
a po co weekendowy ma się przepracowywać?? Płacą za godziny, a nie ile zrobi i czy dobrze? Ważne że zapłacą. Firma ma gdzieś pracowników to ja też mam gdzieś firmę. Trochę porobić i do domu.
zdjecie uzytkownika
aneczka - 2014-08-29 20:47:12 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
tak to jeździcie po weekendowych ale bez nich linia by nie ruszyła bo etatowych ciągle brakuje, oni są tacy jak wszyscy niczym się nie różnią. a jak coś nie pasuję to proszę bardzo każdy może się przenieść na umowę zlecenie i po problemie a nie takie coś jak się dzieje
zdjecie uzytkownika
assy - 2014-08-30 14:07:55 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Liderko sylwio z assy umyj sie lub kup antypetspirant bo smierdzisz tak ze nie idzie wytrzymac...Nie wiem jak dziewczyny z toba wytrzymuna ale my bysmy padli jak bys z nami pracowala kwasowosc w cholere
Zostaw swoją opinię
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Samsung

Twoj email:
Wiadomość: