Opinie o Sławomir Cebulla Twój Serwis w Bytom

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Sławomir Cebulla Twój Serwis. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Sławomir Cebulla Twój Serwis o rekrutacji.

Branże: Mechanicy samochodowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sławomir Cebulla Twój Serwis w Bytom

edmar

Od lat współpracuję z tą firmą. Jak to w życiu, wszystko może się przytrafić, ale nie było sytuacji, że zostawili mnie z problemem. Zawsze rzetelnie podchodzili do moich potrzeb i w miarę szybko je załatwiali. Do tego są przyjaźni cenowo. Polecam tę firmę pomimo, że niezadowoleni zawsze się znajdą.

andrzej

Malo profesjonalny warsztat ... Naciagacze as w bytomiu lepsze warsztaty

max

Porazka

Jacek

Mam zabytkowego Forda, nikt nie chciał podjąć się regeneracji przekładni kierowniczej. Z Gliwic dotarłem do firmy "Twój Serwis" w Bytomiu. Praca została wykonana rzetelnie i w terminie. Obsługa fachowa i miła. Polecam wszystkim ten warsztat

Brałeś udział w rekrutacji do Sławomir Cebulla Twój Serwis. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Wojtek i Marzena

Serwisujemy z żoną w tej firmie dwa nasze samochody od kilku lat polecamy przyjaciołom i rodzinie ten serwis korzystamy wszyscy z jednej karty rabatowej która naprawdę działa my jesteśmy zadowoleni z usług tej firmy i osobiście polecamy ;)))))

SirV
@Wojtek i Marzena

Od kilku lat? Już to widzę, zwłaszcza,że warsztat może 1,5 roku jest. Jeszcze trochę czasu musi minąć nim pracownicy się douczą tam bo nawet zbieżności dobrze nie umieją zrobić. A przy podłączaniu komputera do Opla nawet odpowiedniej "końcówki oplowskiej" nie mieli na stanie. Dwa razy byłem i za 3 się głęboko zastanowie..

daro
@SirV

naprawiałem vectrę c jak na razie zawiecho śmiga nie zapłaciłem dużo a i obsłużony byłem profesjonalnie ja osobiście polecam .

janek
@SirV

kolego SirV mimo że mieszkam na przeciwko twój serwis to pierwszy raz miałem naprawiany tam samochód i mogę powiedzieć że jest to naprawdę poczciwa firma z reszta podwórko zawsze pełne samochodów też o czymś świadczy. Widziałem na własne oczy jak ten serwis powstawał było to bodajże w 2006 więc koledze chyba coś się pomieszało

klient

Witam. Firma rzetelna i uczciwa. Korzystne ceny a jakość świadczonych usług dobra. Mogę zdecydowanie polecić.

pryszcz

Naprawiono mi Renówkę, w terminie jak mówiono cena niska . Naprawdę polecam

NIEZADOWOLONY

Byłem raz ustawić zbieżność - Porażka. Drugi raz wymienić filtry i olej - porażka, porażka porażka. Nie polecam

W styczniu regenerowałem maglownice we wrześniu się rozciekła. 3 krotne umawianie się na regenerację i po 2 tygodniach od regeneracji znów cieknie. NIE POLECAM

były

anonimowy 19.08.2011 - 2011-08-19 13:22:30 Popieram i krótko warsztat super szef super a pracowniki pracowici.Prośba jedna nie zepsujcie sobier dobrej opini a to bardzo ważne. już dawno jest kicha a nie opinia.........................................

anonimowy 19.08.2011

poważny starszy pan 19.08.2011

Serwis jest dobry wyposażony,czysty nie ma tam chamskich panów,Szef równy gośc naprawdę polecam.

małzeństwo

Napiszę krótko szef równy gośc,pracownicy robią co do nich nalezy obsługa ok. A źle piszą Ci którzy tam pracowali napewno, a robic im sie nie chciało.Sa takie rzeczy że wyjedzie z warsztatu i cos sie przydazy złośliwośc rzeczy martwych.Najlepiej nie mieć auta i bez kłopotów.

Cieszę się, że już tam nie pracuje. Marne zarobki i atmosfera niezbyt...:/ B.duża rotacja pracowników:/

Zostaw merytoryczną opinię o Sławomir Cebulla Twój Serwis - Bytom

Sławomir Cebulla Twój Serwis
2.8/5 Na podstawie 34 ocen.
  • Zabrzańska 100
    41-907 Bytom