Trummer Personalservice Opole Sp. z o.o.

Branże

Doświadczenie w sektorze przemysłowym

Zgodnie z potrzebami firmy szybko i skutecznie pomożemy Państwu we wszystkich kwestiach związanych z kadrami oraz wymogami dotyczącymi kadr, aby mogli Państwo skupić się na podstawowej działalności. Dzięki łatwej redukcji personelu w razie potrzeby można ułatwić zarządzanie kadrami oraz działać na rynku bardziej swobodnie i skutecznie.

• Pracownicy produkcji
  • Pomocnicy
  • Logistycy
  • Operatorzy wózka widłowego
  • Serwisanci
  • Operatorzy maszyn

Wszystko związane z pracą w biurze

Grupa zasobów ludzkich Trummer to silny partner, który posiada obszerną sieć wykwalifikowanych pracowników w sześciu krajach. Szybko i skutecznie pomożemy we wszystkich kwestiach związanych z kadrami oraz wymogami dotyczącymi kadr! Zachęcamy do zdania się na firmę Trummer, Państwa partnera w kwestiach dotyczących kadr: pomożemy uniknąć kosztownego i czasochłonnego procesu poszukiwania pracowników.

Dzięki nam mają Państwo także możliwość zatrudnienia pracowników na stałe po pozytywnym ukończeniu okresu próbnego.

• Telefoniści
  • Kontrolerzy
  • Projektanci stron
  • Urzędnicy

Kompetencje w służbie zdrowia

Firma Trummer posiadająca 25 lat doświadczenia jest specjalistą w kwestiach dotyczących kadr! Nasza specjalizacja w branży medycznej oraz duża ilość pracowników umożliwia nam szybkie i skuteczne wyszukiwanie kadr zgodnie z Państwa wymogami. Dzięki nieustannej komunikacji i postępowaniu nastawionym na rozwiązania zapewniamy optymalną i długotrwałą współpracę.

• Pielęgniarki dyplomowane
  • Pielęgniarze dyplomowani
  • Pielęgniarki chirurgiczne
  • Pielęgniarze chirurgiczni
  • Fizjoterapeuci
  • Masażyści
  • Asystenci personelu medycznego
  • Pracownicy domu starców

Wszystko związane z pracą na budowie

Grupa zasobów ludzkich Trummer to silny partner, który posiada obszerną sieć wykwalifikowanych pracowników w sześciu krajach. Aby umożliwić terminowe i sprawne wykonanie pracy na placu budowy, pomożemy Państwo i zapewnimy niezbędnych profesjonalnych pracowników!

Chcą przyjmować Państwo kolejne projekty w pełni sezonu mimo pełnego obciążenia? Szybko i skutecznie pomożemy Państwu we wszystkich kwestiach związanych z kadrami oraz wymogami dotyczącymi kadr, aby mogli Państwo skupić się na podstawowej działalności.

• Brygadziści / kierownicy budowy
  • Budowniczy kanałów
  • Malarze
  • Stolarze montażyści
  • Kamieniarze

Kompetencje techniczne na wszystkich poziomach

Grupa zasobów ludzkich Trummer to silny partner, który posiada obszerną sieć wykwalifikowanych pracowników w sześciu krajach. Pomożemy zachować Państwu swobodę działań w okresie największej ilości zleceń oraz szybko i bez komplikacji wesprzemy w przypadku braku personelu, udostępniając Państwu wykwalifikowanych pracowników! Dzięki temu mogą Państwo skupić się na podstawowej działalności a nie na czasochłonnym poszukiwaniu pracowników.

• Elektrycy
  • Instalatorzy
  • Tokarze maszyn CNC
  • Frezerzy maszyn CNC
  • Budowlańcy wentylacji

Trummer Personalservice Opole Sp. z o.o.