SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o.

Opinie o SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o.

Beton

Z ciekawości pytam ilu Ukraińców w Samsungu pracuje? Ew jaka jest ich proporcja w stosunku do nas Polaków?

ciekawy434
@Beton

A jaka jest proporcja zdrajców z pochodzeniem Polskim którzy pracują w Holandii, Niemczech, Wielkiej brytanii, Stanach zjednoczonych, Norwegii?

ciekawy434
@ciekawy434

W stosunku do miejscowych

Franciszek
@ciekawy434

Panowie a jakie to ma znaczenie skąd kto pochodzi? Może powiecie coś lepiej, na temat samych warunków pracy w Samsungu?

Hej

Hej mam pytanie odnośnie tej firmy chciałbym zatrudnić się tam na wekeendy ale czy to opłacalne i czy nadal można się tam tak zatrudnić?

Dorota

Hej, jakie warunki pracy na stanowisku specjalisty ds. operacji sprzedażowych?? Warszawa/ ul. Postępu. Jakie zarobki ( przybliżona wartość) czy trzeba dużo pracować w nadgodzinach?? Jaka atmosfera w pracy, itd?

Grzeczna

Ogólnie firmy nie polecam, wycisną Cię jak cytryne. Najlepiej jak wykonasz swoje obowiązki plus te które osoby siedzące wyżej powinny wykonać. Nie grasz z tymi wyżej to możesz szukać nowej pracy. Związki, wchodzenie przełożonym w du... to norma. Może i zarobisz ale kosztem 230godzin w miesiącu.

Firma SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Specjalista ds. Optymalizacji Procesów/ Dział Management Innovation. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.

Witam serdecznie. Mam pytanie do pracowników firmy Samsung. Sama jestem pracownicą,w sumie to byłam, ponieważ jestem w ciąży i moje pytanie jest następujące. Czy według aktualnego prawa firma ma prawo nie przedłużać mi umowy do dnia porodu ??

Pracownik222
@anonymous

Witam jeżeli jesteś w ciąży powyżej 3 miesiąc to firma niea prawa Ciebie zwolnić muszą przedłużyć Ci umowa do dnia porodu

Fas

Jest dobrą,a zarazem jedną z majlepszych firm w branży telefoni komórkowej Moje sugestie dla SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o.: Praca Lubię atmosferę w SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o. za: Praca

blady
@Fas

kiedy ta firma sciagnie flagi POLSKI a zawiesi ukrainy????

Pindi

Czemu nie wygodne komentarze sa usuwane?

samsrung
@Pindi

wlasnie ja tez o to pytam !

Rob

Kto usuwa wszystkie komentarze ja się pytam? Cokolwiek niekorzystnego się napisze na firmę samsung zaraz w koszu!

Robin

Kto usuwa wszystkie komentarze?

DoDo

Czy w zeszłym tygodniu znowu był poważny wypadek, tym razem na termoformingu?

Miki
@DoDo

Najlepiej zeby sie ktos z lodowek wypowiedzial bo ja jestem z innego dzialu. Podobno ktos co sie uczyl za operatora weszedl tam gdzie nie powienien ale podobno sam tego nie wymyślił

Cirmus

Rozmowa kwalifikacyjna - katastrofa. Pani nie wiedziała na jak długo zawierana jest umowa na okres próbny - Pani z działu prawnego! Dodatkowo, zwrócono mi uwagę, że pracodawca płaci za nadgodziny! Gratuluję przestrzegania Kodeksu Pracy! Na prawdę! Po wszystkim mieli napisać maila - klasyka, nie odezwał się nikt. PORAŻKA!

Feliks

Macie możliwość dorobić i też niektórym nie odpowiada!!! Jeszcze nie słyszałem, żeby wszystkim pasowało.

Miki

Pytanko czy w poprzednia niedziele na rannej zmianie jakas dziewczyna miala wypadek i ja do szpitala zawieziono nie powiadamiajac nikogo z rodziny.

melon

Porażka po 12 h pracowac

romek

dzień dobry, cześć i czołem! pytacie skąd się wziąłem?jestem wesoły romek Amica to moj drugi domek a w domku wodę, światło, gaz

max
@romek

No tak w,samsung to twój drugi dom po 12 h a amica trzy zmiany to i tak dom następny kołchoz pracy

novy

Witam.Cały czas po 12 h na,dwie zmiany pracuje firma?

figofago

ile zarabia specjalista w biurze?

Pizduk

Ukraincam platiat 8,1 netto

духарь
@Pizduk

@Pizduk bratan, sdelaj polecenie sobak331@gmail.com

LISEK

3200 spoko masz na łapkę tylko dobrze kręć pupką i dodawaj znajomych na Fb będzie git Albo udawaj pseudo związek z jakimś ....... wiadomo ... co nie umie liczyć kaski swojej

Iza

Dla usystematyzowania, przypominam, że na tym forum piszemy o firmie SAMSUNG we Wronkach jako o pracodawcy. W związku z tym chciałam Was zapytać o warunki pracy na Waszych stanowiskach oraz o dodatkowy tak zwany social (imprezy, bony, etc), dostajecie czasem? @Ulka jesteś zadowolona z przebiegu pracy w Samsung? Opowiesz o swoich doświadczeniach?

@Iza

Socjal ok ponad 3200 na łapkę

Ulka

Niestety niektórzy nie potrafią docenić pracy w dobrej firmie!!!

Zostaw merytoryczną opinię o SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o. - Wronki

• Jak się pracuje w SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o.?

SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o.