KTL.PL

Gorzkowice

Opinie o KTL.PL

stiw 2010-01-24 21:16:45
KTO narzeka na prace w nie których firmach to proszę spróbować w KTL. PL.TAM jest [usunięte przez administratora] ,kierownik jest tak wulgarny np.jak kobiety coś zrobią niekoniecznie zile to on zwraca się do nich tak ja waz zaraz wypierdole broniąc zasłaniały się brygadzistką a on mówi że ją też wypierdolli prawda że pan [usunięte przez administratora] TO zdolna hołota gratuluje takiego kierownika panie prezesie,a morze jaki zeszyt taki taki uczeń omijajcie ta firmę z daleka bo i płaca tam marna a
BYŁA NIEWOLNICA 2010-03-01 16:28:27
TO NIE CAŁA PRAWDA PRAWDA JEST JESZCZE BARDZIEJ SZOKUJĄCA!
anonim 2010-03-05 22:04:26
zgadzam się z powyższą opinią ten człowiek jest okropny dziwie się jeszcze że nikt nie napisał że to zboczeniec i największy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] narodu jest okrutny i traktuje ludzi jak śmieci wszyscy pracownicy są poganiani gorzej niż zwierzęta a kiedy płaczą to on śmiwje się że ich krzywdzi sprawia mu to radość a mi żal że ci ludzi przyszli do pracy zarobić na marny chleb bo na więcej ich nie stać za te grosze szkoda że pracują cały etet a śą zatrudnieni na umowe zlecenie ale tym się już ktoś zajmie napewno
MADONNA 2010-03-09 10:26:50
Żalicie się ,a nie wiecie że istnieje Państwowa inspekcja pracy?
też niewolnica 2010-03-09 14:26:03
Witam wszystkich, ja tewż pracowałam na KTL,to co piszecie to jest prawda, kierownik jest prawdziwym Hitrlerem, a nawet gorzej, stosuje mobbing i panoszy sie jakby był szefem tej firmy, a sam wykończył własną firme.Przyjmuje ludzi i zwalnia za to że sie nadepła na żółtą linie, nie mówiąc już o tym że brygadzistką nie wolno dobrze żyć z pracownikami.Odkąd nie pracuje, wiem że żyje , jestem innym człowiekiem.Kierownik wykończył mnie psychicznie,Dziwie sie że szefostwo nie widzi tego co sie dzieje na zakładzie...
gostek 2011-01-23 21:44:03
temu ktory pisze ze to bzdury i klamstwa zycze takiego ''KIEROWNIKA''przez cale zycie. Powodzenia
anonim 2011-01-29 17:31:01
jakie sa zarobki w ktl Gorzkowice?? chciałbym wiedzieć bo chce tam pracować...z góry dziękuje za odpowiedz
anonim 2011-02-04 15:01:02
no chciałbym pracować wiec proszę o informacje
fiufiu 2011-03-14 23:02:28
to niech zegar stanie w miejscu, bo znając życie to kierownik szybko wróci...już tak było
anonim 2011-03-17 17:42:24
fiu fiu - ciesz się że odszedł , bo tak jak widać to nieźle na niego nagadują na tym forum ! dlaczego ?
fiu fiu 2011-03-18 10:27:28
to co mówią to najczystsza prawda, ale mimo to szef go trzyma, a kierownik juz kilka razy zniknął...i powrócił jakgdyby nigdy nic, on kilka razy wchodzi do tej samej rzeki...
PK 2012-03-06 15:19:45
chcem im zlecic prace , czy warto???
dobry czlowiek 2013-05-16 15:51:02
Pracowałem w tym zakładzie i byłem skierowany z balansu. Przepracowałem tam dwa tygodnie i wpisywałem się dobrze. Byłem na tzw. (lini)moim obowiązkiem było dostarczanie gotowych trapezów z zawieszonym złomem do malowania. Jestem człowiekiem pomocnym i DODATKOWO pomagałem tym bojcorom z hali zawieszać ten złom na ramki. Ściągałem też miedzy czasie gotowe elementy do pudelek,lecz coś im nie pasowało i mnie zwolnili. Z tego co wiem to przyczyniła się do tego(usunięte przez administratora)(brygadziatka) ktora nie umie rozmawiać z ludźmi. Odnośnie tego prezesa co to wygląda jak pomalowany cudak to przydałby się rozum na stare lata. Cala zmiana chodzi i patrzy na ręce jak zmutowane zombie. Obgadują i się lampia tymi plugawymi slepiami. Najgorsza tam jest pracownica(usunięte przez administratora)która zna wszystkie ścieżki do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Tak ogóle odradzam tam prace i zgadzam sie z innymi pracownikami co tam pracowali bądź pracują. KTL niech sie zawali:-)
obcy 2013-06-22 21:40:37
Szczera prawda.Nic się nie zmieniło,a może jest nawet gorzej :(
GALL anonim 2013-09-17 17:47:00
za mało żeby żyć, za dużo żeby zdechnąć
helka 2013-11-10 22:45:27
firma zachodnia kasa wschodnia
Stachu 2013-11-10 22:48:09
TO PŁACĄ WAM W JAKIEJ WALUCIE? POPIERAJ TUSKA TO ZAROISZ 200 EURO.
