SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o.

Opinie o SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o.

Kuba

Zastanawiam się czy jest tak dobrze i nikt nie pisze?

Anon

NIe polecam oferty samsung odkup. Sprzedawca powiedzial mi ze oferta wazna jest do 15 lipca, dlatego sądziłem ze kupon mozna odebrac do 15 lipca, bo mniej wiecej tak powiedzial mi sprzedawca. Dopiero na stronie dowiedziałem sie kupon mozna odebrac tylko w 1 dniu. Nie pozdrawiam

Lena

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

Miro

Będąc liderem zarabiamy więcej. Tak dziwne teorie piszesz.

Firma SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Specjalista ds. Optymalizacji Procesów/ Dział Management Innovation. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
P....ka

Tak w tej fabryce wybierasz zmianę na dziale wtryskarek a nawet możesz w czasie pracy na facebooka wchodzić ukradkiem. Pracownik odbity że jest w pracy a siedzi na facebooku telefon w ręce non stop i jeszcze na fajki wychodzi itp i ponad 2500 na łapę dostaniesz.

Olek

Czy firma potrzebuje pracowników?

Pogromca promyka

ZAPOMNIAŁEM DODAC,ZE ON KURE OSTATNIO ZAKOPAŁ.JAKIS CHORY KLIENT,MOWI ZE MA ZONE ,A SIE OKAZAŁO ,ZE TO KROWA W OBORZE.

Pogromca promyka

MAM PYTANIE.CZY W TEJ FABRYCE MOZNA SOBIE WYBIERAC ZMIANE JAK SIE CHCE? BO JEDEN TAKI UDAJE ZE PRACUJE I MOWIŁ,ZE MOZNA SOBIE WYBRAC ZMIANE.

Arek

Najlepiej by było gdyby dobrze płacili i nie wymagali obowiązku pracy?

Kobieta01

Witam. Jak zlozyc cv do Samsunga? Mozna wyslac przez jakas stronę? Jaki jest najlepszy dzial w zarobieniu 2tys a moze i wiecej dla kobiety? Ile czeka sie na odpowiedz? Jak wygląda przyjęcie, rozmowa kwalifikacyjna a potem? Proszę o szczegolowe odpowiedzi, będę wdzięczna. Pozdrawiam.

@Kobieta01

Witaj Jestem Andrzej jak chcesz to możemy porozmawiać powiem ci co i jak o firmie daj jakieś namiary czekam.

Były samsung

W Samsungu byłoby dobrze jakby byl system pracy 8h.A tak to praca po 12h praktycznie 3 weekendy w pracy w miesiącu troche więcej sie zarobi ale kosztem zdrowia i życia prywatnego.

@Były samsung

em przy maszynie może to głupio że się zwolniłem ale ja nie będę sam odbierał przy maszynie po 12godzin trochę mi pomogli przywieźli wózki podstawili i to wszystko a ja sam nadal odbierałem i nikt mnie nie zmienił żebym sobie trochę odpoczął ale prawda jest tak że byli ze mnie brygadziści zadowoleni bo jak z biura przyszli kierownicy to brygadzista powiedział pokazał ze ja ok pracuje ze dobrze żałuje że się zwolniłem może na drugi dzień bym kogoś dostał do pomocy jak myślicie warto wrócić dadzą drugą szansę. Pozdrawiam

Jestem pracownikiem SAMSUNG ELECTRONICS i nie narzekam. Praca w firmie jest dla ludzi ambitnych in chancy pracować. Wysokie standardy stawiają przed pracownikami wyzwania i niestety nie wszyscy dają radę!

Joachim

zmień dilera ;P Jak można pracować w firmie, która już parę lat temu wyrzuciła kodeks pracy do toalety. Oczywiście na szybkiego ok, ale tylko dlatego by mieć czas spokojnie poszukać normalnej pracy, bo robić 1,5 lub 2 miesiące w miesiącu za te śmieszne stawki to chore i nie na obecny rynek pracy.

Przedszkole

Witam, jako firma Twoja Niania,wygraliśmy konkurs na utworzenie przedszkola dla gminy Wronki. Jesteśmy na etapie szukania lokalu. Rozważamy również możliwość partnerstwa z dużą firmą, aby przedszkole to służyło dla ich pracowników. Niestety nie możemy się dodzwonić do kadr firmy Samsung. Jeżeli ktoś z Państwa były tak uprzejmy podać nasz numer lub maila do kontaktu, byłabym bardzo wdzięczna. tel.604-066-321 biuro.twojaniania@gmail.com

Dawid

Podpowiedzcie jaka jest atmosfera w firmie? Chciałbym aplikować i dopytuję a słyszałem sporo dobrego o firmie.

miki

Witam.Dostałem propozycję podjęcia pracy w Samsungu jako pracownik magazynu.Dwie zmiany po 8h.Konkretnie jaki to magazyn tego nie wiem ale mam pytanie czy faktycznie są jeszcze działy gdzie pracuje się po 8h czy to tylko pic na wodę i wszędzie już wprowadzili 12h?Potrzebne także były uprawnienia na wózki ale zapewne dla młodego który przychodzi do pracy będzie ,,piesek,, i ,,wio,, po hali rozwozić detale na taśmy produkcyjne no chyba że się mylę to proszę napisać..........

P.
@miki

Wbijaj na IT TI robisz wystawki u nas na terenie firmy wózki samojezdne skręcasz i takie tam ściema nie mają źle na premie się załapiesz itd A Wymagań żadnych Wbijaj polecam

kandydat

Witam, ile czekaliście na telefon ze strony HR-u po wysłaniu CV?

hhihihi

ja już czekam 1,5 roku

Andzia

Kilka dni:)

Andzia

2dni

Patriota

Ta firma to tragedia. To praca dla niewolników. Może w Korei 12 godzin pracy to norma ale w Polsce to nieporozumienie. Zero poszanowania dla pracownika.

Iza

Czy ktoś z forumowiczów może podzielić się informacjami na temat zatrudnienia we Wronkach? Cz Samsung poszukuje pracowników właśnie w tej lokalizacji? Jakie są oferowane warunki zatrudnienia?

Falka

Jakie warunki trzeba spełniać na ph w firmie? Może ktoś podpowiedzieć?

Magnolia

Widzę, że firma ma długa listę ofert pracy to chyba dobrze? Tak dawno nikt nie pisał, nie macie czasu? Myślę, że w firmie dzieje się dobrze i nikomu nie chce się pisać. A może maruderów już sie pozbyliście i nie ma komu narzekać? Nowi chcieliby wiedzieć

Zostaw merytoryczną opinię o SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o. - Wronki

• Jak się pracuje w SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o.?

SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o.