Opinie o Blacharstwo Pojazdowe Roman Malz w Gdynia

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników na temat pracodawcy Blacharstwo Pojazdowe Roman Malz, lecz też Klientów firmy. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Blacharstwo Pojazdowe Roman Malz na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Blacharstwo Pojazdowe Roman Malz w Gdynia

Irena Nowy wpis

@Henryk w październiku 2020 roku pytałeś, czy firma była zainteresowana zatrudnieniem nowego pracownika. Interesowały Cię też zarobki na jakie można liczyć w Blacharstwo Pojazdowe Roman Malz. Czy dowiedziałeś się czegoś więcej na ten temat? Tutaj nikt Ci nie odpowiedział a jestem ciekawa jak to wygląda. Może już pracujesz w firmie? Odezwij się.

edek Nowy wpis
Klient

1,5 roku temu oddalem mego vw-up do nprawy ,,rdza pod wlewem paliwa prosta naprawa .kilka dni nie mogli dobrac lakieru.w koncu pomalowali cale drzwi,za kazdym razem inny odcien.dzis wychodzi to samo co przed naprawa.zaluje ze zostawilem tam auto ,blacha nieprzygotowana pod lakier.odradzam wszystkim omijajcie szerokim lukiem ten warsztat.

Henryk Nowy wpis

Słyszał ktoś czy firma jest zainteresowana zatrudnieniem nowego pracownika? jakie zarobki można wyciągnąć?

Gość Nowy wpis
Kandydat
 Pytanie

Jak się pracuje na warsztacie blacharstwo lakiernictwo ???

 Rozmowa kwalifikacyjna
Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Blacharstwo Pojazdowe Roman Malz na stanowisko LAKIERNIK SAMOCHODOWY? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 4 014 360
 2. linkedin.com 3 587 328
 3. olx.pl 3 276 288
 4. jooble.org 3 086 424
 5. pracuj.pl 3 054 024
Klient

Rzadko opiniuje, ale sam się zobligowałem, że ją wystawie. Naprawa bezgotówkowa - szybko i na czas. Właściciel konkretny człowiek, widać że zjadł zęby na zabawie z TU. Wszystko zrobione na czas, indywidualne podejście do klienta i jego wymagań, usługa wykonana bardzo dobrze. Polecam.

klientka

Zostawiłam samochód do drobnych poprawek lakierniczych, no niestety jak odebrałam samochód to się załamałam jak można odwalić taką fuszerę, nic nie było zrobione, to wyglądało tak jak by było pomalowane farbą i pozostawiane smugi, mnie by było wstyd coś takiego oddać, nie polecam, szkoda kasy, nerwów i czasu

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Klient

Zostawiłem samochód po stłuczce z uwagi na możliwość bezgotówkowej naprawy. Auto zostało oddane w ustalonym terminie. Trzy miesiące później zostawiłem samochód do konserwacji podwozia w innym miejscu. Gdy mechanik dowiedział się ode mnie, że samochód jest po naprawie pokazał mi tylną "naprawioną" część samochodu, która była poklejona zamiast pospawana, jak było to ustalone. Korozja wyszła po 6 miesiącach od naprawy. Rzekoma gwarancja tego nie obejmowała. P. Malz stwierdził, że to nie jest nowy samochód i to nie jego wina. Ponadto niezłą sumę zainkasował od TU za tę partacką robotę. Samochód oddałem innemu balcharzowi, który za niższą kwotę zrobił to co powinien, widocznie znał się na robocie. Dwa lata i nic się nie dzieję z blacharką. Całkowity brak profezjonalizmu, zdecydowanie nie polecam zakładu na Unruga 50c

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o Blacharstwo Pojazdowe Roman Malz - Gdynia

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 4 014 360
 2. linkedin.com 3 587 328
 3. olx.pl 3 276 288
 4. jooble.org 3 086 424
 5. pracuj.pl 3 054 024
Blacharstwo Pojazdowe Roman Malz
3/5 Na podstawie 4 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Adm. J. Unruga 50C
  81-166 Gdynia
 • NIP: 5861028043 REGON: 190246245
Blacharstwo Pojazdowe Roman Malz