Szeryf 2014-02-03 21:30:19
Ja tam pracuje i mi się podoba,zarabiam fajnie. Jestem pracowita to i zarabiam a tym którym się nie chce pracowac to zawsze będą narzekali.
lolo 2014-02-06 12:54:16
A ta praca to fizyczna czy umysłowa?A co tak w ogóle tam robicie ja mam kurs księgowej to mogę parzyć kawę i wycierać kurze lub nawet wyjść z dyrektorem na kolację.Chyba złożę tam cv.
FACHOWIEC 2014-02-11 18:38:08
Ja sobie pracuje i wszystko jest ok tylko zeby te umowy o prace były normalne a nie jakieś fikcyjne.Pozdrawiam wszystkich pracowników KTL i weżcie się za robotę a nie narzekacie jak stare baby
JOY 2014-05-11 00:27:15
PAMIĘTAJCIE KAŻDY PRYWATNY PRZEDSIĘBIORCA PATRZY TYLKO NA SIEBIE ABY MIEĆ PEŁNĄ KIESZEŃ.MAŁO GDZIE DOCENIA SIĘ PRACOWNIKA.NIE ZDAJĄ SOBIE SPRAWY ŻE GDYBY NIE PRACA FIZYCZNA TO 75% FIRM NIE MIAŁOBY SZANSY NA JAKIEKOLWEK PRZETRWANIE.NIE DOCENIAJĄ LUDZI Z WYKSZTAŁCENIEM ZAWODOWYM .NIE MAJA POJĘCIA ZE STUDIA TERAZ KOŃCZY SIĘ JAK ZWYKŁE GIMNAZJUM.MIEJMY NADZIEJĘ ŻE NIEDŁUGO SIĘ TO ZMIENI A WY PRACODAWCY PRZEJŻYJCIE WRESZCIE NA OCZY.

Były pracownik DON PEDRO 2014-05-21 23:47:58
Witam to co przeżyłem w tej firmie to szok i niedowierzanie, bo to co tam sie dzieje to jakas samowolka dziewczyny i baby robia co chca wykorzystuja nas i tak zrobili z nami czyli mnie i kolege w trąbe niepomogą tylko stoją zawieszaja te czesci na ramki a ty [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jak wół obgaduja.Az w koncu siły opadły i na dzien dobry postanowili ze nas zwolnia,kabluja jak cholera wywyzszają sie itd.
Były pracownik DON PEDRO1 2014-05-21 23:57:45
Ijeszcze zapmoniałem dodac ósmego dnia pracy powiedziała brygadzistka ze sie nie nadaje ja i kolega to jak jej wygarnelismy co myslimy to bez słowa odeszła odwróciła sie plecami i dowidzenia co tam
gbyuyu 2014-05-24 19:47:30
wiadomo o kogo chodzi, dwóch pedałów z Kleszczowa, nosili jedną lekką ramkę razem ( przy czym jedna kobieta nosi 3 na raz), nawet do łazienki chłopaki chodzili razem. Dostali pracę kobiet i sobie nie poradzili :D
lysy 2014-05-31 15:24:42
HAHAH wiem jacy chlopaki z kleszczowa ta to prawda o nich hahaha
KTOŚ 2014-06-20 14:20:22
Człowieku zastanów sie co mówisz, chłopaki robili tak zeby sie nie narobic, bo w pracy oto chodzi żeby zostawic se siły na pod koniec roboty.Dobrze robili bo tak w dzisiejszych czasach sie pracuje
rzyRafcia 2015-01-05 16:42:47
w przeciwieństwie do niektórych ja mam bardzo poważny stosunek do wykonywanej pracy zawsze. tylko tak się składa że obecnie żadnej nie wykonuję a bardzo bym chciała i to najlepiej właśnie w KTL.PL Czy może firma potrzebuje teraz nowych pracowników? byłabym wdzięczna za info jakie trzeba tez spełnić wymagania
luiz 2015-09-19 22:07:57
już niedługo skończy sieeeeeeeeee
Evita 2015-10-09 09:30:34
Powiem wam ludzie co czuję pod biustem'u nas w zakładzie jest pracy czeluście.Godzin jest wiele nie sto lecz ponad dwieście za każdą godzinę sześć złotych nie więcej.Lubię pracować nawet w niedzielę bo bardzo boję się zwolnień.Mój pracodawca wynagradza mnie za to sowicie są premie za chęci a za niedziele setki................Byle do emerytury.
sali 2015-10-27 20:58:06
Nie chodzi o pracę ale żeby pracownika traktować zgodnie z prawem a nie na każdym kroku oszukiwać i wykorzystywać .
