SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o.

Opinie o SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o.

Loluś

Interesuje mnie praca z ostatniej oferty dla AI - Inżynier uczenia maszynowego. Może ktoś ma wiedzę i mógłby podzielić się nią z innymi w temacie jakie stawki obowiązują dla tej pracy?

Loluś

Cieszę się, że pracuję dla SAMSUNG-a, można się rozwijać i zarobić.

Olek

Jakie pytania można spotkać na testach z angielskiego albo rozmowie z HR'em?

Lojalny

Pracownicy firmy, którzy pracę traktują poważnie nie narzekają przeciwnie są zadowoleni z firmy. Natomiast osoby z gruntu nie lubiące pracować wolą pisać.

Firma SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Specjalista ds. Optymalizacji Procesów/ Dział Management Innovation. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
Lojalny

Samsung to świetna firma, szkoda że nie doceniają jej pracownicy.

Szreder

Samsung nie ma nowych rekrutacji ponieważ dobre firmy trzymaja swoje sprawdzone załogi.

pool
@Szreder

Samsung sprowadza Ukrainców. Ma ich już ok.1000. Są tańsi i nie podskakują.

tom

Witam.Proste pytanie,jaką stawkę dostaje osoba przyjmująca się do Samsunga jako monter lub wózkowy przez agencje pracy?oraz przy 160 godzinach w miesiącu jakie są wypłaty?są jakieś widoki na pracę 3x8h czy tylko 12h?pzdr.

Ochotnik

Czy Smsung prowadzi nowe rekrutacje? Nie mogę ich nigdzie namierzyć a bardzo chcę pracować w tej firmie. Może ktoś ma info?

Iwi

Czy ktoś orientuje się czy supporter na pralkach jest wolny?ciacho do schrupania.Taki wysoki blondyn

obwe
@Iwi

ja tez jestem ciacho ... wiec ?

wert

szukam pracy na wtryskarkach, posiadam kilkunastoletnie doświadczenie

Klientka

Ja znam tą firmę i jako klient i jako pracownik i jestem bardzo zadowolona. To że jakis egzemplarz jest trefny to zawsze się może zdarzyć. Ale nie trzeba zaraz opisywać!!!

tom

Zastanawiam się nad podjęciem pracy w Samsungu i takie pytanko może ktoś będzie się orientował w temacie.Czy można się dostać bezpośrednio przez Samsunga czy tylko przyjmują przez pośredników?chciałbym podjąć prace na stanowisku-wózkowego.Kolejna sprawa bo słyszałem takie plotki że ma niby od marca być praca po 8h na niektórych działach,12h średnio mi się uśmiecha pracować,wiecie coś może na ten temat?Może ktoś z użytkowników tego forum ma adres e-mail do HR-ów żeby wysłać cv.Pzdr.

Loluś

Czy Samsung prowadzi jeszcze jakieś rekrutacje? Nigdzie nie mego ich namierzyć a bardzo bym chciał tu pracować. Może jakiś niezadowolony zwolni swój etat?

?

Za 15 zl brutto mozecie mnie pocalowac w (_!_).

RICO

PRODUKTY SAMSUNGA TO NAJWIĘKSZA PORAŻKA W MOIM DOMU, PSUJĄ SIĘ A SERWIS NIE UZNAJE REKLAMACJI, NP ŻE ODKURZACZ NIE SŁUŻY DO ODKURZANIA, BO MOŻE SIĘ POBRUDZIĆ FILTR, ALBO KUCHENKA DO PIECZENIA, BO MOŻE SIĘ PRZEGRZAĆ SPIRALA. PO PROSTU MASAKRA KOGO ZATRUDNIAJĄ W SERWISACH. CHYBA, ŻE JEST TO CELOWE DZIAŁANIE FIRMY ABY SPRZEDAĆ BYLE CO I W RAZIE AWARII NIE UZNAĆ REKLAMACJI. NIE KUPUJCIE, CHYBA ŻE MACIE DUŻO CZASU ABY DOCHODZIĆ SWOICH PRAW.

jarooooo

odradzam ,popsuła mi sie pralka umówiłem sie z serwisem na na dzis oczywiscie nie przyjechali,gdy do nich zadzwoniłem to powiedzieli ze beda dopiero za 2 dni. a specjalnie wziełem wolne w ten dzien dla mnie sa smieszni...................

4rtg

No to w końcu przecież jest bardzo znana firma prawda?

norton

Co sądzicie o ostatnich posunięciach Panów na pralkach. Zastraszanie i zmuszanie pracowników do pracy w każdą sobotę. Co na to HR, czy my nie mamy prawa to żadnego wolnego weekendu. Panowie radzę jak najszybciej zaznajomić się z Kodeksem Pracy.

beti
@norton

tam chyba wszyscy są swiadomi co robią i HR i cala reszta

kamileot

w moim samsungu szybka pękła sama, posiadałem casa i szkło hartowane, pracownik wmawiał mi że ja opuściłem telefon i nie posiadałem szkła hartowanego

Beti

co powiecie na temat dnia Bobasa kazdy miał zaproszenie tyle dzieci a co tam robił ten pan z białym pieskiem gdzie była ochrona czy to miala byc maskotka dla Bobasów ???

Zostaw merytoryczną opinię o SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o. - Wronki

• Jak się pracuje w SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o.?

SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o.