Opinie o Euro Raf w Płock

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Euro Raf. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Euro Raf na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Instalowanie maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Euro Raf w Płock

Mati

Euro Raf to porządna firma. Można zdobyć dużo doświadczenia, pieniądze też w porządku. Sporo im zawdzięczam, bo trochę się otrzaskałem z zawodem i mogłem otworzyć swój biznes.

Bonus
@Mati

Zgadzam się co do możliwości zdobycia doświadczenia i dobrej kasy.

Janczar

Bardzo dobra i rzetelna firma. Co do ceny też można się dogadać. Na pewno nie przepłacicie a konstrukcje perfekcyjnie bez względu na ich rodzaj i rozmiar

Kamyk

Praca zdecydowanie na plus. Można zdobyć doświadczenie i wiedzę, która przydaje się w przyszłości. Doceniam tę pracę, bo pieniądze zawsze na czas. Nie uważam żeby były jakieś większe problemy. Atmosfera w pracy ok, z każdym idzie się dogadać. Porządna firma, jak ktoś szuka porządnej pracy w której się sporo nauczy i zarobi to EuroRaf jest dobrym wyborem.

Scofield

Zdobyłem tam duże doświadczenie. Ludzie też w porzadku, dało się dogadać i spin nie było jakichś większych.

Spawacz

Profesjonalny, konkretny, bez zbędnych pytań i przedłużania

Jakie mam doświadczenie, na jakim sprzęcie wcześniej pracowałem itp.

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Jak dla mnie po bagażu doświadczeń jaki posiadam to EuroRaf był jedyną porządną firmą w której pracowałem. Są lojalni, bo wywiązują się z umowy i tego co obiecali.

Robota ok, nie było powodów do narzekania. Warunki w porządku.

Nikoś

Nie będę mówił że było och ach wspaniale, ale jak dla mnie robota ok. Człowieka dobrze traktują, pieniądze zawsze na czas, jak ktoś idzie do takiej roboty to wie na co się pisze. To nie jest zabawa tylko ciężka praca. Ekipa była naprawdę w porządku, spoko ludzie z którymi można było po pracy skoczyć na jakieś piwo.

Były
@Nikoś

W euro raf nigdy(usunięte przez administratora) na czas te dobre opinie pisze szefostwo ponad pół nie pracuje w tej firmie A jeszcze wiszą mi kasę omijać szerokim łukiem jest tyle dobrych firm na Płocku które przyjmują i płacą pieniądze na czas.

carett

Dla mnie było ok. Już tam nie pracuję, ale wspominam czas pracy tam bardzo dobrze. Z chłopakami co razem robiliśmy nadal mam kontakt. Pieniądze zawsze na czas, nie było opóźnień. Z górą zawsze można było się dogadać. Pewne miejsce do roboty.

Kamil

Pracowałem dłuższy czas i było ok. Co do warunków to było ok. Dobra kasa jak na warunki polskie, umowa normalna, człowiek wiedział na czym stoi, problemów jakichś też nie było. Zdecydowaliśmy się z żoną na przeprowadzkę do Anglii i dlatego odszedłem, ale gdyby nie ta decyzja to bym na pewno został w Euro Raf.

Damian

Praca zdecydowanie na plus. Warunki pracy, umowa jak najbardziej ok. Człowiek może się dużo nauczyć.

Iwona
@Damian

Jak to wygląda jeżeli chodzi o osoby bez doświadczenia? Czy można liczyć na to, że przychodząc do pracy w firmie Euro Raf pracownik zostanie wprowadzony w specyfikę pracy i przeszkolony?

Patrykos
@Iwona

Pewnie że tak. Nie jest się wrzucanym od razu na głęboką wodę. Ja najpierw byłem zaznajomionym ze wszystkim jak działa firma, co i jak się robi, jakie są standardy, jakie są obowiązki itp. Co do szkolenia, no to jak się ma umiejętności stricte pod pracę to nic nie potrzebne. Jak trzeba przeszkolić to firma zapewniała to bez problemu w przypadku nowości czy coś, chociaż i tak każdy z nas wiedział co jak.

Jaki jest wkład kierownictwa Euro Raf w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Damian

Tu bardziej chodzi o samych pracowników. To raczej my tą atmosferę ogarniamy. Nie ma spin, każdy robi swoje, z chłopakami można się dogadać bez problemu. Robimy swoje i jest ok. Jak ktoś odwala lipę i psuje atmosferę to kierownictwo interweniuje.

Mahon

Nie spotkałem się z zaległościami, a pracuję już tutaj kawał czasu, więc wydaje mi się że coś kręcisz... Jakbyś miał problem to z szefostwem wszystko idzie załatwić.

Młody

praca jest w porządku, może bez jakichś szaleństw, ale pieniądze można zarobić konkretne. Umowa o pracę, człowiek ubezpieczony i może być spokojny

Kaas

Wrażenia dobre mam odnośnie Euroraf. Umowa dobra, ludzkim językiem napisana, więc człowiek wie na co się pisze. Dobre pieniądze płacone zawsze na czas. POLECAM

Wanda
@Kaas

Cieszę się, że jesteś zadowolony z pracy w firmie Euro Raf. Zainteresowałeś mnie wspominając o dobrych zarobkach - na jaką stawkę można liczyć rozpoczynając pracę w firmie?

Kaas
@Wanda

No tak, jestem zadowolony. To zależy od stanowiska, a to i tak kwestia indywidualna :) Na rozmowie się ustala wszystko. Jak na polskie warunki to nie ma co narzekać ;)

Hannibal

Ja tam nie mam na co narzekać. Robię swoje i zarabiam pieniądze. Zawsze na czas, nigdy nie ma opóźnień. Tak jak powinno być

Kajtek

Warunki dobre, ja nie miałem żadnych problemów, pieniadze zawsze na czas

20 lat w branży

No tak i wartoi podkreślić, że w Euroraf nie dają umów "śmieciówek". Lubię konkretnych ludzi, bo z takimi sie najlepiej pracuje

weler

To pewnie jakaś pomyłka, akurat z Euro Raf współpracuję nie od dziś i nie miałem takiej sytuacji.

Gregor

Świetny pracodawca, można spokojnie polecić tu pracę!!!

crx
@Gregor

Żaden pracodawca nie jest bez wad, ja tam bym pare znalazł. Ale jak tak patrze na całokształt to i tak bym pewnie polecił, bo jednak tych plusów jest zdecydowanie więcej

Clitoris

Ja dostałem i zdążyłem już wydać. Ci co nadal pracują to dostali szybko

kaju

To chyba jakieś bzdury :) Kasa na czas, żadnych opóźnień.

Zostaw merytoryczną opinię o Euro Raf - Płock

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Euro Raf?

Kandydaci do pracy w Euro Raf napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Euro Raf
4.3/5 Na podstawie 115 ocen.
  • Długa 49
    09-400 Płock