ByKu 2015-12-30 21:10:16
Prawdziwa żyła złota. Ludzie pracują po 200 godzin i zarabiają śmieszne tysiąc złotych, chyba że trafi się madrzejszy to będzie chodził za Prezesem i wychodzi. Premie to są za kablowanie, setki w niedziele płynne raczej.
Najgorzej to mają Ci proszkowi, może i mają większą stawke ale i tak cała kasa idzie na pranie mycie i jeszcze wciągają ten kurz. Ile by nie pracowali to kierownik i tak nie zadowolony. Żyć nie umierać...
ByKu 2016-01-04 13:22:21
Kobieta ma 6 zl na godzinę jak zrobi to ma 1200 i to nie jest wyzysk? Poza tym umowa śmieciowa. Logistyka i brygadzistki zwalają wszystko na zwykłych pracowników, żeby ratować swoj [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] przed kierownikiem i nie mówiąc o tym ze jak kogoś nie lubią to wymyślają bajki zeby tylko się go pozbyć...
kocur 2016-01-05 17:51:19
Ale to niedługo się już skończy nie pomógł zus to może pomoże państwowa inspekcja pracy jak oni nic nie zadziałaja to kuzyn z cbś napewno zrobi tam zawieruchę
ps 2016-01-08 18:24:14
O jakiej premii ty mówisz? Chyba że dupe liżesz to dostajesz PREMIE !!!
@kafarek 2016-01-13 20:49:41
Chyba kwalifikacje znajomości...
ByKu 2016-02-04 21:30:02
@ps to chyba Ty ją dostajesz...
zupa 2016-02-29 21:49:16
Ugryźć to ty potrafisz ale nie swoje pieniądze.jak się nałykasz to niech cię czkawka zamęczy.
kuba 2016-04-07 13:13:27
hehe żal kto pracuje tam to się czuje jak we wojsku nie można parę minut sobie przerwy zrobić ani pogadać parę minut bo zjeby dostajesz i łaskę ci robia ze puszcza cie do ubikacji masakra
kafarek 2016-04-13 15:51:52
hahahaha godne warunki... umowa o pracę... chyba jak dobrze ktoś donosi...
grażynka 2016-06-08 21:37:18
Ja pracuje w tej firmie parę miesięcy jestem na stanowisku pakowaczki, na początek dostałam fajną stawkę godzinową po okresie próbnym powiedzieli że dostanę podwyżkę są też podobno premie.Brygadzistki fajnie wszystko tłumaczą kierownictwo jest bardzo miłe,prezes się zawsze ukłoni,atmosfera bardzo rodzinna.Zachęcam do pracy w tej firmie.
BaltazarJDI 2016-06-13 12:37:35
Ty się dobrze czujesz?? :D
Zuzia2 2016-06-18 12:02:21
Witam. Ja pracowałam w tej firmie ponad trzy lata na umowę zlecenie i za 6zł na godzinę.Obiecywano mi umowę o pracę ale jakoś się nie doczekałam.Pracowałam wszystkie soboty i wiele nadgodzin wypracowałam i tak dla szefa nie byłam wartościowym pracownikiem.I te koperty-zamiast przelew na konto to były koperty a to chyba nie tak powinno być.Nie polecam pracy w tej firmie szkoda zdrowi i nerw bo dla szefa jesteśmy tylko zwykłymi robolami.
obcy 2016-06-18 21:52:39
Taa zarobić to zarobi pracodawca do swojej kieszeni bo nie zwykły pracownik
@murarz 2016-07-11 21:27:16
9 euro?? Chyba 7,50 ale polskich złotych...
Pracownik 2016-09-04 14:17:15
Jaki prezes ??? To ten pseudoprezes wgl zagląda na halę ??? chyba ci się firmy pomyliły
n 2016-09-05 21:49:32
Daj spokój, prezes jest akurat naprawdę w porządku, moim zdaniem bardzo dobra sprawa i generalnie chyba nie jest to zbyt zła rzecz, ja tam jestem wielkim fanem tego człowieka, polecam naprawdę, no trudno
Zostaw swoją opinię o KTL.PL - Gorzkowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KTL.PL