Opinie o Sławomir Cebulla Twój Serwis w Bytom

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Sławomir Cebulla Twój Serwis. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Sławomir Cebulla Twój Serwis o rekrutacji.

Branże: Mechanicy samochodowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sławomir Cebulla Twój Serwis w Bytom

Jak długo czekaliście na odzew z Sławomir Cebulla Twój Serwis? Oddzwaniają zawsze?

Fabia Nowy wpis

Super serwis

Bartosz Nowy wpis

Tak tu wyczytałem że na stałe się zatrudnić trzeba mieć doświadczenie ale jakie i ile lat?

Pracownik Nowy wpis
@Bartosz

Nie ważny jest staż, ważne jest to co potrafisz. Zapraszam do kontaktu i na dzień próbny - oczywiście płatny.

Jak dużo osób pracuje w Sławomir Cebulla Twój Serwis?

11 osób

Wiktoria

To już całkiem sporo. Jak ogólnie atmosfera w firmie, w jakim mniej wiecej wieku sa pracownicy, czy 45 latek dogada sie z ekipa?

Brałeś udział w rekrutacji do Sławomir Cebulla Twój Serwis. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Zofia

A często się zdarza że po okresie próbnym dziękują i pokazują drzwi? Bo widzę tu taką sytuację opisaną i zastanawiam się czy to że ktoś się dostał na okres próbny to już sukces czy jednak jeszcze nie można się cieszyć.. Tak się dzieje tylko w przypadku osób, które naprawdę kompletnie sobie nie radzą w pracy?

@Zofia

Ja pracuje już 4 lata, skład się nie zmienił, o czymś to świadczy..... Jak ktoś chce pracować to będzie pracował, ale jak ktoś liczy że za nicnierobienie dostanie kasę to jest w błędzie.

(usunięte przez administratora) i krętacze. Omijajcie ich szerokim łukiem.

Magda z Rudy

Super warsztat nie drogo i szybko naprawili jestem zachwycona polecam

Arek

Naprawiałam magiel do Mazdy 6 Gh z elektrycznym wspomaganiem w serwisie mazdy zaśpiewali 9500 inne warsztaty regenerujące przekładnie w ogóle nie chciały się podjąć tej naprawy w Twój Serwis w ciągu dwóch dni temat ogarnęli perfekcyjnie auto idzie jak po nitce nic nie ściąga nic nie puka polecam pełen profesjonalizm

bugi

Byłem tam parę razy. Jeżeli chodzi o regeneracje maglownicy to porażka. Przywiozłem maglownicę z 25letniego samochodu. Wyglądała bardzo dobrze, bez żadnych uszkodzeń zewnętrznych. Po regeneracji była wysmarowana jakąś farbą i wyglądała 100 razy gorzej niż przed dostarczeniem do firmy. Po założeniu okazało się, że w ogóle nie działa wspomaganie. Pojechałem z reklamacją i stwierdzili, że pompa wspomagania dokonała żywota. Zmieniłem na nową i dalej to samo. Gdy przestałem być miły, okazało się, że nawalili i maglownice ponownie oddali do regeneracji. Nie wytrzymała regeneracja roku... Z poprzednim samochodem peugeot 307 - wiem, że nie każdy chce go serwisować dlatego opisałem usterkę i spytałem się czy będą WSTANIE naprawić problem z ABS-em. Samochód stał ponad miesiąc. Zostałem naciągnięty na 3 czujniki ABS-u (ponad 1000zł) i usterka została usunięta przez przypadek bo winę za wadliwą prace absu ponosił przetarty kabel....

okej

nie zawsze trzeba pracować w każdej firmie, w której jest ok @witek :)

Ryszard

Pracowałem tam na okresie próbnym dwa tygodnie ,niestety nie mam dużego doświadczenia i nie zostałem zatrudniony ale bardzo bym chciał tam pracować ,atmosfera w zakładzie bardzo fajna ,warunki socjalne pierwsza klasa ,udało mi się dowiedzieć że wszyscy posiadają umowy o pracę na czas nieokreślony , wynagrodzenia wysokie i zawsze na czas , szczerze polecam ,szukają mechaników z doświadczeniem bo otwierają drugi warsztat mi owego brak ale może przyda się moja opinia komuś komu bardzo zależy na fajnej robocie pozdrawiam Rysiek

jarek kedzierzyn-kozle

witam, naprawialem 2 razy przekladnie trafilem na twoj serwis bytom przez allegro, pierwszym razem przekladnia VWLT35 - chodzi juz 4 rok, potem przekladnia Merc. E320 2007 rok, chodzi do dzis pieknie, dzis jade robic przekadnie z ML400. pierwsza przekladnie robilem wysylkowo, i bylo OK, z druga bardzo cisnal mnie czas wiec poprosilem o zrobienie na miejscu, czekalem chyba z 5 godzin i dostalem to czego chcialem, serwis rozumie potrzbe klienta, czulem sie tam dobrze z tym ze rozumiano moj problem, nie tylko z usterka ale i czasem ktory na prawde wtedy byl decydujacy - reszta np jak cena nie miala znaczenia, a mimo tego ze oferowalem poczatkowo wiecej za zrobienie expresu to i tak w kasie policzono standardowo - sam wynagrodzilem pracownika ktory to robil - wielki szacunek - inni jak znajda okazje to obedra ze skóry czlowieka !!!

janek

ale jak ta firma zajmuje się naprawą samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych to mają też może jakiś dział marketingu? albo taki ktory decyduje o reklamowaniu się u nich albo o jakiejś kampanii promocyjnej? bo bardzo mi zalezy połaczyć wlaśnie prace w marketingu z pracą w takiej branży motoryzacyjnej jednak.

bmw e46

przyjechałem do nich z polecenia znajomego i tak jak mówił jest to warsztat godny polecenia

rico

warsztat fajny i co ztego jak i tak kantują na kazdym kroku klienta laska w biurze nie kumata ciemna jak but ustawienie zbieznosci to u nich graniczy z cudem po trzecim razie wychodzi dopiero idealna zbieznosc a szef to tylko sciemnia a to cos tam musi zrobic dokrecic itd!!!!

byczek

warsztat godny polecenia,byłem widziałem i naprawiałem,jest OK.

mesio

warsztat godny polecenia ,znajomy mi go polecił i ja też jestem. zadowolony i będę go polecał dalej

actl@interia.pl

Witam wszystkich co piszą i czytają. Naprawiałem swojego Audika i jestem mega zadowolony nic nie stuka a zapłaciłem 330zł ,gdzie w ASO miało kosztować ok 1700. Polecam jest dobrze i TANIO.

zadowolony

byłem u nich 2 razy ze swoim BMW diagnozowali problem i szyblo usuwali usterki na pewno nie naciągają byłem świadkiem porannego sprawdzania innych klientów i powiem szczerze chyba nawet autoryzowany serwis nie ma takiego podejścia do klienta , sprawdzają samochód po czym zapraszają do kanału pokazują ,dają dotknąć gdzie i co jest do naprawy po czym na miejscu wyceniają dla mnie rewelka będę korzystał z ich usłóg i polecał każdemu.

wargol

Naprawiałem samochód kilka razy w Tej firmie zawsze coś innego mimo że ktoś pisze bzdury i tak będę korzystał z ich fachowych usług ,porostu FACHOWCY.

Zostaw merytoryczną opinię o Sławomir Cebulla Twój Serwis - Bytom

Sławomir Cebulla Twój Serwis
2.8/5 Na podstawie 34 ocen.
  • Zabrzańska 100
    41-907 Bytom